Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
I tak trzymac !
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wiecej klbow .
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Korda widzę,że kibicujesz kyokushin-kan więc z ostatniej chwili wiem,że znowu szykuje się wejście paru klubów , gdyż byli u nas na zwiadach 8)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Rzeczywiście kan w ciągu ostatniego roku zrobił największą pracę rekrutacyjną.
I to na całym świecie. Tak trzymać :-)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Rzeczywiście kan w ciągu ostatniego roku zrobił największą pracę rekrutacyjną.
I to na całym świecie. Tak trzymać :-)

Jakoś nie widziałem żadnej rekrutacji do kan i z tego co widzę i wiem to kan takiej nie prowadzi ,a wręćz przeciwnie znam kluby , które nie przyjeła. Z tego cowiem musi byc bezpośredni kontakt , shihan przyjeżdza do takiego klubu w celu przeprowadzenia seminarium i sprawdzenia czy ludzie chcą tam trenować czy tylko zmieniać paski dopiero podejmuje zarząd decyzje 8)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Rzeczywiście rekrutacja to może i złe słowo.
Na świecie sporo klubów poprzechodziło do kan.
W tej chwili jesteście na 3 miejscu pod względem liczby ćwiczących a to bardzo dobry wynik, wyprzedziliście IKO 3...
A w Polsce ...jestem pod wrażeniem...
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
nie wiem czy jest ważna ilość klubów czy poziom szkolenia lub rola lidera- mistrz , który dobrze naucza i ma cos do zaoferowania oprócz zbierania składek czy jak inni handlowaniu danami. . Mnie i na pewno wielu na tym forum interesuje Polska i w związku z tym mam pytanie czy tutaj też prowadzisz statystykę :?: Czy to prawda ,że etat szefa kan w Warszawie jest wolny :?:
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Słyszałem jakieś pogłoski na temat rozpadu ośrodka warszawskiego Kan... Parę osób ćwiczy obecnie u nas... Myślę, że Ty powinieneś się MTklub w tej kwestii wypowiedzieć... Ja nie będę powielał niesprawdzonych informacji. Można komuś przecież zrobić krzywdę przy okazji. ..a po co?

W mojej organizacji czuję się świetnie, staram się rozwijać na tyle ile mi czas i możliwości finansowe pozwalają...Wymieniam wiedzę z Karateka z innych organizacji Kyokushin...
Nie myślę o zmianach...
Jestem pewien, że bez wysiłku znajdziecie chętnego do przejęcia ośrodka choćby spośród Karateka z Oyama Karate. Jest tu paru utalentowanych Sensei, którzy się rozglądają za nową organizacją. To wiem na pewno...
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

:-)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Nie moje problemy :!: :) ! ,a swoją drogą pytałem o szefa Warszawy bo sam to kiedyś napisałes ,że przeszedł czy przechodzi do was nie chce mi się traz tego szukac na forum .Myślę,że shihan niekogo nigdy nie szukał i ni będzie szukał , gdyż jaki już wczęsniej napisaliśmyt razem, że do KAN zgłaszają się sami zaintersowani , którzy chcą współpracować i uczyć się prawdziwego karate. Ale widziałem ostatnio na mapie kan nowy ośrodek w postaci Legionowa , kiedyś była to chyba Fila Warszawy. :wink:
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
MTklub pisałem, że razem z tym Człowiekiem PZK i Warszawski Klub Kyokushin Karate aby zasilić Shinkyokushin.
Naszą współpracę z późniejszym kierownikiem ośrodka warszawskiego Kan Sempai Tomkiem zakończyliśmy dość dawno temu. Od tego czasu nie widzę realnej możliwości nawiązania tej współpracy na nowo.
Mimo, iż bardzo go cenię jako sportowca i instruktora / był Mistrzem Polski PZK w kumite /.
Szkoda, że nie chcesz rozwijać wątku ośrodka warszawskiego kan. Ciekaw jestem co się tam rzeczywiście stało...Jak już napisałem ludzie, którzy przyszli do nas po wakacjach coś na ten temat mówili ale lubię słyszeć kilka wersji zanim ocenię sytuację...
A ludzi z Legionowa nie kojarzę, nie mieliśmy filii w Legionowie, nie są od nas :-) z Shin / POS /
Może z są Enshin, PZK albo Oyama, nie wiem. :-) Wiem, że działały tam sekcje tych organizacji stylowych.
W wolnym czasie spróbuję sprawdzić i napiszę, chociaż sądzę, że Tobie przyszłoby to dużo łatwiej, masz info z 1 ręki...
Pozdrawiam
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Znalazłem stronę Legionowskiego klubu kyokushinkan. Niestety nie znam tego sempai.
Z całą pewnościa nie był nigdy w Shinkyokushinkai. :-)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
A jak sobie poszukałem i okazuje się ,że ten sempai z Legionowa to sempai Król wychowanek sensei z Warszawy,a z nim medaliści Mistrzost Polski- tylko nie wiem jak się nazywają ale chyba jest to na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Kiedys byli sekcją Klubu z Warszawy ,a jak widze założyli swój klub i wstąpili do KAN. Co do Warszawy to ten ośrodek ma się superacko i chyba sobie radzi.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
To zbieżność nazwisk muszę Ciebie rozczarować :) MTklub.
Nasz karateka, o którym napisałeś to Leszek a ten który prowadzi dla Was dojo to Marcin, jak sprawdziłem na stronie kyokushinkan :)
Wywiad watykański słabo działa :) ostatnio.
Co do ośrodka warszawskiego...skoro tak twierdzisz...pewnie mówisz prawdę :D
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
[quote name="shindojo"]

Karateka z Oyama Karate. Jest tu paru utalentowanych Sensei, którzy się rozglądają za nową organizacją. To wiem na pewno...


Tez tak slyszlem . ci co sa kumaci i widza ze tam sie marnuja swoj czas to szukaja takich organizcji gdzie moga sie rozwijac a zostaja ci przecietni co do glowy nic nie wchdzi. Duzo dobrych sensei juz z Oyamy odeszli i to nie koniec.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

To zbieżność nazwisk muszę Ciebie rozczarować :) MTklub.
Nasz karateka, o którym napisałeś to Leszek a ten który prowadzi dla Was dojo to Marcin, jak sprawdziłem na stronie kyokushinkan :)
Wywiad watykański słabo działa :) ostatnio.
Co do ośrodka warszawskiego...skoro tak twierdzisz...pewnie mówisz prawdę :D

Ej o żadnym waszym karateece nie pisałem nie wiem o co chodzi -pisałem o Fili legionowa , która zrobiła sie klubem. :)
A co instruktorów Oyama to myslę,że wybiora te organizację , które obdarują ich nowymi danami jak to miało miejsce w przypadku jednego z nich , który z 3 dan skoczył w dwa miesiące na 4 dan :cry: i został szefem wyszkolenia w nowej organizacji w nowym stylu karate i to się nazywa mieć talent :wink:
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Znam wielu ambitnych instruktorów Oyama, którzy nie pójdą na łatwiznę MTklub. :-)
Swoją drogą zaciekawiłeś mnie, zastanawiam sie kogo masz na mysli pisząc o szybkiej promocji? Nie słyszałem o takiej sytuacji...Jednak Twój wywiad jest chyba lepszy niz sądziłem.
Przepraszam za odczytanie Twojego posta jako ataku na moją organizację. Pomyślałem, że sugerujesz, że to nasz sempai Król odszedł do kan :oops: i prowadzi dla Was dojo w Legionowie.
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
wejdz sobie na stronke Olejnika :)
Same talenty :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Och prooosze - możecie spokojnie skończyć już akcję reklamową KKan. Już wiemy, już słyszeliśmy: wasze karate jest Jedyne-i-Prawdziwe a cała reszta to chciwi karierowicze. Ustawiczne "nagarnianie" ludzi do Waszej organizacji cały czas bazuje na opluwaniu innych, w czym zrobiło się już mocno monotonne. Monotonię tą potęguje ponadto maniera rzucania "przykładów" i argumentów w postaci napomknięć o "ekspresowych promocjach", o "przekrętach" - jeśli RZECZYWIŚCIE słyszeliście o takich przypadkach to zaszczyćcie nas wreszcie jakimiś KONKRETAMI: imię, nazwisko, klub.

Jeśli chodzi o transfery między organizacjami: karateka w naszym kraju mają swobodę wyboru. Jeśli lepiej układa im się współpraca z daną organizacją to naturalne jest, że będą chcieli działać w jej strukturach. WOLNY WYBÓR. Właśnie dlatego ludzie odchodzili z PZK do IFK, Oyama, Shinkyokushin, Tezuka, Matsushima a ostatnio także do KKan. Nie rozumiem co tu jeszcze jest do roztrząsania...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
No wreście napisałeś z sense i opisz tego mistrza co poszedł do IBK na szybki awans od was 8)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Panowie lojalnie ostrzegam poleci jedno nazwisko, imię lub ksywa i sugestia kupionego, sprezentowanego czy inaczej niż na drodze egzaminu zdobytego dana w parze a polecą warny. To publiczne forum jest. Pogadajcie sobie na privie.

Itosu

PS. Apel dotyczy wszystkich którzy mają ciągoty do ujawniania "tajemnic"
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
spokojnie bez emocji ,a swoją droga to żdna tajemnica bo wszytko jest na www tej prywatnej organizacji z pyrlandii
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024