Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
To wielkie wydarzenie , ponieważ po raz pierwszy japońscy instruktorzy odwiedzą Polske w okresie zimowym i to w Ośrodku Przygotowań Olimijskich cena za to zgrupowanie tych super warunkach z udział japończyków potwierdza tylko fakt ,że fundacja kyokushinkan w Tokio wspiera rozwój światowego kyokushin opłacając pobyt i przyjazd swoich instruktorów czyli mamwy wreście tania organizację kyokushin w Polsce za co dziekuję shihan Bogdanowi Jeremiczowi , który stoi na jej czele.Osu shihan !!!
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
w tym samym terminie Hanshi Steve Arneli 9 Dan we Wroclawiu, za 270 zl. taka sama kasa. a moze troche taniej bo treningow wiecej.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

w tym samym terminie Hanshi Steve Arneli 9 Dan we Wroclawiu, za 270 zl. taka sama kasa. a moze troche taniej bo treningow wiecej.

Takim tekstem potwierdzasz ,że już nie masz nic wspólnego z realiami Polskiego Karate :) i dlaczego upadło IFK
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

w tym samym terminie Hanshi Steve Arneli 9 Dan we Wroclawiu, za 270 zl. taka sama kasa. a moze troche taniej bo treningow wiecej.

Takim tekstem potwierdzasz ,że już nie masz nic wspólnego z realiami Polskiego Karate :) i dlaczego upadło IFK


Realnosc jest iluzja ktora powstaje przez brak alkoholu. Tym nie mniej zycze udanego obozu. Bo tow. Drewniak nie potrafil przez 4 dekady szkolic ludzi i instruktorow dwa razy do roku.
A tak na marginesie. Agreja szkodzi zdrowiu, niestrawnosci i wrzodow sie dostaje. Realnych.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

w tym samym terminie Hanshi Steve Arneli 9 Dan we Wroclawiu, za 270 zl. taka sama kasa. a moze troche taniej bo treningow wiecej.

Takim tekstem potwierdzasz ,że już nie masz nic wspólnego z realiami Polskiego Karate :) i dlaczego upadło IFK


no i nie aspirowalem do twojego karate po polsku z jego realiami, do ktorych glownie Twoja szanowna osoba nalezy. a co upadku IFK to jak zwykle sie mylisz w swych ocenach. upadac moze cos co tak naprawde powstalo. IFK w porywac mialo 20 klubow, teraz ma polowe tego, ale u ciebie trwa bitwa o wskazniki, wiec to dla Ciebie wazne. Jeszcze raz zycze 120 procent normy i owocnego wykonania planu piecioletniego.
Obnizajmy koszty, aktywizujmy mlodziez, pobudzajmy aktyw do spolecznej pracy.
Niech zyje i umacnia sie sojusz robotniczo-chlopski.
Niech Kan rosnie w sile, a ludzie zyja dostatniej.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
i tak trzymać ale najważniejsze zwracać długi :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Panowie osobiste wycieczki i tego typu pelne jadu aluzje na priv prosze.

Itosu
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

słuchaj ja tylko żartowałem ale o co Ci chodzi czyżbym się pomylił sam opisz tego Twojego kolegę który rzucił świetlaną przyszłośc i zrezygnował z zarządu w OK aby zgłebić tajniki czwartej belki u wielkiego wodza , którego widzieliśmy w TVP co boli?


No dobra- jestem. Sorrki za opoznienie w odpowiedzi: w odroznieniu od niektorych oprocz pracy staram sie wiecej TRENOWAC - wiec nie mam czasu na kreowanie teorii spiskowych i wyrzygiwanieswych frustracji w necie :wink:
Wspomniany trener nie spelnial wymogow FORMALNYCH przystapienia do egzaminu na 4 dan- do egzaminu nie zostal dopuszczony. Grzecznie pozegnal sie z OK i znalazl dla siebie inne miejsce. Simple as that. Jak juz wspominalem wczesniej:mamy wolny rynek, jesli ktos widzi w innej organizacji szanse bardziej dynamicznego rozwoju lub czuje, ze bedzie w niej bardziej powazany - znajdzie dla siebie miejsce. Jesli stwierdza, ze nie zgadza sie z wymogami/rygorami/regulaminami danej organizacji - szuka bardziej odpowiadajacej mu struktury. Jedni odnajduja sie w Muay Thai, inni w "combat&stuff", jeszcze inni zmieniaja kanji na kimonie.
Jeszcze kilka lat temu takie wedrowki ludow mogly szokowac. Karateka opuszczali PZK (IKO-1) na rzecz Oyama karate, IFK, Tezuka. Ostatnio z tych organizacji czesc "wyemigrowala" do KKan. Kilka stron wczesniej MTklub wspominal, ze "zniknal" osrodek warszawski KKan - "wyciek personelu" u Was takze sie zaczal. Nie jest to niczym niezwyklym, dziwne jest jednak to, ze emigracji z innych organizacji i rozpadom ich osrodkow fundujesz takie naglosnienie jednoczesnie pomijajac znaczenie wspomnianego przeze mnie warszawskiego klubu KKan ;)


Dobra- skoro juz rozwlekle udalo mi sie odgrzac ten stary pasztet, to moze wlacze sie do aktualnego nurtu dyskusji ... :) Pytanie mam do ludzi z KKan: JAKIM CUDEM UDAJE WAM SIE ORGANIZOWAC TAKIE SEMINARIA ZA TAK LICHA KASE :!: :?: Geeeezzzzz...Macie w ekipie jakiegos nobliste z wyszukiwania sponsorow :?: :)
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
"Pytanie mam do ludzi z KKan: JAKIM CUDEM UDAJE WAM SIE ORGANIZOWAC TAKIE SEMINARIA ZA TAK LICHA KASE Exclamation Question Geeeezzzzz...Macie w ekipie jakiegos nobliste z wyszukiwania sponsorow "


Ludzie w KKan mają dużo uroku osobistego ;P
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
KIRIN jesteś beznadziejny bo nie potrafisz odpowiadać na proste pytania jakie padają do Ciebie szukasz tylko prowokacji i próbujesz zawsze namieszać i potem znikasz jak Dyś, ale to inna bajka. Swoją drogą W-wa kan ma się dobrze i to była tylko zagrywka dla nie w temacie kto złapie przynętę. kan to jak każdy normalny wie jest fundacją kyokushin , która stworzył za życia Mas Oyama ,a obecnie na jej czele stanęli najwięksi mistrzowie Kyokushinu. W każdej fundacji pozyskane pieniądze wracają do ich odbiorców czyli w tym wypadku trenujących ., więc koszty przyjazdy japończyków kryje fundacja i stąd taki prosty rachunek :) ,a on równa się 16 000 złotych bo tak chyba stoją bilet dla czterech

Itosu sory za naginanie zasad ale zobacz co ten gość wyprawia.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
MTklub w Twoją wypowiedź wkradła się pewna nieścisłość. Zapewne zrobiłeś skrót myślowy.
Kyokushinkan to nie jest to samo co fundacja.
Cytat z książki Shihan Jeremicza:"... w 2003 roku H. Royama i T Hiroshige powołali do życia NOWĄ organizację karate kyokushin i reaktywowali założoną przez Sosai Masutatsu Oyama Fundację Kyokushin Shogakukai..." strona 201
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Nowa czy stara fundacja - to nieistotne. Wazne jest to, ze chlopaki DZIALAJA :wink: Cena za kilkudniowe seminarium naprawde smieszna - nie wiem jakie kontakty wygrzebali spod ziemi organizatorzy zeby organizowac ten event, ale chwala im za to 8)
Szkoda, ze sie nie zalapie , ale robote mam mocno czasochlonna :(

To MTklub: Fallisatio cerebri in statu exacerbationem
...mam nadzieje, ze nie pomylilem deklinacji :? :wink:
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Kirin...Wielokrotnie już pisałem, że bardzo mi się podobają działania kan w kraju. Robią wiele fajnych imprez, działają prężnie, pozyskuja nowe ośrodki etc.
Czasem tylko posty niektórych ludzi z kan nie do konca mi sie podobają. Nie lubię jak ktoś dyskredytuje działania innych i pisze nieprawdę aby wypromować swoją organizację.
Poza tym jednym popieram Shihan Jeremicza, którego uważam za jednego z najlepszych karateka w kraju.
Szanuję wybór ludzi z kan i chcę aby ktoś szanował mój wybór :-) tylko tyle.
Pozdrawiam serdecznie :-)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Panowie jako ze dyskusja czesto schodzi na granice prywatnych przepychanek prosze zalatwiajcie tego typu rzeczy na privie. Dotyczy to wszystkich tematow. Nie mowie ze nie mozecie sobie rzucic rekawica w buzke ale robcie to na privie. Nie chce rzucac warnami ale z drugiej strony mam juz skrzynke na privie zapchana w 100% i nie chce pisac do admina o zwiekszenie limitu ;)

Itosu

PS. Dotyczy to takze wzajemnej milosci jaka darza sie Panowie kirin i MTklub ;)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Kirin...Wielokrotnie już pisałem, że bardzo mi się podobają działania kan w kraju. Robią wiele fajnych imprez, działają prężnie, pozyskuja nowe ośrodki etc.
Czasem tylko posty niektórych ludzi z kan nie do konca mi sie podobają. Nie lubię jak ktoś dyskredytuje działania innych i pisze nieprawdę aby wypromować swoją organizację.
Poza tym jednym popieram Shihan Jeremicza, którego uważam za jednego z najlepszych karateka w kraju.
Szanuję wybór ludzi z kan i chcę aby ktoś szanował mój wybór :-) tylko tyle.
Pozdrawiam serdecznie :-)

Masz rację i szanujemy co robicie w każdym razie piszę za siebie. :!:

Kirin co Ty chcesz szukać poprostu Oni płaca za robienie kan w Polsce bo od tego są ,a że was inaczej nauczono ,że to jeszcze im płacimy za to ,że robimy dla nich pracę na rzecz karate to jakaś parodia.Kasa , która wpływa do Fundacji ma wracać do ludzi na dołach czyli trenujących i to mądre rozwiązanie.Poprostu Organizacja POżytku Publicznego jak w Polsce tylko ta znajduje się i działa w Japonii mając zasięg światowy co wynika ze statutu.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
w kalndarzu imprez kan Polska znalazłem Mistrzostwa shinkyokushin w Holandii czy ktoś wie coś na temat kto tam jedzie jaka kadra i zawodnicy
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
W październiku MŚ KAN Knacho Royama zaprosił prawie wszystkie organizację KK i ich odmiany zapowiada się nie lada impreza ponad podziałami.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Super , gdzie to bedzie ?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Super , gdzie to bedzie ?


zobacz temat z drugiej strony forum karate

All Kyokushin World Karate Tournament - Budapest 2009
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Gratuluję Waszym Karateka świetnych wyników podczas zawodów Shinkyokushin w Holandii...
Wielki Brat jest pod wrażeniem :wink:
Pozdrawiam. S
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024