Skocz do zawartości


Zdjęcie

KO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KO
Witam wszystkich! :D
Sledze ten temat od poczatku i bardzo mnie on interesuje.Jestem zupelnie nowy na forum ale temat znam całkiem niezle.Mialem okazje uzywac wiele gazow i wszystkie z nich to gazy pieprzowe wiec doswiadczen z CS praktycznie nie mam wcale.
Na poczatku napisze troszke o KO stożek ktory mialem okazje "testowac" :) na kolesiu i w jego przypadku zadzialal w 100%.Gosc zlapal sie za twarz i zwinal sie w pol.Dostal z ok.30-40 cm i moim zdaniem z takiej odległości powinno sie uzywac wszystkie gazy.Psikałem tez nim psa.Na duzego kaukaza zadzialal podobnie wiec jak na taki tani gaz jest warty uwagi.
Sledzilem uwaznie wypowiedzi na forum i moglbym odpowiedziec na wiele pytan wiec jesli ktos jeszcze czegos nie wie to do mnie jak w dym :) Jak ktos jest zainteresowany to moge przeslac na maila eBooka w wersji angielskiej w ktorym jest troche informacji o gazach.POZDRO! :D
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Powiem tylko tyle:
Sadysta z ciebie!! sobie psiknij a nie bedziesz psa psikal.


I taka mala dygresja do wszystkich budowiczow bo mozna ostatnio zaobserwowac kilka tematow od nowych ludzi i mowiacych glupoty, oczywiscie mowie tu o kilku przypadkach i tak sie zastanawiam czy to aby nie jedna osoba? Np. temat o cwiczeniu kilku SW naraz ,temat o biciu Zuli. jest jeszcze kilka na innych forach nie tylko ulicy. i to wszyscy ci ludzie dolaczyli w ostatnich dniach.
I chyba mamy tu doczynienia z jakims chohlikiem, albo kolejnym dzieckiem neostrady.
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Przyznaje ze jestem poczatkujacy na forum ale nie musisz mnie gosciu nazywac sadysta jak nie wiesz o co chodzi.Pies chcial mnie pogryźć a ja sie bronilem.Jak chcesz to mozesz sobie wyzywac ludzi ktorzy nie potrafia dopilnowac swoich zwierzat i wypuszczaja je na ulice nie zdajac sobie sprawy z zagrozenia :!:Gdyby zamiast mnie szło dziecko :?:
3maj sie
  • 0

budo_-chudy-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
NIE ZAWSZE MOZESZ MIEC GAZ PRZY SOBIE...ZDARZY CI SIE WYJSC NA ULICE BEZ GAZU I LEZYSZ JAK KTOS DO CIEBIE WYSTARTUJE...NIC NIE ZASTAPI WALKI WRECZ...GAZ MOZE BYC TYLKO DROBNYM DODATKIEM...
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Napisales, ze wyprubowales to na psie "psikalem tez nim psa" a to zabrzmialo jak chwalenie sie dziecka, ze popsikal swojego psa bo chcial sprawdzic jak dziala gaz.
A co do czlowieka ktory puscil bez kaganca tego psa to jego tez powinienes psiknac.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Aleś teraz dogrzmocił, chudy :roll: Poczytaj sobie trochę to forum, tu już się mnóstwo razy wałkowało tematy co się najbardziej przydaje na ulicy.
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
To walcz wrecz z rotweilerem :) Powodzenia
Wiem ze pewne umiejetnosci walki wrecz sa przydatne ale walka uliczna to nie to samo co trening na sali.Gdy wiesz ze jest zagrozone Twoje zycie inaczej reagujesz,dochodzi stres,adrenalina...słowem tego nie da sie w 100% wytrenowac i nie powiesz mi ze jakas krav maga to walka uliczna (sa tacy co tak twierdza).A juz kompletnie nie wierze w bajki ze mozna obronic sie przed nozem.Pozdro! :)
  • 0

budo_-chudy-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
NIE TWIERDZE ZE WRECZ OBRONIE SIE PRZED WSZYSTKIM I NIE POLEMIZUJE ZE GAZ JEST NIE SKUTECZNY...ALE TRZEBA ZACHOWAC ZDROWY ROSADEK I NIE TRACIC GLOWY...JA PO MIMO MOJEGO MLODEGO WIEKU STOCZYLEM WIELE WALK NA ULICY I WIEM DOSKONALE JAK TO WSZYSTKO WYGLADA...
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
ZGADZAM SIE Z PRZEDMOWCA :D
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
NetWarn jasne, że nigdzie nie uczą walki ulicznej, ale trening sportowy napewno pomaga w jakimś stopniu.

Jak Ty zdążyłeś psiknąć kaukaza gazem...? Jakoś tego nie moge sobie wyobrazić... to są najbardziej agresywne psy w stosunku do ludzi i szybkie bardzo...
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
No tak jakos mi sie udalo :) Zblizal sie w moja strone wiec poczulem styka i to jakiego ale jak dostal do zaczal uciekac.
PS.Ja jestem nowy,dałem klik nie na to co trzeba i otworzyłem nowy temat a ja chciałem tylko dołaczyc sie to tematu o gazach pieprzowych :oops:
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
No tak jakos mi sie udalo :) Zblizal sie w moja strone wiec poczulem styka i to jakiego ale jak dostal do zaczal uciekac.
PS.Ja jestem nowy,dałem klik nie na to co trzeba i otworzyłem nowy temat a ja chciałem tylko dołaczyc sie to tematu o gazach obronnych :oops:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
ja pierdziele coraz wiecej nowych mlodych fajterow co juz przeszli nie jedno i niejednego pobili
ciekawe czy ktorykolwiek z nich kiedykolwiek byl powaznie uszkodzony
(i nie mowie o stracie zeba czy krwawiacym nosie)

a tak wogule to po o ja wogule na ta ulice wracam.....
tak tylko posta wlne zeby pokazac starym bywalcom ze jeszcze zyje :)
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
POWIEDZCIE JAK MOZNA SKASOWAC TEN TEMAT?
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Ano skasowac tematu niemozna, a to chyba nie byla pomylka bo czytac chyba kazdy porafi przed kliknieciem
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Chudy skończ pierd**ić i wyłącz ten caps lock !!!

Ktoś chyba tworzy nowe konta i bombarduje nas goopimi textami bo to niemozliwe zeby w tak krotkim czasie taki wysyp mondrych ludzików .
  • 0

budo_netwarn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
No sam sie zdziwiłem ze tak wszyscy pisza. W temacie napisałem jakies głupie KO i wszyscy na to leca...chyba z ciekawości :wink:
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: KO
Kurwa Adam WRACAJ !! Chuj mnie obchodzi ze zuciles Ulice ale prooooszeee man wroc ! :twisted: Panowie czy mi sie wydaje czy trzeba jakas akcje rozpoczac i to powazna, no i na duza skale pt. "NIE KARMIC TROLI" ew. "Ignoruj moim przyjacielem jest" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024