Skocz do zawartości


Zdjęcie

warsztaty w UNICARze....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
A w ogóle to moze zejdzmy z tematów grupowych i wróćmy do tej dyskusji o warsztatach ogólnie?? :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

A pretensje masz do mestre ze dostalas w nos. Mozesz miec je do siebie o to ze nie dowiedzialas sie jak sie cwiczy w Unicarze.


jakos dziwnie to brzmi...nemez, a moze lepiej wystawic nos poza swoja grupe i zobaczyc jak sie cwiczy gdzie indziej?

A w ogóle to moze zejdzmy z tematów grupowych i wróćmy do tej dyskusji o warsztatach ogólnie??


przeciez temat byl o warsztatach Unicaru ;)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

przeciez temat byl o warsztatach Unicaru


Wiem ale kicha się powoli robi... Jeszcze większa niż jak ja się odzywałem a to juz sztuka ;)
  • 0

budo_galo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
hmm.. zawsze tak jest ze kazdy.. ma swoje zdanie.. i bedzie bronil swojej grupy bo uwaza ja za najlepsza.. ale znam wielu ludzi z grupy unicar.. ktorzy w zyciu nie widzieli innych grup na oczy.. !! w kazdym badz razie dyskusja jest bez sensu.. i popieram white luna.. nie naskoczyla na nikogo. a jedynie sie pozalila.. jej prawo.. wylaczam sie z dyskusji. bo nie ma ona sensu..

a zeby sie nikt nie czepial... bylem na roznych roda w polsce.. w adg, axe,unicar,compania.. i wiem jak graja rozne grupy..
  • 0

budo_nemez
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
A ja wyrazilem swoje zdanie o warsztatach z Unicaru i oczywiscie bede bronil swojej grupy, grupy w ktorej cwicze.

White Luna jesli nie widzisz sensu w cwiczeniach ktore byly na warsztatach moze powinnas zrobic swoje warsztaty i zaprosic na nie mestre. Na pewno nauczyla bys ich wiecej niz oni ciebie. Wg ciebie zalosne warsztaty bo za ciezko, dwie techniki sie uczylas (ja tam pamietam troszeczke wiecej).

A temat jak najbardziej konkretny i nie widze sensu zeby go zamykac.



[quote]ale znam wielu ludzi z grupy unicar.. ktorzy w zyciu nie widzieli innych grup na oczy.. !! [/quote] A ja znam wielu czlonkow z innych grup ktorzy nigdy nie widzieli jak cwiczy Unicar a sie o nim wypowiadaja na podstawie wyrobionej i rpzekazywanej opinii przez starszych stopniem.

[quote]Ehh no żeby nie było że jestem nieobiektywny... Faktycznie w UNICARze lejecie tak początkujących z premedytacją??[/quote] A czy Nastula co wystartowal w Pride mial do kogos pretensje ze dostal bencki? Jak wchodze do roda to staram sie zablokowac lub uniknac kopnieca, tego sie uczymy w Unicarze.






[/quote]
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

A czy Nastula co wystartowal w Pride mial do kogos pretensje ze dostal bencki? Jak wchodze do roda to staram sie zablokowac lub uniknac kopnieca, tego sie uczymy w Unicarze.


A czy on jest poczatkujący?? Zapytaj się raczej czy dostał bęcki na pierwszych treningach... To tak gwoli logiki bo w dyskusji już nie biorę udziału.

Ps. Podobała mi się walka Nastuli mimo że przegrał...
  • 0

budo_nemez
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Jezeli ja bym dostal od mestre to nie zastanawialbym sie czemu on to zrobil tylko co zle zrobilem ja? co moglem zrobic aby tego kopniecia uniknac. Wszystko.

Wielkie halo wokol malej sprawy. Moze zmienmy temat Z "Warsztatow w Unicarze" na "Obita White Luna ma pretensje do Mestre Secao".
:evil:
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
wina jest zawsze po stronie tego co dostaje, jak ktos nie potrafi unikow, przejsc balansem pod kopnieciami i nie potrafi grac ostro i szybko to nie wchodzi do roda gdy jest taki ton w roda nadany przez berimbau ( z postow wynika ze tak tam grali ), jesli ktos sie pcha z niskim cordao w taki mlyn to musi sie liczyc z tym ze ktos go "upomni". "nauczy" albo wskaze bledy i dziury w obronie

jak czytam co trenowala WL i jak sie wypowiadala na poczatku to moge sobie sam zgadnac jaki ma charakter i za co dostala
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
heh ale to jest zupełnie inna sprawa od tego że "u nas się tak gra".
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

jak czytam co trenowala WL i jak sie wypowiadala na poczatku to moge sobie sam zgadnac jaki ma charakter i za co dostala


no za co? bo też jestem ciekawa... i jaki to ja niby mam charakter, że zasłużyłam sobie na takie taktowanie?

PS: znowu się zaczyna :( ... a już było tak fajnie... GASPAR WRÓĆ!!!!
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

jak czytam co trenowala WL i jak sie wypowiadala na poczatku to moge sobie sam zgadnac jaki ma charakter i za co dostala


no za co? bo też jestem ciekawa... i jaki to ja niby mam charakter, że zasłużyłam sobie na takie taktowanie?

PS: znowu się zaczyna :( ... a już było tak fajnie... GASPAR WRÓĆ!!!!
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
oj sorki :oops:
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
zaraz zaraz nemez.... MESTRE SECAO? buahahahah :) to w unicarze nie tylko conatra-mestre awansują na mestre, ale profasorowie też? :lol:

przepraszam, musiałam....
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Nie poprawiaj go ! On cwiczy w Unicarze i wie lepiej ! :X (pierwszy raz uzywam tej emotki ... :lol: )



:roll: Przeca to sie poryczec mozna czytajac te durnoty wszystkie ...
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
zgadzam się, ale cóż na mogę?? poraz 100 powtarzać, jaki miałam cel zakładając tego posta...?
proszę Cię...

ale spokojnie, ja muszę się dowiedzieć, jaki mam charakter, że należy mnie bić :lol:
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
No pewno butny, zaczepny, arogancki, opryskliwy, niefinezyjny, prostacji... :twisted:
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
wcale nie! moja grupa jest lepsza :wink:

zamknijcie to juz :idea:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

wcale nie! moja grupa jest lepsza :wink:

zamknijcie to juz :idea:

faj ju!moja jest najlepsza!
dooobra ludziska,kazdy bedzie pisal swoje wiec nie ma sensu ciagnac tego dluzej,chociaz z drugiej strony chociaz forum zyje :) uira niech sam zadecyduje co z tym zrobic.

pozdro tylko dla CPPA...psia kostka!! :twisted: :wink: :wink:
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

No pewno butny, zaczepny, arogancki, opryskliwy, niefinezyjny, prostacji... :twisted:


no i wszystko jasne 8)
  • 0

budo_baiano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
czemu wszystkie poczytne i "popiśne" tematy mają być zamykane?
Fakt, sporo tu śmieci, ale ja znajduję kilka ciekawych postów, których bez tego tematu by nie było... i tu uznanie dla Rasputina, Amerindio, Sucuri i Gaspara... ale nie za treśc, a za styl wypowiedzi. Jednak da się rozmawiać, co więcej, rozmawiać na poziomie. Wg. mnie, dla tych kilku perełek warto prowadzić takie dysputy.

I jeszcze szybki powrót do tematu:

nie róbmy z capoeiry szkoły tańca (chodzi mi tu o pozbawianie jej agresji i bezkontaktową grę), ale pamiętajmy też, że osoba która przychodzi na warsztaty/szkolenie to nie doświadczony dżudoka, startujący w prestiżowych zawodach... jak widać granica jest bardzo cienka i ruchoma
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024