Skocz do zawartości


Zdjęcie

To wszystko przez kreatyne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

To wszystko przez kreatyne

Szkoda. Jestem tak zawiedziony swoją postawą że chętnie dałbym sobie urwać nogę na jakiś zawodach w najbliższym czasie.

a nie chciałeś słuchać zeby nie jeśc kreatyny..
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Tak sally to wszystko przez kreatyne... :(
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
a skąd wiesz przez co, podtruty organizm jest słabszy nie tyle pod względem siłowym, bo może i podniesiesz większe ciężary ale walka to nie podnoszenie ciężarów tylko sprawność, koordynacja, szybkość całego ciała i umysłu, a może nawet przede wszystkim umysłu, który musi pracowac czysto, szybko i w nie podtruwanym ciele po to żeby ciało mogło działać na maksymalnych obrotach.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Przenoszę do sportu zdrowia i odżywiania.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Ale co przez kreatynę?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Tak, sally, tak.

Ale, bo jak zwykle się obruszysz, że tylko Ty masz rację, a wyniki badań i nauka nie - chciałbym się dowiedzieć, na czyjej metodologii treningu i odżywiania się (przede wszystkim) opierasz te banialuki i jacy czołowi sportowcy zdobywali swoje wyniki bez suplementacji.

Chciałbym też zobaczyć wyniki badań JASNO I JEDNOZNACZNIE stwierdzające, że kreatyna podtruwa organizm, w sposób przeważający jej zalety przy wykorzystaniu w sporcie.

Jeżeli usłysze tysięczny raz, że to są Twoje doświadczenia wyniesione z lat treningów (swoją drogą, ilu lat? 20?), to dlaczego jeszcze nie ujrzeliśmy wyhodowanych na Twoich prawdach czempionów?

I miałem nie pisać, ale jak tysięczny raz widzę Twoje prawdy typu 'wydajemisię', to mi się ciśnienie podnosi, bo się potem ktoś nieobeznany naczyta i będzie żył wedle bzdur hipokryty.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
sally jesli dobrze pamietam miesa nie je? bo w koncu w miesie jest najwiecej kreatyny :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

Jeżeli usłysze tysięczny raz, że to są Twoje doświadczenia wyniesione z lat treningów (swoją drogą, ilu lat? 20?), to dlaczego jeszcze nie ujrzeliśmy wyhodowanych na Twoich prawdach czempionów?

bo treningi prowadze dopiero rok, zawodnicy dopiero sa po pierwszych mistrzostwach polski z wynikami świetnymi jak na czas ktory trenują (rok) , poczekaj jeszcze roczek :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Na resztę pytań odpowiedzi się nie doczekam?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
nie jem mięsa, ale zdarza mi się zjeśc. tak w mięsie jest kreatyna, dawka dzienna maks 2 gram, jeżeli nie jem długo mięsa to zjadam czasem poł łyżeczki kreatyny żeby uzupełnić.

Tak Marchew tą są moje poglądy, przepraszam ale nie obchodza mnie badania, które w większości uważam za naciągane, nierzetelne i "sponsorowane' przez producentów odzywek i koncerny farmaceutyczne.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
to pewnie przez te zbyt smaczne omlety z bananem :P
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
Sally nie zabieraj głosu w tematach o których najwyraźniej nie masz pojęcia bo się tylko ośmieszasz. Piszę to z troski.


PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
zajmij się sobą wookash nie lubie jak ktos kłapie mordą bez konkretnego celu
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
O kłapaniu mordą możesz mówić w stosunku do swoich kolegów.

Pisałem do Ciebie poważnie i kulturalnie. Chociaż prawdę mówiąc nie spodziewałem się innej reakcji. Na prawdę szalenie dojrzale...

Czytałem sporo Twoich postów i wnoszę z tego jesteś osobą, której przysłowiowo się wydaję "że pozjadała wszystkie rozumy". Nie akceptujesz faktu, że istnieje wiele spraw o których nie masz bladego pojęcia. Nie przyznajesz się do błędu mimo, że jest on ewidentny. Nie potrafisz operować (np w tym przypadku) konkretnymi argumentami. Nie wiem dlaczego nie przyznajesz się do błędu, mimo, że jest on ewidentny. Brak odwagi czy ślepa megalomania?

Osobiście nie interesuje mnie czy dalej będziesz wierzył w słuszność swoich herezji. Nie chce jedynie by ktoś po przeczytaniu Twoim postów wyrobił sobie błędne pojęcie o suplementacji ponieważ NIE MASZ O NIEJ BLADEGO POJĘCIA. Tyle


PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
a co ty wiesz o tym co ja wiem na ten temat. z takimi łbami nie dyskutuje (innym odpowiadam zazwyczaj normalnie), wyp..laj z tego tematu
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

nie jem mięsa, ale zdarza mi się zjeśc. tak w mięsie jest kreatyna, dawka dzienna maks 2 gram, jeżeli nie jem długo mięsa to zjadam czasem poł łyżeczki kreatyny żeby uzupełnić.


to na kiego sie sam podtruwasz i mowisz, ze to zle?...takie postepowanie sie jakos nazywa tylko zapomnaielm %-)
kreatyna wplywa pozytywnie na:
-sile
-szybkosc
-wytrzymalosc
-malo tego, ostatnio czytalem, ze wplywa pozytywnie na pamiec i funkcjonowanie mozgu :o
jest to chyba jeden z najbardzij zbadanych suplementow i nit jeszcze nie stwierdzil, ze w rozsadnych ilosciach szkodzi.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

a co ty wiesz o tym co ja wiem na ten temat. z takimi łbami nie dyskutuje (innym odpowiadam zazwyczaj normalnie), wyp..laj z tego tematu


kurde ile masz lat, 12??
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

a co ty wiesz o tym co ja wiem na ten temat.


Wystarczy przeczytać Twoje posty.

z takimi łbami nie dyskutuje (innym odpowiadam zazwyczaj normalnie



Najprostsza metoda gdy brak argumentów, co?


Chociaż masz rację - jakakolwiek polemika z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Bądź spokojny - już ją kończę.

wyp..laj z tego tematu


Bo co?

Na forum nie masz jakiejkolwiek władzy więc się nie ośmieszaj takim napinactwem. Jak moderator zechce to mnie stąd wyrzuci.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne
sally gówno wiesz co to kreatyna więc przestań pierdolić farmazony.
P.S.
Może antybiotyki też są skuteczne tylko według firm farmaceutycznych?? A insulina nie obniża poziomu cukru ? A białka to wymysł szamanów?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To wszystko przez kreatyne

kreatyna wplywa pozytywnie na:
-sile
-szybkosc
-wytrzymalosc
-malo tego, ostatnio czytalem, ze wplywa pozytywnie na pamiec i funkcjonowanie mozgu :o
jest to chyba jeden z najbardzij zbadanych suplementow i nit jeszcze nie stwierdzil, ze w rozsadnych ilosciach szkodzi.

Z wytrzymałością różnie bywa, jeżeli stosuje sie monohydrat, jego nadmiar przeistacza się w kreatyninę, a jak powszechnie wiadomo, podniesiony poziom kreatyniny obniża wydolność. Na ten przykład, nawet nie suplementując się, bada się wysokość kreatyniny w moczu, gdyż jej nadmiar świadczy o przetrenowaniu. Marvin Eastman opowiadał mi, że kiedyś przed UFC badała go komisja i po stwierdzeniu zbyt wysokiego poziomu kreatyniny odebrali mu licencje na walki na rok - celem regeneracji organizmu.
Jednak w pełni popieram, kreatyna jest jednym z najlepiej poznanych środków suplementacyjnych w sporcie, nie ma badań świadczących o jej szkodliwości a jej wpływ na wzrost siły i masy mięśniowej jest ponad wszelką wątpliwość udowodniony.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024