Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co po szostce Weidera ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

ostatnie kilka dni zajmowalo mi okolo 40 minut


Przeczytałam gdzieś, że najdłużej A6W powinno się robić 24 minuty, te ostatnie dni 8O
Nie wiem, bo nie doszłam do tego poziomu. Mi się znudził po 10 dniach, później w myślach nie wiedziałam którą serię robię :evil:

Jakie są efekty faktyczne po tych 42 - dniach :?: Warto się tak nudzić przy tym (i zmęczyć) :?:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Mnie "szóstka" strasznie nudziła :? Za to ABSII wymiata!! Polecam wszystkim, wystarczy drążek w drzwiach i po 2-3 miesiącach kratka jak się patrzy :)

No, żeby nie było, u mnie są zarysy kratki :) Ale tak to jest ze mną na zimę :P :)


Jeśli nie mam drążka to da się zastąpić te ćwiczenia na nim czymś innym :?: Przyznam się, że nawet jeśli go powieszę to mi ciężko ten trening robić, bo mi dłonie od trzymania puchną. Nie wiem czemu, ale tak mam 8O
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Tak, mozna te cwiczenia zastapic innymi. Ma ktos moze zdjecia jak wygladal jego brzuch przed i po A6W?
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Tak, mozna te cwiczenia zastapic innymi.


Jakimi :?:
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
podaj maila to wysle Ci plik z opisem
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Jeśli nie mam drążka to da się zastąpić te ćwiczenia na nim czymś innym :?: Przyznam się, że nawet jeśli go powieszę to mi ciężko ten trening robić, bo mi dłonie od trzymania puchną. Nie wiem czemu, ale tak mam 8O

Raczej nie mozna i jest to wyraznie napisane w ABS - drazek jest podstawa tego systemu.
A co do rak to mialem to samo ale wymyslalem na to patent. Wieszalem sobie tasmy boxerskie zawiazane tak ze wieszalem sie pod pchami i mozna bylo smigac do woli brzuch.
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Ale sa tez rozpisane cwiczenia jezeli ktos musi sie obyc bez drazka.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
To widac skleroza mnie juz lapie :)
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Jeśli nie mam drążka to da się zastąpić te ćwiczenia na nim czymś innym :?: Przyznam się, że nawet jeśli go powieszę to mi ciężko ten trening robić, bo mi dłonie od trzymania puchną. Nie wiem czemu, ale tak mam 8O

Raczej nie mozna i jest to wyraznie napisane w ABS - drazek jest podstawa tego systemu.
A co do rak to mialem to samo ale wymyslalem na to patent. Wieszalem sobie tasmy boxerskie zawiazane tak ze wieszalem sie pod pchami i mozna bylo smigac do woli brzuch.


No to źle robiłeś :( Taśmy mocuje się na przedramionach (w okolicy łokci). To jeden z podstawowych błędów, wymieniony zresztą i pokazany w programie. Dziwne, że tego nie zauważyłeś.

Drążek to koszt 20zeta, zakłada się na framugę i można śmigać.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Odpowiedź do tematu:
- Ćwiczenia izometryczne brzucha + HIIT.
- Ciężkie ćwiczenia złożone (przysiady, wiosłowania, martwe ciągi etc. wszystkie gdzie brzuch pełni role stabilizatora) + HIIT.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

Ma ktos moze zdjecia jak wygladal jego brzuch przed i po A6W?


piotrekde1 - to jest widok 'przed', tzn w ciągu 1 tyg a6w. Widok 'po' bedzie za 30 dni ;)
(wersja szpanerska, czyli napięty :) )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

No to źle robiłeś :( Taśmy mocuje się na przedramionach (w okolicy łokci). To jeden z podstawowych błędów, wymieniony zresztą i pokazany w programie. Dziwne, że tego nie zauważyłeś.

No pod lokciami, takie male uproszczenie z tymi pachami zeby wiadomo bylo wiadomo o co biega.
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
mniej wiecej w polowie (b rzetelnie robionej 6ki)zaczela mnie nieludzko bolez lezdwiowa czesc kregoslupa znajoma instruktorka fitness stanowczo odradzala...
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
The d (daddy? :) ) ---> a to spox. W ogóle zauważyłem, że później lepiej jest się pomęczyć z chwytem. Efekt: stalowe nadgarstki :)

Pozdro!
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?

mniej wiecej w polowie (b rzetelnie robionej 6ki)zaczela mnie nieludzko bolez lezdwiowa czesc kregoslupa znajoma instruktorka fitness stanowczo odradzala...


Dlatego właśnie ABSII jest lepszy. Przy 6stce Weidera mnóstwo pracy wykonują mięśnie lędźwiowe, bardzo podatne na kontuzje. Zachęcam do lektury ABSu, bardzo ciekawa część teoretyczna. 3m się :-)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Czytałam takie dość fajne opracowanie dot ABS II, dobrze opisuje zależności między ledźwiowymi a brzucha. Przy odpowiednim ułożeniu ciała można pracę mieśni lędźwiowych wyeliminować, co jest po prostu wyczuwalne. Wtedy 6 nie szkodzi na kręgosłup.

A jakoś wolę 6, wygodniejsza do robienia (mozna wieczorami na twardej części kanapy), a drążek staram się i tak użytkować - trening bardziej pod wspinaczkę ;)
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Masz niezłą bazę Three, trochę męczarni i bedziesz miała brzuch jak marzenie. Czekam na efekty za 30 dni :-)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Na szczęście nie jest źle, przynajmniej na oko :wink:
Ale stwierdziłam, że się muszę jednak za niego wziąść, jak na treningu mnie 60kg partner przygwoździł kolanem do ziemi... bolało bardziej niz powinno :)

Po 6 jakies brzuszki w większych ilościach na wytrzymałość i powinno być nie tylko ładnie, ale i twardo ;)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
Na stalowe nadgarstki to ja polecam skalki - to dopiero wymiata. Po pierwszej wizycie to nastepnego dnia jak podnosilem kubek z herbata to czulem wszystkie sciagna a scisk to ja mam wcale nie marny.

A ja uzywalem tasm bo mam jakies strasznie delikatne lapy nie wiem chyba wada genetyczna :-D - i jak dluzej wisze na drazku to sie mi robia odciski w miejscu tuz przed ktorym sie zaczynaja palce. Ale wracajac do tematu lepiej zalatwic sobie drazek bo to ladnie trzepie brzuszek.

p.s.
Tylko cwiczac te abs czy a6w nie zapomnicie o cwiczeniach antygonistycznych (np: wznoszenie tlowia) oraz o rozciaganiu miesni.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po szostce Weidera ?
the d, na delikatne dłonie spraw sobie rękawiczki kulturystyczne/rowerowe/stare skórzane z obciętymi palcami, gdybyś chciał sobie coś na drążku robić.

Ja wykorzystuje ostatnia opcję, jeśli chce mi sie jeszcze po wizycie na ściance coś poćwiczyć. Sprawdza sie nieźle jesli chodzi o ochronę odcisków/otarć/innych kontuzji powierzchniowych-pościankowych
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024