Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motylek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Motylek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:cry: :cry: :cry: :cry:

Nad polskimi sportowcami zawisło jakieś fatum...
  • 0

budo_derin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CAMANGULA Wrocław\SŁUPSK
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Najpierw siatkowka teraz pływanie... Na czym jescze ucierpi polski sport?
mam nadzieje ze Otylja wyjdzie z tego i powroci do formy.
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
moze nietaktownie, ale wtrace, to znowu kobieta prowadzila samochod(otylia), a tak pozatym to obawiam sie, ze zakonczy kariere,
doprowadzila do wypadku, w ktorym zginal jej brat, wiec moze sie troche dziewczyna podlamac :/
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Też mam taką nadzieję...Otylia 3maj się!
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Najpierw siatkowka teraz pływanie... Na czym jescze ucierpi polski sport?
mam nadzieje ze Otylja wyjdzie z tego i powroci do formy.

No dokładnie... :cry: :cry:

Otylia jesteśmy z tobą... :wink: Zdrowiej :idea:
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Straszne to co sie stało. Ciezko jej teraz będzie wrócić do formy. Niech pan Małysz i Korzeniowski teraz maja sie na bacznosci :wink:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

moze nietaktownie, ale wtrace, to znowu kobieta prowadzila samochod(otylia), a tak pozatym to obawiam sie, ze zakonczy kariere,
doprowadzila do wypadku, w ktorym zginal jej brat, wiec moze sie troche dziewczyna podlamac :/


Według świadków zdarzenia, pływaczka, kierująca samochodem marki Chrysler, wyprzedzając sznur samochodów, zjechała na lewą stronę jezdni, a potem na pobocze, aż samochód wpadł do rowu i zatrzymał się na drzewie

Stop wariatom drogowym! Ciekawe jak dlugo wyprzedzala i ile jechala. Mistrzowie olimpijscy nie sa niesmiertelni. Zabila brata w wypadku ktory najprawdopodobnie byl z jej winy. Tak to jest jak sie dostanie dobry woz i ma nieco szczescia w zyciu. Mysli sie ze jest sie nietykalnym i smiga. Ma za swoje.

Oczywiscie to wielka dla niej tragedia, mam nadzieje ze nic wiekszego jej sie nie stalo. To co napisalem to niestety brutalna prawda ktora nie wszyscy chca zauwazyc. Nie tak dawno temu, jeden z polskich karateka, Roj, reprezentujacy nas na mistrzostwach swiata i pokonujacy japonczykow nawet tez mial wypadek. Nie wiem czy bedzie chodzil. Ma 4 dan.
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Liczmistrz napisał:
"Stop wariatom drogowym! Tak to jest jak sie dostanie dobry woz i ma nieco szczescia w zyciu. Mysli sie ze jest sie nietykalnym i smiga. Ma za swoje."

Myślę, a właściwie jestem pewien, że teraz to już przesadziłeś. Byłeś tam? Widziałeś?
Nawet jeśli tak było to wypowiadanie się o cudzym nieszczęściu w taki sposób jest lekko mówiąc niegodne.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Liczmistrz ma racje jesli jego słowa rozpatrywać w charakterze przestrogi dla innych. Wyrazy wspołczucia dla Otylii i [i] dla jej brata :cry:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Myślę, a właściwie jestem pewien, że teraz to już przesadziłeś. Byłeś tam? Widziałeś?
Nawet jeśli tak było to wypowiadanie się o cudzym nieszczęściu w taki sposób jest lekko mówiąc niegodne.

Opieram sie na tym co wszyscy wiemy. Szkoda mi Oti i jej brata, ale taka jest BRUTALNA prawda. Nie chce zostac odebrany w sposob "haha, olewka, dobrze jej tak, bo jestem nieczuly" Wyrazilem po prostu swoje zdanie. Nikt nie powiedzial ze bedzie lekko. Spojrz prawdzie w oczy i powiedz - ile osob, siedzac za kolkiem Chryslera nie bedzie chcialo nieco przycisnac. Po to sa przepisy zeby ich przestrzegac. Jezeli nawet jestes mistrzem nie zwalnia Cie to z obowiazku przestrzegania prawa.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Liczmist bycie mistrzem i troche szczescia jakie Otylia miala w zyciu nie ma tu nic do rzeczy. Taki wypadek moze sie zdarzyc kazdemu i to przestroga dla kazdego :(
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Zgadazm sie z Liczmistrz-em, ojejku Otylia zabiła brata i prawie siebie będzie żałoba narodowa, jak by jechała wolniej to nie było by tematu i dojechała by, a tak chciała pokazać jak sie jeździ i ma, i nie chodzi o to że jej nie lubie tylko takie są fakty.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Zgadazm sie z Liczmistrz-em, ojejku Otylia zabiła brata i prawie siebie będzie żałoba narodowa, jak by jechała wolniej to nie było by tematu i dojechała by, a tak chciała pokazać jak sie jeździ i ma, i nie chodzi o to że jej nie lubie tylko takie są fakty.

Ty a skad wiesz co chciala pokazac co? :evil: poprostu wiele osob lubi szybka jazde a do czego to prowadzi widac na zalaczonym obrazku
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
taka druga refleksja, wy piszecie, ze krajsler -zajebiste auto, a przeciez, u nas w polsce sa glownie krajslery lacetti, i inne matizopodobne, wiec moze tak o samochodzie nie piszcie, ze super auto to uderza do glowy, nie mniej wina kierowcy..
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Ty a skad wiesz co chciala pokazac co?

chciała pokazać że nie umie wyprzedzać, i jak wyprzedzać aby w drzewo walnąć to chciała pokazać :?

...według świadków zdarzenia, pływaczka, kierująca samochodem marki chrysler, wyprzedzała sznur samochodów, zjechała na lewą stronę jezdni, potem - na pobocze, aż samochód wpadł do rowu i zatrzymał się na drzewie...

No to czym sie przejmować skoro wiele ludzi lubi szybką jazde, tak to lubiał że uderzyła w drzewo i zabiła brata :roll: życie, a nie wszyscy wielkie hallo "O Jezu(lub w co kto wierzy) otylia miała wypadek, i co teraz będzie, straszne...itd"
pzdr :?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Liczmist bycie mistrzem i troche szczescia jakie Otylia miala w zyciu nie ma tu nic do rzeczy. Taki wypadek moze sie zdarzyc kazdemu i to przestroga dla kazdego :(

Wydawalo mi sie ze to juz wyjasnilem w poprzednich postach. Sprobuje jeszcze raz.
Slawny czlowiek+woz+wypadek=zaloba narodowa
Z tego co wiemy to ona zjechala na bok i to jej wina. Oczywiscie nalezy zalowac i wspolczuc jako sportowcowi i kadrze ale potepiac jako kierowce. No jaki przyklad daje?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

chciała pokazać że nie umie wyprzedzać, i jak wyprzedzać aby w drzewo walnąć to chciała pokazać :?

Pierdolisz takie głupoty ze przykro to czytać lepiej sie zamknij.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

No jaki przyklad daje?

że lepiej pływa niż prowadzi
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Pierdolisz takie głupoty ze przykro to czytać lepiej sie zamknij.

:o może moje wypowiedzi są dla ciebie głupie, może nie tylko dla ciebie ale to wolny kraj i jeżeli nie naruszam regulaminu forum mogę pisać to co myśle bez przeszkód.

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.

Poczułem sie skrzywdzony twoim postem, bo nie pierdole tylko pisze to co wcześniej przemyślałem i jestem tego w pełni świadomy, ale że to zdenerwowanie zostało spowodowane moimi uwagami na temat Otyli której widocznie jesteś fanem.

Jak zwykły szary człowiek (nieznany szerszej rzeszy ludzi) jadąc swoim samochodem, podczas wyprzedzania sznuru samochodów zjedzie na pobocze i uderzy w drzewo i zginie, to większość ludzi po usłyszeniu takiej wiadomości w radiu, telewizji mówi, że to była jego wina, że sam sie o to prosił. A gdy wypadkowi ulegnie znany podziwiany przez ludzi sportowiec/aktor/lub ktokolwiek inny to mówią, że to jest straszne, to napewno nie jego/jej wina. Pisze to z całym szacunkiem dla osoby i osiągnięc Otyli ale to jest jej wina.

PS. Też mam nadzieje że wróci do sportu i będzie reprezentować Polske.
pzdr 8)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Poczułem sie skrzywdzony twoim postem,

Przykro mi nie chciałem cie skrzywdzic
Nie jestem fanen Otylii Jedrzejczak ale wzbudza ona moja sympatie i mam do niej duzy szacunek a smierc jej brata mnie poruszyla natomiast ty wypowiadasz sie w tej sytuacji bez szacunku dla ludzkiej tragedii. Nie widze nic złego w tym ze caly kraj robi z tego tragedie bo mi ona np bardzo poruszyla wyobraznie za kierownicą. Smieszny jestes piszac ze ktokolwiek uwaza ze to nie jest wina Otylli bo jej samochod był tak rozjebany ze policjanci mieli problem z okresleniem jego marki wiec musiała grzać calkiem konkretnie a wyprzedzanie kolumny samochodow tez nie jest typowe dla bezpiecznej jazdy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024