Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent choru - czesciowo masz racje, ale na tym forum juz tak jest (zosateles napietnowany - mowi sie trudno - trudno odzyskac wizerunek :) )
  • 0

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Mam nowy pomysł na depresję/dół/przygnębienie. Mianowicie po przeczytaniu(nie ważne ile razy) wypocin Śledzika bierze na śmiech. Poprostu nie można się nie uśmiechnąć czytając to co on napisał.

O tej stronce dowiedziałem się od Dran'a z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
U nas na forum jest taki ptysiu91, który przypomina Śledzika w sposobie wypowiadania się w 100%
Ptysiu jeżeli to czytasz to się zarejestruj (jeśli potrafisz) i wypowiedz się na ten temat.

POZDRO DLA ŚLEDZIKA !!!
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
dzieki Regent że trzymasz moja strone. Nie zrozumiałem całego tego co do mnie pisałeś ale dzieki jeszcze raz. Ciesze sie że wkurzam cie mniej bo ja serio nie mam zamiaru nikogo wkurzac w tym wszystkim co pisze. no może czarny tylko mi podpadł ale jak się zrefleksuje to mogę mu przebacyć. Czarny, chodze do szkoly na rano i czyms się zajmuje a nie tak jak co niekturzy.

pozdro regent
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ale On napisal ze NIE trzyma Twojej strony. nie jest tez przeciwko. nieno to jednak prowokacja.nawet moja siostra by zrozumiala solowa Regenta,.....uff :)
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Tygrysek, wybacz, ale nie nadajesz się na pełnoprawnego dla mnie rozmówcę. "Wal się" możesz mówić, pisać czy nawet szczekać do swoich kolegów z podwórka, a póki co dystans jaki masz do pokonania po to żeby rozmawiać na poziomie między ludźmi jest według mnie dla Ciebie nieosiągalny. Obijaj dalej worek, chyba tylko to Ci pozostało.


Duncan, Duncan.. chodzi o księcia, poetę czy sportowca?

beatles, skoro większość z agresorów zamilkła, nieprzyzwyczajona zapewne do częstego używania szarych komórek, wypowiedzi śledzika również nie dziwię się jakoś specjalnie.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent usiłujesz być na siłę mądry i wmawiasz nam,że my wszyscy dorównujemy inteligencją trzylatkom z zespołem Downa.Lepiej zniknij stąd najprędzej,bo tylko zaśmiecasz to forum i wzbudzasz niezdrowe emocje.To nic osobistego-po prostu lepiej dla Ciebie i wszystkich na tym forum żebyś się już więcej nie udzielał.
Pozdrawiam,bez obrazy
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Wyciągam tylko wnioski z tego co przeczytałem. Błąd Twojego rozumowania polega na tym, że odniosłeś się do słowa, którego nie użyłem - "wszyscy". Użyłem natomiast słowa "większość" i tego się trzymajmy.
  • 0

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Jeżeli Śledzik jest prowokacją to jest tą samą osobą co REGENT.
Śledzik, mam prośbę. Zarejestruj się na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Wszyscy już o Tobie wiedzą i chcą Cię poznać. PLISS
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
to znaczy że co? bo nie łapie :?
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
o, kolego! Teraz to chyba przesadziłeś w stosowaniu czarnego pijaru. Ale jednocześnie dziękuję, bo jesteś tylko potwierdzeniem na słuszność tego co napisałem powyżej, jeszcze powyżej.. o, tam! na górze! I nawet mnie rozbawiłeś . ;-)
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent,jakie głębsze wnioski chcesz wyciągać?śledzik zachował się jak kretyn i wszyscy go z tego powodu wyśmiali.Czy to jest powód do obrażania inteligencji 'większości' użytkowników?
  • 0

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik, zacytuj, przecież potrafisz.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Kurczę,co jestem w trakcie pisania postu to pojawiają się nowe :) I jak tu nadążyć :)
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Wyśmiali go również ci, którzy różnią się od niego niczym lub prawie niczym (na lepsze lub gorsze). Urlich, ja również nie chcę Cię obrażać, ale obawiam się, że nie zrozumiałeś zbyt wiele z mojego pierwszego postu na tym forum. Dlatego też pozwolę sobie skierować Cię przeczytania go raz jeszcze, wskazówki znajdziesz w moim poprzednim poście.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ale co cytowac? :?
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Proponuję pisać nie częściej niż raz na 5 minut :D
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent w swoim pierwszym poście,którego na Twoje nieszczęście przeczytałem najechałeś głównie na Czarnego Tygrysa.Swoim ostatnim postem potwierdziłeś tylko to co napisałem w pierwszym poście na tej stronie.Nie jesteś najmądrzejszy wbrew temu co sobie ubzdurałeś.
Bez obrazy i przyhamuj trochę
OSS
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
I znowu dwa posty w czasie kiedy ja pisałem swojego :D
  • 0

budo_floorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

to znaczy że co? bo nie łapie :?

teraz to my nie łapiemy do kogo się odnosiłeś pisząc ten tekst.
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Gdybyś przeczytał wszystko i zrozumiał tak jak mnie gorąco o tym zapewniasz, to nie pytałbyś mnie o to dlaczego bronię śledzika i wyrażam niesmak postępowaniem innych, bo tam jest to wszystko jak BYK napisane!


Ktoś tutaj wspominał o cytowaniu - więc ja do Ciebie również mam prośbę. Zacytuj cokolwiek co świadczy o moim ubzduraniu, bzduraniu, etc, etc... Gdzie jest Twój argument? Ja swoje przedstawiam jasno - większość z was traktuje śledzika z góry, nie reprezentując jednocześnie jakiejś uprawniającej do takiego postępowania wyższości.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024