Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
No właśnie :cry: Spi******eś śledzik,a mogło być tak pięknie :cry:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

o 20:33 nie było już ciszy wyborczej.


Ten skaczący przez płot to Wałęsa, więc nawet gdyby post LOthiabna został napisany wcześniej to nie złamałby ciszy wyborczej...

Jak miałem siedzieć cicho tak postanowiłem sie odezwać. W zasadzie abstrahując od sytuacji opisanej w temacie radzę Ci czytanie postów dokładnie zanim zaczniesz odpowiadać, bo piszesz lekko mówiąc głupoty.

Chcesz od nas słowa wsparcia do sytaucji? Oto one:
"Idź i nie popełniaj takich błędów więcej" Nie chodzi o ucieczkę, ale o kozaczenie. Stało się, nie ma co nie spać po nocach, nasepnym razem pomyśl.
(nie odbierz tego jako atak na siebie)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Nie panowie, obawiam sie ze to NIE jest prowokacja....
  • 0

budo_tim tom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków - kulturalna stolica Polski

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ale pomyślcie...

Udało mu się już was raz nabrac że jest jak to powiedzieiście "matołem", nie poddał się i teraz znowu zaczynacie wierzyć :P
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
prowokacja wyzwanie, umyślna zaczepka; podstępne judzenie, podpuszczanie kogoś do szkodliwych dla niego (lub dla osób trzecich) działań a. decyzji.

jet mam nadzieje że nie prowokujesz mnie.

a lothian chiał mnie a nie wałese na prezydenta więc mógł by jednak złamać cisze.

a wracajc do tematu to jasne zrozumiałem że trochę głupio popełniłem, ale dalej nie rozumiem tych napaści na mnie. Poluzujcie panowie :?
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Według mnie to prowokacja.Zróbcie panowie ankietę :)
Trzeba jednak oddać,że prowokacja z klasą :P


Pozdrawiam


Ps.Tak,śledzik wiem,że to offtop :lol:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
no właśnie :?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
śledzik-nauczył sie cytować łoł 8O
A to nie jest nowe konto MisMan czy MegaMan czy kogoś takiego co wklejał jakieś dziwne foto do paru tematów :?:
To niemożliwe żeby jeden człowiek magazynował w sobie takie pokłady głupoty[, nie licząc mojej siostry] :lol:
pzdr

edit:
ŚLEDIK - NIE PISZ ŻE TO OF TOP BO TO JEST OF TOP KLEISZ WSZYSTKIE POSTY OD PARU STRON TO OFFTOPY
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
z żadnym mega manem nie mam nic wspulnego i wypraszam sobie takie zarzuty. kubas chyba coś za bardzo mnie prześladujesz :? prosi cię ktoś o to żebyś wścibiał tutaj nos za każdym razem?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
nikt mnie nie prosi i nikt mi nie zabroni i napewno nie internetowy kozak "śledzik" dziwna qsywka jak na fana walk, a pisze to bo wszystko można zrozumieć ale bez przesady jestem tolerancyjny nie jestem rasistą, antysemitą, i pedały mogą skakac po sobie ile chcą ale twoje wypowiedzi powalają ludzi bardzotolerancyjnych (takich jak ja) a jak nie podobają ci sie moje posty to daj mi ignora i po problemie a jak nie wiesz gdzie to jest to w prawej górnej części każdego mojego postu
pzdr
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ale ja nie chcę nikogo besztać tylko zapraszam do spoko dyskusji bez wyzwania się. a niekturzy tego nie łapią chyba :?
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik...pomyslales o tym by przeprosic kolesia ? ... bo innego wyjscia WIDOCZNIE nie ma...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
spoko dyskusji ale na jaki temat chłopie co mam powiedzieć że to niesprawiedliwe i bez honoru że dostałeś placka i mam dać za ciebie na msze, co ty wogóle chcesz, na jaki temat mam pisać? :roll:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
to również nie będzie wcale takie proste :? ale nie wiem hańby i tak nic już nie zmyje
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

ale nie wiem hańby i tak nic już nie zmyje


Ja p******ę! Ludziska, zabijcie mnie! :lol: No nic, teraz tylko "se puku" (se puku po łbie) musisz zrobić... Ale, ale! "Hańba" przez samo "h" napisałeś! Panowie - Śledzik, to ściema! W pospolitych wyrazach robił błędy, a w dosyć rzadko przecież używanym wyrazie, nie zrobił?! I tu się sypnął! Toż to trol jest! Nie karmić więcej! :)
A tak bez OT - tej hańby już nigdy nie zmyjesz. Bedziesz musiał z nią żyć. Twoje życie jest więc już ztrute do końca. Może twoje wnuki zmyją ją z twego rodu, zabijając wnuki tego gościa, co wypłacił ci z liścia... :twisted:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
sory ale mam dysleksje i nie zastanawiam sie nad kazdym wyrazem chyba, że się nad kturymś zastanowie dłużej.

i nie wiem o co chodzi z tym trolem? wyjasni mi kto ?:?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
SKONCZCIE KURWA KARMIC TROLLA
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik masz 18 lat, już powinieneś być samodzielny a ty tylko sie skarzysz ze ktos cie walnal bo go sprowokowales, boisz sie wyjsc z domu (dobrze zrozumialem?) i nie wlacze do tego dyslekcji (czy jak ten wymysl sie zwie) bo to juz nie na temat. Wszystko co robisz, robisz na wlasna odpowiedzialnosc i ponosic musisz konsekwencja, stary masz 18 lat !!
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
noite stary jak masz coś do mnie to po prostu mi o tym powiec a nie piszesz i tobie podobni w kułko o jakiś trolach i guzik z tego wynika tak naprawde. Jak nie chcesz dyskutowac w moim temacie to ok rozumiem to, ale nie obrażaj mnie chociaz ok? :?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Przestancie stresowac sledzika gadkami o trolach, bo widac od razu ze chlopak szczery i nie wie o co chodzi... Zastanowcie sie chwile, zeby tak udawac idiote to trzeba by latami cwiczyc ;) Treningi pare razy w tygodniu po 1.5 godziny to sie moga schowac, przy takiej sztuce ;)
Tak wiec prosze wszystkich o zaakceptowanie sledzika, wraz z calym bogactwem jego przemyslen i nie wyzywanie go juz od troli :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024