Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motylek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotr85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
jechala okolo 180km/h, calkiem bezpiecznie, no i wyprzedzanie kolumny samochodow, tez bezpiecznie :roll: :roll: :roll: , jest to oczywiscie tragedia, ale fakt jest faktem, ze to ona ja spowodowala, pewnie bedzie dalej plywac( zapewne dla brata czy cos w tym stylu), ale nie mozna jej usprawiedliwiac w zaden sposob.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Mate- jestem śmieszny bo wszyscy uważają to za tragedie, a ja nie, oczywiście śmierć jej brata jest tragedią, ale sama tego chciała jadąc jak twierdzicie 180km/h.
Ja czytałem tylko na onecie o tym wczoraj w nocy i dzisiaj z samego rana, i w tym co ja czytałem nie było informacji: ile jechała; dlaczego wyprzedzając zjechała z drogi i uderzyła w drzewo; nie było także rozmów ani z policjantami ani z nikim innym.
Zdziwił byś sie że jednak niektórzy ludzie uważają, że to nie jest jej wina. Szkoda jej brata [*] ale nie jest mi szkoda Otylii.
Ja już sie niewypowiadam na ten temat
pzdr 8)
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Jak ci moze nie być szkoda Otylii. Straciła brata. Nie wiem czy z jej winy czy nie ale to był jej brat. Jak mozesz pisać ze nie jest ci szkoda.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Janusz Kulig
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

wszyscy uważają to za tragedie, a ja nie, oczywiście śmierć jej brata jest tragedią, ale sama tego chciała

Czlowieku zastanow sie co ty w ogole wypisujesz

Szkoda jej brata [*] ale nie jest mi szkoda Otylii.

Jej bratu juz jest wszystko jedno a ona i jej rodzice beda musieliu z tym zyc i oby to bylo nauczka dla ludzi ktorzy zapierdalają jak pojebani
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Głupia pipa wyprzedzała choć nie miał gdzie, przekroczyła dozwoloną prędkośc o 90km/h, zabiła brata.
Podobno mamy demokracje i równość wobec prawa - niech odpowiada jak każdy człowiek za swoje czyny - w tym wypadku za głupotę, spowodowanie wypadku, smierć człowieka i zagrożenie dla innych
Do pierdla i nie ma co jej żałować :evil:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Do pierdla i nie ma co jej żałować :evil:

Pocieszny jestes chlopcze. Jakbyś zamiast zgrywac twardziela chwile pomyslał to doszedlbys do wniosku ze kazdy robi bledy a Otylia i tak juz dostała po dupie. Ty zaś lepiej patrz na siebie zebys sam za kazdym razem dojechal bezpiecznie do domu (o ile masz prawko i samochód)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
mate: "pocieszny jesteś chłopcze" to możesz mowić do swojego małego jak się nim zabawiasz

Otylia straciła brata - naprawdę żal mi chłopaka, ale idąc za tokiem Twojego rozumowania, to sprawcy wypadków, którzy w danym wypadku także ucierpieli w ogóle nie powinni byc karani. A gdyby tak po drugiej stronie ulicy ktoś stał i Otylia go także zabiła - to co puścić jej to płazem bo straciła brata? Medale medalami, szacunek dla jej osiągnięć mam, ale nie chcę, aby mnie kiedyś zabił Znany Człowiek w Szybkim Wozie ( zresztą w ogóle nie chce aby ktokolwiek mnie zabił)

Prawo powinno być równe dla wszystkich
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

. A gdyby tak po drugiej stronie ulicy ktoś stał i Otylia go także zabiła - to co puścić jej to płazem bo straciła brata?

Nie jestem sedzia ale tego bym jej nie puscił płazem a do mojego małego mówie "ty chuju"
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
mate: ok, bez wycieczek osobistych, peace
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
:peace:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
ejjjj dar... co ty wypisujesz, na mój gust to z Ciebie zwykła zawiść przemawia w stylu "podwinęła jej się noga. Do pierdla!!! " Sory, ale tak to z boku wygląda.

Oczywiście, że kara dla Otylii powinna być łagodniejsza.
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

ejjjj dar... co ty wypisujesz, na mój gust to z Ciebie zwykła zawiść przemawia w stylu "podwinęła jej się noga. Do pierdla!!! " Sory, ale tak to z boku wygląda.

Oczywiście, że kara dla Otylii powinna być łagodniejsza.


Jaki k**** błazen :evil: :evil: Czlowieniu prawo jest jedno dla wszystkich :!: nieważne czy ktos dobrze uprawia sport czy nie... :!: :!: To, że dobrze pływa oznacza że może zapierdalać 180km/h :?: :?: No skoro tak uważasz to zdolny jestes :?
Heh ciekawe gdzie jej sie tak spieszyło... :cry: :?: :?:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Jaki k**** błazen

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.

idąc dalej

To, że dobrze pływa oznacza że może zapierdalać 180km/h No skoro tak uważasz to zdolny jestes


A gdzie napisałem, że tak uważam ? Napisałem, że kara powinna być łagodniejsza, przez wzgląd na zasługi dla kraju i takie tam, sąd na pewno weźmie to pod uwagę.
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Jaki k**** błazen

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.

No niech będzie niewiedziałem :o

el_sanchez napisał:
To, że dobrze pływa oznacza że może zapierdalać 180km/h No skoro tak uważasz to zdolny jestes


A gdzie napisałem, że tak uważam ? Napisałem, że kara powinna być łagodniejsza, przez wzgląd na zasługi dla kraju i takie tam, sąd na pewno weźmie to pod uwagę.


No dobra zasługi dla kraju ale za to jak sie bratu zasłużyła...
180km/h dla mnie czysta głupota... mozna poszaleć ale żeby szaleć trzeba umieć, moze i plywac umie ale na drodze widąc gówno potrafi...

No a co jak co całkiem mozliwe, ze sad złagodzi jej kare... :?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

No niech będzie niewiedziałem Surprised

niewidza i nieznanie regulaminu nie jest okolicznością łagodzącą(wczuwam sie jeszcze troche latek)- powstrzymuj sie troche :wink:
A do tematu ja sie już nie wypowiadam
pzdr 8)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Moim zdaniem powinna poniesc jakaś kare za spowodowanie wypadku , choć szczeze mówiąc to dokonca zycia bedzie miała wyrzuty summienia za to co zrobiła i to jest najciezsza kara moim zdaniem
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Moim zdaniem powinna poniesc jakaś kare za spowodowanie wypadku , choć szczeze mówiąc to dokonca zycia bedzie miała wyrzuty summienia za to co zrobiła i to jest najciezsza kara moim zdaniem

Bez jaj.

Powinna ponieść konsekwencje...zbyt długo i zbyt nieudolnie w tym kraju alczy sie z czymś takiem na ulicach, żeby to odpuścić. Przestańcie sie litowac..to ona zabiła brata, powinna isc pod sad, jak kazdy człowiek, za "nieumyślnne spowodowanie śmierci". Walneła w drzewo, co by było, jakby walneła w czyjs samochód? Ile jeszcze ludzi by pogrzebała w blaszanej puszce? 2, 3...a moze 5-cała rodzine?


P.S
Tylko zemnie nie róbcie teraz skur...a...szczerze wspólczuje rodzinie Jędrzejczaków, Otyli nie.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek
Ducan: chyba nie dowidzisz .Przecież napsiałęm ze powinna poniesc karę. A i tak cieższa od samego wiezenia bedzie swiadomośćdo końca życia, że zabiło sie brata
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Motylek

Powinna ponieść konsekwencje...zbyt długo i zbyt nieudolnie w tym kraju alczy sie z czymś takiem na ulicach, żeby to odpuścić. Przestańcie sie litowac..to ona zabiła brata, powinna isc pod sad, jak kazdy człowiek, za "nieumyślnne spowodowanie śmierci".


Zerknijcie tu, jak to wygląda (pod linkiem jest więcej, ale za jakiś czas zniknie w archiwum GW)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat skazał w poniedziałek warszawski sąd rejonowy policjanta, który ścigając pijanego kierowcę sam spowodował śmiertelny wypadek. Rodzina poszkodowanej nie chciała oskarżać pirata drogowego, ale prokurator domagać się będzie dla niego surowej kary.

Nie było w tym roku trudniejszejszej sprawy o wypadek drogowy w stolicy. Na jednej ławie oskarżonych zasiedli obok siebie policjant i ten, który był ścigany. Naprzeciwko matka, mąż, najbliżsi Anny Cieślak, która 14 września 2003 r. zginęła na skrzyżowaniu ulic Odrowąża z Pożarową. Z prędkością 113 km/h uderzył w jej auto policyjny radiowóz. Ona wjechała na skrzyżowanie powoli, na zielonym świetle. On miał czerwone. Biegli, prokuratura, a wczoraj sąd uznali, że chociaż policjant jechał autem uprzywilejownym, nie zachował należytej ostrożności. A powinien.

Obok policjanta na ławie okarżonych znalazł się Paweł Sz. - pirat drogowy. Tamtego wieczora, zanim usiadł za kierwonicę wypił pięć, sześć piw, do czego się przyznał. Gdy na Modlińskiej chciał zatrzymać go policyjny patrol wcisnął pedał gazu. Zgasił światła. Kilkanaście kilometrów uciekał ulicami Pragi, często pod prąd. Dlaczego uciekał? - Przestraszyłem się odpowiedzialności za jazdę po pijanemu. Przestałem racjonalnie myśleć - tłumaczył wczoraj. Przepraszał rodzinę zmarłej.

Błędy będą się zdarzać

To nie piratowi pomstowała jednak matka zmarłej kobiety. - Zwróć mi żywą Annę! Zobacz zabójco coś zrobił! - pokazywała policjantowi, łkając, ostatnie zdjęcie ukochanej córki.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024