Skocz do zawartości


Zdjęcie

siedze spokojnie i nagle...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_stelthtime
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

siedze spokojnie i nagle...
siedzialem sobie spokojnie z dziewczyną w łodzi przy sklepie na ławce nagle podchodzi jakis czlowiek starszy widac alkoholik i mowi ze sie niby z jego kolegi smialem czy cos, wskazuje na kolege patrze a koles zbiera puszki i nie wyglada zeby znal tego co sie przyczepil, mowie do niego: koles nie smialem sie z twojego kolegi, a teraz idz juz bo przeszkadzasz, to on do mnie: to sie gnoju policzymy, zdejmuje kurtke , ja wstalem bo na siedzaco sie nie bede bronil, koles machnął cepa jednego(nie trafil) to ja mu fronta i lewy prawy w twarz, koles sie troche speszyl, i nagle akcja podbiega jego jakis kumpel patrze koles z lekka wiekszy ode mnie (szok) i zaczyna tez cos kombinwoac jak by mi tu przywalic, to ja mu kopa w jaja (fronta podbinajacego) i do tego mniejszego podlatuje i wale sidekick, tamten patrzy podbiega i tez cepa wali jak kolega jego robie unik i przejscie za niego z wycinka, przewrócil sie. Potem jeden do drugiego dobra zostaw go... i ucieka ten mniejszy zostal i znowu cos próbuje, to wale lowkick i nagle noga skrzywiona jakas jego i mowie trzeba bylo sie nie czepiac. dodam ze trenuje jeetkunedo od 2 lat i krav mage. czy moje zachowanie bylo prawidlowe ?? czy lepiej bylo uciekac?? (bylem z dziewczyna)
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Chwalisz się...? 8)
Jeśli byłeś z dziewczyną, to chyba nie miałeś szans uciec. Fajnie, że ci się udało, gorzej jakby taki żulek miał butelkę w ręce i "skręcił" tulipana... W sumie dobrze, że mu "pokazałeś", rozumiem, że nie było możliwości, żeby to inaczej załatwić? :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
w Łodzi? tacy bojowi żule? a gdzie to? bo ja jakis czas temu mialem lekkie starcie z podobnymi świniarzami pod Biedronką, a wlasciwie to z jednym bo drugi przepraszał za kolege i go odciagał ... 8)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Albo z ciebie żałosny bajkopisarz albo naprawde ładnie przed laską się pokazałeś .
Wydaje mi się , że to pierwsze ...


Jak piszesz prawde to gratki .
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
IMO ... Norris.
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Nie chce być złośliwy ale normalnie opowiadałeś to jakby to było Mortal Kombat:)
"Front kick, left side..."

Pozdrawiam.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
To czy dobrze zrobiłeś to kwestia tylko twojego sumienia, szukasz guru na tym forum czy co?
Pozatym po co roztrząsać sprawe, która miała już miejsce i w której nic nie zmienisz?

PS
No na perfekcie nawet nic nie wyłapałeś.....kozak kozak :roll: :roll:
  • 0

budo_xprzemekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Dla mnie sam opis jest o tyle dziwny ze ja nigdy niczego nie pamietam ze swoich walk. Jedyne co pamietam to jakieś jieliczne przeswity pewnych akcji. Ale moze tylkoja tak mam. Jak dla mnie opis zbyt szczególowy.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Jak czytam posty ludzi takich jak stelthtime to mam ochote poprzegryzać kable wszystkim użytkownikom netu ponizej 12 roku życia.

Ot kolejny nowy na budo chce przykozaczyć. Może stwórzmy im swój dział :lol:

Bardzo dokladnie wszystko pamietasz... tak jak byś dopiero co to wymyślił :roll:
Rada na przyszłość: nie oglądaj filmow karate przed snem... Szkodzą Ci :P

Czy dobrze zrobiłeś? Nie. Źle zrobiłeś. Nie traktuj innych ludzi (w tym przypadku budowiczów) jak dzieci. Nie lubie bajek podawanych jako fakty... I nie tylko ja.

Pozdrawiam
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Ten oddzielny dział to jest naprawde dobry pomysł :roll:
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...

Ten oddzielny dział to jest naprawde dobry pomysł :roll:

Na BUDO siedzisz od 2 miechów, nie widziałeś wszystkiego 8)

Doceńcie jego opowieść, "chłopak" ma talent :P
  • 0

budo_stelthtime
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
przy sklepie monopolowym na ul.zaolzianskiej kolo ronda lotnikow / do ludzi ktorzy jak zwykle krytykuja i oceniaja i nie mieli nigdy do czynienia z zagrozeniem : nie oceniajcie poki was nikt nie zaatakuje, nie bylo innego wyjscia tak mi sie wydaje, mortal kombat mowisz a ty co do partery z zulem bys wlatywal?? lepiej na odleglosc chyba dobra wiecej postow nie zakladam, cokolwiek czlowiekowi sie przydazy to zostanie zlinczowany za napisanie czegos na ten temat , w kazdym temacie to samo nara wam
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...

Ten oddzielny dział to jest naprawde dobry pomysł :roll:

Na BUDO siedzisz od 2 miechów, nie widziałeś wszystkiego 8)

Doceńcie jego opowieść, "chłopak" ma talent :P


Racja, siedze na BUDO niedługo, ale jakby był taki dział to sam dorzuciłbym jakąś historyjke :wink: (nie mówie tu o tym temacie, bo nie wiem czy to jest prawda czy nie)

P.S. Pitt - jak masz link do jakiejś fajnej opowieści to podeślij link, pozdro :wink:
  • 0

budo_vorde
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...

przy sklepie monopolowym na ul.zaolzianskiej kolo ronda lotnikow / do ludzi ktorzy jak zwykle krytykuja i oceniaja i nie mieli nigdy do czynienia z zagrozeniem : nie oceniajcie poki was nikt nie zaatakuje, nie bylo innego wyjscia tak mi sie wydaje, mortal kombat mowisz a ty co do partery z zulem bys wlatywal?? lepiej na odleglosc chyba dobra wiecej postow nie zakladam, cokolwiek czlowiekowi sie przydazy to zostanie zlinczowany za napisanie czegos na ten temat , w kazdym temacie to samo nara wam



nawet jesli tak bylo, to po co wogole tu to opisywac??
sprawiles sie dobrze i ok, mamy Ci dyplom kupic czy co?
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Zaklada to się topici. Posty się pisze. Tu nie chodzi o walke w parterze czy nie. Chodzi o to że chcesz się popisać jaki to z Ciebie mega fighter...

Do Twojej informacji stelthtime:
Na budo średnio co dwa tygodnie pojawi się taki heroes jak Ty. Zwykle kończy tak samo jak Ty :)

Poprostu powiedz, że szukasz akceptacji to Cię przygarniemy :D
Powiedz, że nie ma Tobie równych to Cię uhonorujemy "Chuckiem Norrisem" tego miesiąca :D
Decyzja nalezy do Ciebie :)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...

Zaklada to się topici. Posty się pisze. Tu nie chodzi o walke w parterze czy nie. Chodzi o to że chcesz się popisać jaki to z Ciebie mega fighter...

Do Twojej informacji stelthtime:
Na budo średnio co dwa tygodnie pojawi się taki heroes jak Ty. Zwykle kończy tak samo jak Ty :)

Poprostu powiedz, że szukasz akceptacji to Cię przygarniemy :D
Powiedz, że nie ma Tobie równych to Cię uhonorujemy "Chuckiem Norrisem" tego miesiąca :D
Decyzja nalezy do Ciebie :)

Tez chcialbym dostapic takiego zaszczytu aby ktos nazwal mnie Chuckiem Norrisem :roll:
P.S. A to taka nowa ranga dla zasluzonych :?: :wink: [/list]
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
heh ale zesci ego zjechali ...i dobrze :twisted:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
zjechanie nie jest dobrym rozwiązaniem..
jak sami Szanowni Koledzy zauważyli, topici na takie tematy ppojawiają sie co dwa tygodnie.. wszystkich będziemy opieprzać?!
potrzebna jest jakaś profilaktyka...
Niech każdy nowy Forumowicz będzie świadom że dział ULICA nie służy do opisów naszych heroicznych walk ulicznych, tych prawdziwych i tych zmyslonych po pijaku, tudziez przekoloryzowanych, ale do wymiany doświadczeń nt. potencjalnego zagrożenia lub zachowań agresynych typków spod ciemnej gwiazdy bądź technik samoobronnych...
moderator powinien ten topic po prostu zlikwidować a do założyciela wysłać priva z pouczeniem.. jeśli nie posłucha to wtedy BAN..
rozwiązanie obrane przez kolegów przypomina lincz.... pośmialiśmy się i co z tego wynikło?!
może chłopak pisał prawde może nie... niesitotne nalezy go pouczyć a nie zrażać do samej idei Vortalu..
nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, ściśle elitarnym...śmiejemy i wytykamy błędy nowym członkom naszej interentowej wspólnoty zaś na swoje potknięcia vortalowe patrzymy z przymrużeniem oka.. zadebiutował niefortunnie ale to dopiero jego początek tu na forum...może potzreba rzeczywiście więcej moderatorów w tym dziale..ale potrzeba moderatorów życzliwych i wyrozumiałych a nie wredne "kasowniki"..
pozdrawiam
  • 0

budo_paweł20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana;)

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...
Dobry kot... Zaledwie po dwoch latach treningu... 8O a fatality im zrobiles chociaz? :) :twisted:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: siedze spokojnie i nagle...

cokolwiek czlowiekowi sie przydazy to zostanie zlinczowany za napisanie czegos na ten temat , w kazdym temacie to samo nara wam


A czego się spodziewałeś? Jak wszyscy tu widzą co jakiś miesiąc DOSŁOWNIE identyczny temat jak ktoś komuś skopał dupe...i na konicu pytanie "Czy dobrze zrobiłem" to przecież można białaczki dostać. NIe kurwa źle zrobiłeś - to chciałeś przeczytać? A może powinni cię wszyscy wychwalać jaki ty kozak jesteś? Czego oczekiwałeś po tym temacie?

Gdybyś na końcu napisał swoje wnioski na ten temat i jakieś rady od siebie, morał, swoje odczucia to może bym to zrozumiał, ale w ten sposób...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024