Skocz do zawartości


Zdjęcie

faszeruje dziecko sterydami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

faszeruje dziecko sterydami
co sądzicie o dawaniu 15 - letniemu dziecku sterydów, tłumaczac że sa to małe dawki.
sterydy to trutka (powodująca na zaburzenia fukcjonowania całego organizmu poprzez zmutowanie go na poziomie komórkowym, z najpowazniejszych dolegliwoci grożą impotencją i bezpłodnością) uwazam ze zalecanie tego młodym ludziom powinno być karalne. co zrobić jak czyjś brak wiedzy powoduje że truje on inne osoby???
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
male dawki moga byc lecznicze. mialem kumpla, co bral sterydy na jakies problemy, nie pamietam dokaldnie z czym. przy okazji zaczal chodzic na silke :wink:

oczywiscie rozrozniam leczenie a wspomaganie w tym momencie.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
Zależy od celu takiej kuracji, jak lecznicza to ok. Jak wspomaganie to chyba wiadomo ?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

sterydy to trutka (powodująca na zaburzenia fukcjonowania całego organizmu poprzez zmutowanie go na poziomie komórkowym, z najpowazniejszych dolegliwoci grożą impotencją i bezpłodnością)


Sally w tym swiętym oburzeniu doucz się do czego służą sterydy i jak działają sterydy. Bo sporo ludzi im zawdzięcza zdrowie i życie, a takie głupoty jakie wypisujesz, mogą potem jakąś matkę powstrzymać przed stosowaniem u dziecka właściwej terapii.
To jest lek i jak każdy lek powinno się go stosować pod kontrolą lekarza. I tyle pogromco mutantów :wink:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
moi sasiedzi maja dzieciaka ktory ma chore nerki i musi brac sterydy
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
Mój brat tez miał chore nerki i brał sterydy.
Sam dawałem swojemu dziecku sterydy- na zmiany skórne. Więc zależy o czym mówisz sally
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
Na astme i inne podobne problemy z ukladem oddechowym podawane są steroidowe leki przeciwzapalne. Nie tylko wziewne, w cięzkich przypadkach podawane doustnie lub poprzez iniekcje (np Corhydron). Na wiele innych schorzen także. Rownież dzieciom. Ludzie mądrze tu piszą ogolnie rzecz biorąc.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
sterydy to takie same leki jak antybiotyki czy leki uspkajajace... :-) Lekarz wie lepiej,nie wiem skad Twoje oburzenie :-)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

To jest lek i jak każdy lek powinno się go stosować pod kontrolą lekarza. I tyle pogromco mutantów :wink:



Jasne ze jak lek to ja rozumiem ale leczy się chyba chorobę prawda, a jak komuś nic nie jest i a ktoś daje je zeby lepiej wyglądał (na przyrost masy a nie leczenie - fakt też coś mówił o lekarzu który mu pomaga dobrać dawki ale dla mnie to zastrzelić takiego który mu w tym pomaga) to przeciez to jest trucie zdrowego cżłowieka (zwłaszcza że dotyczy to też dziecka)
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami


To jest lek i jak każdy lek powinno się go stosować pod kontrolą lekarza. I tyle pogromco mutantów :wink:



Jasne ze jak lek to ja rozumiem ale leczy się chyba chorobę prawda, a jak komuś nic nie jest i a ktoś daje je zeby lepiej wyglądał (na przyrost masy a nie leczenie - fakt też coś mówił o lekarzu który mu pomaga dobrać dawki ale dla mnie to zastrzelić takiego który mu w tym pomaga) to przeciez to jest trucie zdrowego cżłowieka (zwłaszcza że dotyczy to też dziecka)


Kazdy antybiotyk podawany zdrowemu czlowiekowi truje go, to normalna "reakcja" organizmu. My naturalnie nie potrzebujemy wspomagaczy zdrowia, oprocz zdrowego, racjonalnego i regularnego odzywiania sie.

Pozdro,

Sus
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

[Kazdy antybiotyk podawany zdrowemu czlowiekowi truje go

dzięki, bo mają mnie za czuba że próbuje coś z tym zrobić
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
o kurde Panka drugiego chca wychodowac??
pewnie zalezy "rodzicom"(??) na jakiejs zawodowej karierze dziecka czy cos w tym stylu ale moim zdaniem to juz jest patologia...poswiecenie dziecka dla wlasnych ambicji...dzieciak jak dorosnie i bedzie jeszcze w miare zdrowy to ostro wpierdoli starym(??) za zniszczenie zycia-mam taka nadzieje
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
dokładnie, a pozatym żadnej kariery nie będzie..
mam chodzące smutne dowody na to jak sterydy zniszczyły dobrego zawodnika (świeże dowody, znam więcej przykładów), nie ma kariery po tym syfie tylko problemy zdrowotne i koniec z normalnością (psychike tez to zmienia)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami

[Kazdy antybiotyk podawany zdrowemu czlowiekowi truje go

dzięki, bo mają mnie za czuba że próbuje coś z tym zrobić


"Chodzi o to by język giętki powiedział to, co pomyśli głowa"
Nie napisałeś wprost o co chodzi w pierwszym poście, za to napisałeś parę głupich rzeczy o sterydach.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
bo mnie nerwy poniosły
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
Mialem w gimnazjum qmpla ktory tez na astme mial podawane jakies sterydy pare lat wstecz(moze dwa). Gdyby nie to ze bral sterydy leczniczo moze bym go nie poznal... :wink: jako leki pod kontrola lekarza sa ok, jako "leki" majace wyleczyc kompleksy malolatów i doroslych dzieciakow NIE.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
ta sprawa strasznie mnie zdenerwowala, ale uwazam ze swiadomość zagrożenia płynącego z używania tych środków jest poprostu mała. Przyczyną jest brak wiedzy.
przecież ten facet mysli ze to zdrowe (swoich kompleksów sobie nie uświadamia wiec nawet nie wie ze je odreagowuje), zwlaszcza ze doradzil mu to jakiś lekarz-buc Ja nie mam chemicznej wiedzy ale poszukam materiałow na ten temat. Natomiast odnosnie tego jak takie srodki dzialają w sportach walki to wiem.
Po pierwsze nawet siłownia jest przeciwskazaniem (a napewno cwiczenia z dużym obciążeniem). Nadmierna masa mięśniowa nie pomaga w niczym, bo siła bierze się z techniki i szybkości.
jak ktoś techniki nie umie nauczyć to siły się masą nie nabędzie.
spada natomiast szybkość , ruchliwość, elestyczność.
na własne oczy widze co dzieje się z ludźmi którzy zaczynają brać...konczą treningi, ćwiczą na siłowni....Mało tego ich psychika się zmienia stają sie agresywni i ewidentnie spada im inteligencja.
K..wa zal mi tylu dobrych zmarnowanych w ten sposób zawodników...
Moje pytanie brzmiało co robić...ja wiem że to szkodzi, tylko czy widzicie sposób zeby to komuś przetłumaczyć???
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
gdzie jest link do tego artykulu? moze i ja sie powkurzam 8)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
to nie jest artykuł tylko to o kimś kogo znam i przypadkowo wiem co robi , a nie mam zwyczaju olewać (mimo tego że bardzo tego człowieka lubię) jak widze że ktos krzywdzi ludzi
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: faszeruje dziecko sterydami
zglosil bylm do odpowiednich wladz...ktore chronia dzieci :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024