Skocz do zawartości


Zdjęcie

pokażcie co nosicie do obrony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

pokażcie co nosicie do obrony
Witam chciałbym w tym poście pokazać co mam , nosze (czasami) i mam nadzieje nigdy nie używać w samoobronie. Proszę żebyście wy szanowni użytkownicy tego forum równierz podzielili się fotkami swoich "zabawek" z krótkimi opisami pozwoli to innym użytkownikom na ogólny przegląd tego co warto mieć i co jest naprawde skuteczne na ulicy i nie tylko (sprzęty do obrony domu też sie liczą , proszę zaznaczyć w opisie). Nie chodzi tu o przechwalanie sie ale o rzeczowy przekrój sprzętu służącego do wynoszenia naszego dupska z nieciekawych sytuacji w jednym kawałku. Za zdjęcia kupy na kiju dziękuje wiem jak to wygląda :) . I jeszcze jedna sprawa jeżeli na coś co posiadacie potrzeba pozwolenia a gdzieś sie wam "zawieruszyło" i nie możecie go "znależć" nie pokazywać (po co ktoś ma wam pukać do drzwi o 4 rano) :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
o boże! gdzie ty mieszkasz??
w mogadiszu??
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Napisz co nieco o każdej z tych broni (marka, cena, długość, itp.), bo rzeczoznawcą nie jestem. :wink: I co ma oznaczać ta strzałka na zdjęciu z gazem?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Nie cierpisz na manie przesladowcza czasem ?

Prawo Murphiego i tak mowi ze jak co do czego dojdzie to i tak nic przy sobie miec nie bedziesz 8)
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Nie nie mam manii prześladowczej i nigdy nie mam wszystkiego naraz broń raz w tygodniu w drodze na strzelnice ma służyć do obrony domu tylko i wyłącznie w OSTATECZNOŚCI , baton to nowy zakup od kolegi kontura , nóż to narzędzie do odwierania dupereli (chociarz gdyby agresywny pies uwiesił mi sie na ręce czy nodze użył bym go) a gaz mam zawsze przy sobie został użyty tylko raz i to niezgodnie z przeznaczeniem stąd ta strzałka i wgniot ale zadziałało :) i prosze mnie nie obrażać nie jestem pojebany a co do cen rozmiarów itp mag-95 kaliber 9 para magazynek na 15 pestek cena 950pln używany baton 150 nowy kosa 145pln nowa (przepłaciłem teraz staniały ok 100pln) gaz 60pln A co do prawa "merfiego" wiem i znam dobry przykład to wgniot na gazie :) :) :)
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
I nie plujcie na mnie .Nie każdy ma 2 m i 110kg oraz 10 letni staż w SW chodzi mi tylko i wyłącznie o sprzęt
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Jak widać każdy orze jak może. :wink:


Ile lat w policji, że z takim zabytkiem przy dupie się bujasz? (joke :) )
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
kto napluł tu na ciebie lub kto napisal, że jesteś pojebany??
chyab jednak martius ma troche racji ;)
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Nie jestem z policji a bujam sie z takim "zabytkiem" bo nie lubie plastyków a najchętniej pobujałbym sie z z czymś jeszcze starszym np coltem 1911a1 . A co do "pojebanego" to napisałem na zapas żeby inni sie nie męczyli . Napisze to jeszcze raz CHODZIŁO MI TYLKO O SPRZĘT na początek mój bo to ja zaczołem a póżniej o wasz i o nic więcej . Ide spać dobranoc jutro trzeba wstać do roboty :wink:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
na mnie to jakos wrazenia nie robi bo nie tylko ja, ale i czesc osob z tego forum chodzi z taka iloscia sprzetu.. a jesli ktos jest w dodatku mundurowym to takie wyposazenie ma na 100%..
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Hyhyhy chciałbym dostać pekina na 1 metr. Ciekawe czy szybciej by sie zastanowił z której kieszeni co wyjąć, czy wylądował na glebie stracił połamane łapki. Ciekawe czy umie uzywać tego co pokazał.

I chyba lekkie kompleksy, skoro się na forach chwali jaki to on "uzbrojony i niebezpieczny" :roll:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Chyba lewą nogą dziś wstałeś Dar :lol:

IMHO fajny temat, ja mieszkam w UK, tutaj niedługo nawet widelca zabronią nosić, więc skromnie:

Dołączona grafika
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
taki moze offtop - jak masz zezwolenie na bron np w Polsce ,a wyjezdzasz zagranice , to mozesz legalnie zabrac bron tam ? w sensie chodzi mi o gnata
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony

IMHO fajny temat, ja mieszkam w UK, tutaj niedługo nawet widelca zabronią nosić, więc skromnie:

Kubotan? Jak się sprawdza? Miałeś już okazję użyć? Uczyłeś się walki nim?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony

taki moze offtop - jak masz zezwolenie na bron np w Polsce ,a wyjezdzasz zagranice , to mozesz legalnie zabrac bron tam ? w sensie chodzi mi o gnata


Uważasz, że obywatele USA mogą paradować z bronią po Placu Czerwonym w Moskwie (lub Placu Defilad w Warszawie)?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Yawara (taki drewniany przyzad do masazu rak z Tesco za 5 pln), Gerber Fatty, i czasami Baton 16 tka.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony

czasami Baton 16 tka.


ja to co kolega

edit: no i zawsze mam glany ale nie wiem czy liczyc je jako sprzęt ;)
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Kubotan jak na zdjęciu wyżej tylko srebrny. W niebezpieczniejsze miejsca dodatkowo gaz Red Pepper.
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
witam kolege dar75 nie mam kompleksów i nie zaczynałem tego tematu po to żeby sie chwalić bo nie ma czym , chodziło mi tylko o ogólny przegląd tego co ludzie mają i czasami używają (niestety) do obrony własnej lub innych ludzi jak już pisałem nie wszyscy mają doświadczenie w SW i do obrony używają "sprzętu" . Proszę czytajcie to co już wcześniej napisałem. A co do UK to faktycznie jeszcze troche i na widelec potrzebne będzie pozwolenie.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokażcie co nosicie do obrony
Ja tylko gaz ...

Pekin czy ta broń jest prawdziwa ?? Jeśli tak to napisz nam tak mniej wiecej bez detali czym się zajmujesz że dostałeś pozwolenie na broń ?? Może to broń służbowa i nosisz tylko w godz. pracy ??
Jak dla mnie to troche za dużo żelastwa nosisz na pasku . Może nosisz to dla tych wszystkich biednych ludzi co codziennie wychodzą na miasto bez sprzętu i gdyby np zaatakowały nas zombie będziesz pożyczał :wink:

Taki mały offtopic : nikt nie pisze jak noszenie sprzętu ze sobą działa na psychikę . Większa pewność siebie a z drugiej strony nie wyjdziesz bez tego z domu bo może dziś jest ten dzień w którym trzeba będzie się sprawdzić . To wciąga . A śni wam się czasem że pałka się nie rozkłada albo rozlatuje po wyjęciu a gaz nie psika ?? Mnie tak i wiem że nie tylko mnie ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024