Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co po szostce Weidera ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
robienie x brzuszkow nie ma sensu..jak niby maja rosnac? najlepiej cwiczyc np brzuchy na skosnej ławce z obciazeniem :twisted: 3 serie po 5 powtórzen np i to co napisal novocaine:) trzeba łaczyc i kombinowac ale robienie brzuchow codziennie i w takiej ilosci jest glupie.
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
a i oczywiscie bez dobrej diety i jakiegos bieganka(HIIT RULEZ:) ) to nie ma sensu..(młodym coprawda starczy tylko bieganko i cwiczenie dieta to juz nie jest taki problem)
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Novocaine ---> ABS2 to po kilka ćwiczeń na poziom, całość nie zajmuje nigdy więcej niż 20 min (a to i tak wtedy, kiedy zwiększasz ilość powtórzeń). Jest to maksimum efektu przy minimum komplikacji. Same ćwiczenia są również tak pomyślane, że nie nadwyrężasz innych mięśni (np. lędźwiowych, które często padają ofiarą kontuzji).

Oczywiście, Twój program też jest pewnie skuteczny. Kto czyta ten temat będzie musiał sam zadecydować. :-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
owszem, tylko ciagle sa to cwiczenia glownie izolowane; korpus, "core" sluzy glownie do stabilizacji. miesnie brzucha sluza glownie do utrzymywania ciala w prostej pozycji. i w ten sposob powinny tez byc cwiczone, o czym abs2 zupelnie zapomina.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
ja na brzuch zasuwam na "walku"(takie kolko z raczkami) i po 5-6 seriach robie abs 8 minute ---w sumie dzis zaczolem i zobacze jakie efekty...wczesniej nie robilem brzucha bo poprostu jego ksztalt mi odpowiadal ale robiac przysiady lub ciagi cos mi sie stalo w plecy-czuje dyskomfort juz dlugi czas, jakies chrupniecia czy cos w tym stylu ale praktycznie nic bolu jak bym zrobil poprostu ciezki trening i jak brzuszki go nie wylecza zapierdzielam do ortopedy(mam nadzieje ze tego unikne)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
ps. na brzuch ABS 8 minute dobry dla poczatkujacych...reszta jak Novocaine mieszac bodzce najlepiej rak jak przy budowaniu sylwetki tak samo z brzuchem :D
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Novocaine, topic jest o ćwiczeniach na mięśnie brzucha i właśnie tej partii dt ABS2. To, że trzeba ćwiczyć mięśnie przeciwległe wie chyba każdy na forum (chyba, że nigdy nie ćwiczył brzucha 8O ).

S.O.S., ABS2 miesza bodźce jak najbardziej, ćwiczenia i odstępy są tak zaplanowane, że mięśnie pracują możliwie najbardziej efektywnie (o to właściwie chodzi w tym programie, przeczytaj we wstępie teoretycznym). Wszyscy moi znajomi/e, którzy stosowali ten program, bardzo go sobie chwalą i mają "kratki" (no, dziewczyny nie do końca ;) ). Nie neguję, że są inne efektywne metody treningowe, ta za to na pewno jest zdrowa i efektywna, nie wymaga wielkiej ilości sprzętu (drążek, dętka), nie wymaga żadnych cudownych suplementów (opcjonalnie ;) ), nie zajmuje wiele czasu, kiedy zaczniesz zwiększać ilość powtórzeń na ostatnim poziomie masz już czym się pochwalić :) .

Same plusy :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
no ja ABS II sobie sciagnolem dzis i zobaczylem co to jest...cala idea tego treningu mi sie podoba :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Novocaine, topic jest o ćwiczeniach na mięśnie brzucha i właśnie tej partii dt ABS2. To, że trzeba ćwiczyć mięśnie przeciwległe wie chyba każdy na forum (chyba, że nigdy nie ćwiczył brzucha 8O ).

ale ja nie pisze o przeciwleglych grupach. ja pisze o innym typie cwiczen na miesnie brzucha - stabilizacji. do tgo sluzy twoj brzuch, i tak powinien byc cwiczony (miedzy innymi).

ABS2 miesza bodźce jak najbardziej

zgadzam sie ze wszystkim, poza tym kawalkiem. brakuje wlasnie tego, co napisalem: stabilizacji. po tych wszystkich artykulach na t-nation, i na forum rossa, i na crossfit'ie i na kilku innych stronach i po cwiczeniu w ten sposob przez jeden tylko miesiac - widze, jak wazne to jest.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Nie będę się spierał :D Jeśli komuś czegoś w programie brakuje to może sobie dodać. Istotne jednak jest, żeby dodatkowe elementy wykonywał przed lub po ABS2 bo sam program funkcjonuje jako integralna, zamknięta całość (dokładnie rozmieszczona w czasie). Mi w programie nic nie brakuje, ale może uzupełniam w czasie treningów??
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
S.O.S. czekamy na opinie za jakiś czas :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

S.O.S. czekamy na opinie za jakiś czas :D


w sumie po kilku seriach na kolku 3 poziom bez problemu ;) ale narazie sie chyab na nim zatrzymam zeby progres bylo z czego robic :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024