Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łokieć tenisisty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Łokieć tenisisty
witam

mam pytanie odnosnie takiej przypadlosci jak lokiec tenisisty. jakie sa metody leczenia jak powinno sie o taki lokiec dbac (stosowac czy tez nie opaski - jak tak to jakiego typu?) i czy krioterapia jest wskazana czy tez nie? slowem ile sie tylko da.

czegos takiego nabawil sie moj ojciec i w sumie nikt nie jest w stanie powiedziec jakim cudem bo nie uprawia zadnego sportu. co prawda zaczal wczesniej chodzic na silownie ale trenowal pod okiem instruktorow i sie raczej nie przepracowal. no i na silownie chodzil niezbyt dlugo;
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć tenisisty
moja szwagierka (w tym momencie 22lata) grała w tenisa za młodu (ale nie zawodniczo), teraz jest po czterech operacjach (2x2), ale i tak dalej coś ma zjebane. W każdym razie bez chirurga się nie obeszło...

Pozdrawiam
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć tenisisty
nie pitol...łokieć tenisisty leczymy zachowawczo,..czyli odciązamy reke która boli i jest słaba..po jakims czasie samo przechodzi...miałem..wiem jak boli..
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć tenisisty
nie pitoli... tak do końca... ;) może skończyc się operacja ale to w najcięższych przypadkach. w grę wchodzą tez zastrzyki ze steroidów. no i to co powiedziałes...
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć tenisisty
wielkie dzieki

a mozecie polecic jakas fachowa strone gdzie dowiem sie wiecej na ten temat??
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Łokieć tenisisty
moja mama, tez nic nie trenuje (nie licze sporadycznego basenu, czy spacerów ;P) a takze ma "łokieć tenisisty" i póki co miała ręke w gipie (żeby odciążyć łokieć) i nie dało to specjalnie wiele. Miała też jakieś zastrzyki w łokieć i to na pare miesięcy dało efekt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024