Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duł po ucieczce :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Dopiero teraz doczytałem:

a ty partyzant to sory, ale troche jesteś za brzydki żeby wypowiadać się w moim temacie na temat doła

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Śledzik przeginasz... Widze, że się na chłopcach znasz. :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Przeniósłbym temat do knajpy, ale to by wyłączyło Śledzika z dyskusji ... więc chyba tego nie zrobię.

Temat zamknę tylko i wyłącznie na prośbę Śledzika. No i jak nastąpi jakieś krytyczne złamanie regulaminu ;)

Pozdrawiam,
AdamD

PS: ryba psuje się od głowy :wink:
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik - jesteś pierwszą osobą której za życia przyznałbym nagrodę Darwina. A za tak "inteligętne" zachowanie na ulicy faktycznie może kiedyś ja dostaniesz. Zwłaszcza jeśli twój przeciwnik będzie miał nóż za pazuchą. Czego Ci nie życze.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
o kurcze, takiego czegos jeszcze na tym forum nie widzialem :) :) :) :lol: :lol: :lol: dzieki za Wam za to :) :) :)
  • 0

budo_trueboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Moj koelga tez dostal liscia w twarz od kolezanki bo jej wlasnie dmychnol dymem w twarz - a u nas dmuchniecie dymem w twarz oznacza pgardliwie "zrób mi loda".

:D
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
omg 8O
śledzik może powinieneś zapisać się do sekcji biegu przez płotki? :roll: a jeśli chodzi o tą calą sytuację to się ciesz,że TYLKO z liścia dostałeś.

PS.nie wiesz,ze palenie zabija? :twisted:
  • 0

budo_kebabr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:From Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Śledzik ja mam 15 lat i napewno nie zrobiłbym takiej głupiej rzeczy jak ty, a jush napewno nie pisałbym o tym na jakimkolwiek forum. Człowieku spójrz na tą sytuacje z punktu widzenia tamtego w okularach - "Siedze se z kumplem na ławce i gadam z nim, nagle podbija do nas jakiś gość co go raz widziałem w życiu, gada o pierdołach a ja miał z qumlem ważną sprawe do omówienia. Dałem mu słownie do zrozumienia że chce żeby odszedł ale on nie chciał odejść tylko sie odgryzał. Nagle dmuchnął mi dymem z fajki w twarz, wtedy przesadził podszedłem i wywaliłem mu liścia w twarz, wtedy uciekł."
Czy to takie trudne do zrozumienia ? Wg. mnie sam zacząłeś i dostałeś kare a to, że jeszcze uciekłeś to pokazałeś kim naprawde jesteś.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

[całokształt]

czlowieku,pisz dalej na budo...i to jak najwiecej :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
dawno takiego ubawu nie mialem ...
"i chciałem jasno wszystkim zaznaczyć, że nie zapraszałem nikogo do seksu."
o mooooooooj boze :rofl:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
by śledzik:

do wszystkich: od chuhania w twarz jeszcze nikt nie umarł. Co innego puscic komuś dymka a co innego potraktować go z liścia jak szmatę Confused

To dobrze że chuhneles :lol: mu w twarz dymem a nie po posiłku bo byś teraz pisał że powaliłeś go swoim oddechem a tak uniknełeś nieszczescia w zamian za placka.
:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
śledzik a ty trenujesz cos??? ale smiechowy z ciebie gosc powinno to trafic to topiców stulecia...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
już odpowiedzał że trenował zapasy i troche karate strone wcześniej chyba
pzdr 8)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Otuż trenowałem swego czas trochę zapasów i kilka miesięcy karate. ogólnie staram się prowadzić sportowy tryb życia.

znaczy byl na 3 trenigach zapasow i 7 karate ;)
no i prowadzi sportowy tryb zycia kurzac fajki.... :roll:
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
Ja nie ulegnę i tematu na pewno nie będę chciał zamknac. Dzięki adam że trzymasz moją stronę. Ja tu nie obrażam nikogo.

Śledzik ja mam 15 lat i napewno nie zrobiłbym takiej głupiej rzeczy jak ty, a jush napewno nie pisałbym o tym na jakimkolwiek forum.


głupie rzeczy zdarza sie popełniać każdemu a przyznanie się do błedu to wymiernik umiejętności człowieczeńśtwa wiec sory, ale ja nie żałuje niczego

a ty mesjasz to chyba na proroka sie nie nadajesz bo to co zwieszczasz to się do niczego chyba nie nadaje :?

pozdrwo
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

Ja nie ulegnę i tematu na pewno nie będę chciał zamknac. Dzięki adam że trzymasz moją stronę.

Ty chyba naprawde nie jestes zbyt kumaty....prawda?

a ty mesjasz to chyba na proroka sie nie nadajesz bo to co zwieszczasz to się do niczego chyba nie nadaje :?

OMFG...kocham to forum :)
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
mesjasz to nie jest czateria wiec pilnuj sie zeby nie off topić, regulamin to regulamin dobrze było by go zakumać.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

mesjasz to nie jest czateria wiec pilnuj sie zeby nie off topić, regulamin to regulamin dobrze było by go zakumać

no dzieki ze mnie,totalnego nooba na tym forum,uswiadomiles...
btw,wiesz sledzik ze jestes 1 dzien tutaj i juz stales sie postacia kultową?:)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
O qwa! Sledzik Ty jestes debesciak... No przyznam sie, ze jeszcze nic mnie na tym forum nie powalilo na kolana, a Tobie sie udalo :lol:
Przysiadasz sie do obcych kolesi (bo znany z widzenia to jednak obcy), chcesz od nich fajka (popularna zaczepka), przeszkadzasz im w rozmowie, zaczynasz do jednego kozaczyc (tu punkty za rozwage, przynajmniej wybrales sobie tego slabszego :lol: ), dmuchasz mu dymem w twarz (co kazdy uznalby za zniewage), po czym dostajesz liscia i serie bluzgow i wiejesz w krzaki i przez plot. Nie wnikajmy juz powyginany czy nie, chociaz moze to i lepiej, bo jakby nie byl to przeskoczyc bys moze nie dal rady i jeszcze bys sie glowa zaklinowal w tym ataku paniki... dopiero by bylo nieszczescie....
A teraz wysil sie troche, postaw sie na miejscu czytajacych i sprobuj sobie wyobrazic jak to wyglada w kontekscie Twoich zainteresowan bojkami i zadymami i ogolnego przekonania ze niezly kozak z Ciebie :rofl:
Przykozaczyles po czym zwiales w krzaki z podkulonym ogonem, pobity przez chudego okularnika :lol:
Wybacz, nie potrafie sobie wyobrazic jak to Cie musi bolec...

I wstydzcie sie wszyscy ze sie ze sledzika smiejecie :!: Sami tez byscie uciekli w tak trudnej sytuacji.... kozaki z internetu :rofl:

Sledzik tu madrosc zyciowa dla Ciebie, naprawde wspolczuje i dlatego pamietaj:
Czasem lepiej siedziec cicho i wygladac na idiote, niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Pozdrawiam
Dran
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
ok ale ja przynajmniej miałem odwagę o tym napisać. na pewno każdemu się zdarzyło mniej lub bardziej nie korzystne zdarzenie. Czasem sie nie myśli jakie to będzie powodować konsekfencje i rzucajac śnieżka możemy zwalić komuś na głowę lawine. Mysle nad tym cały czas i to też wydaje mi się coraz bardziej smieszne.

A Twoja mądrosc zyciowa to chyba nie tylko dla mnie, bo wieje w tym temacie aż łeb urywa.

pozdro
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(

ok ale ja przynajmniej miałem odwagę o tym napisać. na pewno każdemu się zdarzyło mniej lub bardziej nie korzystne zdarzenie. Czasem sie nie myśli jakie to będzie powodować konsekfencje i rzucajac śnieżka możemy zwalić komuś na głowę lawine. Mysle nad tym cały czas i to też wydaje mi się coraz bardziej smieszne.

A Twoja mądrosc zyciowa to chyba nie tylko dla mnie, bo wieje w tym temacie aż łeb urywa.

pozdro

tyle ze umieszczenie tego tutaj to nie kwestia odwagi....po prostu liczyles ze Cie poklepiemy po glowce,powiemy ze my tez tak mamy i ze nie zachowales sie jak cipa...
a fakty sa takie ze podbiles do jakis kolesi,zaczales udawac agresywnego kozaka...jak w swoim podpisie 'bojki,zadymy ect.' :roll: dostales liscia,spanikowales i uciekles...
i tyle
duzo dzieciakow tu pisze,szukajac pocieszenia i podbudowy po tym jak uciekli od potencjalnego zagrozenia...ale zaden z nich jednoczesnie nie pozuje na 'madafaka killera' :roll:
nie widzisz jak absurdalny jest opis w Twoim profilu w porownaniu z sytuacja ktora opisujesz?
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Duł po ucieczce :(
wy wszyscy nie macie za grosz umiejętności człowieczeństwa!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024