Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co po szostce Weidera ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co po szostce Weidera ?
Zostalo mi 8 dni do konca szostki Weidera, na konkurencyjnym forum watek o tym treningu ma ok 400 stron wiec pytam tutaj. Spotkalem sie z roznymi opiniami, ponoc przerwa miedzy 1 szostka a druga (chodzi o caly 42 dniowy cykl) powinna wynosic mniej wiecej 42 dni, zeby sie brzuchol zregenerowal. Z drugiej strony przez te 42 dni moge go meczyc innymi cwiczeniami wiec generalnie nie wiem co o tym myslec. A moze po skonczeniu szostki zaczac inny trening brzucha (jesli tak to prosilbym o podanie jaki), i po pewnym czasie ponownie a6W ?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
tydzien przerwy i robisz od nowa
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Lub ABS II
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
o albo ABS 8 minute ;)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
ja bym dal jakies 2 tyg przerwy od takich "zlozonych" treningow jak weider albo abs. Taka jest opinia i u mnie tez tak bylo ze najwieksze efekty weidera widac kilka dni albo dluzej po skonczeniu ostatniego dnia weidera.
A potem od poczatku..
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Dziekuje wszystkim za pomoc. Jezeli bede zaczynal szostke po raz drugi robie ja od poczatku czyli od 1 dnia? Bo mysle ze nawet brzucha nie poczuje 1 seria po 6 powtorzen.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Weider to plan odchudzajaco rzezbiacy, wiec jesli jeszcze nie osiagnales zamierzonego efektu to ja bym go kontynulowal (ewentualnie z wlasnie krotka przerwa) Lec ostatnim dniem albo cos kolo tego. Bo jak slusznie zauwazyles pierwszego dnia po calym cyklu to wogole nie poczujesz. Pierwszy tydzien to jest w zasadzie dla osob ktore nic nie cwicza bo srednio sprawna osoba tego nie poczuje a co dopiero ktos kto zakonczyl caly cykl - swoja droga respekt, ja nie dalem rady, za duzo czasu sie na to schodzilo i sobie odpuscilem.

Natomiast jesli sie juz wyrzezbiles to dalsze katowanie brzucha w ten sposob mojm skromnym zdaniem na nie wiele Ci sie zda. Ja miedzyinnymi dlatego tez sobie odpuscilem ten plan bo juz po 2 tygodniach zaczely mi wylazic zyly na brzuchu i lekko sie to mijalo z celem. Bo najpierw trzeba miec co rzezbic. :)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Ty nic nie odczuwasz? Ja na trenigach katuje brzuch dosc mocno, a jak zrobie pierwsze kilka dni weidera(chcialem zaczac ale to jednak za nudne) to zawsze mam zakwasy.
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Ja doszedłem z waiderem do 10 dnia i nie miałem zakwasów ani razu

A co do zasadniczego pytania to lepiej zrób przerwę, pierwsze dni to wogóle nic nie rób na brzuch żeby mógł odpocząć porządnie, potem lekkie brzuszki, a po jakiś dwóch tygodniach to ostatni dzień waidera ale to już nie musisz robić tego codziennie żeby utrzymać efekty, bo katowanie brzucha non stop to raczej w dłuższej perspektywie to chyba zbyt dobre nie będzie
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
przerwa...czyli regeneracja miesni i celowe roztrenowanie i potem zaczynasz od nowa...zaczynaj od pierwszego dnia bo musi byc progresja to wtedy nawet masa miesnowa na brzuchu powinna dojsc :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Ty nic nie odczuwasz? Ja na trenigach katuje brzuch dosc mocno, a jak zrobie pierwsze kilka dni weidera(chcialem zaczac ale to jednak za nudne) to zawsze mam zakwasy.

pieprzone koksy na tym forum, co nie swistak :wink: ? ja odpadlem na 8 dniu bodajze, przenioslem sie na abs 2 bo jest lzejsze.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
ja zaczynam poraz n-ty tą szóstkę od poniedziałku, ostatnio znudziło mi się po 2 tygodniach
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
hehe wlasnie koksy, ot co :)

Po 2 tyg? ostatnie kilka dni zajmowalo mi okolo 40 minut-to dopiero nuda, i jeszcze w miedzycaassie liczyc sobie te 3 sekundy..masakra :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
To ja tak w temacie,ile moga być maksymalne przerwy miedzy seriami ?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Ja tam odrazu zaczelem od 10dnia bo stwierdzilem ze pierwsze pare dni to tyle co solidnie pierdnac i lekko przy tym napiac miesnie :-D
Doszedlem do 2x ktoregos dnia i kiedy trening zaczal mi zajmowac ponad 20min to stwierdzilem ze nie mam czasu zeby dzien w dzien zasowac tylko brzuch przez tyle czasu. Lepiej sobie zapuscic wlasnie np: ABS 2-3 razy w tygodniu(kiedys cwiczylem ze 3 miesiace) i bylem zadowolony z efektow.
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
dzis 3 dzien A6W 8)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Dzisiaj mój 4 dzień... zaczynam 3 raz, zamierzam wreszcie skończyć, nawet III wojna światowa mi nie przeszkodzi... :twisted:

Ale tym razem staram się robić dokładnie i porządnie - jak się zachowa odpowiednio te wszystkie kąty i napięcia, to nawet przy 2 seriach można się zmęczyć...
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
a ja drugi raz przerywam z powodu choroby :/
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
No ja dzis zaczalem wielki powrot do formy po miesiacach przerwy :)
Problem jest taki ze mam bardzo malo czasu do przeznaczenia i chcialbym optymalnie go wykorzystac. Ze wzgledu na czasu zeby cwiczyc regularnie moge dzialac tylko rano. Postanowilem postawic na a6W + serie pompek robiona progresywnie codziennie +1 , oraz serie podciagniec. Myslicie ze jest cos lepszego zajmujacego podobna ilosc czasu co moge zastosowac ?
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Mnie "szóstka" strasznie nudziła :? Za to ABSII wymiata!! Polecam wszystkim, wystarczy drążek w drzwiach i po 2-3 miesiącach kratka jak się patrzy :)

No, żeby nie było, u mnie są zarysy kratki :) Ale tak to jest ze mną na zimę :P :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024