Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wykańczać (nie zabijać):)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_cieniasek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak wykańczać (nie zabijać):)
Witam.Jestem nowy i nie wiem czy ten temat już był,ale co tam do rzeczy.Miałem ostatnio mały problem z moim "sąsiadem".Taki mały złodziej(dosłownie może z 45kg)pijak i cwaniaczek.Wieczorem wracając do domu z rodzinką spotkałem go na korytarzu i coś sobie ubzdurał że mnie będzie bił,techniką ręce wiatraki,ale cóż ja ważę ok.90 więc go na glebę i w mordę,po chwili go puściłem a on powtórka i tak kilka razy do przyjazdu policji.Co z takim gnojem zrobić żeby go uspokoić i jednocześnie nie iść siedzieć za połamanie go? Z góry dzięki za rady.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
GAZEM mu GAZEM najlepiej pieprzowym ( OC ) zapewniam że po pierwszym razie zapomnisz że istnieje - no chyba ze się będzie mścił ale na to nie ma rady ...

Cizzia
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Zaloz mu duszenie. Jak zacznie odplywac to poluzuj. Jak odplynie to na plecy, rozluznij kolnierzyk i nogi mu podnies do gowy, wtedy powinien wrocic. Podduszeni zwykle sie uspokajaja, a na brak tlenu w mozgu nie ma mocnych (nacpanych lub pijakow mozesz prac, a oni nie beda tego czuli, albo przynajmniej nie az tak bardzo).

/Edyta/ OMG, ale ja zaczynam rady dawac newbie... Sam sie nie poznaje...
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Duszenie-100% skuteczności i (zazwyczaj) nie powoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu. Tylko uważaj żeby puścić kiedy przeciwnik zacznie wiotczeć :twisted:

Liczmistrz mnie ubiegł :D
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
ale dusić to trza umić...

bo jak podejdziesz w zwarcie nieumiejętnie to taki nawet drobny, wijący się jak piskorz pętak może Ci zrobić krzywdę, nawet przypadkiem - Ty chcesz go złapać nieuszkadzając, ale on wcale na twoją integralność cielesną zważać nie zamierza i będąc naprawę zdesperowany nawet nieświadomie może zastosować jakiś trik rodem z systemów Combat i można się nabawić przykrej kontuzji

mnie dusić nie uczył - ja tam uderzacz jestem (choć prawdę mówiąc powinienem powiedzieć "byłem")
raz musiałem spacyfikować znajomego typa (również sporo mizerniejszej od mojej postury), nie pomogły prośby, ni groźby, nic nie dało energiczne odepchnięcie go
więc udałem, że chcę go trafic z plaskacza, ten zasłonił się łapani, jednocześnie podnosząc jedną zgiętą w kolenie nogę, jakby chciał swym goleniem uzupełnić wątłą gardę
a wtedy sprzedałem mu soczystego lowa w nogę podporowa
momentalnie upadł na dupsko, nieco zdezorientowany nagłym kontaktem z ziemią, a następnie kiedy już siedział na glebie zasymulowałem soccer-kicka centralnie w jego baniak - wtedy już zupełni stracił ochotę do awantury
choć z perspektywy czasu głupio wybrałem metodę neutralizacji, bo w ten sposób jednak kulasa można komuś nieźle uszkodzić


IMHO
ale teraz, podobnie jak przedmówca, wybrałbym gaz, lub/i wypłacił typowi parę lekkich strzałów batonem w "bezpieczne" rejony ciała blefując jednocześnie, że jak się nie uspokoi, to następny raz będzie prosto w cymbał :)
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Duszenie powinno poskutkować.

Najczęściej po duszeniu typ jest zdezorientowany i jak masz dobrą gadkę, możesz go namówić żeby spokojnie odszedł sobie.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
dzwignia na nadgarstek.. latwe do nauczenia, bezpieczne, a jednoczesnie zapewnia pelna kontrole bez ryzyka ze zrobisz komus krzywde bo za mocno i za dlugo pocisniesz goscia.. ale oczywiscie duszenie jest rownie dobre jesli umiesz je stosowac.. i oczywiscie rowniez sie podpisuje 4ma lapami pod gazem - ale wtedy musisz go ze soba zawsze nosic, co nie kazdemu pasuje..

/edyta/ wlasnie doczytalem ze chodzi tez o pijanych - w tym wypadku ja sie nie wypowiadam bo z praktyki wiem ze roznie bywa - raz pijanej dziewczyny w klubie nie bylem w stanie odkleic od siebie bo nie reagowala na zadne bodzce bolowe.. dopiero palce w dolku w szyji posadzily ja na ziemie.. :roll:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)

raz pijanej dziewczyny w klubie nie bylem w stanie odkleic od siebie bo nie reagowala na zadne bodzce bolowe..


no to dupy dales Dzey. jakies sluby czystosci skladales ze kiedy panienka sie do ciebie klei ty jej zadajesz "bodzce bolowe" ?? 8O

trzeba bylo zgodnie ze stara maksyma judo "ustap aby zwyciezyc" przykleic sie do niej bardziej :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)

raz pijanej dziewczyny w klubie nie bylem w stanie odkleic od siebie bo nie reagowala na zadne bodzce bolowe..


no to dupy dales Dzey. jakies sluby czystosci skladales ze kiedy panienka sie do ciebie klei ty jej zadajesz "bodzce bolowe" ?? 8O

trzeba bylo zgodnie ze stara maksyma judo "ustap aby zwyciezyc" przykleic sie do niej bardziej :)

a jesli ona byla w kategorii wagowej super ciezkien np? :wink:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
nie wiem jak was, ale mnie srednio podnieca zalana w trupa tapeciara z dyskoteki, ktora ledwo trzyma sie na nogach, jest agresywna itd..

no ale sa rozne gusta - wystarczy spojrzec do watku o pracy patologa w knajpie.. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Napisałeś "dziewczyna", to niektórych zmyliło ;)
  • 0

budo_mestvin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
jeśli jesteśmy w parterze, najlepiej jest przekrecić się ( tak abyśmy my byli na górze) i kolano pod brodę. (czyli duszenie wraz z zgniataniem krtani, klaty i płuc :evil: ), oczywiście należy wyczuć kiedy przestać ;)
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)

jeśli jesteśmy w parterze, najlepiej jest przekrecić się ( tak abyśmy my byli na górze) i kolano pod brodę. (czyli duszenie wraz z zgniataniem krtani, klaty i płuc :evil: ), oczywiście należy wyczuć kiedy przestać ;)



Hmm... :D Nie, no stary pocisnąłęś w tym momencie :-)
  • 0

budo_htm72
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
a kogo wykańczać.....?
  • 0

budo_mario_lgt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
najlepiej dusic
  • 0

budo_xzanu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
co tam duszenie czy gaz, najlepszy do samoobrony jest kijek z kupą.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
kij z kupą rządzi xD
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Kij z kupą to wunderwaffe i najlepsza odpowiedź na wszystkie noobiaste tematy :)

EDIT: Nie mówię akurat o tym temacie, ten ma sens ;)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
Kurwa, normalnie się wyposażę w dzisiejszy sprzęt :) Sczególnie na 2 lamusów którzy dziś do mnie podeszli :lol: n/c zieja z takich. A co do unieszkodliwienia jesli nie chcemy zabić ani uszkodzić, to duszenie chyba tylko do osób doświadczonych... gdyż amator może przesadzić. Uniwersalnym sposobem jest gaz pieprzowy, a jak nie zadziała to poprawić łzawiącym i basta :twisted: . A mam takie pytanie do osób obeznanych w temacie... jak to jest z paralizatorem? Załóżmy, że kolo trzyma mnie za szyję, a ja go paralizatorem w brzuch, mnie też wtedy powali? I co najważniejsze jak to jest z bezpieczeństwem i czy ma sens kupowanie mocniejszych niż 200 000V. Proszę o odp i z góry dziękuję :wink: .

Pozdrawiam

Pogromca
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wykańczać (nie zabijać):)
nie - prad plynie wylacznie miedzy diodami (najkrotsza droga), wiec nie ma takiej mozliwosci zebys ty zostal porazony
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024