Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
708 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Panie Wyborowa pana wypowiedzi świadczą o tym, że Cliksers na obozie był udana formą walki waszego kyokushin i powiem szczerze gratuluje -osu.
Ale widzę, że wiedza KK zatrzymała się na 1994 roku , gdyż Midori był jednym z wielu utytułowanych uczniów Hiroshige - świadczy to tylko o tym ,że Hiroshige jest wybitnym mistrzem KK w obecnych czasach. Chcę tez dodać, że za program szkoleniowy i metodykę nauczania w kan odpowiada dwóch ludzi OKAZAKI i KANEKO.

Mam nadziej, że ta wiedzę pan wykorzysta w swjej broszurze, która wydaje.

Jeżeli chodzi o kata i Oyame to odpowiedz jest prosta ,a jak ? wystarczy odpowiedzieć na pytanie czemu Oyama zakazał zawodów MS w Kata :!: , po drugie nie planował opuszczenia tego świata tak szybko :cry: A jescze jedno Midori, Yamaki, Kazumi to tylko mistrzowie sportowi, a nie sztuki karate. Żaden z nich jeszcze nie wytrenował mistrza więc jeszcze przed nimi daleka droga do mistrzostwa karate i mam nadzieję, że kiedyś to mistrzostwo zostanie osiągnięte.

Swoja drogą mnogość nowych dojo , których przyba w kraju i w świecie świadczy o tym, że dobrze się wybrało.W każdym razie narazie wszystko gra :wink:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
A tak na szybko to niech o książce wyborowa zaloży sobie nowy temat ,a nie wykorzystuje sukcesy KAN dla tego super szlagieru.Romanowicz popieram :!:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

ŚMIECHU WARTE WSZYSTKIE TWOJE TEKSTY MIDORI MA TELE WSPÓLNEGO Z KAN CO IKO MATSUI. ZAMIESZCZENIE TEGO FILMIKI ŚWIADCZY O ZUPEŁNEJ PUSTCE W TWOJEJ GŁOWIE PO SILNYCH UDERZENIACH W CLIKRESIE ALE TO JUZ TWOJE METODY TRENINGOWE.


MTklub zluzuj ok ?? za "pustke w glowie" mozna zarobic warna. kurde jaki ja cierpliwy dla Ciebie jestem ;)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan


ŚMIECHU WARTE WSZYSTKIE TWOJE TEKSTY MIDORI MA TELE WSPÓLNEGO Z KAN CO IKO MATSUI. ZAMIESZCZENIE TEGO FILMIKI ŚWIADCZY O ZUPEŁNEJ PUSTCE W TWOJEJ GŁOWIE PO SILNYCH UDERZENIACH W CLIKRESIE ALE TO JUZ TWOJE METODY TRENINGOWE.


MTklub zluzuj ok ?? za "pustke w glowie" mozna zarobic warna. kurde jaki ja cierpliwy dla Ciebie jestem ;)


Lepiej miec pustke niz smietnik.
Pozdrawiam wszystkich, panow Wilikana i MTklub tez. Lece na kilka dni do Hong Kongu, spotkam tam ludzi wolnych od bezinteresownej agresji, potrenuje Shinkyokushin, posmakuje chinskiej kuchni i odpoczne od Europy, zwlaszcza od polskich klimatow.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan


ŚMIECHU WARTE WSZYSTKIE TWOJE TEKSTY MIDORI MA TELE WSPÓLNEGO Z KAN CO IKO MATSUI. ZAMIESZCZENIE TEGO FILMIKI ŚWIADCZY O ZUPEŁNEJ PUSTCE W TWOJEJ GŁOWIE PO SILNYCH UDERZENIACH W CLIKRESIE ALE TO JUZ TWOJE METODY TRENINGOWE.


MTklub zluzuj ok ?? za "pustke w glowie" mozna zarobic warna. kurde jaki ja cierpliwy dla Ciebie jestem ;)


Nie wiem o co chodzi moja wypowiedz była odzwierciedleniem pustki do tego ,że pan Szeligowski bo tak piszą inni zagubił się w tym co robi ,a brak kontaktu z najlepszymi w karate spowodował spadek wiedzy,a co za tym idzie pustkę , więc dlatego użyłem tego określenia. Jeżeli jest tym gościem to darzę go wielkim szacunkiem za to co rozpoczął tylko mam potem żal ,że więcej zepsuł niż zrobił dobrego, a wielka szkoda, że tak się stało, więc ta lukę uzupełnili inni i jak widać z wielkim powodzeniem.
Pozdrawiam sensei Piotra.
  • 0

budo_monk24
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
..Panowie dajcie juz spokoj 'wyborowej' ...facet jest po prostu zły i sfrustrowany .....
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
co to jest clickers? :?:
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
[quote name="wyborowa"][quote name="mrozek"]

[
Zawsze jest coś za coś. Z jednej strony są gołe pięści i brak ataku na głowę, a z drugiej rękawice i atak na głowę,


no i sam sobie odpowidasz .
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

co to jest clickers? :?:

super walka stosowana w IFK British Kyokushin IFK Polska stworzona przez Arnila stosowana do dziś z powodzeniem w tej organizacji wg reguły bezkontaktowej. Na przeciw siebie staje dwóch groźnych zawodników i udaja,że zdają śmiertelne ciosy ,a o tym , który mógłby być skuteczny decyduje sędzia z licznikiem ciosów i przynaje punkty. :)
  • 0

budo_spoon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:london
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
domyslam sie ze serio mowisz, ale brzmi jakbys sobie ostre jaja robil :)
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
MTklub o ile mnie pamięć nie myli to clickers był także rozgrywany przez IKO1 (w którym miałeś wtedy okazje jeszcze być?), więc proponuje nie zrzucać wszystkiego na IFK.
Swoją drogą to miałem okazje widzieć kilka clickersowych walk i wyglądały tak:
dwóch kolesi stoi na przeciwko siebie i próbuje kopnąć mawashi-geri-jodan (i co jakiś czas odpychają sie prostymi), a sędzia z jakimiś dziwnymi urządzeniami w dłoniach nabija im punkty.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Nikt tego nie neguje ale jednym z powodów dla , którego opuścilismy szeregi był własnie cliksers o którym juz zapomnieliśmy. A co do kolegów z IFK to jak można okreslic to ,że ich głównym celem szkoleniowym na obozie był własnie clikers-rozumiesz. Swoja drogą taką wybrali cieżką drogę KK i niech sobie uprawiają clikers .
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
A jeszcze chcę dodoać to ,że ktoś robił i robi w IKO clikers to nie oznacza, że dany klub robił. Muszę Cię zmartwić ponieważ z Naszego klub nikt nie startował w zawodach clikers , gdyż nie był nauczany w sekcji.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Zostawcie juz chlopine w spokoju. 360 w gore albo w dol, co za roznica, wazne ze zawirowalo :lol:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Zostawcie juz chlopine w spokoju. 360 w gore albo w dol, co za roznica, wazne ze zawirowalo :lol:

Cze jak tam biznes udany będą podwyżki przeciez organizacja musi zarabiać jak twierdzisz :)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Z ostatniej chwili -już w we wrześniu Mistrzostwa Europy KYOKUHIN KAN -JAKIE TYPOWANIA MEDALOWE
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Nikt tego nie neguje ale jednym z powodów dla , którego opuścilismy szeregi był własnie cliksers o którym juz zapomnieliśmy. A co do kolegów z IFK to jak można okreslic to ,że ich głównym celem szkoleniowym na obozie był własnie clikers-rozumiesz. Swoja drogą taką wybrali cieżką drogę KK i niech sobie uprawiają clikers .


Na MP Polskiej Federacji Karate byli zawodnicy z IFK - i naprawde niezle walczyli :wink:

Panowie- nie tworzmy stereotypow: IKO -uklad Drewniaka, KKan - kata+iken, IFK - clickers, Shidokan - MMA w kimonie, Oyama - takie Kyokushin tylko ze szczypta kobudo i full-contactu...
Przeciez to jest dziecinne splycanie charakterystyki poszczegolnych szkol... :roll:

Z drugiej strony - takie przypinanie latek ma jeden ciekawy aspekt: co mozna- i warto- zaczerpnac z innych szkol by wzbogacic wlasna? Oto moje pytanie do tutaj zgromadzonych.
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan

Cze jak tam biznes udany będą podwyżki przeciez organizacja musi zarabiać jak twierdzisz :)


Twierdze ze sie czepiasz! Odpusc sobie kolego bo nie mam czasu na takie jalowe dyskusje! Zycze sukcesow w treningach i zapraszam na zawody w Kedzierzynie-Kozlu 25 pazdziernika.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
tego tu brakowało :wink:
  • 0

budo_mrozek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan
Finałowe walki z wagowych MJ 2008. Oczywiście z uderzeniami na jodan :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024