Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolano - co mi jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Kolano - co mi jest?
Witam,

Mam taki problem. W sobote na treningu w parterze cos sobie zrobilem z kolanem. Kolano napuchlo (woda?). Szybko polecialem pod prysznic i pod zimna wode. W niedziele prawie cala opuchlizna zeszla. W poniedzialek nie bylo juz jej wcale, dzis (wtorek) juz nic nie widac. Bolu przez ten caly czas (od opuchlizny po dzis dzien) nie bylo wcale i to mnie martwi.

Noga moge normalnie ruszac, kolano (to bylo prawe kolano) moge normalnie zginac, skrecac i nic. Zadnego bolu, zadnego "strzykania", "strzelania" i tym podobnych objawow.
Jakby poprostu kontuzja wsiakla. Jednak pewnie nie ma tak dobrze na tym swiecie, ze tak szybko wszystko sie goi. A ze nie boli, nie znaczy, ze nic sie tam nie dzieje.

Zeby bylo bardziej smiesznie nie wiem co mi sie stalo. Mam kolege co studiuje medycyne (3 rok) i powiedzial mi (po moim opisie) ze poszla mi torebka stawowa. Jak powiedzialem
to znajomemu co na tym sie zna (hobbysta raczej) mowi, ze nie mozliwe poniewaz jakby poszla torebka to by bylalo, opuchlizna tak szybko by nie zeszla, chodzic bym latwo nie mogl i noga w gips.

Oczywiscie robilem sobie oklady oraz smarowalem "Fastum".

Czy to cos powaznego? Jak popytalem duzo osob mialo cos takiego (lokiec, kolano) i wszystko bylo ok. Jak kurowac (leczyc? regenerowac?).

W czwartek (a jak dam rade w srode) pewnie dla pewnosci pojde do lekarza sie dowiedziec, jednak do tego czasu chetnie bym sie dowiedzial co to bylo :)

Z gory dzieki za pomoc
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
Huh. Ciezko stwierdzic. Mi jak poszlo kolanko, to napuchlo zdrowo i mialem krew spuszczana(2x). W twoim przypadku to nie wiem co moglo sie stac. Moze kurde rzepka wyskoczyla, a pozniej wskoczyla na swoje miejsce....watpie zeby lekarz rowniez wiedzial co moglo byc przyczyna tego, ale kto tam wie. Naprawde dziwnie ze tak szybko zeszlo i ustal bol....
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
No wlasnie problem w tym ze bolu wogule nie bylo. Nawet jak byla opuchlizna :roll:

"Niskiego czucia bolu" nie mam. Czuje normalnie dzwignie itp.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
Mialem cos podobnego. Troche pod kolanem, od strony zewnetrznej napuchlo mi cos wielkosci pileczki do golfa. Ibuprom, masci i samo sie wchlonelo. Bolu nie bylo. Ponoc to stluczenie.

Najlepsza kontuzja w moim zyciu 8)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
Idz spytaj policjanta na dworcu, moze tez mial cos takiego.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
może Ci pekła torbiel Bakera... stary idz do lekarza niech Ci zbada kolanoi jakies objawy szufladkowe czy inne rekoczyny no na odległośc nic Ci nikt nie powie zwłaszcza przy tak enigmatycznych objawach jak twoje. wydaje sie że jesli nie ma dużego obrzeku i wylewu krwawego (siniaka po naszemu) to nie powinno być nic groznego ale potwierdzic to musi SPECJALISTA. ;)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolano - co mi jest?
Skoro juz wszyskto ok to sie nie przejmuj - opuchlizna nie musi oznaczac czegos powaznego. Jesli cos zacznie sie zlego dziac z kolanem, lub chcesz miec pewnosc mozesz isc do lekarza.. Tutaj nikt Ci nic konkretnego nie powie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024