Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dworzec PKp:-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Dworzec PKp:-)
Wczoraj na dwrocu gl. we wrocu podchodzi do mnie koles i prosi o kase bo im do flaszki brakuje itp. no wygladla na rasowego cpaka no to majac na uwadze temat z tymi strzykawkiami z HiV daje mu klepaki, a tu nagle podchodz gosciu wyglada jak kibol i zaczyna opierdalac cpaka i ten pan daje mi pouczenie zebym nie dawal kasy cpakaom. I tu pojawia sie pytanie kim sa ci ludzie ktozy wygladaja jak "kibice" i pilnuja dworca wieczorami.
Dodam ze widzialem paru takich ludzi jak patrolowali perony.

pozdro.
  • 0

budo_maxmaximus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Pierwsze słyszę, rzadko bywam na dworcu, ale na zdrowy rozum...
Opcji może byc kilka:
1. Zmodernizowana/zakamuflowana jednostka Straży Ochrony Kolei
2. Firma ochroniarska nieumundurowana (jest coś takiego?)
3. Tajniaki służby Policyjnej
4. He he...Grupa innych "zbieraczy" zwalczająca konkurencję...
A tak na serio, może rzeczywiście kolej próbuje rozwiązac problem żuli i cpunów zanieczyszczających dworzec i niepokojących pasażerów.
Gdyby ludzie nie dawali drobnych na dworcu - przenieśliby się gdzie indziej, a na dworcu tylko spali.
Pouczanie Ciebie i innych o takim postępowaniu może byc walką u źródła problemu dworcowych lokatorów :)
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Ja tam pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem bom chlpok z miasteczka
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

no wygladla na rasowego cpaka no to majac na uwadze temat z tymi strzykawkiami z HiV daje mu klepaki


chyba złe wnioski wyciągnołeś z tego tematu :D

trzebabyło mu nie dać, a jak by coś się bardziej pluł czy straszył to jebnać :)

a jeśli chodzi o sam temat to nie mam pojęcia
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Wydaje mi się, że jak ktoś kulturalnie prosi o flaszkę, to raczej nie chce ciebie pokuć igłą. Bardziej agresywnych, młodocianych ćpunów należy się obawiać, takich po których widać, że są ewidentnie na głodzie. Zwykły starszy pijaczek/menel jest raczej nieszkodliwy :roll: .
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
[quote name="Sajan"]Wczoraj na dwrocu gl. we wrocu podchodzi do mnie koles i prosi o kase bo im do flaszki brakuje itp. no wygladla na rasowego cpaka no to majac na uwadze temat z tymi strzykawkiami z HiV daje mu klepaki, a tu nagle podchodz gosciu wyglada jak kibol i zaczyna opierdalac cpaka i ten pan daje mi pouczenie zebym nie dawal kasy cpakaom. I tu pojawia sie pytanie kim sa ci ludzie ktozy wygladaja jak "kibice" i pilnuja dworca wieczorami.
Dodam ze widzialem paru takich ludzi jak patrolowali perony.


tez cos takieo kiedys widzialem,ale nei mam pojecia co to za ludzie
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Ostatnio czesto widuje sokistów .
Duuużo się zmieniło . Wielkie byki w nowych ładnych autach a sprzętu mają na sobie prawie tyle co AT .
Może rzeczywiscie jakiś tajniak z SOK albo Policji oni czasem wyglądają jak kibole albo inne zakapiory .
  • 0

budo_tony_montana
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroc.
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
wroclawski dworzec glowny budzi mieszane uczucia. zdarzylo sie ze wracajac pociagiem z jakiegos wyjazdu, mijalem policje zasuwajacą kogos w czarny worek :|

1. Zmodernizowana/zakamuflowana jednostka Straży Ochrony Kolei
2. Firma ochroniarska nieumundurowana (jest coś takiego?)
3. Tajniaki służby Policyjnej
4. He he...Grupa innych "zbieraczy" zwalczająca konkurencję...


5. Jeden z forumowiczow zwalczajacy rozprzestrzeniajace sie zlo :D
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
To byly mlode chlopaki dosc przypakowane :-) a ten pan co mnine pouczal powiedzla ze to byl pierdolony cpun a nie zaden pijaczek .
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Moze skini z NOP or smth, oni sa na tyle fanatyczni zeby robic takie akcje jak patrolowanie dworcow, no i nienawidza cpunow.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
też mi to przyszło do głowy
myślę, że to całkiem możliwe
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Jak się nudzą to niech to robią. Ja wrocławski dworzec i okolice wspominam bardzo źle...
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Coz moze wartałoby zorganizowac na kazdym wiekszym dworcu takie komanda . Bezrobocie sie zmniejszy :P

Swoją droga obserwuje ostatnio inny motyw mianowicie : zaczepianie o drobne ludzi ktorzy siedza w ogrodkach barowych na miescie i cos jedza/piją . Oczywiscie o tej porze roku juz nie rzuca sie to tak w oczy bo nikt na dworze nie wcina bo za zimno ale latem było duzo takich akcji . Cpuny i inne menelstwo kombinuje całkiem niezle bo wiadomo ze na ulicy jak sie zaczepi to sie odwraca albo szybko mija natreta a jak ktos je to przeciez nie ucieknie z talerzem pozatym widok takiego jebanego brudasa odbiera apetyt :evil:
  • 0

budo_mukeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Najważniejsze, że skończyło się poważniejszych orażeń z Twojej strony. Co do gdup ochroniarskich to nie ma mowy..oni muszą być umundurowani i niema bata. Bardziej bym się skłaniał do SOK i Policji..no albo też, bo takie wypadki też chodzą po ludziach, jakiś koleś, który po przeczytaniu paru wątków z tego forum, postanowił wziąść sprawy w swoje ręce i jak batman wymierzać sprawiedliwość, wtapiając się w tłum;)..Zresztą , każda opisana przez innych sytuacja, co do pochodzenia owego "herosa", może być słuszna, oprucz tej ochrony oczywiście;)
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Moze skini z NOP or smth, oni sa na tyle fanatyczni zeby robic takie akcje jak patrolowanie dworcow, no i nienawidza cpunow.


skina raczej latwo poznac
obstawialbym raczej jakas oplacona forme ochrony kolei.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)

Zwykły starszy pijaczek/menel jest raczej nieszkodliwy


też tak uważam :D
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
I ja tak uwazam 8) ale cpun na glodzie to grozne kurestwo :wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
stawiam na jakiegoś przypadkowego skinheada, który wcale nie patrolował dworca tylko się po prostu nawinął. Oni nienawidzą ćpunów.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
wezcie to pod uwage ze kazdy szanujacy sie skin by takiemy zylkowi wjebal a nie odganial i pouczal tegoco sos dawal ;)
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dworzec PKp:-)
Jezeli byl to kibic slaska to mogl po prostu obczajac pociagi w poszukawniu kibicow wrogiej ekipy wracajacej z meczu. Ataki na dworcach sa norma w tym srodowisku. Co do dworca i okolic to mieszkam tu juz troche(2min od dworca), wracalem o roznych porach i nie doswiadczylem zadnych sytuacji podnoszacych adrenaline. Miejsce przereklamowane podobnie jak oslawiony trojkat, mialem tam dziewczyne wiec sila rzeczy bywalem czesto i wieksze wrazenie robi zaniedbanie tych kamienic, chociaz wiem ze przed wielka powodzia ludzie chodzacy po ulicy z siekierami byli norma.
Generalnie dworzec wroclawski nie umywa sie do katowickiego, tam to naprawde oczy szeroko otwarte bo rozne rzeczy sie dzieja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024