Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wzrost agresji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_prajat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śrem

Napisano Ponad rok temu

Wzrost agresji
Może to się wydać śmieszne, ale zauważylam coś dziwnego...W czasie pełni księżyca ludziom znacznie podskakuje poziom agresji...dokonal ktoś kiedyś może podobnych obserwacji??
Zaczęło mnie to interesować od czasu ostatniej pelni...Byla jakieś 4 czy 5 dni temu. Od tego czasu zostalam 4 razy zaatakowana na ulicy... Na szczęście udało mi się wyjść z tego cało, ale jestem zszokowana.
Mam pytanko związane z taką sytuacją. Co zrobić, jeśli osoba staje na przeciwko w odległości 15 cm i tylko się patrzy? Nie wiedzialam czy mam uzyć sił, wyzwać typka, czy potraktować go jako nieszkodliwego pijaczka. Z jednej strony nie zaatakował mnie bezpośrednio, ale wszedł w moją strefę intymną co bardzo wyprowadziło mnie z równowagi...
Druga sytuacja wyglądała mniej więcej tak: wracałam do domu od znajomej i byłam juz prawie pod moim blokiem...Nagle zauwazylam, że z naprzeciwka idzie jakiś mężczyzna.Skręcil w moją stronę i spytal się o godzinę. Jestem strasznie wyczulona na takie texty, więc rzucilam tylko, że nie wiem i idę dalej. Kątem oka widzę, że głupek odwraca się i biegnie za mną... Znowu dopisało mi szczęście, bo zdążylam dobiec do klatki, ale tyle podobnych sytuacji przez tak krótki czas to jest lekka przesada:|
P.S.Jak myślicie, jaka broń bylaby najlepsza w takich sytuacjach??Gaz mógłby coś pomóc??Tata zaproponowal, że zaopatrzy mnie w takie coś, ale zastanawiam się czy jest coś bardziej skutecznego?

Pozdrawiam
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
Gaz? Hmmm...

Ja w życiu i gazem i paralizatorem oberwałem *, w pierwszym przypadku mnie to rozśmieszyło, w drugim zdenerwowało, w żadnym nie straciłem choc w minimalnym stopniu kontroli nad swoim ciałem.


*nie wnikaj

Co do, pełni ksiezyca... 8O Nie zwróciłem uwagi....ale piekne to jest (pełnia ksiezyca).
  • 0

budo_bary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
coś w tym jest, ja w czasie pełni zwykle mam problemy z zaśnięciem (true)

co do sprzętu to dobrym uzupełnieniem miotacza gazu jest teleskop. jak zasłoni twarz rękoma po(dczas) ataku gazem to aż się prosi, żeby przez łeb batonem pociągnąć
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
a mi podczas pełni non stop stoi :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
duncan, takich gazow jak na przyklad Red Saber to ja bym nie lekcewazyl. mowie serio, a kiedy mowie SERIO to znaczy ze to prawda.
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

a mi podczas pełni non stop stoi :)

Sie browarem zakrztusiłem :rofl:
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
Kapral normalnie mnie rozjebałeś :)


Prajat, jeśli chcesz się zaopatrzyć w jakąś broń, to musisz umieć tej broni używać. Odradzałbym teleskop, jeśli masz opory przed połamaniem nim komuś łap. Może gaz, najlepiej żelowy. Oszołomi przeciwnika i da Ci szansę na ucieczkę
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
a ja jeszcze raz polece gaz Red Saber. Mysle ze jeszcze conajmniej 3 osoby moga go takze polecic.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

a ja jeszcze raz polece gaz Red Saber. Mysle ze jeszcze conajmniej 3 osoby moga go takze polecic.


polecam również, nie testowane na zwierzętach, a na warszawskich dresach, pół godziny wpaniałego działania gwarantowane ;) ...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

a ja jeszcze raz polece gaz Red Saber. Mysle ze jeszcze conajmniej 3 osoby moga go takze polecic.


polecam również, nie testowane na zwierzętach, a na warszawskich dresach, pół godziny wpaniałego działania gwarantowane ;) ...

Ile kosztuje?
O gazach chyba gdzies byly juz tematy, radze poszukac.
Paralizatory to gdzies w broni, walce bronia sie pojawialy.
Ja coraz czesciej dochodze do wniosku, ze kobiecie to albo sprint, albo kop w jaja podczas nieuniknionej konfrontacji tudziez wlasnie gaz.
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
W jaja trzeba też umieć kopnąć. Za słabe kopnięcie może tylko rozjuszyć napastnika
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

Ile kosztuje?


Ceny:
22 ml - 47.00 pln
60 ml - 41.00 pln
14 ml - 39.00 pln
14 ml - 26.00 pln
80 ml - 47.00 pln
22 ml - 25.00 pln

Trochę info:
Sabre Red to gazy na bazie czerwonego pieprzu i papryki o maksymalnej sile (2,000,000 scoville). Zostawia ślady świecące w ultrafiolecie - pomoc w indentyfikacji podejrzanych. Rozpyla się w stożkowej mgiełce obejmując szeroką powierzchnię (zasięg 2,5 - 3 m). Unieszkodliwia napastnika na okres do jednej godziny. Efekty są natychmiastowe - ostre uczucie pieczenia w oczach z obfitym łzawieniem, kaszel i trudności w oddychaniu. Mimowolne zamykanie oczu, wydzielina z nosa, pieczenie skóry. Jeden strzał w twarz powoduje nagłą panikę i fizyczną agonię. Modele: HC-14-BK (plastikowe etui umożliwia zamocowanie gazu do paska lub kluczy), P-22J-OC (regulowany pasek chwytu został zaprojektowany, aby gaz doskonale trzymał się w dłoni podczas spaceru, biegania i itp.), KR-14-OC (breloczek do kluczy), Lady Magnum (gaz w stanie pianki).

Dostępny na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ja coraz czesciej dochodze do wniosku, ze kobiecie to albo sprint (...)


nie tylko kobiecie, żadna to dla mnie plama na honorze, że uniknąłem konfliktu i uciekłem, a można dzięki temu nie stracić kasy czy zębów ;) ...

Pozdrawiam
mistrz spierdalajdo Smoke
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

Ja w życiu i gazem i paralizatorem oberwałem *, w pierwszym przypadku mnie to rozśmieszyło, w drugim zdenerwowało, w żadnym nie straciłem choc w minimalnym stopniu kontroli nad swoim ciałem.


Kiepski gaz, słaby paralizator. Miałeś szczęście.

A jeżeli chodzi o pełnię, to rzeczywiście wzrasta wtedy _statystycznie_ liczba poważnych przestępstw i samobójstw. Na przykład kilku znanych seryjnych morderców w latach 80-tych w USA działało zgodnie z cyklem lunarnym... Jednak nie wiadomo, czy ma to związek z pełnią jako taką, czy raczej z jej, hmm, mitologią :wink:

pzdr,
Dom
  • 0

budo_prajat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śrem

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i porady:)Coraz poważniej zastanawiam się nad tym gazem...A co do sprintu- teoretycznie to jedna z najlepszych metod ocalenia skóry ale jest jedno 'ale'- Kobiety najczęściej chodzą w butach na korku i ja nie jestem wyjątkiem, więc biegi są troche utrudnione:]Nie zostaje mi chyba nic innego, jak chodzić na treningi w szpilkach i czuyć się kopać w takich warunkach:) Pozdrawiam wszystkich i uwazajcie na siebie podczas pełni:P
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
mam takie krótkie pytanko. Jeśli powiedzmy zrobi sie szarpanina i gość dostanie gazem prosto po oczach z odległości dosłownie 20 cm to czy może mu to narobić jakichś poważnych problemów z oczami :?: Tak z czystej ciekaowści :-)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
nie ma pełni i już mi nie staje :cry: :cry:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji

mam takie krótkie pytanko. Jeśli powiedzmy zrobi sie szarpanina i gość dostanie gazem prosto po oczach z odległości dosłownie 20 cm to czy może mu to narobić jakichś poważnych problemów z oczami :?: Tak z czystej ciekaowści :-)


chciałem przeprowadzić testy z red saberem na sobie, ale Mradu powiedział, że jestem pojebany i dałem sobie spokój, więc nie odpowiem Ci na to pytanie ;) ...
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
Moim zdaniem nie ma żadnej róznicy czy jest pełnia czy nie. Jak ktoś trafi na idiote szukającego zaczepki, to może być środek dnia(albo dzień Sądu Ostatecznego :twisted: ) to i tak można oberwać :?
  • 0

budo_szec-hter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
EEE hehe sorry za tyle na raz cos się zepsuło :lol:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost agresji
Szec-hter radze prosić moderatora: AdamD o wybaczenie.... serio napisz mu na PW ze jestes nowy, bo może chcieć coś Ci zrobić ;) i to było całkiem normalne ;)

Jeśli chodzi o pełnie księżyca... to mi rośnie dziwne futerko, zrywam z siebie ubranie; biegam po mieście gryząc ludzi a potem wdrapuje się na jakiś wysoki budynek i wyje do księzyca aż do rana, a jakiś koleś robi mi zdjęcie :D

hehe... wg mnie (pełnia i agresja) to zwykły przypadek...

Prajat dlaczego w ogóle pozwalasz się zbliżac komuś na taką odległość... mogłaś już nie życ...
Koles jest za blisko ciebie, odsuwasz sie i wyciągniętymi rękami chronisz swoją strefe zyciowa... Z tego co się z orientowałem to co ćwiczysz... wiec jak sie nadal zbliza to szybkie ciosy na ryj/korpus... nie daj mus ie zblizyc, bo jak kolo jest dziwny to nie wiesz jak bardzo wiec bądz ostrozna.

Tak jak pisze SmokE i Liczmistrz załatw sobie gaz, Ci goście naprawde wiedzą co piszą (czytalem też inne wypowiedzi)

Tylko nie noś go w torebce... kieszen w kurtce - blisko ręki... nie wahaj się użyć i nie oszczędzaj... Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024