Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Miłe rozmowy" na forum karate - prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

"Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Nie miałem zamiaru atakować całego kan. Wiem, że jest tam wielu wartościowych ludzi. Wierzyłem, że powstała wreszcie altarnatywa dla PZK i uda się wreszcie Shihan Jeremiczowi to co innym się nie udało...A tu...
Pan MTklub może sam powie skąd jest.
Kilkoro spośród udzielających się na forum prowadzi ciągłą agitację Kan i to w brzydkim stylu.
Nie cierpię się kłócić, ale jak widzę stadko naskakujących na siebie mistrzów to mnie "szlag jasny trafia, krew nagła zalewa".
Ludzie róbmy coś razem i uczmy się od siebie a nie mówmy "wasze zawody są be a nasze cacy"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Qrna skończyłem :evil:
OSU!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Nikogo nie atakuje tylko wyrażam swoja opinię. jak widać fakty mówią za siebie i wiele osób potwierdza prawdę w tym temacie. Jeżeli czujesz sie urażony to Przepraszam ale nie musisz w ten sposób działać aby sam osiągnąć swój zamierzony cel.PZK,KAN,SHIN,OK to wysoka półka organizacji ,które rządzą się swoimi prawami .Są tam tylko ludzie, którzy robią błędy jak każdy.
Klakierowanie negatywnym zdarzeniom to sprawa każdego znas. Ale jak już tu powiedzieli sensei nie można przejśc w milczeniu kiedy spada poziom ciezkiej pracy trenerskiej 1-2 dan i ludzie z ciemna karta przesłości zaczynaja nadawac nowe wzorce w karate osiągając skrótem rózne rzeczy.Sory , jeżeli Cię zabolało.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Twoje słowanie dotknęły mnie osobiście bo wiem co robię, po co to robię i kim jestem...Przykro mi tylko patrzeć na nagonkę na Pana Olejnika, OK i innych...Prawda obroni się sama i nie trzeba za wszelką cenę udowadniać, pokazywać itd. Przez całe moje życie mam ciągły kontakt z instruktorami wielu różnych odmian karate, kung fu i innych m.a. Wszędzie znajdzie się jakaś czarna owca ale nie powinno się patrzeć przez pryzmat takich osób na całą organizację czy styl...
Mój klub stale współpracuje z OK, PFK, Seido/ wcześniej Seitedo/ , IKO1, itd. Dzieje się tak nie dlatego, że nasza organizacja jest w Polsce mała, słaba itp.
Myślę, że to właściwa droga..."Ucz się od innych a oni niech uczą się od Ciebie jeśli chcą"
Wkurza mnie takie ciągłe dogryzanie ...
Trzeba wytykać błędy / zgadzam się w 100% / ale w tym przypadku mam wrazenie, że to tylko drugie dno...Sorry jeśli to co piszę boli Ciebie, MTKlub. Chcę tylko zakończyć bezsensowne spory na forum.
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
..chciałeś dobrze :D
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Dobra coś trzeba zrobić. Pogodzenie w Polsce zwasnionych politycznie stron jest niemozliwe. Poki co nie wymyslilem nic poza tym ze zdobede sie na chwile szczerosci oraz powiem jak wyglada sprawa od kuchni.

Forum Budo.net jest duzym forum. Na dzien dzisiejszy widze 17555 zarejestrowanych uzytkownikow. Do tego dochodzi znaczna ilosc internautow ktorzy tylko biernie czytaja to forum. Dla wielu userow jest to skarbnica wiedzy treningowej, mozliwosc kontaktu z innymi pasjonatami sztuk walki. Naturalne jest tez to ze tak w tak rozleglej dziedzinie pojawiaja sie roznice zdan. W dziale karate niestety roznice te w duzej mierze dotycza sporow na tle politycznym. Jak wiekszosc z was wie polityka polskiego karate od zawsze nasycona byla niechecia i zawiscia wsrod konkurujacych ze soba obozow. Ta uwaga dotyczy wiekszosci karate w polsce zarwno shotokan i pochodnych jak i kyokushin i post-kk. W zwiazku z tym mam pytanie do userow:

Czy ktorykolwiek z was chcialby aby to forum zostalo zamkniete decyzja sadu a na ludzi opiekujacych sie tym forum zostaly nalozone kary :?:

Watpie.

Dlatego prosze wszsytkich uzytkownikow aktywnie udzielajacych sie w dziale karate o dojrzala i powazna dyskusje. W miare mozliwosci zostawcie plakietki w nazwa obozu ktory reprezentujecie przed wejscie do dzialu karate na budo.necie i starajcie sie polemizowac w sposob cywilizowany nie obrazajac innych. Nie chce wiecej rzucac gornolotnych farmazonow. Na koniec powiem jak wyglada sprawa klotni. Wiem ze moge rzucac warny i bany do woli ale nie o to chodzi. Czesto zdarza sie ze klotnie przeradzaja sie w bezsensowne wymiany zdan a im dalej w las tym wieksze glupoty sa wypisywane. Jak juz napisalem powyzej jest naprawde wielu userow ktorzy tylko przegladaja to forum. Efekt tekstow typu ze gdzies mozna kupic dany, albo ze ktos tam jest zlodziej i bandzior jest taki ze ja dostaje oficjalnego maila od przedstawicieli takiej a siakiej organizacji w ktorej wyraznie jest napisane ze sprawa zostanie skierowana do sadu oraz maila od uzytkownika z zapytaniem za co dostal warna skoro on napisal prawde. Odkrecenie takich akcji kosztuje mnie i/lub Giro (Death-wish) w cholere czasu, energii i czasami niepotrzebnego nadmiernego ponizania sie oficjalnymi listami z przeprosinami. Uzytkownicy pisza, moderatorzy pisza listy z przeprosinami. Czasami jeszcze na dokladke powstaja tematy typu "Giro wprowadza cenzure na forum".

W skorcie napisalem jak jest. Daje to pod rozwage wszystkim korzystajacym z forum i prosze o prowadzenie dyskusji politycznych w sposob nie obrazajacy wspoluzytkownikow. Przyznam szczerze ze nie wiem co mi palnelo ze napisalem taka wiadomosc. Byc moze bezsilnosc wobec klocacych sie na forum karatekow. Nie chce mi sie juz wlepiac warnow na tuziny. Dlatego mam nadzieje ze to co chce przekazac jest zrozumiale i kazdy z was "zbulwersowany" jakims tam faktem dwa razy pomysli zanim wystrzeli cos na klawiaturze i wysle na budo.net.

Pozdr
Itosu
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Chciałbym dać pod rozwagę pewną sprawę.
pamiętamy jak rok temu we wszystkich mediach trąbili na okrągło , że instruktor karate z pod Wałbrzycha zabił swoje ucznia i wykorzystywał seksualnie czy aferę pedofilską w Łodzi z udziałem instruktora karate ?
Dlaczego to robię ? otóż sami się teraz nakręcamy ,że po co pisać o zjawiskach w karate , które są naganne, polityce itd ?
Otóż panująca mowa milczenia w tych tematach spowodowała że nasze środowisko karate zostało moralnie zniszczone, przenikały tu osoby chcące zrobić szybko pieniądze jak najtańszym wkładem w pewnym momencie starzy mistrzowie z 1 czy 2 dan po 20 latach treningu zostali wyśmiani przez nowe pokolenie karateków , którzy w przeciągu 2-4 lat zdobyli 1 dan ,a nawet 2 i śmieją się ,że tamci tępi bo tyle lat trenują aby zdać !
To już nie są pojedyncze przypadki tylko mamy odczynienia z plagą. Wysiew dziwnych organizacji , związków, federacji tylko maskuje skalę tego problemu.
W związku z tym jako zły tego forum apeluje wzięcie moich słów pod przemyślenie i na chłodne ocenienie tego problemu, przecież nikt z was nie chciałbym przeczytać w mediach ,że podczas zawodów ktoś zginął, nie było karateki ,a tak naprawdę organizator to fikcyjna organizacja lub instruktor nie posiadał doświadczenia ,a ktoś mu wydał uprawnienia instruktorskie czy miał tylko wykształcenie podstawowe lub zawodowe.
DLATEGO UWAŻAM,ŻE TE ZJAWISKA POWINNY BYĆ POKAZYWANE PUBLICZNIE I NAPIĘTNOWANE ALE Z ZACHOWANIEM PEWNYCH ZASAD-PRAWA PRASOWEGO JAK:
gdy nie jesteś pewny postaw zawsze znak ?
uzywaj inicjałów jak na przykład Jan K zamiast Jan Kowalski,
używaj nazwy skrótowej ( w tym środowisku wiemy o jaki styl chodzi )
W TEN SPOSÓB UNIKNIEMY SPRAW O POMÓWIENIE CZY ZNIESŁAWIENIE ( rad mi udzielił kolega dziennikarz z UJ),

NIE DOPUŚĆMY DO ZROBIENIA Z KARATE WESOŁEGO MISATECZKA :!: :!: :!:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
I zapomniałem dodać ,że morderca okazał się ktoś z poza karate ale bez uprawnień z 1 dan, a pedofil został skazany pomimo listu żelaznego Prezesa Związku karate.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
poddaje sie...

przypominam raz jeszcze ze forum nie sluzy do rozwiazywania prywatnych sporow pomiedzy organizacjami...

MTKlub jesli chcesz prowadzic swoja krucjate rob to na swojej stronie... zaloz cos podobnego jak karateinfo kolegow z shotokan... zenada

pozdr
Itosu

PS. wciaz mam nadzieje ze moj apel jednak dotrze chociaz do czesci userow

PPS. MTKlub Twoje zalecenia co do stawiania znakow zapytania mozesz sobie (powiem dosadnie) w dupe wsadzic. bo Ty napiszesz ze znakiem zapytania, ladnie sie usmiechniesz, zmyjesz tylek z forum a z odkreceniem afery bede walczyl ja... wiec miej na rozwadze moje slowa bo urlopow jeszcze mam wiele do rozdania. ta uwaga dotyczy wszystkich uzytkownikow nie tylko MTkluba :!:
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Ja sobie taki mały kamyczek do ogródka pozwolę dorzucić!!

Otóż nie zgodzę się z tobą MTklub, że każde negatywne zjawiska, które pojawiają się
w naszych środowiskach powinny być napiętnowane publicznie. Z pewnych względów często można wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku z takiego piętnowania. Osobiście doświadczyłem takiej sytuacji i muszę ci powiedzieć, że mimo najszczerszych chęci
w wyjaśnianiu sprawy zostałem opatrzenie zrozumiany – a chciałem dobrze. Wszyscy czytamy to co na forum nas interesuje. Jesteśmy zarejestrowani i widujemy swoje nicki na co dzień, ale są inni, którzy tylko jak to Itosurulez napisał tylko czytają i tu zaczynają się schody. Sam doświadczyłem nieprzyjemnej atmosfery i długich tłumaczeń oraz wyjaśnień. Mogłem kwestie wyjaśnić z zainteresowanym i powiedzieć co czuję a zachciało mi się formowych opisów pod wpływem emocji co skończyło się niepotrzebnym bałaganem. Oczywiście dodam, że to co napisałem było podyktowane jakąś tam sytuacją, którą mogłem wyjaśnić w zupełnie inny sposób ale zachciało mi się startowania i pokazywania problemu w szerokim gronie. Ponadto rozpisywanie się na forach o tym czy ktoś zgwałcił, zabił, czy też piętnowanie ludzi z nazwiska czy tylko z samego inicjału jest po prostu nieodpowiedzialne.
Po pierwsze narusza to godność osobistą, po drugie pewne kwestie rozstrzygają sądy i inne instytucje do tego uprawnione (od tego jest prawo – bo ktoś je do cholery ustanowił!)
Nam się mogą pewne rzeczy nie podobać warto więc pamiętać pisząc cokolwiek, by ktoś na tym nie ucierpiał dodatkowo, bądź jeszcze ktoś postronny. Forum czytają także dzieciaki i nastolatki, pisząc o tym kto komu co zrobił albo kto jest bee, doprowadzamy do sytuacji w której, zaczynają zastanawiać się o co tu chodzi a z biegiem czasu nabierają do nas niechęci lub do innych wyrabiając sobie często opinię tylko na podstawie oskarżeń bądź nieodpowiedzialnych wypowiedzi. Potem dochodzi do absurdalnych sytuacji gdzie młodzież ćwicząca te same style ale w innych barwach zaczyna zachowywać się wrogo w stosunku do siebie i zamiast współpracować żyć w partnerstwie doprowadza do poważnych konfliktów itp. – Zapytam się po co to!!

Drażni mnie fakt robienia prywatnych wycieczek tu i ówdzie! I idąc za Itosurulez, powiem tak – forum nie jest pralnią do prania prywatnych brudów. Powinno być raczej miejscem dobrze pojętej polemiki na tematy, na które ludzie potrafią w kulturalny i otwarty sposób dyskutować. Gnojenie się spowoduje, że nie tylko ktoś się przyczepi tematyki ale sprawi, że sami zaczniemy tracić szacunek tych, z którymi się stykamy a stykamy się na codzień z młodzieżą. Z doświadczenia wiem, że tak jest i dopiero po długim czasie przejrzałem na oczęta i to nie tylko z perspektywy sportu.

Pozdro for all!
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Moze sytuacja w karate jest taka jest (nie tylko w Polsce w UK, Holandii czy Stanach tez jest syf) bo karate i jego formula sie zuzyla ? Mowiac szczerze wiekszosc stylow karate to akrobatyka w kimonach majaca niewiele wspolnego z samoobrona a o sporcie to nie ma nawet co mowic, bo to ma jeszcze mniej wspolnego ze sztukami walki - bardziej to jest gimnastyka synchroniczna w parach.

slowo karate to dla wielu synonim sztuk walki. ludzie nie zdaja sprawy co to sa sztuki walki, wiec ida na karate, bo nazwa brzmi najbardziej swoisko i znajomo. Tacy bieda senseje wlasnie na tym bazuja, lapia naiwnych na fajne haselka, ze kazdy bedzie wojownikiem i zabijaka w rytmie budo.

Spotkalem takich misciow sporo, ale w karate jest tego najwiecej.
  • 0

budo_laeta
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

Otóż panująca mowa milczenia w tych tematach spowodowała że nasze środowisko karate zostało moralnie zniszczone (...)

Zniszczenie moralnie siejemy po części my sami, roztrząsając polityczne brudy. W dyskusjach dominują nagonki, pomówienia, oskarżenia o korupcję, kupczenie stopniami i stanowiskami itd. Niby pisanie o tym motywuje się chwalebnymi celami, ale efektem jest najczęściej destrukcja owej moralności karate. Wytykając sobie wszystkie syfy i inne brudy, chyba zatracamy prawdziwy sens sztuki walki i dyskusji o niej.

O problemach trzeba mówić, jasna sprawa. Róbmy to jednak z głową, posługując się rozsądkiem, faktami i kulturą, a nie przypływami emocji i domysłami. Poza tym- zajmijmy się własnymi sprawami, zamiast marnotrawić czas na jałowe kłótnie (nie mam na myśli tu wartościowej wymiany zdań).

Polityka odgrywa istotną rolę w świecie sztuk walk i tego ukryć się nie da. Nie dajmy jednak się przez to zwariować. Bo i po co?

PS Post nie jest bezpośrednio adresowany do żadnego z użytkowników. Ot, to tylko moje przysłowiowe trzy grosze.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba


Otóż panująca mowa milczenia w tych tematach spowodowała że nasze środowisko karate zostało moralnie zniszczone (...)


Racja , zgadzam sie .

Zniszczenie moralnie siejemy po części my sami, roztrząsając polityczne brudy. W dyskusjach dominują nagonki, pomówienia, oskarżenia o korupcję, kupczenie stopniami i stanowiskami itd. Niby pisanie o tym motywuje się chwalebnymi celami, ale efektem jest najczęściej destrukcja owej moralności karate. Wytykając sobie wszystkie syfy i inne brudy, chyba zatracamy prawdziwy sens sztuki walki i dyskusji o niej.

to o czym pizsesz robia tacy ludzie jak twoj szxef i nie ma rady , zeby wiedziec co kto jest co wart tzreb a to pokazywac .

O problemach trzeba mówić, jasna sprawa.

No i twlasnie robimy.
I popatrz na problem nie jak zaufana szefa ale jak ktos zpoza jego kumpli to zobaczysz ze ni e maszracji .
  • 0

budo_natalinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Pewnie znasz naszego SZEFA osobiście że tak mówisz... Laeta napisała co myśli a Ty znowu zaczynasz nagonke... przeczytaj sobie dokładnie temat "Miłe rozmowy- prośba", zastanów się dobrze co to znaczy i co autor miał na myśli. Jak nie wystarczy raz to przeczytaj dwa razy albo i wiecej i może wtedy obędzie się bez niepotrzebnych dyskusji :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

NAPIĘTNOWANE ALE Z ZACHOWANIEM PEWNYCH ZASAD-PRAWA PRASOWEGO JAK:
gdy nie jesteś pewny postaw zawsze znak ?
uzywaj inicjałów jak na przykład Jan K zamiast Jan Kowalski,
używaj nazwy skrótowej ( w tym środowisku wiemy o jaki styl chodzi )
W TEN SPOSÓB UNIKNIEMY SPRAW O POMÓWIENIE CZY ZNIESŁAWIENIE ( rad mi udzielił kolega dziennikarz z UJ),


Nie jest tak do końca.
Nawet jeżeli użyjesz skrótu Jan K a następnie dodasz - 1 dan karate, w takiej organizacji uczący w takim mieście w takim klubie to nadal możesz być sądzony o pomówienie czy zniesławienie. To, że w mediach pojawiają się takie kwiatki jak Wojciech F. - złoty medalista skoków narciarskich na Olimpiadzie, Anna(chyba) B. - córka założyciela formacji Lady Pank Jana Borysewicza itp. wynikają z trochę innych sytuacji - bo np. toczy się postępowanie dowodowe, czy sprawa w sądze, więc dopóki nie ma wyroku nie można podać nazwiska, a osoba w jakiś sposób jest znana więc media chcą by odbiorcy wiedzieli o kogo chodzi.

Nie wchodząc w zbytnie szczegóły. Przestępstwo popełnisz jeżeli zarzucisz komuś świadomie coś czego nie zrobił. Nie możesz napisać, że ww. Jan K to złodziej jeżeli nie maz dowodów(nie może być - "słyszałem, że to zrobił" albo "przecież całe miasto wie, że kradnie) lub osoba nie została skazana prawomocnym wyrokiem.

Więc generalnie uważałbym z takimi wpisami. Możesz dyskutować na poglady - ale z zarzutami i ocenami należy uważać, żeby nie przegiąć pały.

A tak poza tym to przychyliłbym się do prośby Moderatora - kłótnie czyja piaskownica fajniejsza dobre są dla dzieci. :wink:
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
A może by ustanowić jakiś punkt regulaminu który by mówił iż pomawianie (tak, pomawianie) osoby o to że zgwałciła\zamordowała\itp BEZ PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU będzie się kończyło warnami i przeniesieniem postu do archiwum.
Przy tym nie ważne ile i jakie gazety o tym napisały. Już przykład tej "zgwałconej 14 latki" pokazuje jakie głupoty często wciskają nam media.

Reasumując - nie ma wyroku sądu, jest warn i kasacja posta.

Żyjemy w państwie prawa czy nie??

P.S. A jak ktoś uważa że ktoś inny kradnie\gwałci\morduje to są do tego powołane specjalne służby i niech idzie i im to zgłosi.

Pozdro
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

24. Zakaz umieszczania treści niezgodnych z polskim prawem i podejmowania działań które mogą zaszkodzić Vortalowi BUDO


  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
A wracajac do tego tematu to mam pytanie.

Co sie stalo z tym Miroslawem C. ze Szczecina, co go oskarzono o pedofilie ? Dostal wyrok czy go wypusili ?

Ten drugi typ Krzysztof P. zwny pózniej Wojciechowskim to wiem ze siedzi. I wiem tez ze jego rodzinne miasto Choszczno go nienawidzi.

Tylko pytam nikogo nie oskarzam.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

A może by ustanowić jakiś punkt regulaminu który by mówił iż pomawianie (tak, pomawianie) osoby o to że zgwałciła\zamordowała\itp BEZ PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU będzie się kończyło warnami i przeniesieniem postu do archiwum.
[...]



Skasować posta to nie problem - ale jak ktoś napisze coś takiego, to może mieć dużo gorsze problemy niż warn(czy nawet ban) na budo.
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba
Mnie tylko ciekawi dlaczego moderatorzy tego dzialu wybiorczo przyznaja warny.Ktos poruszy jakis temat ,ktory nie ma nic wspolnego ze wszczynaniem wojen,to zaraz podnosi sie lament drugiej ze stron bo ich "atakuja" i posty znikaja a user dostaje warna.A tam gdzie widac ewidentne zaczepki to moderatorzy nie reaguja wogule.Jakies problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego?
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: "Miłe rozmowy" na forum karate - prośba

Mnie tylko ciekawi dlaczego moderatorzy tego dzialu wybiorczo przyznaja warny.


po pierwsze z tego co pamietam nigdy Tobie nie przyznalem warna. jesli masz jakies uwagi co do moderacji w tym dziale to dokladnie tak samo jak KAZDY uzytkownik mozesz napisac do mnie wiadomosc na privie albo napisac do Czeslawa ze itosurulez nie nadaje sie na moderatora.

A tam gdzie widac ewidentne zaczepki to moderatorzy nie reaguja wogule.Jakies problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego?


ostatnie zdanie moglbym uznac za zaczepke... poza tym wskaz mi prosze "ewidentne zaczepki" kiedy nie zareagowalem. jakby to Ci powiedziec nie jestem modem na budo z zawodu. mam wlasne zycie, zajecia, obowiazki, treningi. nic dziwnego ze nie zawsze mam tyle czasu zeby przeczytac wszystko co zostalo napisane.

pozdrawiam
Itosu

PS. Powtorze raz jeszcze. Jesli masz zastrzezenia napisz na priv.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024