Skocz do zawartości


Zdjęcie

obrona przed psem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Poza tym moje "cielątko" śpi ze mną i moją żoną na jednym wyrku, bawimy się i nie wyobrażam sobie żebym tylko ze złości, czy złego humoru miał uderzyć psa. No co ty, ja humanitarny człek jestem, prędzej bliźniemu przyleję niz zwierzęciu :) :) :) żart oczywiście(i z biciem psa i z biciem ludzi )
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Spoko saszka wiesz duzo widzilem zwalszcza mlodych zreszta nie tylko i glupich ludzi ktorzy kopia itd swoja pit bulle amstaffy i inne bo sobie z nimi nie radza a to raczej nie sprawia ze pies staje sie lagodniejszy i pokorniejszy ..
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
ja kopalem tego drugiego :)
  • 0

budo_bednarz88
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Filmik na temat

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Of10 to nie chodzi o kopanie psa, bo sie jest debilem. Jak walcza ze soba 2 60kg psy, to sprobuj je rozdzielic bez uzywania sily. Moglbym je oczywiscie zostawic, zeby sie pozagryzaly, tylko czy to by bylo lepsze? Ja nie raz sie dalem ugryzc po to, zeby je odciagnac od siebie. Mysle, ze jak dostaly przy tym nawet porcje kopniakow, to i tak mniejsza krzywda niz zrobilyby sobie nawzajem.

A co do gowniarzy idiotow, to niestety prawda. Na wlasne oczy widzialem kiedys jak debil zaczal lac psa, bo ten sie go nie posluchal. Nie pamietam co to bylo, cos z mastiffow. Jakas kobieta zaczela go ochrzaniac, ze bije psa. To debil zaczal tluc i kopac psa, zeby babie na zlosc zrobic... co chwile przestawal, a jak tamta otworzyla gebe to znow zaczynal. Szkoda, ze baba byla na tyle durna, ze zamiast sie zamknac dalej wrzeszczala, a on jeszcze bardziej lal swojego psa... Szczerze mowiac to mialem ochote podejsc i obojgu przy*****. Jej za durne podsycanie agresji typa, a jemu za caloksztalt, ale pewnie psu by sie jeszcze bardziej dostalo. Nie mam slow na takich debili ogolnie.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
No mnei Dran chodzi o wlasnie takie zachowanie jak tego typa bo to niestety psuje psa ... no a na odciaganie sie gryzacych to i tak najlepsze zapobieganie niz leczenie .. chciaz z drugiej strony wiem ze sa ludzie nieodpowiedzianli ktorzy puszczaja psy ktore poniej atakuja nasze.. ehh

a jeszcze co do glownego tematu przewodniego ... kazdy sie juz chyba zgodzil ze w obronie przed psem trzeba sie liczyc z tym ze bedizemy ranni poporstu nie ma innego wyjscia oczywiscie jesli pies juz nas zaatakowal a msymy nie zdarzyli uciec takze tzreba wkalkulowac w obrone przed psem bol strach noi pozniej odniesione rany jesli ktos wytrzyma nie tyle fizyczni eco psychicznie z atakiem psa moze sie bronic nozem ja osobiscie wolalbym wbic mu go w gardziel ... niz lac po karku itd ktory m anajbardziej umiesniony zazwyczaj...tak ze chyba jak zawsze w samooobronie przede wszytskim psychika pozniej taktyka a takze akceptacja tego co nieuniknione(rany bol itd)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Wtsyd powiedziec, ale... raz widzialem jak facet lal mlodego wilczura, za to, ze pies nie chcial wrocic, a jak pies wrocil - to mu debil w...., nie wiedzac, ze pies zapamieta sobie - powrot to w....
Podszedlem do goscia i po krotkiej wymianie zdan, w ktorej powiedzial mi wyp.... to moj pies - dostal ode mnie takiego loka, ze siadl sobie i prawie sie poplakal. A ja spokojnie spytalem jak sie teraz czuje i dlaczego mysli, ze jego pobity pies czuje sie inaczej?
A wilczurka poglaskalem:)
K_P
PS. jako mlody chcialem zbawiac swiat:)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Obejrzalem ten film z atakiem psa. Ci policjanci to naprawde debile? Czy tak ich szkola?
K_P
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Tu sie nie ma co wstydzic, sam czasem zaluje, ze tak nie zrobilem ;)
  • 0

budo_jakubek90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
Ja wam powiem że miałem amstasia, wiem że tą rasę trudno rozdzielić jak się gryzą, mój wujek jak kiedyś w czasie walki ścisną go za jaja tak mocno że mu jądra między palcami powychodziły a tego to nic nie ruszyło. Na szczęście amstaffy zazwyczaj strasznie boją się wody i jak się ma problem to parę dużych wiader zimnej wody :P
  • 0

budo_faraon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem
uwazac trzeba
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obrona przed psem

amstaffy zazwyczaj strasznie boją się wody i jak się ma problem to parę dużych wiader zimnej wody :P


:lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024