Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

zeby tak udawac idiote to trzeba by latami cwiczyc ;)


Ale być nim tak po prostu to też sztuka :wink: :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

jet mam nadzieje że nie prowokujesz mnie


to ty mnie prowokujesz do wyrzucenia monitora przez okno jak to czytam :twisted:

SKONCZCIE KURWA KARMIC TROLLA


spoko Noite, zaraz mu się pewnie znudzi albo się zniechęci bo ile można...

Śledzik, po co ty tu jeszcze piszesz, nie widzisz że tu nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania? ehhh... :?
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
spoko zadne pytania mnie nie nurtuja. a pisze nie tylko tu bo jestem nowym uzytkownikiem forum więc piszę i tu i tu. Po co się tak napinacie niekturzy?
  • 0

budo_świerszczu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

"Hańba" przez samo "h" napisałeś! Panowie - Śledzik, to ściema! W pospolitych wyrazach robił błędy, a w dosyć rzadko przecież używanym wyrazie, nie zrobił?!


Mysle ze akurat w wypadku Śledzika słowo Hańba moze byc czesto uzywane od rodzinnego domu przez szkole po kolegow (tak nazwijmy osoby ktore strzelaja go z liscia i zmuszaja do salwowania sie ucieczka przez krzaki) mogl sie nauczyc, naukowcy dowiedli ze nawet malpy sie ucza kto wie moze sledzie tez ??

Śledzik ja i tak uwazam ze to ściema, tak glupi czlowiek (jakiego ty nasladujesz) nie byl by w stanie uzywac komputera
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Sledzik, dosc tych głupot, smiesznie bylo, zrobiles z nas oslow i juz wystarczy. Piszesz notki we wszystkich mozliwych forach, np.

http://www.forum-kul...showtopic=79223

jeszcze MMA i cholera wie gdzie jeszcze. Nie przeginaj. Jak symulujesz to ban, jak jestes chory to sie lecz.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Olśniło mnie 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O .


Ponoć nie znasz ANGIELSKIEGO....
Kurwa, to jak ty przetłumaczyłeś sobie podpis z Bannym w twoim opisie. Wszyscy mają to po angielsku napisane... I nie pierdziel, że taki matoł urzył translatora, a potem nieskładne zdania, które z niego wyszły ułożył w logiczne zdanie. Zresztą jak się tobie udało nie zrobić w nim błędu????!!!!!


TROL
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
a ja tam wierze ze śledzik jest prawdziwy :)
juz wieksi kosmici sie przez to forum przewijali...
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
jestem tu nowy przegladam forum i nie widze nic złego w tym ze pochwale kogos za zdjecia. A króliczek jest bardzo popularny i na pewno nie jest tu na wyłonczność. Wiec ty też się tak nie napinaj, czarny bo degustacja w twoim wykonaniu marna na maxa :?
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

A króliczek jest bardzo popularny i na pewno nie jest tu na wyłonczność.

Zaginasz mnie....

Kolejne wnioski:
Kurde, za młody być nie możesz, bo rodzice by ciebie do łóżka dawno pognali. Za stary też nie, bo jutro byś musiał iść do pracy... To samo się tyczy szkoły. No chyba, że w szkołach specialnych naukę zaczyna się o 12. Jest jeszcze jeden taki wiek, w którym można robić praktycznie wszystko - STUDIA. Ale wtedy jestes TROLEM! :) i tyle.

Mam jeszcze jedno takie małe pytanie... Dlaczego bronisz się, że nie jesteś tchórzem (wiesz ta twoja historia), a to że wszyscy wyzywają ciebie od psychicznych nie ma dla ciebie znaczenia?!
I jak to już ktoś zauważył, dlaczego nie robisz czasami błędów: http://www.forum-kul...showtopic=79223 .
OK, to były dwa pytania. Proszę, wyjaśnij.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
za bardzo sie wczules w ta teorie spiskowa
on jest prawdziwy i tyle
sa granice :wink:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
sledziu wklej nam swoje zdjecie! :lol:
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledziu, z którego drzewa spadles (ozlocimy je) lub gdzie sa skorupki jaja, z ktorego sie wyklules (do przebadania na promieniowanie) bo niewierze, ze tacy ludzie sie rodza :) . Chociaz jestes rowny chlop. Smiechu kupa, krzeslo mi wyjechalo spod tylka do drugiego pokoju bo tak sie po podlodze kulałem :wink:


Szacun za taka wytrwalosc przy udawaniu matola ale nawet najwiekszy z nich by juz dawno zwatpil i sie obrazil :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)




P.S. Z wyrazami najwyzszego szacunku Pika
  • 0

budo_regent_chóru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
haha, bez jaj panie czarny__tygrys. Sherlock Holmes to doprawdy z pana nie będzie. Co najwyżej mały szpieg z krainy deszczowców; ale sugerując się tym co widnieje na Twoim emblemacie chodzi tutaj raczej o krainę wiecznej suszy i pożogi.

Sledzik, dosc tych głupot, smiesznie bylo, zrobiles z nas oslow i juz wystarczy. Piszesz notki we wszystkich mozliwych forach, np. http://www.forum-kul...showtopic=79223 jeszcze MMA i cholera wie gdzie jeszcze. Nie przeginaj. Jak symulujesz to ban, jak jestes chory to sie lecz.


Pozwolisz, że zapytam w miarę jasno i czytelnie - co ma tutaj do rzeczy fakt, że śledzik udzielił się na forum kung fu czy tam innego sheng long, po czym napisał, że podobają mu się zdjęcia, które wkleiła do postu jedna z tamtejszych wibrujących pięści?! Człowieku, chełpisz się tym conajmniej tak jakbyś zgłębił wiedzę tajemną i zaraz po Kancie opatentował kolejne dowody na istnienie Boga, a tak naprawdę wnioski, którymi nas raczysz wydają się być gówno warte - i tu musisz wybaczyć mój ostry ton wypowiedzi, choć ten pojawi się być może jeszcze tu i ówdzie.

Jak rozumiem, śledzik zarejestrował się na tym forum z jakichś znanych pewnie tylko sobie powodów i nie wiem czemu niektórzy odmawiają mu prawa do wypowiedzi w działach kung fu, mma, czy jak to uczynił na początku - w dziale ulica (a jeszcze wcześniej pewnie przywitał się z wami w specjalnie wyznaczonym do tego topiku).

Nie mam pojęcia czy śledzik udaje czy nie, ale na litość boską! jak czytam Twoje wypowiedzi, czarny__tygrys, to tak na dobrą sprawę TY różnisz się od niego tylko tym, że śledzik od czasu do czasu zastosuje celną, choć pewnie nie przez każdego zrozumianą ripostę. Ty natomiast powielasz te same błędy ortograficzne, ten sam kretyński sposób zachowania, na dodatek bezczelność i tupet, które chyba tylko przypadkowo mogą być być mylone z pewnością siebie. Udajesz?

Podnieciłeś się niezdrowo tym, że śledzik w podpisie ma zacytowanego popularnego skądinąd królika, który rzekomo dąży do zawładnięcia globem - lelum polelum! o zgrozo! - tekst przetłumaczono na język polski! Zarzut istotnie, godny pułkownika Miodowicza z komisji ds. pk orlenu, więc nie ma się raczej o co burzyć, bo Ty pewnie nawet nie wiesz, że ktoś taki istnieje. Tak czy owak, wyobraź sobie, że forum budo nie jest pępkiem świata i tego rodzaju spam zwizualizowanego kodu ASCII, jest obecny wszędzie, w języku polskim, angielskim, pewnie nawet znajdzie się hebrajski, ale to już tylko dla zwolenników sportów ekstremalnych, do których można zaliczyć między innymi surfowanie po żydowskim internecie.

I od kiedy to studenci mają wyłączność na bezsenne noce spędzone przed komputerem!?

dlaczego nie robisz czasami błędów: http://www.forum-kul...showtopic=79223 .


Przypominam, chodzi o post, w którym śledzik wyprodukował aż cztery wyrazy "spoko fotki & lubie historie". No coś wspaniałego, panie Sherlock Holmes z Ugandy! Jak wydedukował pan to, że nie popełnienie błędów w tych jakże rzadko kiedy spotykanych i praktycznie nie-do-napisania poprawnie bez wcześniejszej pomyślnej obrony doktoratu wyrazach, determinuję śledzika jako podły i obelżywy dla wszystkich falsyfikat?

Kwestię pobłażania dla określeń "matoł" i "idiota" zostawiam już samemu śledzikowi, który - wyrażam w tym kierunku szczerą nadzieję! - nie stwierdzi z wrodzoną sobie prostotą, że jestem spoko ponieważ jako jedyny trzymam jego stronę. Nie, śledzik! Nie trzymam Twojej strony. Co nie zmienia faktu, że o wiele bardziej od Ciebie wkurzają mnie posty tych wszystkich domorosłych dyskutantów, którzy inteligetnie wypowiadają się niezmiernie rzadko lub nawet wcale, a kiedy tylko trafia się łakomy kąsek w postaci być może mniej rozgarniętego internauty - sprawdza się wtedy staropolska zasada "huzia na Józia", zawsze, wszędzie i o każdej porze. Przy okazji można odrobić zadanie domowe z charakterystyki zachowań tłumu, bo tych posługujących się swoim umysłem indywidualnie - bez obrazy! - jest doprawdy niewielu. Nawet purysta językowy, podobno belfer, okazał się być purystą jedynie przez słowo pisane malowanym, bo sam nie ustrzegł się byków, właśnie wtedy kiedy tak bardzo (jak sądzę) zależało mu na pouczaniu śledzika w posługiwaniu się naszym rodzimym językiem.

Zresztą, co do tego czy śledzik to prowokacja czy nie - może rzeczywiście proponuję założenie takiej małej, odnośnie-topikowej ankiety. Co prawda od uzyskania większości głosów rzeczywistość się nie zmieni, ale przynajmniej będzie ciekawie.

Sam przeglądam zawartość tego serwisu od czasu do czasu i podobnie jak kogoś już poprzednio, mnie również ten topik zainspirował do rejestracji i wypowiedzi tutaj. Z żalem jednak stwierdzam, że do Europy, zarówno tej dosłownej, jak i ujętej w metaforze - temu krajowi jeszcze niestety daleko.

pozdrawiam i liczę na nie bluzganie mojej osoby tylko dlatego, że być może poprzeczka zawisła tym razem nieco wyżej

P.S. Skąd się bierze moja tolerancja dla idioty? Dokładnie z tej samej przyczyny, dla której trudno o tolerancję dla wyrzynających się nawzajem Tutsi i Hutu - jedni są warci tyle co drudzy - oczywiście uogólniając. Nie wiadomo tylko na jakiej podstawie zarówno ci pierwsi jak i drudzy twierdzą inaczej? (i vice versa).
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Chciałbym wszystkim podziękować za ten topic :D :D:D

Po wynikach wyborów myślałem że dzisiejszy dzień będzie zepsuty totalnie :)
Na szczęście są tematy z gatunku poprawiających humor :)

"Rispect" :)

P.S: moimi idolami są osoby piszące słowo "ktury" :)
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Regent_Chóru - wal się. Nie chcę i nie jestem żaden Holmes, chcę tylko aby Sledzik przyznał się do tego że coś kręci, a przynajmniej spróbować. Choć już sam w to wątpię, że on jest fikcyjny... Jeżeli nie widzisz niewstosowności pisania postów wszędzie gdzie popadnie, bez przemyślenia, to już twoja sprawa. Ja staram się mieć pewne poczucie estetyki :wink: .

Jak wydedukował pan to, że nie popełnienie błędów w tych jakże rzadko kiedy spotykanych i praktycznie nie-do-napisania poprawnie bez wcześniejszej pomyślnej obrony doktoratu wyrazach

Nie ja to napisałem, poszukaj wyżej...

Zresztą, co do tego czy śledzik to prowokacja czy nie - może rzeczywiście proponuję założenie takiej małej, odnośnie-topikowej ankiety.

Już założyłem ;) ... w KNAJPIE. :twisted:

pozdrawiam i liczę na nie bluzganie mojej osoby tylko dlatego, że być może poprzeczka zawisła tym razem nieco wyżej

Nikt nikogo nie bluzga, co najwyżej to ja powinienem sie obrazić. Również pozdrawiam, a na resztę twoich wypocin nie mam czasu, ani chęci do komentowania ;) .
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Regent_Chóru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 1


bosz... znowu ten duncan... :rofl:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
A ja tam mam nadzieje, ze śledzik z nami zostanie nieco dluzej :) Dawno tak wesolo nie bylo :) No pewnie tylko AdamD przedwczesnie wylysieje, wyrywajac sobie wszystkie wlosy z glowy :lol:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Coraz więcej tego typu gości sie pojawia. W moim rankingu ludzi przeciętnych inaczej jednak nie jest najlepszy, najlepszy to był Draco, co mu jakiś gościu "obraził" jego dziewczynę a on go pobił, ale dopiero następnego dnia. :) Albo ten typ valetudo. :)
  • 0

budo_trueboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ten temat rzadzi. Po meczacej szkole mozna sie niezle posmiac :D

PaX śledzik :D
  • 0

budo_flint_bb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ja mysle ze sledzik to prawdziwe objawienie najwieksze od czasu soraty.. :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024