Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
DARK - jesteś boski.poklon poklon poklon poklon poklon "I see dumb people...":rofl: :rofl: :rofl:
śledzik - jestem pełen podziwu, że pomimo tego iż od siedmiu stron wszyscy forumowicze po tobie jeżdżą ile sie da, Ty nadal z uporem godnym maniaka bronisz sie i próbujesz odgryźć. Na razie jest to śmieszne, ale prędzej czy później się znudzi. Jeśli w rekordowo krótkim czasie chciałeś osiągnąć sławę to Ci się w 100% udało. I uważm że nieznajomość języków obcych to większe kalectwo niż dysleksja. śledzik - Tu est foutu..

I see dumb people too...
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

poszperałem trochę w necie i znalazłem to:

purysta - osoba (przesadnie, pedantycznie) dbająca o czystość i nieskazitelność języka.

pedant człowiek drobiazgowo, często przesadnie dokładny; nudziarz bez polotu, małostkowy; formalista; odznaczający się pedanterią, pedantyzmem, skrupulatnością, nadmierną ścisłością, bezduszną starannością.

kurde sory, ale coś mi tu nie pasi lothian :?


No super. Toż napisałem przecież żem purysta, czyż nie? :) A o pedancie nic nie wspominałem... :?
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Rany, aż musiałem się zalogować. Ten topic ma szansę stać sę lepszy niż "cytaty z ulicy". Clark, masz poważną konkurencję:) A śledzik będzie popularniejszy od rzozia:D

A żeby nie offtopować. W Polsce z tego co wiem dmuchanie dymem w twarz jest zniewagą (choć to z seksem też jest ciekawe) więc nie dziwię się że koleś ci zajebał (dziwię się że tylko z liścia).

DARK - genialny post. Gratulacje
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
kurcze ja nie chciałbym of topować ale swojej racji musze bronić. lothian, jeśli purysta to osoba pedantyczna lub przesadna to mam prawo odnieść się do pedantyzma a ty lothian skolei to z tego co widzę nie dbasz o przesadną czystość ani tymbardziej niskazitelność języka. Ale dość!

nie zależy mi na popularności tylko opisałem sytuacje jaka miała miejsce. Nie jestem uporem maniaka bo tylko bronię swoich racjii a każdy chyba by tak robił i działał w tym kierunku na moim miejscu. Więc nie kpijcie sobie ze mnie w żywe oczy :?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Sledzik moja rada... taka od serca.

Generalnie jestli ty to wszystko piszesz na serio, w co nadal nie do konca wierze, zbastuj, nie wchodz w polemike (w dyskusje)...daj temu tematowi zginac, bo jakby Ci to powiedziec... 99% userow, ktorzy wypowiedzieli sie w tym watku ma Twoim kosztem spory ubaw.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ale powiedz czego Ty chcesz w ogóle bronić?jakiej swojej racji?!bo tak naprawde jak większość już napisała ośmieszyłeś się nie tylko tutaj ale również w oczach tych kolesi,naprawde powinieneś się cieszyć,że dostałeś tylko z liścia a nie konkretny oklep.

pozdrawiam
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ja mam zbastować? 8O czy ja tu kogoś obrażam? Dla mnie temat może umrzeć ale nie mnie mierzyć się z 99% uczestnikuw.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
jaja sobie robi... no powiedz śledzik, ze robisz...no powiedz... :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
nie wiem co mam powiedzieć ale powiem za to że mam nadzieje ze nikt tutaj już nie zrobi sobie ze mnie jaj nigdy więcej
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
No to cie zawiode :) :)

Heheheh ale dzieki sledzik, objawy mojej jesiennej depresji minely po 2 stronie :wink: Ciagle jednak wole wierzyc ze jestes poprostu zwyklym zartownisiem (o dziwnym poczuciu humoru ale co tam), bo jesli sobie probuje uswiadomic, ze naprawde jestes takim matolem na jakiego wygladasz, ktory prowadzi egzystencje jak kazdy inny czlowiek (moze poza uciekaniem i skakaniem przez ploty :) ), to rece mi opadaja.

"I see dumb people.."heheheehehehhe
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

bo jesli sobie probuje uswiadomic, ze naprawde jestes takim matolem na jakiego wygladasz, (...) to rece mi opadaja.


ok widze że są tu wytaczane przeciw ko mnie coraz wieksze hałbice :?
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
sledzik terazzrobimy podsumowanie calego watku ok:D

Po calym zdarzeniu bylo ci bardzo glupio jak sie zachowales...
przyznaj razcje ze popelniles blad dosiadajac sie do nich proszac o fajka wcinajac im sie w rozmowe i wchodzac w utarczki slowne z tym chydszym....
Jak sie zorientowales ze cie tam nie chca to bylo odejsc... (albo im bluzgnac i odejsc niech ci bedzie)
dalej dmuchnales w gebe kolesiowi mix roznych toksycznych oparow substancji w polaczeniu z co2 i nieswiezym oddechem po pikantym obiedzie :F znasz osobe ktorej mogloby sie to podobac???
ja nie za to znam wiele ktore by sie niezle wkurwily na ciebie... trafiles wlasnie na takiego goscia
fakt ze go sprowokowales (naruszyles jego fizycznosc) i ten ze obok siedzial jego kumpel co pewnie dodalo odwagi i w pewnym sensie zmusilo do reakcji zeby nie wyjsc na ciote przy kumplu... spowodowal ze dostales z liscia.... i teraz niczym strus pedziwiatr pognales przez laki i lasy...

reasumujac powyzsze wypociny...
sam stwierdziles na poczatku ze zle zrobiles ( w ktorym momencie to jush nie wazne )
teraz wystarczy wyciagnac pare wnioskow
-nie kozacz bo panikujesz w sytuacji wymagajacej jaj
-nie prowokuj innych bo to pociagnie za soba ich rreakcje na ktora nuie jestes przygotowany
-badz dobrym synkiem mamusi i nie pal fajek :F

(pewnie to jakis user zalozyl sobie 2 konto bo nudo sie na forum zaczelo robic i zprezentowal nam mnostwo smiechu)
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
nie wierzę w śledzika.

amen

:lol:
  • 0

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Kurde ludzie śledzę ten wątek od początku i tak przez pierwsze 3, 4 strony myślałem (a wręcz byłem na 100 % pewnien ) że to żart - perfidna prowokacja no bo przecież nie ma tak głupich ludzi prawda :?: :?: Ale powoli zmieniam zdanie :nie:

Śledzik ja Cię bardzo przepraszam za offtopa ale musiałem mieć swój udział w tej historycznej debacie buahahahahahahahah :) :) :) :) :) :) :) :)

Śleeedzik zaczeeekajjj gdzieee uciekaaaszzzz :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_świerszczu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ja też zbocze troche z tematu, ale coz Śledzik mam nadzieje, że mi wybaczysz :-) .
Mam dla ciebie propozycje na rozkrecenie dobrego interesu. otworz gabinet pomocy ludziom z depresja. bedziesz bral gruby hajs za to ze przez godzine beda wysluchiwali historyjek twojego zycia (bo mniemam ze masz ich duzo wiecej) potem bedziesz bronil swoich "racji" a oni wyjda z twojego gabinetu z poczuciem ze nie jest zle przecez mogli by byc tacy jak ty i uciekac w krzaki po ciosie z liscia od przypadkowego typa na lawce w parku

P.S. nie uwłaczaj dyslektykom, poniewaz nawet taki gamon jak ty moze wszystko napisac w Wordzie i sprawdzic, prawda?? dzieki za motywacje do rejestracji na BUDO
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
E no, co do skakania przez płoty - był już taki jeden i co? Prezydentem został! (i chyba też miał dysleksję) :) Tak więc - Śledzik na prezydenta! Ups! Chyba naruszyłem ciszę wyborczą... Ale sza! :)
P.S. Ja? Ja nie dbam przesadnie o czystość języka?! Nie no... teraz, to już przegiąłeś! :twisted:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
o 20:33 nie było już ciszy wyborczej. a z worda to korzystają tylko takie burrzuje zresztą kto to widział? wszyscy puszczacie przez worda?! szkoda gadać. I znowu ktoś mnie od gamoniuw wyzywa. :?
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Nie wszyscy potrzebują Worda aby pisać bez błędów ;) .
Mój kolega miał dyslekcje i zawsze przy kompie miał słownik ortograficzny, często z niego korzystał, poprawiło mu się, tobie tesh to radze.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Kebabr co Ty za fanaberie tu wypisujesz?? Sledzik jak na pozadnego wojownika przystalo interesuje sie walkami i bojkami i mordobiciami i zadymami i krzakami i przepraszam rozpedzilem sie... a nie jakas tam ortografia.
I jak sam mogles przeczytac nie jest burzujem i przez worda przepuszczac nie bedzie!
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik, możesz oszukiwac innych ale ja wiem że to jest po prostu dobra prowokacja, chociaż z początku szło ci dobrze, skapnąłem sie dopiero po kilku stronach, ale i tak dobrze udajesz matoła - gratuluje :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024