Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_wilikan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Wyborowa - przecież napisałem że wiesz jak wygląda karate w Rosji :) i nic Ci nie tłumaczyłem. W czasach gdy polska organizacja IFK liczyła kilkanaście klubów o kan nikt nawet nie marzył. A co mamy teraz? Sam piszesz, że mała, nie licząca sie organizacja. To może policz ile medali zdobyła reprezentacja KAN w Budapeszcie.

A szkoda słów, każdy w miarę inteligentny czytelnik wyrobił już sobie opinię.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Wyborowa - przecież napisałem że wiesz jak wygląda karate w Rosji :) i nic Ci nie tłumaczyłem. W czasach gdy polska organizacja IFK liczyła kilkanaście klubów o kan nikt nawet nie marzył. A co mamy teraz? Sam piszesz, że mała, nie licząca sie organizacja. To może policz ile medali zdobyła reprezentacja KAN w Budapeszcie.

A szkoda słów, każdy w miarę inteligentny czytelnik wyrobił już sobie opinię.


Jak przeliczysz to na kluby to Kan odniosla w ciagu ostatnich lat w Polsce niezaprzeczalny sukces. Ale sportowo - co najwyzej w porywach dolny poziom sredni. W Budapeszcie - slaby. Ilosc medali, ktore zescie przywiezli - no sam napisales, 4 wygrane walki.
Rzecz nie jest w ilosci klubow w organizacji, tylko w jakosci szkolenia. Karate to sport indywidualny. Tu mozna szybciej zrobic wynik, niz w sportach druzynowych: Ale trzeba miec zaplecze, kadre, trenera (Ow) na poziomie i jasno okreslone cele.
Nie watpie ze to wszystko macie, ale wyniki nie ida tym sladem. Lepiej miec 5 mocnych klubow, zorientowanych na konkretne cele, niz 50 takich dla ktorych "jest cos wazniejszego niz sport", to rzekomo "wazniejsze", z duzym prawdopodobienstwem jest zwyczajna "rzezba", zorientowana na cisze spokoj i swobodne dryfowanie. W kazdej organizacji masz ludzi, co ciagna robote, srednio zdolnych-wyrobionych-zaangazowanych i ogon, ktory do konca nie jest swiadomy co, dlaczego i po co robi. Gorzej, jak masz 2-3 ludzi, a reszta to bezksztaltna pulpa, niepodatna na zadne ukierunkowane procesy.
To takie luzne dywagacje na temat zycia kazdej organizacji. Nie chce nic sugerowac tym tekstem.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

wYBOROWA CHYBA COS SIĘ STAŁO ,ŻE WREŚCIE DOBRZE NAPISAŁEŚ- SUKCESY JUŻ NIEBAWEM W PARYŻU ,A SUKCES NIEDAWNO KOTKA URODZIŁA DWA MAŁE KOTKI SZYKAM NABYWCÓW Z DOPŁATĄ


Sandokan, moze podzielilbys sie z kolegami informacja co zarzucasz, bo widze ze masz jakis animalistyczny odlot. Wloz glowe do lodowki na 20 minut, zaciagnij wody z cytryna, wez aspiryne, albo alka prim i wroc jutro do tematu, jak glowa przestanie pekac. Ten temat o karate jest.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Jesteś najlepszy i tylko ty masz rację i kto się tutaj napił tokaju ?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Jesteś najlepszy i tylko ty masz rację i kto się tutaj napił tokaju ?


dzieki za uznanie, a co do tokaju, to znowu przestrzeliles. Moze bys takie szczegoly konsultowal ze mna na privie. Do obiadu podano dzis lampke wytrawnego: Californijski Cabernet Sauvignon, winnica Fetzer, rocznik 2006.
Dalej cie drecza koty, czy juz masz faze myszy?
Masz kolejne wahniecie emocjonalne? Pare postow temu byles na przeciwleglym biegunie. NIe to, zebym sie Twoim stanem niepokoil.
Chodzi, zeby tu pisal na temat. W poprzednim poscie pisalem ze temat jest o karate, wiec jeszcza raz - glowa do lodowki, woda z cytryna. itd. Jest jednak gorzej niz myslalem....
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Panowie, przepraszam że tak się wpierdalam między wódkę a zakąskę, ale czy nie jesteście za starzy na takie pyskówki? :?
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Panowie, przepraszam że tak się wpierdalam między wódkę a zakąskę, ale czy nie jesteście za starzy na takie pyskówki? :?


Nie :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
MTklub... uuups przepraszam Pan Sandokan i wyborowa po 2 kilowaty. Sory Panowie ale juz sie tego sluchac nie da. Regulamin znacie a ja wczesniej ostrzegalem. Glupio starych senseiow w ten sposob uspokajac ale powinniscie Panowie raczej przyklad dawac a nie gryzc sie jak przekupki na targu. Skonczcie randke na privie.

Pozdrawiam
Itosu

PS. Nie mniej polotu nie mozna wam odmowic w obrazowaniu stanow psychicznych swoich wspolrozmowcow od klotni ;)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

MTklub... uuups przepraszam Pan Sandokan i wyborowa po 2 kilowaty. Sory Panowie ale juz sie tego sluchac nie da. Regulamin znacie a ja wczesniej ostrzegalem. Glupio starych senseiow w ten sposob uspokajac ale powinniscie Panowie raczej przyklad dawac a nie gryzc sie jak przekupki na targu. Skonczcie randke na privie.

Pozdrawiam
Itosu

PS. Nie mniej polotu nie mozna wam odmowic w obrazowaniu stanow psychicznych swoich wspolrozmowcow od klotni ;)


Itosu, jestes mistrzem cierpliwosci.
Zapewniam, ze Sandokan pisze do mnie na priva krotkie i namietne listy, a ja grzecznie odpowiadam, ale widac to malo. Ja nadal mam wrazenie, ze piszac o Sandokanie, albo do Sandokana, czeciowo pisze o Kan. Koncze niniejszym bo Ordunug muss sein.
Od teraz juz tylko na temat. No i ogolne przepraszam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024