Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

wyczytałem,że kadra kyokushinkan została wyłoniona na Mistrzostwa Europy tylko jedna organizacja karate kontaktowego ponoc przyjeła zaproszenia , reszta się................. lub sie mylę.



przeciez mistrzostwa macie dopiero za rok, wiec to jeszcze kawal czasu. no i ciekawym jaka to niby organizacja przyjela wasze zaproszenia? moze jakies konkrety?
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
tak za rok [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) :) :) śmieje sie bo oni piszą ,że za dwa tygodnie :)
  • 0

budo_kunoichi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z KRAJU

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Wydaje mi się że MT chodziło o Mistrzostwa Europy juniorów. Tak wynikałoby z oficjalnej strony PFKK.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

rozumiem,że o tych zawodach nie mozna tu pisac ok nie pisze


chodzilo mi o tekst do jana111 ;)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

wyczytałem,że kadra kyokushinkan została wyłoniona na Mistrzostwa Europy tylko jedna organizacja karate kontaktowego ponoc przyjeła zaproszenia , reszta się................. lub sie mylę.


kazda organizacja ma swoje imprezy, juniorzy z IFK Kyokushin mieli swoje dwudniowe mistrzostwa Europy w lipcu w Berlinie, na przyklad.
Twoje teksty sa zawsze prowokacyjne i obok tematu. Nikt z Kan nie wysylal zadnych oficjalnych zaproszen na ta impreze, wiec trudno to traktowac powaznie. W przyszlym roku jest wasza impreza - bodajze mistrzostwa Swiata na Wegrzech, wiem ze zostalo wyslane zaproszenie do prezydenta IFK Steve Arneila, zeby organizacja wystawila swoja reprezentacje (po dwie osoby w kazdej wadze), na tej podstawie zostaly rozeslane listy do krajow czlonkowskich IFK z deklaracjami potencjalnych uczestnikow, w przyszlym roku beda kwalifikacje. Wiec IFK nie zabraknie na waszej imprezie.
A zaproszenia na mistrzostwa juniorow w takiej formie nie bylo, chyba, ze powaznie traktujemy mozliwosc sciagniecia karty uczestnika ze strony www. Ale jesli tak, to jest partyzantka, bo wtedy np. z jednego kraju (w tym przypadku Polski) trudno mowic o reprezentacji.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

wyczytałem,że kadra kyokushinkan została wyłoniona na Mistrzostwa Europy tylko jedna organizacja karate kontaktowego ponoc przyjeła zaproszenia , reszta się................. lub sie mylę.



przeciez mistrzostwa macie dopiero za rok, wiec to jeszcze kawal czasu. no i ciekawym jaka to niby organizacja przyjela wasze zaproszenia? moze jakies konkrety?

Zanim bedziesz mnie pomawiał o manipulacje i prowokację to proponuje abyś zobaczył co ja napisałem ,a co ty napisałes i kto prowokuje :!:

Ja pisze o Mistrzostwach ,a Ty mi wciskasz,że są za rok. Dziwie się , że wiesz lepiej od wszystkich z kan kto kogo zaprosił :?: ja wiem od sensei ,że beda tam przedstawiciele innych organizacji , którzy zostali zaproszeni jeżeli okaże się to prawda to z przykrościa nalezy stwierdzić,że straciłeś wpływy w Polsce ( zreszta to sie tylko potwierdzi ) zostało dwa tygodnie i zobaczymy kto bedzie z innych organizacji na tych zawodach ok :!: po co wnosić kłótnie , które sa zbędne.

Jeżeli ktoś będzie pisał,że nie pojechał bo nie dostał kwita to będzie to rasowe kłamstwo pod warunkiem,że inne organizacje będą. Czas płynie szybko to sie wwszystko wyjasni.
  • 0

budo_kunoichi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z KRAJU

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
MTklub prawda leży pośrodku gdyż na stronie europejskiej wyczytałem iż są to połączone zawody a wiec dla seniorów Baltic Cup dla juniorów M.E. Tak to wygląda według oficjalnej strony.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Dziwie się , że wiesz lepiej od wszystkich z kan kto kogo zaprosił :?: ja wiem od sensei ,że beda tam przedstawiciele innych organizacji , którzy zostali zaproszeni jeżeli okaże się to prawda to z przykrościa nalezy stwierdzić,że straciłeś wpływy w Polsce (zreszta to sie tylko potwierdzi ) zostało dwa tygodnie i zobaczymy kto bedzie z innych organizacji na tych zawodach ok :!: po co wnosić kłótnie , które sa zbędne.

Jeżeli ktoś będzie pisał,że nie pojechał bo nie dostał kwita to będzie to rasowe kłamstwo pod warunkiem,że inne organizacje będą. Czas płynie szybko to sie wwszystko wyjasni.


Mtklub, prosze badz powazny. Na impreze typu mistrzostwa Europy - stylowe, potrzeba oficjalnych zaproszen, w innym wypadku robi sie podworko i kabaret, na zasadzie" moze ktos chce w gale pograc". Zadnego pisma od Kan w tej sprawie oficjalnie do np.IFK nie bylo. Jak ktos wam przyjedzie, co i tak nie ma znaczenia dla mnie, to bedzie z partyzanta.
Nie wiem o co ci chodzi z tymi wplywami, tu chodzi o zwykla informacje - albo jest albo jej nie ma. No i te domniemanie mowiena nieprawdy. Za wszystkim musi stac jakis spisek, albo przynajmnie zla wola.
Ja 23.11 jestem na turnieju Shinkyokushin w Hong Kongu a 29.11 na mistrzostwach Szwajcarii IFK Kyokushin. No i pewnie cie tam nie zobacze. A zaproszenia byly.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
od kilku godzin usiłuje Ci wytłumaczyć ,że z moich informacji z 10 reki wiem,że zaproszenia były wyłane i potwierdza to fakt ,że kolega z innej organizacji tam bedzie startował , gdyz skorzystali z zaproszenia.

A może wreście zrozumiesz ,że Polska to już dla Ciebie czas przeszły.Miałes możliwośc strzoyć pokazowy model zarządzania organizacja karate i co się stało to juz chyba wiemy za sprawą Wałbrzycha .
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
A swoja droga co nam do tych ME niech się tym martwia organizatorzy i dlatego proponuje spokój i szacuneczek :wink:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

MTklub prawda leży pośrodku gdyż na stronie europejskiej wyczytałem iż są to połączone zawody a wiec dla seniorów Baltic Cup dla juniorów M.E. Tak to wygląda według oficjalnej strony.

Tez juz o tym pisałem chyba 14 dni wstecz i dlatego sa zaproszeni inni przedstawciele organizacyjni jak to bywalo w poprzednich latach :wink:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Nawet nasz klub startował jak nie był jeszcze w tej organizacji i nikt nie robił przeszkód.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Wy chyba uwzieliscie sie na MTkluba. Zaprosznie poszly i to fakt.
Moze ktos boi sie zbyt silnej obsady i sie tlumaczy ze nie dostal zaproszenie.
  • 0

budo_kunoichi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z KRAJU

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Absolutnie się nie uwziąłem na MT po prostu staram się mu pomóc w wytłumaczeniu Wyborowej pewnych spraw dotyczących akurat tej imprezy.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
koniec przepychanek Panowie !! zeby nie bylo ze nie ostrzegalem !!

Itosu
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
...MT Klub nie ma zbyt dużego pojecia i wiedzy co dzieje sie w -kan..
z tego co mi wiadomo ME Juniorów sa tylko dla kan ( ..a dlaczego nie? ) a turniej dla seniorów jest otwarty.. :?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

...MT Klub nie ma zbyt dużego pojecia i wiedzy co dzieje sie w -kan..
z tego co mi wiadomo ME Juniorów sa tylko dla kan ( ..a dlaczego nie? ) a turniej dla seniorów jest otwarty.. :?


Bo niby skad ma miec pojecie? Mistrzostwa Europy Juniorow to dla Kan pierwsza, eksperymentalna impreza. Zadne zaproszenia do innych organizacji nie zostaly wyslane. Gdyby byly wyslane to bym je mial.
A jesli juz, to jak na impreze rangi mistrzostw Europy chce sie kogos zaprosic, to nalezy to zrobic przez szefa miedzynarodowej organizacji, ustalajac szczegolowo limity startujacych. W innym wypadku bedzie po prostu balagan. Albo np. 20 ekip z Rosji i zawody beda wygladac jak mistrzostwa Rosji zorganizowane w Polsce.

W dniach 2-4 pazdziernika 2009 Wegierska Organizacja Kan organizuje "All Kyokushin Karate World Tournament". Zostaly zaproszone wszystkie organizacje Kyokushin (sa zreszta wszystkie wyszczegolnione w zaproszeniu). Zaproszenia zostaly wyslane do Szefow miedzynarodowych organizacji, a Ci przeslali je do szefow organizacji krajowych. W ten sposob wylonione zostana reprezentacje organizacji - po 2 osoby w kazdej wadze.
To bedzie ciekawy turniej i wybieram sie do Budapesztu w przyszlym roku.

Wracajac do tekstow Mtklub - nie musisz mi dorabiac zadnych misji tworzenia organizacji, budowania imperiow, czy znajdowania mi celow zyciowych. Ani tym bardziej, uswiadamiac mi moich zmarnowanych czy przyszlych szans zyciowych. Zrobisz lepiej jak sie choc troche skoncentrujesz na sobie.
Polska to dla mnie zamkniety temat. Ale nie dlatego, ze Ty tak stwierdziles, tylko, ze ja tak zdecydowalem. Temat zamkniety na podobnych zasadach jak Tybet, Mozambik, kariera lekarza-kardiologa, muzyka czy hydraulika.
Z wyboru realizuje sie w innych obszarach.
Pozdrawiam z Hong Kongu.
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Wrzucam tym razem poprawioną (żeby nie było, że znów "to samo") wersję tapetki, którą zrobiłem. Obiecuję, że kolejna tapeta będzie nowa :) i nie będę zawracał głowy poprawkami 8)

Stara wersja dostępna, gdzieś tam na którejś z poprzednich stron :-)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
A masz jakieś inne tapety o KK :?:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Po przyłączeniu się nowych klubóww grudniu z Tezuka Grup w Nowej Rudzie odbyło się zgrupowanie kyokushinkan prowadzone przez shihan Bogdana Jeremicza 5 dan.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024