Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Jeździcie po "śledziku" nie wiadomo z jakiej przyczyny

:lol: Kolejny TROL
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Nie wyrażasz się zbyt jasno. Równie dobrze twoja osobe można nazwac Trolem.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Zadziwiające,że jak ktoś się już zarejstruje,to najpierw wypowiada się w tym topicu 8)
Ja nic nie sugeruję.Nic,a nic :lol:


Pozdrawiam
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
już wiem jak to zrobić żeby topic umarł. musi sie tu pojawić coś nielegalnego!! :twisted: :?:

ja sie poświęcę i złamie regulamin. macie link:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Po przeczytaniu waszych postów uważam, że wszyscy jestescie na miare swoich możliwości stuknięci. Jeździcie po "śledziku" nie wiadomo z jakiej przyczyny :|

Zastanów sie co piszesz - "nie wiadomo z jakiej przyczyny", jak nie wiesz to przeczytaj jeszcze raz cały temat to sie może dowiesz, bo chyba jednak nie czytałaś

PS. fajnie pasuje "terminator" jako ksywka dla kobiety/dziewczyny, czy może któryś z panów popierających i broniących śledzika lubi sie przebierać w damskie ciuszki i te sprawy :roll:
pzdr

edit: nuevo dobre :lol: :lol:
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Jednak przeczytałam posty od początku. Ale jak mówie, nie możesz sam sobie się przypatrzeć i ocenic :D Tee Facet przecież ty nie znasz przeviegu tej sytuacji dokładnie, możesz conajwyżej się SUGEROWAĆ !
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik, Regent, Terminator czy jak ci tam poprostu jesteś gwiazdą :] z resztą co ja tu sie będe udzielał... to bardzo prawdopodobne że swieżo zarejestrowana dziewuszka trafia od razu do działu ULICA trafia temat Dół po ucieczce i broni biednego Śledzia :) :roll:

Dobra wygrałes postąpiłeś dzielnie, jak prawdziwy mężczyzna ja też bym pewnie tak zrobił jak ty gdybym dostal płaskiego od nieznajomego goscia, to jest naturalne zachowanie, miałeś racje bo co gdyby miał pistolet ?? by cię zastrzelił od razu biedaku, dobrze że trenujesz MA i wiedziałeś jak sie masz zachować bo mógłbyś mieć problem. :) :D :lol:
jak o to sie rozchodziło tylko to prosze bardzo :D :)
  • 0

budo_funfel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA - Szmulki

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
te śledziu nie łam się gość, spoko będzie. Dorwij gnoj, skop tyłki to ci z miejsca ulży i będzie git, Trzymam kciuki za ciebie, poradzisz se 8) siemka
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Dołączona grafika
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
stuknijcie sie w czambół. Macie obsesje. Kazdy kto ma inne zdanie niz wiekszosć od razu jest trolem. Za duzo fantazy i wladc pierscieni sie na ogladaliście. zreszta niech wypowiedza sie moderatozy bo oni chyba wiedza kto jest kto do cholery.
  • 0

budo_tim tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków - kulturalna stolica Polski

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Dzięki śledziku (terminatorze czy kto tam jeszcze) za dużą dawkę śmiechu, którą mi zaserwowałeś.

A tak na marginesie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tu konkretnie o tobie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

podkreślam:

"W slangu użytkowników Internetu określenie osoby, która przeszkadza innym użykownikom grup usenetowych, forów i list dyskusyjnych."

Może to ci trochę wytłumaczy :P

P.S. Ja rozumiem, że w wieku dojrzewania ludzie mają kompleksy ale dorosłym to już nie przystoi (bądź co bądź śledzik ponoć ma 18 ) :P

P.S. 2 I człowieku fantasy a nie fantazy... toć to profanacja :P
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

stuknijcie sie w czambół. Macie obsesje. Kazdy kto ma inne zdanie niz wiekszosć od razu jest trolem. Za duzo fantazy i wladc pierscieni sie na ogladaliście. zreszta niech wypowiedza sie moderatozy bo oni chyba wiedza kto jest kto do cholery.


oj tam, nie płacz :nie:
taki Rzozio na początku był jebany przez wszystkich za bandycki światopogląd i co?
nie mazgaił się tylko w różnych sprawach pisał ciekawe merytorycznie posty, więc w końcu został zaakceptowany jako dobry uzytkownik Vortalu

rzeczywiśćie atak budowiczów na Ciebie był nieco za mocny, ale tylko NIECO - opisałeś sytuację w, której zachowałeś się jak pipa, więc zostałeś wyśmiany.
Gdybyś został napadnięty na ulicy i uciekł nikt by do Ciebie nie miał pretensji - ale pozowanie na TWARDZIELA (dmuchnięcie kolesiowi w twarz) i paniczna ucieczka, gdy doszło do weryfikacji Twojej twardości - jest po prostu żenujące

a jeśli chcesz zostać zaakceptowny przez forumowiczów to pisz sensowne posty
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
i przepuszczaj przez worda... :twisted:
  • 0

budo_lolek113
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
śledzik, to że uciekłeś to ok! mi też zdażało się uciekać i jakoś specjalnego doła nie mam, a jak już puszczasz komuś dymka w twarz to tak, żeby uformował się w kółko. :wink:
Następnym razem kup winiawkę, jak się zrobi gorąco, rozbij butlę o kant dupy i uważaj żeby ci szkło w oko nie wpadło. bo szkło tak jak diament, łatwo się pociąć i długo się pamięta.

No, to tyle. a teraz ide troche powalczyć z wiatrakami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024