Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaczynam trening BJJ POMOCY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_n0rb3rcik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

zaczynam trening BJJ POMOCY
to moj 1 wpis na forum wiec nie brechtac nie wiedzialem jaki wpisac temat wpisalem taki od dzisiaj zaczynam treningi BJJ w szczecinskim klubie , ma wiele pytan np jak nabrac masy miesniowej waze zaledwie 74 kilo przy wzrescie 187cm i mam 22 lata masakra :( jak cwiczyc gdzie co brac ?????? bardzo chce cwiczyc ale boje sie ze nie dam rady mnozecie mi cos doradzic czekam
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczynam trening BJJ POMOCY
temat był już wielokrotnie, użyj opcji szukaj :twisted:
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczynam trening BJJ POMOCY
nie rozumiem ja przy 186 i 75 kg jakos sobie radze i nie narzekam...

zreszta przy tak mocnym treningu (ile razy w tygodniu?) trudni zrobic czysta mase miesniowa i do tego jesli masz szybka przemiane materii...


rozumiem jesli Twoim priorytetem yblyby starty w turniejach pokroju mistrzostw europy ale dla rekreacji to naprawde nie am sensu...


technika przyjacielu...technika ;)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczynam trening BJJ POMOCY
ja waze 71-72 przy wzroscie 186cm i uwielbiam swoja wage :) Zamiast myslec o nabraniu masy chodz na treningi i mysl o technice i kondycji.

Edit: a i zapomnij narazie o odzywkach, jedz dobrze, a najlepiej uloz jakas diete.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczynam trening BJJ POMOCY

ja waze 71-72 przy wzroscie 186cm i uwielbiam swoja wage :) Zamiast myslec o nabraniu masy chodz na treningi i mysl o technice i kondycji.

Edit: a i zapomnij narazie o odzywkach, jedz dobrze, a najlepiej uloz jakas diete.

Czemu ma zapomniec o odzywkach? Moim zdaniem bialko jako uzupelnienie diety bedzie jak najbardziej okey. No chyba, ze dasz rade trzymac diete bez odzywek. Ja osobiscie nie daje rady. :roll:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zaczynam trening BJJ POMOCY
dlatego ze on byl dopiero na JEDNYM trneingu. Jest to nowywysilek do ktorego sie organizm powienien przyzwyczaic na poczatku sam, zeby sam zareagowal (wieksza wydolnoscia, wytrzymaloscia, sila itd.-oczywiscie nie po 2 tyg, ale po kilku miesiacach). Jak ebdzie sie przygotowywal do zawodow, albo bedzie robil 2 treningi dziennie, to wtedy odzywki.
Jak jest dobrze ulozona dieta to nie potrzebne sa zadne odzywki...Ja cwicze kilka lat, praktycznie od 2 lat ciagle cos bralem. Na wakacje stwierdzilem ze przestaje i ukladam sobie diete (bez jakiegos kombinowania-poporstu zdrowe zarcie, 5 posilkow dziennie-w miare mozliwosci, duzo miesa, owocow-banany rulez,4-6 litrow wody dziennie-zajebiscie WAZNE), robie od miesiaca ciezki trening i sie czuje zajebiscie.
Jakbym dolozyl teraz 2 trening to wzialbym pewnie BCAA i to wszystko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024