Skocz do zawartości


Zdjęcie

dyskopatia.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_maro92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mroźnej północy

Napisano Ponad rok temu

dyskopatia.....
Ma ktos z was dyskopatie ?? Jak sobie radzicie z bólem i co dalej z tym zrobić ? Masaże pomagają w zmniejszeniu bólu ??

pozdrawiam
  • 0

budo_troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskopatia.....
ja jestem po przepuklinie dwoch dyskow i kregozmyku, co mozna wrzucic do jednego wora z dyskopatia. przez pierwszy miesiac nie moglem na kiblu usiedziec, taki bol. no i rok wyjety z zycia sportowego.
jak najbardziej polecam terapie manualna. w moim przypadku zdzialala cuda i pozwolila na powrot do sportu nawet bardziej niz rekreacyjnie.
co do krokow pozagabinetowych drazek w drzwiach powinien stac sie Twoim nowym najlepszym kolega. poza tym stary dobry basen i mnostwo brzuszkow.
mam w sumie sporo przemyslen na temat dyskopatii. jak by Cie interesowalo to moge sie dalej uzewnetrzniac...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskopatia.....
A pisz tutaj .. :wink:
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskopatia.....
Troll Mistrzu! napisz cos więcej! powiedz mi jak wisiałes na drążku to nie bolał cię kregoslup? ja tez mam dyskopatie ale jak wisze to mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej! pozdro600
  • 0

budo_troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskopatia.....

Troll Mistrzu!


na tytulu czas bedzie potem :-)
no co Ci poradze, ze mi pomaga podciaganie/wiszenie na drazku. jak pisalem koledze maro92 na privie nie chce dawac zlotych rad, bo dyskopatia to za delikatna sprawa, zeby uleczac poprzez posty na forum. jezeli ktos uznal ze sie madrze to obiecuje, ze za kare przyprasuje sobie uszy :)
tym niemniej bede sie upieral przy bezsprzecznym pozytywnym dzialaniu cwiczen na drazku. moze juz jestem niereformowalny.
  • 0

budo_troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dyskopatia.....
bo chyba w koncu zle sie ustosunkowalem do wypowiedzi rudolfa. naprawde nigdy sobie nie przypominam, zeby mnie bolaly plecy od robienia drazkow. moze zbyt silnie odwodzisz nogi w tyl przy podciaganiu co dodatkowa napina miesnie odcinka ledzwiowego i dwuglowe ud. ja np mam za duza lordoze i kregozmyk skierowany do przodu, wiec dla mnie takie figury odpadaja. zawsze staram sie miec nogi przed soba, tak, zeby tylek obciazal kregoslup pionowo w dol. jezeli bol pojawial sie stopniowo a nie po jakims konkretnym urazie to moze to byc wlasnie przyczyna braku rownowagi miedzy miesniami brzucha a miesniami dolnej partii plecow.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024