Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeb**e dresiarstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

Nie, na BJJ chcialem sie juz dawno zapisac, nawet bylem na dwoch treningach (z czego jeden sie nie odbyl) ale jakos tak wyszlo, ze nic tego nie bylo, ostatnio tez o tym myslalem, ale stwierdzilem ze to dopiero po wakacjach


Z całym szacunkiem do bjj ale samym tarzaniem się po macie nie ostukasz się, nie oswoisz z ciosami (chyba że są jakieś rozszerzone zajęcia). No ale to już chyba miliard razy było - najlepiej trenować przekrojowo, trochę tarzania się, trochę naparzania :)
Ale zacznij od gazu/batona. I przemyśl głęboko parę rzeczy. Rzozio miał dużo racji, że jak nie masz psychy, to i spluwa nie pomoże (o ile dobrze zrozumiałem :wink: ). Musisz sam wiedzieć, czy chcesz się bronić. Dostałeś raz. Jak dostaniesz kolejny wpierdol (oczywiście nie życzę), to albo się poryjesz negatywnie i będziesz się bał chodzić po ulicy, albo skumasz, że trzeba jakoś działać. Albo działasz (np. strzał gazem i ucieczka), albo Cię klepią za darmo. Przemyśl.
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
Was bylo 3 a ih 5??Trzeba bylo zrobićurzytek ze stali jak byśgościowi wyjebał w piszczel a potem w ryj to by mu sie odehciało a panie by w tym czsie uciekły. Dresy zazwyczaj hodzom grupami ale jak jeden dostanie po piździe to zwykle reszta spierdala aż sie kurzy a pozatym som tak tempi rze i 3 morzna jakoś dać rade w pojedynke.Jesteśmy nielubieni raczej przez reszte społeczeństwa mi sie osobiście przynajmniej raz w piesioncu podobna sytuacja zdarza.
Ja bym sprubował walki jak byś z kumplami odrazu z buta 1 pocisł to byście mieli 1 z blowy
a reszta jak by zobaczyła go z rozwalonom glowom to by sie 3 razy zastanowila zanim zaatakujom.Pysk nie szklanka zbić sie nieda z porcelana ostatnio modna.A jeśli nielubisz grupowej walki otwartej to plecam gaz a jeszcze lepiej jakomś dłurzszom pałke pnełmatycznom ja mu bez łap przypieprzysz to masz go z głowy
  • 0

budo_alamakota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice W-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

...

8O
God bless PLONKowalnice. :roll:

Co do meritum zgadzam sie z wiekszoscia przedpiszcow.
Zapisz sie na cos gdzie sa sparringi. W rekawicach ciut sie 'otrzaskasz'. Dowiesz sie jak latwo dostac czysty strzal i lec na KO :? Nauczy Cie to unikania takich sytuacji za 'wszelka' cene. Wyrobisz sobie jakiekolwiek nawyki (garda, unik itp ...)

IMHO sytuacja taktyczna byla nienajlepsza.
Jesli by sie dalo to kobialki puscil bym przodem a potem z kolegami probowal 'negocjowac'.
Latwiej sie biega bez laski szarpiacej za mankiet... ;-)

pozdro

edycja: powtorze tez to co juz napisal RobertP. Przeczytaj koniecznie ksiazke P. Droździaka.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
Ehhh Grabek Grabek :roll: i to jeszcze z Katowic koles :?

A co do tematu to napisz nam mistrzu czy ci sie czesto zdarza że cie ludzie zaczepiają na ulicy i napisz koniecznie jak sie ubierasz . Z twojego postu cos tam pokapowalem ze chyba jestes jakims metalem tak ?? Wiec pewnie jestes chudziutki i nosisz długie włosy zgadłem ??

Jezeli moj opis twojej osoby sie zgadza to moja rada jest taka : oczywiscie zapisz sie na jakies walki bo bedziesz pewniejszy siebie ale nie zapomnij o siłce i moze zmień styl ubierania sie .
Zanim dojdziesz do jakis konkretnych umiejetnosci w walce minie troche czasu a przypakowac i widocznie zmienic swoja budowe ciała jest zdecydowanie łatwiej (jesli sie wie co sie robi)
A jak jeszcze zmienisz ciuchy na bluze z kapturem czapke z daszkiem i spodnie bojowki to nie bedziesz wygladał na ulicy jak ofiara losu ( oczywiscie nie przesadzaj z tymi ciuchami i nie wskakuj w bluze z napisem k.o ZAK :lol: )
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
Famas, troche sie pomyliles :D

Nie jestem metalem, slucham punka, rocka, rzadko kiedy metalu (aczkolwiek nie caly czas, oprocz tego slucham poezji spiewanej :D ), ale nie ubieram sie zbyt wyzywająco (czarna nie skorzana kortka, jasne sztruksy, jasna koszulka, jakas koszula, a do tego glany i kostka na plecach [bez jakichs wyzywajacych naszywek]) i nie wyznaje ideologi punkowej (nie pije, nie cpam)

Co do warunkow fizycznych to nie jestem taki chudy jaki chcialbym byc (185 cm, 95 kg z czego sporo tluszczyku) krok w miare smialy, pewny siebie (w sumie to po lekturze tego forum jak ide to staram sie wyzbyc wyglądu ofiary)

Co do tego czy mi sie czesto zdaza to jak na moje prawie 17 lat, to zdazylo sie po raz pierwszy (kiedys mnie dwa razy zaczepili za dlugie wlosy [ktore mialem jakies 1,5-2 lata, scialem rok temu] ale raz sie skonczylo na rozmowie na temat muzyki, a za drugim razem byli tak pijani ze nie byli w stanie isc wiec normalnie odeszlismy) wiec sie az tak czesto nie zdaza.

Mysle ze to czepianie sie do mojego plecaka to byl jakis dodatkowy pretekst.

Na poczatku jak dostalem to nawet nie wiedzialem ze dostalem, nie widzialem reki, nie widzalem goscia, a skoro ich nie widzialem to nie mialem jak robic unikow i blokow, po drugie jak juz sam napisalem ogarnal mnie strach przed jakakolwiek akcja, i dokladnie tak jak ktos juz tutaj napisal. Strach przed tym ze jak ktoremus przywale to od reszty dostane mocniej, chcialem po pierwszym strzale w ucho, oddac, ale sie przestraszylem ze temu oddam to dostane od reszty :X

A co do SW, siłki, ew. jakich odzywek (nie wiem co i jak, ale jak bedzie potrzeba to sie zorientuje) to chetnie, ale nie wiem jak to z tym wyjdzie bo krucho u mnie z kasa i pewnie skonczy sie tylko na BJJ. Choc w sumie to nie wiem jakie sa stawki na silce, moze ktos sie podzieli.

W sumie to teraz jak ide po ulicy to uwazam zeby ich znowu nie spotkac, bo moje miasto nie jest wcale az takie duze i moga mnie rozpoznac (choc mam nadzieje ze mnie nie pamietaja, alkohol, te sprawy), a ja ich wlasciwie nie pamietam, pamietam tyle ze ten ktory sie pierwszy przywalil mial kolczyk w uchu i nic wiecej, mam nadzieje juz ich wiecej nie spotkac, chyba ze za kilka lat, kiedy sie moze czegos naucze;x
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
silonia jest tansza raczej od BJJ...u mnie kosztuje 50 zika za miesiac(codziennie),lub 40zika za 12 wjsc i 45PLN za 16 wejsc :) a BJJ kosztuje 100 zl :) i mnie bardziej na to nie stac jak na silke :D
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
u mnie siłka za miesiąc 3x w tygodniu 59zł, czyli wychodzi 12 wejsc za 6 dyszek
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
aż tak się nie przejmuj tą sytyacją :D
byłeś zwykłą ofiarą nachlanych dresów.
ja w wieku 17 lat też bym nie oddał.
jak miałem ok 20 lat zaczołem ćwiczyć na siłce (bez specjalnych powodów), liznąłem boksu, wczesniej judo
potem zacząłem chodzić na impreski.
poznałem trochę ludzi i wzieli mnie chłopaki na bramkę
i krok po kroczku poznawałem walki uliczne :D

miliony ludzi w Polsce nie potrafi oddać jak dostanie
czy to dobrze? według mnie jak ktoś nie potrafi to lepiej niech odpuści.

teraz w tym dziale wypowiada się wiecej charakterniaków.
jak ja zacząłem pisać na forum to większość ludzi pisała: oddawaj zawsze wszysto co masz, nigdy się nie bij bo każdy ma nóż, batona albo jest mistrezm w sw :lol:

i pisali takie posty ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w sw :roll:

jak chcesz to zapisz się na sw :D
tylko pamiętaj: ulica to nie ring- możesz być na treningach dobry, a w ulicznym starciu się znowu zwyczajnie obsrać.
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
Nie wiem jak u mnie silownia, ale z tego co sie orientowalem to BJJ stoi 50 PLN za 3xtygodniowo, wiec nie jest w sumie tak drogo
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
kontur owszem, ale znajac mnie to gdybym mial jakies przygotowanie (fizyczne, psychiczne) to by im tak latwo nie poszlo, moze to bylo zaskoczenie, a moze poprostu pierwsze powazniejsze uliczne starcie (jak juz czesc pisala za pierwszym razem to nawet nie wiedzieli ze ich biją)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

Choc w sumie to nie wiem jakie sa stawki na silce, moze ktos sie podzieli.


generalnie siłownia jest tańsza od treningów sw.
no chyba że zapisujesz się do fitnesclubu z solarium, masażami, basenem, sauną itd..
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
oo no to jest wrecz tanio, tylko ciekawe czy jest dobry trener z doswiadczeniem :)
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
tak, ale sama silownia niczego nie zalatwi, wedlug mnie jak ktos jest zwinniejszy, szybszy, to moze mu to wiecej dac niz sama siłka, aczkolwiek mysle ze to powinno sie razem uzupełniać. i sparingi chyba tez cos dają
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

oo no to jest wrecz tanio, tylko ciekawe czy jest dobry trener z doswiadczeniem


Z tego co wiem to sekcję u nas założył Radek Turek i on ja prowadził, a jak teraz jest to nie jestem pewien (pozniej zalozyl cos w wawie, ale mial dojezdzac czy cos takiego) mysle ze tutaj moglby sie ew. wypowiedziec na ten temat Dran, albo Zwierzak bo z tego co wiem to cwicza w tej sekcji
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
no wiadomo, ze najlepiej laczyc :)
i sie tak nie przejmuj ja w moim pierwszym ulicznym starciu nie mialem tyle szczescia co Ty bylem kopany na ziemi przez 2 typow kolo 20> lat, a mialem wtedy kolo 14-15 i nie zrobilem tez nic wracalem od dziweczyny-tylko slabo jakos kopali bo mialem w efekcie tylko brudna kurtke i kilka siniakow na plecach :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
no to niech sie wypowiedza bo ja w sztukasz walki nie jestem kolorowy i nie wiem nawet kto to jest Radek Turek :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

tak, ale sama silownia niczego nie zalatwi, wedlug mnie jak ktos jest zwinniejszy, szybszy, to moze mu to wiecej dac niz sama siłka, aczkolwiek mysle ze to powinno sie razem uzupełniać. i sparingi chyba tez cos dają


podstawowym plusem siłowni jest pewność siebie i mniejsze prawdopodobieństwo zaczepki ze strony innych.

jak mawiają moi koledzy BEZ MASY NIE MA KLASY :wink:

ale powinieneś dodatkowo nauczyć się jak wyprowadzać podstawowe uderzenia ręką i kopnięcia max do wysokości brzucha- to wszystko co potrzebne na ulicę
reszta to zbędę bajery z filmów :D
  • 0

budo_debosh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
z tego co znalazlem w necie na temat Radka Turka:

Radek Turek - purpura LL i niebieski BJJ
"Radek Turek 2-gi w Brazylii" - na jakims forum post z Listopada 2004
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - styczen tego roku

Mysle wiec ze jak na moje miasto to bardzo dobry trener, aczkolwiek nie jestem pewien czy dalej sie u nas udziela
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo
dokladnie ja robie silke i biegam dla formy(uciekando :) ) i czuje sie duzo pewniej, a nie jestem jakis wielki wrecz przecietny 179cm i 80 kilo, a jak sparuje z kolegami co trenuja jakies SW to nie jestem najgorszy :) chociaz nie trenuja za dlugo bo najwiekszy stazem trenuje kolo roku :D
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeb**e dresiarstwo

Mysle wiec ze jak na moje miasto to bardzo dobry trener, aczkolwiek nie jestem pewien czy dalej sie u nas udziela


idz i sprawdz :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024