Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła.Czułe miejsca


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_r3av3r
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Szkoła.Czułe miejsca
Witam was jestem nowy własnie znalazłem tą strone. Juz mi sie podoba ;]. Mam taka sprawe. Nie bede wnikał w szczegoly ale jutro w szkole mam dostac łomot od praktycznie słabszego chlopaka nizszy o glowe i 2x chudszy. I ja sie nigdy tak na serio nie biłem znaczy raz chyba. a nie bilem sie bo nie mialem powodow.Chodzi mi o to czy sa takie czułe miejsca. Bo oprocz mostka i i posrodku czyji na kregoslupie jest takie miejsce nie znam innych. Chodzi mi o to zebym mu naprzykład strzlil w mostek a potem w inne rozumiecie? Jestem newbie w fight. Od zaledwie 3 miechow chodze na aikido ale co mi da aikido w walce wrecz? Przeciez nie powiem mu "daj zrobie ci suwariwaza" (sorka za błedy ale nie chce mi sie po japonsku pisac). Prosze o szybko odp.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca

nizszy o glowe i 2x chudszy


jeżeli niższy to walnij mu na kałdun frontala, albo walnij z prostej w jape
jak dużo lżejszy to wbij sie w niego wywróć i dotrzyj jak będzie leżał.
jak wolisz i jak się lepiej czujesz :D

i nie myśl o jakiś czułych punktach bo i tak nie trafisz
  • 0

budo_r3av3r
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca

nizszy o glowe i 2x chudszy


jeżeli niższy to walnij mu na kałdun frontala, albo walnij z prostej w jape
jak dużo lżejszy to wbij sie w niego wywróć i dotrzyj jak będzie leżał.
jak wolisz i jak się lepiej czujesz :D

i nie myśl o jakiś czułych punktach bo i tak nie trafisz



Co to znaczy dotrzyj? :> Pozatym jak sie bijesz to czy jak masz piesc juz gotowa do uderzenia to wysowasz troche palec "fakijuł"? chyba rozumiesz mi o co chodzi?
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
Wysuń ten środkowy palec i się nim postukaj w głowę :roll:
  • 0

budo_r3av3r
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca

Wysuń ten środkowy palec i się nim postukaj w głowę :roll:



Nie rozumiem. Zadałem tylko pytanie. Czy to sprawia wiekszy bol? Ja nie chcem tej walki ale nie moge wiecznie uciekac przed walka.Chodzilem na silownie raz wyciagnolem 50 teraz 3 miech chodze na aikido ale nie chcem tego.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
Ruszyłbyś głową trochę i uniknął całej sytuacji, zamiast się pakować w "ustawkę". Co ty chcesz? Żeby ktoś powiedział "zrób tak i tak to go pokonasz?" Nie ta bajka, kolego. A aikido sobie daruj, jeśli chcesz się nauczyć klepać po kilku miesiącach nauki.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
gosciu sobie jaja robi :?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
kopa w jaja i cala filozofia ;)
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
Są 2 najlepsze sposoby jakei do tej pory słyszałem 1:

Kup wodę brzozową krzysztofa kononowicza [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i psiknij kolesiowi w twarz.

Lub lepszy sposób: rozbrojenie psychiczne: poczytaj sobie ten wątek: http://www.forum-kul...showtopic=83320 są naprawdę dobre porady najlepsza chyba jest ta:

Załóż sobie wielkiego sztucznego penisa na czoło i inne podobne akcesoria i w tym chodź, nikt cie nie ruszy :)


Szkoda tylko ze moderator zaraz zamknie ten temt :( lubię się śmiać czytając niektóre tematy :lol:
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca

gosciu sobie jaja robi Confused

E tam jaja. Jak mieliście 12-13 lat to nie mieliście takich akcji?

Mam taka sprawe. Nie bede wnikał w szczegoly ale[..]

Dlaczego nie? To bardzo ciekawe :wink: Skorbnij tu nam o co poszło, bo nie wiemy czy na ów łomot faktycznie nie zasługujesz :wink:
Tylko się pospiesz zanim wpadnie mod i pozamiata.
  • 0

budo_r3av3r
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
@up Jezli chciałes sie pochwalic ze masz internet i ogladasz allegro to ci wyszło. Pozatym robisz mu reklame.
@topic. Taka rozmowa. prosze o pomoc i staram sie wytlumaczyc łopatologicznie a tu jak grochem o sciane. MOWIE PRZECIEZ ZE TEGO NIE CHCEM. GDYBYM CHCIAL SIE BIC PISAL BYM PROZBE O TAKIE ZECZY?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
Gdybyś się nie chciał bić, toby nie było problemu ani tematu, bo jest wiele sposobów na uniknięcie konfrontacji. A jak już do niej dojdzie, to i tak pójdą cepy w ruch, będzie zamieszanie i chaos, a ciut większą szansę masz Ty jako większy. Żadne cudowne rady nie pomogą. Więc daj sobie spokój i się porządnie wyśpij lepiej.
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca
Ja tu poważnie a tu jak grochem o ściane :? Załóż sobie tego sztucznego penisa na czoło a zapewniam cię ze unikniesz walki, a przecież tego chcesz prawda? :lol: Chłopie albo masz 10 lat albo naprawdę sobie robisz jaja, pytając o czuły punkt to o co pytasz? Chcesz go rozwalić 1 ciosem? Skoro chcesz uniknąć konfrontacji to po co w ogóle pytasz o czułe punkty a nie o "sposób na uniknięcie walki"? Pomyśl zanim coś napiszesz i zaśmiecasz i tak zaśmieconą ulicę, kiedyś się przyjemnie czytało ulice a teraz same takie tematy... :? GDZIE TEN ADAMD
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła.Czułe miejsca

Witam was jestem nowy własnie znalazłem tą strone. Juz mi sie podoba ;]. Mam taka sprawe. Nie bede wnikał w szczegoly ale jutro w szkole mam dostac łomot od praktycznie słabszego chlopaka nizszy o glowe i 2x chudszy. I ja sie nigdy tak na serio nie biłem znaczy raz chyba. a nie bilem sie bo nie mialem powodow.Chodzi mi o to czy sa takie czułe miejsca. Bo oprocz mostka i i posrodku czyji na kregoslupie jest takie miejsce nie znam innych. Chodzi mi o to zebym mu naprzykład strzlil w mostek a potem w inne rozumiecie? Jestem newbie w fight. Od zaledwie 3 miechow chodze na aikido ale co mi da aikido w walce wrecz? Przeciez nie powiem mu "daj zrobie ci suwariwaza" (sorka za błedy ale nie chce mi sie po japonsku pisac). Prosze o szybko odp.

Hmm, no więc...
Po 1 to nie bij się jak nie musisz i nie chcesz. Powiedz że bijesz się tylko za pieniądze albo że ten kolega ma fajne resoraki i że w sumie jest spoko koleś i lubisz jego mamę bo robi super ciasteczka.

Po 2 to nie opieraj swojej taktyki w walce na czułych punktach bo to aikidocko-combatowe pierdoły, jak już musisz walczyć to zdaj się na swój instynkt samozachowawczy, najwyżej dostaniesz w mordę, co nie powinno być jakieś szczególnie groźne w szkolnej bójce. Musisz ćwiczyć coś normalnego, ruszać się i wyrabiać sensowne odruchy.

Po 3 to nie przejmuj się i nie bój.

Po 4 to zamykam temat ale zapraszam do zostania z nami na forum i czytania.
Pozdro :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024