Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_adem
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
10.05.08 - Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK w Semi-knockdown, Oświęcim (OYAMA PFK).

Ktoś z budowiczów się wybiera?
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
No ja nie pojade bo kai nie zapraszają ale ciekawi mnie czy tym razem zaprosza ekipe Jeremicza z kan bo po zawodach w Jelenie Górze i Bielsku Białej juz ich nie zapraszali ,a szkoda bo walki były ciekawe ( sędziowie inni)
  • 0

budo_kroq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
I jak wrażenia po zawodach ? :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
zawody na przeciętnym poziomie ( ocena kilku walk przeslana z komórki) szkoda,że wystraszono się po raz koejny ludzi Jeremicza i ich nie zaproszono. Walki z udziałem kyokushin kan były bardzioej widoskikowe i gwarantowały maxymalny wysiłek od każdego z zawodników.A tak to troche bratobójczo i za spokojnie.Ta izolacja tylko szkodzi. Podobał mi sie finał w średniej.
  • 0

budo_solofemme
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Ja powiem tak : ZAWODY SUPER ! organizacja świetna. Duże wrażenie na mnie zrobił hymn Polski i ta orkiestra na uroczystym otwarciu. Sędziowie bardzo dobrze spełniali swoje obowiązki a przedwszytskim sprawiedliwie. Nie było żadnego zbędnego zamieszania. Zawodnicy mieli możwliwość rozgrzewania się na sali. Ilość zawodników (193) świadczy o dużym rozwoju Oyama Karate w Polsce! Walki na wysokim poziomie. PUCHARY bardzo ładne. Brawo Oświęcim brawo spełniliście swoje zadanie znakomicie ! Pozdrawiam!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Ja się nie zgdadzam i o czym ty piszesz jakie oyama , to były zawody PFK więc byli tam przedstawiciele innych organizacji i styli 8)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
a bym zapomniał z sędziowaniem różnie ale lepiej niż ostatnim razem.W każdym razie wielkie gratulacje dla organizatora , który stekał,że wszytko musiał sam nie nie miał pomocy.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Nie brali udziału zawodnicy wszystkich organizacji zrzeszonych w PFK/ i współpracujących /. Część przygotowuje się do zawodów na arenach międzynarodowych i w związku z tym nie mogła przybyć, np. zawodnicy mojej organizacji jadą na Mistrzostwa Europy do Bułgarii. PFK organizuje sporo różnych turniejów i nie sposób być na wszystkich choćby z uwagi na zazębianie się terminów. Trzeba czasem wybrać ... :) A mamy z czego wybierać...
Ateraz z innej beczki...
Ciągle czytam jak jedna z organizacji "postkyokushinowskich" szuka wciąż dziury w całym...Taka postawa powoduje, że w Polsce nikt już nie chce Was zapraszać na swoje zawody. Sprawy to niestety nie rozwiazuje, bo nawet jeśli Was tam nie ma to i tak obsmarujecie turniej na Vortalu bo są filmy z komórki, ktoś coś powiedział itd. . No i macie potem jeszcze jeden argument - nie zapraszają bo jesteśmy zbyt silni i wspaniali - boja się nas...
Jeśli chcecie w ten sposób pozyskać ludzi z Oyama czy innych organizacji to powodzenia. Czy warto robić PZK 2 w jeszcze gorszym wydaniu???
Szkoda, że Shihan Założycielowi nie udało się stworzyć tego co zamierzał - organizacji opartej na fachowości, zdrowych i czystych zasadach etc...To mnie przekonuje, że myliłem się i musi być jakaś selekcja w naborze ludzi do organizacji.
Przepraszam!!! Nie wytrzymałem...
OSU! Czekam z pokorą na bana :twisted:
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Może się mylę, ale MTklub do którego wypowiedzi się odnosisz nie jest chyba w k-kan?
Po drugie, nie żartuj... nie zaprasza się "kogoś", bo ktoś-nikt "oficjalny"-gdzieś na forum wstawił posta, w którym podzielił się swoją powściągliwą opinią? I przez to całe k-kan jest "be"? Może zamiast snuć domysły, spytaj się organizatorów dlaczego nie zaprosili, wklej tutaj odpowiedź i wszystko będzie jasne.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
dla ścisłości pan MTklub jest z jedynego, prawdziwego i najlepszego IKO1 ;)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
To prawda nie wiem czemu mnie przypiętchyba jakies uczulenie o do kan :) shindojo, kiedys żartowałem mu na prywatt z kan i chyba tym się zafascynował bo chyba tak chiał aby było. Obecnie jestem wolnym strzelcem ,a klub w którym trenuje działa różnie to w IKO to próbował w OK, rozmawiał z kan. Ale na tym się zakończyło , gdzie trafimy zalezy od rady sensei w klubie i zarządu.Może spróbuje założyć swój klub ,a w jakim strukturach to się stanie zalezy od zebranych informacji właśnie na BUDO pl . Mam juz swoje typa ale jeszcze nic nie jest przesądzone w kązdym razie szukam czegoś z czego nikt nie będzie się śmiał na forum ,że jacyś cudacy czy sklep z danami.Mam nadziej ,że po wakacjach wszytko sie wyjaśni.Pozdrawiam i życzę shin dojo sukcesów na tych twoich mędzynarodowych turniejach na zachodzie europy może sie spotamy bo tez otrzymuje zaproszenia.I przestań sie obrażać jak małe dziecko i tak bez tych prowokacji h\jest dość polityki. Swoją droga proponujue założęnie działu POLITYKA bo wcześniej czy póżniej i tak do tego schodzi przez kogos z forum. Dziś bez tego karate jest żadne karate ,a filizofia co to takiego ? bo nawet japońce o tym zapomniejli patrząc na ich wojenki w tradycyjnych czy w Polsce , gdzie mamy 3 PZK w tym dwa tradycyjne ,a mówia,że kontaktowe czy KK pochodne to wariaci ,a tu proszę 8)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Tobie też powodzenia...zwłaszcza w poszukiwaniach. ..
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK

Tobie też powodzenia...zwłaszcza w poszukiwaniach. ..

Będe szukał ,a więc nie przypinaj mi żadnej łatki jak narazie organizacyjnej ponieważ to było chybione.Za dużo tam idealistów i nie widze miejsca dla siebie.
jak co wal na prywat jak kiedyś zawsze miło mi się z Toba klikało.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
Shindojo, MTklub
W porownaniu do niektorych (innych) wypowiedzi MTklub tym razem byl bardzo powsciagliwy i stonowany, stac go przeciez na wiecej :!: :wink: :wink: Wiec Shindojo nie narzekaj i moze nawet... nie prowokuj :lol:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów PFK
no właśnie bo mocno przyglądam sie shin K ale mam pewne obawy !!! więc nadal szukam i obserwuje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024