Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koks vs. fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Rzozio powiem Ci ze sie mylisz, stalem na bramkach, i czasami jeszcze stoje. Z silownia mam raczejnie wiele wspolnego, za to od 9 roku zycia trenuje zapasy, pozniej 4 lata sande a teraz od prawie trzech lat znowu zapasy i bjj. I nie powiesz mi ze na bramkach tylko frajerzy staja co to im sie na trening nie chce dymac, bo znam wielu chlopakow ktorzy bija mnie na glowe w strazu i umiejetnosciach....

Aha Zekiet śnij dalej ze do AT nie biorą koksów
Dwa razy w życiu widziałem Ateków i własnie oni byli maksymalnie wyjebani że aż sie poczułem zakłopotany a przecież do małych nie należe


to zajebiscie, az dwa razy w zyciu ich widziales, masz doswiadczenie chlopie, bo ja ich widuje codziennie.... i wierz mi tylko nieliczni z nich sa naprawde duzi. Dzis nie o to chodzi sie to zeby straszyl wygladem, po co? kiedys tak bylo. widziales moze tor przeszkod na wydziale? kazdy czlowiek w AT musi go zaliczyc o okreslonym czasie i o dziwo najlepisi maja 170 pare cm wzrostu i ok 80 kg wagi. i wierz mi najwieksze problemy z takimi zadaniami maja wlasnie tz "kloce". tyle w temacie.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

stalem na bramkach, i czasami jeszcze stoje. Z silownia mam raczejnie wiele wspolnego, za to od 9 roku zycia trenuje zapasy, pozniej 4 lata sande a teraz od prawie trzech lat znowu zapasy i bjj. I nie powiesz mi ze na bramkach tylko frajerzy staja co to im sie na trening nie chce dymac, bo znam wielu chlopakow ktorzy bija mnie na glowe w strazu i umiejetnosciach

ja przy swoim obstawam, ze frajerzy. stalem na bramce gdynia sopot z przerwami lata 76-78, wtedy w tym byl hajs a i robotka mniej nerwowa, teraz nie wiem na co sie tego imac
  • 0

budo_paweł20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

ja przy swoim obstawam, ze frajerzy. stalem na bramce gdynia sopot z przerwami lata 76-78, wtedy w tym byl hajs a i robotka mniej nerwowa, teraz nie wiem na co sie tego imac

Wytlumacz mi prosze dlaczego uwazasz ze frajerzy? Juz Ci napisalem ze nie wszyscy to ludzie ktorzy nic nie trenuja. to teraz Ci napisze jeszcze ze bramka to dobra robota na start ( to ze malo oplacalna to inna sprawa), gdybym wczesniej nie pracowal na bramce nie poznal bym tych ludzi u teraz pracuje. I tutaj nie zaprzeczysz. A ze niektorzy nie potrafia skarzystac z mozliwosci jakie za soba niesie praca na bramce to juz ich problem.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

to teraz Ci napisze jeszcze ze bramka to dobra robota na start ( to ze malo oplacalna to inna sprawa), gdybym wczesniej nie pracowal na bramce nie poznal bym tych ludzi u teraz pracuje. I tutaj nie zaprzeczysz. A ze niektorzy nie potrafia skarzystac z mozliwosci jakie za soba niesie praca na bramce to juz ich problem.

na lewo sie da wytrzepac ale malo, oskubiesz bejca on wie gdzie cie szukac, dziwke przymusisz sie podzialkowac z jej dziurkaczem masz sprawe. start w branzy tez slaby, z tego sie da ustawic jako w osilek, alf, dlugosz albo diler
  • 0

budo_emoka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa::Emoka

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

ale pierdaczysz, bramki w knajpach frajernia podpiera, na jaki trening im sie po zwiewce chce dymac? by taki lamus mial mial reszmyk na trening smigac to by i mial jaki fach wyklepac, osilek na chuliganskim rynku jest nizej czem raczka, zestyk, szofer, filus, tycer albo tufta jak placunek ma staly
juz predzej fachury od lomotki ja bym miedzy opiekuny na wytrzezwialce nykal



8O 8O :) 8O 8O

4 razy to przeczytałem i dalej ni w ząb...... 8O znaczy jesteś za czy ... 8O ... nie za?

Sin: Poprawiłem cytat, na przyszłość nie używaj piramid cytatów.

'

Też nie kapuje :P
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Rzozio nie potwierdza ani nie zaprzecza :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Co wy nie umiecie po rzoziowemu? :)

Rzozio mówi że na bramkach to frajerzy bo komu by się chciało po nockach na bramce jeszcze na jakiś trening chodzić. Bo jakby im się chciało to już by sobie dawno lepsze zajęcie znaleźli. Rzozio jeszcze mówi że osiłki to najniższa klasa społeczna wśród przestępców, bo nic specjalnego nie umieją. Rzozio jeszcze mówi że uważa że opiekunowie z izby wytrzeźwień są już lepszymi fachowcami od bijatyk niż bramkarze.

:)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Co wy nie umiecie po rzoziowemu? :)

Rzozio mówi że na bramkach to frajerzy bo komu by się chciało po nockach na bramce jeszcze na jakiś trening chodzić. Bo jakby im się chciało to już by sobie dawno lepsze zajęcie znaleźli. Rzozio jeszcze mówi że osiłki to najniższa klasa społeczna wśród przestępców, bo nic specjalnego nie umieją. Rzozio jeszcze mówi że uważa że opiekunowie z izby wytrzeźwień są już lepszymi fachowcami od bijatyk niż bramkarze.

:)


( :) RESPECT i SZACUKEN dla naszego tłumacza..... )

Rzozio ----->> Aha !! No jasne..... :)
  • 0

budo_d.o.m.i.n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Jeśli chodzi o AT... Najlepszym przykładem jest niedawny dowódca gromu Roman Polko, koleś mały chudy ale bardzo sprawny i jak to sie kiedyś wyraził w programie Kuby Wojewódzkiego gdy ten spytał go o jego predyspozycje "ważne ze umiem pociągnąć za to ( pokazując palcem pociągniecie za spust)" myślę że tyle na temat AT.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
no tyle ze AT kolo Gromu niawet nie stalo :P
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Tak, tylko ,że ci z AT nie mają takich uprawnień w strzelaniu do oponnentów jak GROM, więc jest różnica spora. Zresztą zadania też mają zupełnie różne.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Bo AT ma strzelac :) a do tego masa niepotrzebna ;)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
jedni i drudzy strzelaja

a roznica jest taka, ze GROM dodatkowo moze ochraniac
a do ochrony ( zasloniecia VIPa wlasnym cialem ) sa potrzebne odpowiednie gabaryty :)
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

Tak, tylko ,że ci z AT nie mają takich uprawnień w strzelaniu do oponnentów jak GROM, więc jest różnica spora. Zresztą zadania też mają zupełnie różne.


GROM w swoim zakresie , również ma działania AT... Co za bzdury opowiadasz?

A tak na zdrowy rozum.. to sobie pomyślcie .. w jednostkach specjalnych szczególną rolę odgrywa wytrzymałość. A sami mówicie , że koksy kondycji nie mają.

Co do tych marnych osiłków bramkarzy w klubach.. Po prostu zależy jaki klub.. Jak dobry gdzie chodzą ludzie od 21 lat , to sorry, ale ja tam nie widzę żadnych osiłków. Nawet są inteligentni. Wiem , bo jeden chciał mnie wyrzucić , a wyglądał zwyczajnie. Pozwolił mi się spotkać z szefową i zostawił :D

Natomiast inny klub.. przewaga 17latkow -> na bramce koksy. Chyba dlatego, żeby straszyć dzieciaki wyglądem. Bo na starszego takie coś już nie zadziała.

W pojedynku koks vs fighter postawiłbym wszystko na fightera:P
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

a do ochrony ( zasloniecia VIPa wlasnym cialem ) sa potrzebne odpowiednie gabaryty :)


GROM oprócz tego, że może ochraniać , ma wiele innych zadań. Dlatego znajdą tam miejsce ludzie mali i nieco więksi:)

A to o czym mówisz, idealnie się sprawdza w BOR. Minimalny wzrost 175 cm. Raz, żeby zasłonić kogoś. Dwa, z powodów estetycznych. Bo jakby to było gdyby bodyguard był mniejszy od Vipa :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
znam paru ochroniarzy, i nie są to frajerzy. Po prostu lubią ta pracę, a i na pieniądze nie narzekają.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

A to o czym mówisz, idealnie się sprawdza w BOR. Minimalny wzrost 175 cm. Raz, żeby zasłonić kogoś. Dwa, z powodów estetycznych. Bo jakby to było gdyby bodyguard był mniejszy od Vipa

A jak Giertycha osłaniają? :-)
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Zalezy jaki koks i jaki fighter,mimo wszystko stawiam na fightera.Typowy koks nawet nie ma pojęcia o czymś takim jak garda.

Ja waze 97 kg przy 185 cm cwicze Muay Thay,Boks i Brazylijskie Jiu Jitsu ( wszystko z mysla o MMA ) z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze koksa 130 kg ktory cos tam liznal walki jest ciezko sprowadzic na glebe,o dzwigniach typu kimura czy klucz mozemy zapomniec - i w sumie to wszystko na ich korzysc, fighter nadrabia szybkoscia,dynamiką techniką,kondycją.Nawet nie ma porownania koks vs fighter.Ktos tam wspomnial ze jak koks nas uderzy to KO - zgodze sie,ale dobry fighter trafic latwo koksowi sie nie da w glowe,ich ciosy nie maja szybkosci i dynamiki,koksy nie uderzają tylko pchają te ciosy.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter

A jak Giertycha osłaniają?

Nie oslaniaja, bo sie wstydza przed znajomymi.
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Koks vs. fighter
Giertycha nie muszą ochraniać on ma od tego swoich ziomal z młodzieży wszechpolskiej taka jego bojówka :) wiec jest nietykalny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024