Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Duł po ucieczce :(
no więc powiem krutko. Jest mi na maxa głupio po całej tej akcji. :? Przysiadlem sie wczoraj do dwoch gości na ławce. Znam ich troche z widzenia a zwlaszcza tego jednego. Drugi to ten w okularach. To było w parku i był dzień jeszcze, chociaż powoli zbliżało się do zachodu. no i zaczołem z nimi gadkę na różne tematy. Acha, najpierw chciałem poczęstować się fajką. Ale nieważne. Zaczałem z nimi gadkę o niczym w sumie i tak jakoś się wywiązało że ten w okularach zaczął się ze mnie naśmiewać z deka. No wiec pomyślałem sobie, że taki gnój nie będzie mi robił wiochy, niby byłem sam i nikt z kumpli tego nie widział ale nie jestem byle leszcz żeby sobie się ze mnie naigrywać. :twisted: Więc też zaczołem być wobec niego zły i zaczołem go jechać. na poczatku trochę jakby zmiękł, ale stało się coś dziwnego. Jak mu dmuchnołem dymkiem, bo paliłem akurat fajkę i jak mu dmuchnołem z dymka w twarz to gość cholernie szybkim ruchem zasadził mi z liścia w policzek. :!: Mam czerwony do dziś. Ale to jeszcze nic. Gość po tym jak mi przywalił poderwał się na równe nogi a ja znim bo nie wiedziałem o co chodzi z początku i zaczął krzyczeć żebym spie#%*@ bo mnie za#*#%, na cały głos i widać było że jest na maxa podkurwiony. A było trochę ludzi też, rodzinka jakaś na spacerze z dzieckiem itp. No więc spanikowałem. Gość zaczoł się do mnie zblizac a ja zaczalem uciekac i uciekłem w krzaki a puźniej przez płot w parku. Bo to było w parku i park otacza taki płot z kraty, a niektore są te kraty powyginane bo czasem chodzi się po piwko do sklepu na skruty. Jak tak uciekłem to gość w okularach mnie już nie ścigał. Ale zrobiło mi się na maksa głupio. :cry: I jeszcze ten czerwony policzek. Czuje sie po tym jak szmata. Moze gdybym nie spanikował...:?

pozdro
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Jakbym dostał liścia to pewnie wypłaciłbym tym samym bo bym wewnętrznie nie wyrobił...
Jakiś czas temu na treningu przerabialismy taką sytuacje aby zobaczyc jak to jest i wyrobic sobie odruch.

Stawalismy naprzeciwko siebie w parach i partner partnerowi sprzedawał liścia (oczywiscie trzeba przyjac a nie sie bronic, pomogło oswoic sie psychicznie).
Potem przeslismy do drugiego podobnego cwiczenia - partner sprzedaje nam liscia a my jak najszybciej oddajemu mu tym samym (aby wyrobic odruch). Po tym wszystki musze przyznac ze nie ma nic gorszego jak dostac liscia i nie oddac :| Nawet wiedząc, że to tylko ćwiczenie wszystko sie we mnie gotowało - wkoncu jakby na to nie patrzec to zniewaga, bo nikt nas nie bedzie po mordzie lał z liścia a wiadomo, że nikt tego nie lubi.

Wydaje mi sie ze to wlasnie Ty powinienes byc bardziej wpieniony niz ten kolo za tego liscia. No chyba ze koles wygladal na dobrego i wolales sie wycofac :D
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
no coż stary...
po takiej wpadce pozostaje Ci seppuku :)

skoro znasz gości to po prostu ich znajdź i obij mordy - może Ci sie samopoczucie poprawi
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Po takiej akcji ,nigdy nie bedziesz juz stu % menem, kupuj bilet do zimbabwe i tam pompuj banany.Tego pewnie nie wiesz ,ale w petach jest do czorta skladnikow oszalamiajacych , ten kolego sie sztachnol i wybuchl :) :) :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Głupi temat i głupie odpowiedzi. Twoje zachowanie było prowokujące więc po ryju Ci się należało, a co dalej to już inna historia. Proszę uważać z tekstami typu "znajdź ich i obij im mordy", bo podchodzą pod zachęcanie do ulicznej agresji, a to jest na budo zakazane.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Głupi temat i głupie odpowiedzi. Twoje zachowanie było prowokujące więc po ryju Ci się należało, a co dalej to już inna historia. Proszę uważać z tekstami typu "znajdź ich i obij im mordy", bo podchodzą pod zachęcanie do ulicznej agresji, a to jest na budo zakazane.


ich versteche und ich bin sorry :oops:
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
śledzik coś czuję,że do tej osiemnastki w profilu to Ci jeszcze sporo brakuje... :roll:

Co do całej sytuacji,to trzeba było pamiętać,że minister zdrowia i opieki społecznej ostrzegał:''Palenie szkodzi zdrowiu''. :lol:


Pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

Przerośnięte ego jest źródłem wielu problemów.

- edyta -

a chuchnięcie komuś papierosowym dymem w twarz to dla mnie taka sama akcja jak wypłacenie mu liścia - przynajmniej jeśli myślimy w kategoriach "zniewagi". Zacząłeś - przegrałeś - masz szanse czegoś się nauczyć.

btw, chyba się właśnie okazało że wcale nie jesteś takim ostrym zawodnikiem jak sobie to wyobrażałeś :lol:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
i z ortografia tez nie najlepiej...
chyba ze to taki wiek... no wiecie, w przedszkolach przeawznie bije sie otwarta dlonia ;)

A tak na powaznie przysaidasz sie do prawie obcych ludzi, zaczynasz gadac niewiadomo o czym, dmuchasz w twarz, i w ogole... padaka..
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Przysiadłeś się do kolesi, którzy mogli nie chcieć przebywać w Twoim towarzystwie i "ten w okularach" postanowił Cie jakoś spławić/zniechęcić. Stwierdziłeś, że się z Ciebie naśmiewa, sprowokowałeś go, dostałeś, uciekłeś. Też bym miał doła :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Stary, powiem ci co ja myśle - jak już chuchasz komuś dymem w twarz to musisz byc przygotowany na konfrontację z nim ( pomijając fakt że zachowałeś się jak cham i prostak :wink: ). A teraz nie załamuj się tylko wyciągnij z tego wnioski - "każdy mędrzec był kiedyś głupcem".
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
HAHAHAHAHA dawno sie tak nie usmialem :) )))). Piszesz, że nie jesteś byle leszczem, a twoja postawa od początku wskazuje na to, że własnie jesteś leszczem. Przysiadasz się do gości, których jak sam twierdzisz nie najlepiej znasz, to czego się spodziewałeś? Jeszcze zaczynasz cisnąć jednemu z nich dostajesz liscia i uciekasz, wyobrażam sobie jak się musieli śmiać jak ten w okularach wrócił do kolegi. Pozdrawiam Fighterów ;)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
spójżcie, czym nasz osiemnastoletni kolega się interesuje: bijatyki, zadymy, czy coś tam :lol: :lol: :lol:


:splat:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

spójżcie, czym nasz osiemnastoletni kolega się interesuje: bijatyki, zadymy, czy coś tam :lol: :lol: :lol:


:splat:

własnie widac po powyzszym poscie "walnal mi liscia to zaczalem uciekac przez plot" :rofl: :rofl: :) :) :)
boze...ulica to najwiekszy burdel na budo...żal mi Ciebie adam...
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Mówię jak było. Ortografie mam nienajlepsza bo mam dysleksje. Najłatwiej to się śmiać z innych.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

spójżcie, czym nasz osiemnastoletni kolega się interesuje: bijatyki, zadymy, czy coś tam :lol: :lol: :lol:


:splat:

Cóż można się i takimi rzeczami interesować.... współczuje. Jak to mówił jeden z moich profesorów: "Kazdy chce być kimś. Nikt nie chce być nikim. Problem w tym, że niektórzy nie potrafią realizować się w rzeczach akceptowanych społecznie." Jakbym miał takie zainteresowania to bym się pochlastał...

Jest jeszcze jedna mozliwosc.... sledzik chciał troche pokozaczyc. Niestety mu nie wyszło. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Gdybym chcial troche pokozaczyć to na pewno nie atakował bym sam dwujki tylko jednego z kumplem dla bezpieczeństwa. Myślalem że to forum walk :?
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
nie rozumiem czemu sie przysiadles, (moze nie doczytalem) ale znales ich ? czy tylko z widzenia ? Nie wiem czy smiac sie czy plakac :D ... Przemysl to 2 razy zanim nast razem powtorzysz to samo.
Pozdrowienia
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Gdybym chcial troche pokozaczyć to na pewno nie atakował bym sam dwujki tylko jednego z kumplem dla bezpieczeństwa. Myślalem że to forum walk :?

No to źle trafiłeś bo na tu gadamy zwykle o kwiatkach i miłości. Ale na pewno znajdziesz gdzieś forum gdzie akcje dwa na jeden znajdą pełen respect.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Myślalem że to forum walk :?

Dobrze myślałeś... Forum sztuk walki, a nie poradnia zdrowia psychicznego. Jak chcesz o tym pogadać to znajdz sobie terapeute.

Już sam nie wiem, czy w tym temacie się chwalsz, zalisz, czy liczysz na pocieszenie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024