Skocz do zawartości


Zdjęcie

faszeruje dziecko sterydami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
to wystarczy jej powiedziec...kobiety czynia cuda
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
tak wogole wiesz czym karmi tego dzieciaka??[/i]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

to wystarczy jej powiedziec...kobiety czynia cuda

nie mam z nią kontaktu teraz ale z tego co kiedyś mi bylo dane zobaczyć wnioskuje że to nie jest inteligentny człowiek. zreszta ja nie potrafie rozmawiac z kobietami o powaznych sprawach
Nie wiem co to jest co on mu daje, ale z rozmowy to wyniknęło (jak rozmawialiśmy o sterydach to użył o sformułowania które brzmiało:- a bo wogóle bez tego się nie można normalnie rozwijać ) i to mi uświadomiło powagę sytuacji
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
moze dzieciak ma niedorozwoj miesniowy
jesli ma to leczenie sterydami nie jest niczym nienormalnym

ja bym najpierw pogadal z dzieciakiem
moze wie co bierze i dlaczego

jesli nie to idz do ojca i powiedz wprost, ze slyszales ze dzieciakowi podaje sterydy
i spytaj sie co z jego zdrowiem nie tak, skoro musi je przyjmowac

jesli ojciec nie bedzie chcial odpowiedziec na pytanie to zostaje rozmowa z matka
jesli i to nic nie da to zostaje tylko niestety zgloszenie tego do odpowiednich wladz
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
hÓdy..
ja dzieciaka znam, wiem ze nie jest w zaden sposób niedorozwinięty
Nie mogę napisac skąd mam ta pewność ze mu ojciec to daje,ojciec mi tego wprost nie powiedział ale ja mam umiejętność logicznego wniskowania które daje mi w tym przypadku niemal całkowitą pewność ze się nie myle. M.in stad (ale mam na to więcej innych dowodów o których nie moge pisac) ze w rozmowie okazało się ze uważa on że sterydy sa KONIECZNE DO NORMALNEGO ROZWOJU
o matce pisze w poście wyżej, więc odpada
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
moze mowil o witaminach...czymkolwiek ;)
spytaj goscia wprost co daje dzieciakowi (powiedz ze sie martwisz czy cos)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
On nie neguje tego ze to są sterydy, tylko twierdzi ze robi dobrze. Mówi mi ze jestem świnia ze pisze na forum publicznym ze truje dziecko...a ja się na tym nie znam on chodzi na siłownie i wie
Dzieciak mówi ze to zdrowe bo zapisali im to lekarze i sami to tez biorą (rozumiecie teraz skąd moje obrzydzenie do tego środowiska)
Proszę ludzi kompetentnych i lekarzy którzy nie są skurwielami o napisanie na tym forum że ja się nie mylę a sterydy w jakiekolwiek, nawet malej dawce są dla dziecka niebezpieczne, trujące i nie można ich podawać żeby dziecko ‘ładnie wyglądało’
Dziecko mówi : popatrz na innych 15 latkow, jak oni śmiesznie wyglądają, tacy mali i chudzi...dzieciaku bo tak wyglądają normalne dzieci, ale one kiedyś dorosną będą miały rodziny, własne dzieci, karierę sportowa i będą szczęśliwe...a Ty być może będziesz jeździł na wózku inwalidzkim.
Dziecko już ma problemy z kręgosłupem i ze stawami. zaraz zaczną się pozostałe z listy S.O.S a....
Ludzki organizm to nie jest zabawka w która można dowolnie chemicznie ingerować, nie wolno poprawiać natury ‘żeby było ładniej’ bo za to przyjdzie zapłacić bardzko wysoką cenę. Nic nie jest za darmo. Mówisz ze ładnie wygladasz.. nie , dwa lata temu wyglądałeś dużo ładniej (wtedy bez tego świństwa) miałeś miękkie ruchy, pokazujące duży sportowy talent, teraz go tracisz, zaczynasz się ruszać ciężko, pokracznie, jak każdy steryd ..w ten sposób zniszczysz wszystko co dala ci natura.
To tak jak z komputerem, jeżeli za bardzo podkręcisz procesor to pochodzi chwile szybciej a potem spali się cała płyta główna.. tak samo jest z organizmem, za nieuzasadnioną chemiczną ingerencje przyjdzie zapłacić uszkodzeniem ciała i kalectwem.
A co do tego, które odzywki masz odstawić.. odstaw wszystkie, odzywki nie są Ci do niczego potrzebne. Masz problem z odżywianiem, ja nie widzę tu problemu (ja od 15 lat gotuje sobie samodzielnie bo moja matka tez nie miała pojęcia nie tylko o zdrowym odżywianiu ale o odżywianiu wogole).Czy to taki problem iść do sklepu kupić ryż, warzywa hortexu , wrzucić na patelnie i do tego kurczaka, rybe,czy coś innego. Czy to taka wielka sztuka?
Moim zdaniem żadna chemia nie jest potrzebna dziecku które trenuje 4 x tygodniu lekko, i nie wyczynowo.

Jeszcze raz proszę osoby kompetentne o poparcie i napisanie tu jasno i wyraźnie że STERYDY PODAWANE NAWET W NAJMNIEJSZYCH DAWKACH SZKODZĄ
Po co do cholery mu to dajesz? On ładnie wygląda i bez tego, nie rób z niego mutanta dla zaspokojenia swoich chorych nieuświadomionych kompleksów .Wiem że go kochasz i chcesz dla niego dobrze i dlatego własnie zastanów się nad tym co ja robię i dlaczego to robię (czy wyglądam na jakiegoś chorego czuba który się przyp...nie wiadomo o co i robi afere bez powodu?) pewnych rzeczy poprostu nie wiesz, dopuść do siebie tą możliwość, bo dzięki temu uratujesz mu życie i karierę.
  • 0

budo_dorotasolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
jeśli daje sterydy dzieciakowi bez bezpośredniej konieczności (tj dziecko nie jest chore) to robi mu naprawdę wielką krzywdę. TO NIE SĄ LEKI OBOJĘTNE.

Prosze oto lista działań niepożądanych sterydów (notatki ze studiów - Akadamia Med W-wa):
- podatność na zakażenia, maskowanie objawów zakażeń
- hipergilkemia (cukrzyca)
- ch wrzodowa żołądka i dwunastnicy (pierwszym objawem może być perforacja i krwawienie z przewodu pokarmowego - stany zagrożenia życia, częściej przy stosowaniu razem z NLPZ czyli np ibuprom, aspiryna, diklofenak itp)
- osteoporoza (złamania przy minimalnym urazie)
- hipokaliemia (niski poziom potasu czyli osłabienie siły mięśniowej, skurcze mięśni, mogą być zaburzenia rytmu serca)
- nadciśnienie tętnicze (wredna rzecz, zwiększa ryzyko zawału serca, udaru mózgu, niewydolności nerek (nadciśnieniowe uszkodzenie nerek jest po cukrzycowym drugą najczęstszą przyczyną dializoterapii))
- zaurzenia hormonalne: zanik kory nadnerczy (miejsca gdzie zwykle produkowane są sterydy), zaburzenia miesiączkowania, impotencja
- napady padaczkowe u osób podatnych
- zaburzenia psychiczne: depresje, psychozy maniakalno - depresyjne
- zaniki skórne i mięśniowe (cienka skóra z prześwitującymi naczyniami, łatwe siniaczenie się, rozstępy, zaniki dotyczą głównie mięśni kończyn)
- zaburzenia okulistyczne: jaskra, zaćma, uszkodzenie rogówki (może prowadzić do ślepoty)
- zapalenie nerwu wzrokowego (jw)
- wzrost masy ciała (redystrybucja tkanki tłuszczowej - kark, brzuch)
- hamowanie wzrostu u osób młodych
- uzależnienie po długim podawaniu (zespół odstawienny: złe samopoczucie, osłabienie, stany depresyjne)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
No i oczywiscie standardy czyli huśtawki nastrojów, genitalia mniejszone, biust obfity :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
ta osoba jest bez 2 zdan pojebana...innych slow juz tu nie ma...chodze na silownie i jakos koksy nie sa mi potrzebne...ba specjalnie nawet kreatyna nie...znam conajmniej 4 15-16 latkow wyciskajacych po 100 kilo bez koksu poprostu trenuja i co najwazniejsze sa w bardzo dobrym stenie zdrowia-zadnych urazow-chyba ze kontuzja z zawodow lub treningu (kajakarze)...niech pusci dzieciaka zeby pobiegal soie na 1000m z innym 15 latkiem...dam sobie reke uciac ze nie da rady z polowa dystansu...najgorsze jest to ze skutki wywolane przez koks bedzie staral sie leczyc koksem :|
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
S.O.S to koksiaz :)
zartuje
jest jeden jednyny motyw ktory usprawiedliwia branie sterydow(w.g mnie) i jest to niestety sport zawodowy - oczywscie z calym tym gownem oslonkowym dobra dieta itp itd

kazdy inny motyw to totalna hujnia
gosc musi byc niezle pojebany zeby zle zyczyc dla wlasnego dziecka
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

S.O.S to koksiaz :)
zartuje
jest jeden jednyny motyw ktory usprawiedliwia branie sterydow(w.g mnie) i jest to niestety sport zawodowy - oczywscie z calym tym gownem oslonkowym dobra dieta itp itd

kazdy inny motyw to totalna hujnia
gosc musi byc niezle pojebany zeby zle zyczyc dla wlasnego dziecka


osz Ty miales nikomu nie mowic :twisted:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
zawodowy tak, ale to już jest sprzedaż własnego ciała i zdrowia za pieniądze (praca to praca). Trzeba zarobić kase żeby móc potem wegetować z Parkinsonem, (bo chyba wiecie od czego ta dolegliwosć jest).
natomiast w sporcie niezawodowym sterydy ludzi wykańczają, ja niemogę zrozumieć jak można być tak ślepym żeby tego nie widzieć.
Przecież to widac co się dzieje z człowiekiem który mial talent, wygrywał (nie jeden) zaczął brać to gówno i nie ma szans na wygraną walkę więcej. Rusza się powoli, ciężko, niezgrabnie, nie ma kondycji, serce przestaje funcjonować normalnie. Po co niszczyć zawodników?? przeciez to widac gołym okiem co się z nimi dzieje. Jezu przecież sport ma uczyć zasad, być zdrowy, gdzie etyka gdzie honor..
gdzie odpowiedzialnośc za własne czyny..
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
...kasa...
:? :wink:
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
Kiedyś bez telewizji i organizacji innych niż kadra plus komitet olimpijski sport był sportem. Dzisiaj liczy się kasa plus oglądalność i laski wokół, do tego spada wiek w którym "powinno" się osiągnąc mistrzostwo, bo rekord typu najmłodszy mistrz jest bardzo pożądany. Z drugiej strony ludzie ci robią to z własnym zdrowiem na własną rękę. Nie każdy ma farta na tyle, żeby mieć talent przewyższający bez koksów innych zawodników. I nie każdy jest na tyle inteligentny lub nie ma możliwości, żeby wybić się w innych dziedzinach. Jeżeli ktoś lubi to co robi, zarabia na tym, uważa że zarobi tyle i tyle, że skalkuluje mu się poźniejszy upadek na zdrowiu to spoko...brzmi to może jak znieczulica, ale wychodzę z założenia, że każdy ma prawo podjąć decyzję i robić coś wbrew normom. Ja np. palę fajki, może nie w jakichś dużych ilościach, ale zawsze- wiem czym to grozi, ale to moje zdrowie...howgh
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

Trzeba zarobić kase żeby móc potem wegetować z Parkinsonem, (bo chyba wiecie od czego ta dolegliwosć jest).

wiemy, i dlatego nie wiem, czemu o tym wspominasz przy dyskusji o sterydach..?

Przecież to widac co się dzieje z człowiekiem który mial talent, wygrywał (nie jeden) zaczął brać to gówno i nie ma szans na wygraną walkę więcej. Rusza się powoli, ciężko, niezgrabnie, nie ma kondycji, serce przestaje funcjonować normalnie.

disclaimer: sterydy uwazam za moralnie "zle" i jestem przeciw ich uzywaniu.
to powiedziawszy musze sallego uswiadomic, ze sterydy sie bierze, bo dzialaja. zawodnik po porzadnym cyklu bedzie szybszy, bedzie mial lepsza kondycje, sile i wytrzymalosc. to o czym mowisz bedzie mialo miejsce po odstawieniu badz po dluzszym czasie, kiedy organizm sie "podda". sterydy zwiekszaja wydolnosc organizmu i zdolnosc regeneracji. a ze po dluszym uzywaniu wszystko wysiada - to juz swoja droga. mozna porownac do silnika, ktoremu dodaje sie nitro.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
RaDazz tylko ze ten 15 latek nie jest zawodowcem i nie wie ze to mu szkodzi...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

[to powiedziawszy musze sallego uswiadomic, ze sterydy sie bierze, bo dzialaja. zawodnik po porzadnym cyklu bedzie szybszy, bedzie mial lepsza kondycje, sile i wytrzymalosc..... a ze po dluszym uzywaniu wszystko wysiada - to juz swoja droga. mozna porownac do silnika, ktoremu dodaje sie nitro.

po pierwsze tego efektu nie udało mi się na żadnym zawodniku zaobserwowac a dane mi było zobaczyć kilku (już po kuracji) natomiast jednego przed i po - i to mnie najbardziej przeraziło jak z szybkiego, świetnego zawodnika zrobił sie kawal klocka drewnianego,ledwo się ruszającego na nogach i duszącego się przy kazdym ruchu. (mam nadzieje ze on już tego świństwa więcej nawet nie powącha) Dla mnie efektem sterydów jest to co widze na oczy, a nie to gdzies piszą. Nie znam i nie dane mi bylo zobaczyć sprawnego steryda, który byłby zdrowy, ładnie się ruszał i dobrze walczył. Może to się sprawdza w sportach gdzie chodzi o to zeby przywalic kogoś masą, napewno nie tam gdzie potrzeba techniki , szybkości i sprawności zresztą niewazne bo to gówno i koniec.
Jak bedziesz na amfetaminie zapiepszał to też Ci się podniesie szybkosć, sprawność, wytrzymałośc no nie? kwestia tylko na jak długo i co będzie potem ?
jak dla mnie to gówno jest 3 x gorsze niż amfa bo działa na przez modyfikacje kodu genetycznego i niszczy nie tylko ciebie ale i kolejne pokolenia,to taka bomba z opóźnionym zapłonem.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
prosze nie pisz juz wiecej o tym, ze sterydy modyfikuja kod genetyczny :D
one zmieniaja gospodarke hormonalna organizmu i sa to w wiekszosci przypadkow zmiany odwracalne

a co do tego, ze jacys Twoi kumple po cyklach sterydowych nie mieli ani kondycji ani dynamiki to swiadczy tylko o tym, ze nie maja pojecia o tym jak te elementy wypracowac i robili po prostu tylko mase

nawet bez sterydow przy cwiczeniu tylko na mase/sile maksymalna z najlepszego zawodnika zrobi sie pipa
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
hÓdy moze sie zdiwisz ale jednak koks zmienia genotyp komorek...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024