Skocz do zawartości


Zdjęcie

warsztaty w UNICARze....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Ludzie uwzięliście się WL tylko, dlatego, że wyraziła swoją opinie na temat warsztatów. Ma do tego pełne prawo żeby napisać, że jej się nie podobało, może wyobrażała sobie zupełnie, co innego. Niepotrzebnie robicie z igły widły. Uirapuru piszesz, że capoeira to nie kapitalizm, podejście w stylu: "place to wymagam”, czyli wyobrażasz sobie, że zapłacę za trening a tam zamiast przekazania konkretnej wiedzy będzie gadanie o dupie Marny. Forum jest po to żeby przedstawiać swoje opinie a to, że WL wyraziła swoją krytykę to znaczy, że jest gorsza. Zadajcie Sobie pytanie czy nigdy nie mieliście jakiegoś uczucia, że trening, warsztaty itd. nie były tym, czego się spodziewaliście, że w 100% nie byliście zadowoleni?
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Yyyy to o czym jeszcze chcesz dyskutować?? Zdarza że się w capoeira trochę potłuczesz... Ktoś inny już Ci napisał że wg niego ten trening był ok, mysmy go nie widzieli więc trudno nam oceniać. A co do twojej wypowiedzi że nauczycielem można być dzięki uczniom to działa też w drugą stronę- nie mozna być uczniem bez nauczyciela ;)

bo nie jest dla mnie argumentem: "mówisz tak, bo masz niski corad, bo nic nie umiesz, idź coś zrób ze sobą".


a widzisz to nie do końca jest prawda... w jakim rytmie grałaś kiedy zostałas wywrócona?? pamietasz?? czy zauważyłas elementy wspólne miedzy technikami których się uczyłas a rozgrzewką?? jak była prowadzona roda?? to trochę jakby ktos kto nawet nie umie świecy w samochodzie wymienić i ma prawko jazdy od 2 dni krytykował konstrukcję samochodu którym się rozbił... nie warto lepiej zacząć od siebie??

moim zdaniem po prostu strzeliłaś faux pais i już... i nie mówię tego bo sam ćwiczę Bóg wie ile... ćwiczę dość krótko...

Ps. Nota bene nie pochwaliłas się w takim razie gdzie ćwiczysz jeśli nie ćwiczysz w UNICARze
  • 0

budo_cz4rn4
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CB Piła
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
WL, bez nerwow. Ja podeszlam do tego tematu na luzie, chcialam wymienic zdania z przymrozeniem oka [nie wiem, czy zauwazylas -> :wink: ]... Nie musisz mi nic wiecej tlumaczyc, nie uwzielam sie na Ciebie, po prostu tak jak Ty wyrazam swoje zdanie.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
No własnie... W sumie to chyba nikt się na Ciebie WL tu nie uwział :) po prostu niektórzy mają taki a nie inny styl bycia... Piszę tu również o sobie :)
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

WL, bez nerwow. Ja podeszlam do tego tematu na luzie, chcialam wymienic zdania z przymrozeniem oka [nie wiem, czy zauwazylas -> :wink: ]... Nie musisz mi nic wiecej tlumaczyc, nie uwzielam sie na Ciebie, po prostu tak jak Ty wyrazam swoje zdanie.


ja się nie denerwuję, tylko mi czasem rączki i nóżki opadają... :wink:
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

No własnie... W sumie to chyba nikt się na Ciebie WL tu nie uwział :) po prostu niektórzy mają taki a nie inny styl bycia... Piszę tu również o sobie :)


no Ty w szczególności!

nazywasz to stylem bycia? i to ja mam mieć niby nos z drugiej strony?! bahahahahahha :lol:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

(...)jeszcze kilka dni i bedziemy mieli forumowa wojne

no prosze...wiecej chyba nie ma co dyskutowac
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

nazywasz to stylem bycia? i to ja mam mieć niby nos z drugiej strony?! bahahahahahha


Słonko ja już miałem nos złamany ;) ucz się na moich błędach :-P
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Szkoda tylko ze zamieniasz to w obrzucanie się błotem.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

Szkoda tylko ze zamieniasz to w obrzucanie się błotem.

Pozdrawiam.


JA??????????????
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
widze,ze rozmowa dotyczy dwoch osob moze tak prv? :roll:
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....

czy coś jeszcze mam wyjaśnić?


tak. powiedz mi Słonko czy na trening zakladasz stringi czy nie ??? a na codzień ??? ...



a tak poważnie i bez zartow:

mysle ze temat powinien byc GAME OVER ...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
White Luna: to Ci powiem w skrócie, poprostu - więcej pokory. I to samo do Szalonego. Owszem, zdarzyło mi się pojechać na imprezę, na którą bym może nie pojechał, gdybym wiedział jak będzie wyglądać. Ale byłem już na paru i nie umiem wciaz okreslic jaka bedzie nastepna. tymbardziej, ze Ty oceniasz paru ludzi na podstawie jednych warsztatów.

Szalony: jesli na podstawie dluzszych obserwacji wyniesiesz wrazenie ze nie podoba Ci się, to zmien grupę - proste rozwiazanie. Ale dziwi mnie wynoszenie podobnych wrazen po jednej imprezce. Nawet jak ktos bedzie chcial Ci gadac o dupie Maryni, to posłuchaj, bo może ten ktoś lepiej wie, co dla Ciebie jest dobre. Nie mam zadnej stycznosci z UNICARem i nie bronie ich, raczej staram się zwrócić uwagę na błąd w rozumowaniu White Luny. Szczerze mowiac nie obchodzi mnie to co o swojej grupie mysli, ale wyobrazam sobie, ze gdyby wiecej bylo takich ludzi, to sekcje capoeira bylyby robione pod publiczke - przyjezdzal by "poprawny politycznie" instruktor, pokazywalby cos co by sie wszystkim spodobało, zgarnąłby za to hajs i wszyscy byliby hepi.

Ja tam wole mimo wszystko, by ktoś mądrzejszy ode mnie zadecydował o drodze capoeira, jaką powinienem iść. I nie mnie chyba oceniać, czy ten ktoś jest bardziej czy mniej mądry, za coś swój stopień dostał. Ja tam jestem tylko od ćwiczenia i uczenia się ;)

Poprostu moim zdaniem White Lunie skończą się kiedyś grupy, do których będzie mogła jeździć na warsztaty, jeśli będzie tak wybrzydzać - zawsze można się do czegos przyczepić przecież.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Kurde - tak czytam ten topic i czytam.. i chciałbym coś w końcu powiedzieć ale dyskusja sie trochę zawężyła ostatnio :wink:
Więc powiem tyle - taką gatkę WL & friends vs. Sawosz & comitva to można prowadzić w nieskończoność...
Każda strona po trzy razy powtórzyła swoje stanowisko, wszyscy już wiedzą o co chodzi i każdy wyrobił sobie opinię...

Więc proszę - nie piłujcie już :)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Czemu zaraz ja... :-P Ja już sie nie odzywam... :(
  • 0

budo_sucuri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
hm Witam, dziewiczy post...
Śledziłem ten temat z niemałym rozbawieniem WL faktycznie sie uniosła, ale wydaje mi sie ze było to raczej przyczyną agresywnych odpowiedzi na jej pierwszy post, a post był poprawny , o ile dobrze pamietam jest to forum otwarte dla wszystkich i kazdy moze wyrazac tutaj swoje opinie, musza one oczywiści spełniać kilka zasadz, ale z tego co przeczytałem, a przeczytałem uważnie post WL jest konstruktywny , i przede wszystkim kulturalny. A to ze to komus niepasuje to inna sprawa, on takze moze wyrazic tutaj swoja opinie KROPKA
niemiłe i nierozsadne jest mowienie ze ktoś sie niezna i niema prawa wgłaszac pogladów bo ma pierwszy cord i pisze pierwszego posta :) smieszne prawda...
z tego co ja wiem o Capoeira to trzeba ja przede wszystkim czuć, trzeba mieć w głowie i jest to owiele wazniejsze od foliaseki, czy poprawnej armady.
Na warsztatach byłem, a podłożem problemu WL jest to ze jej wizja capoeiry jest zupełnie inna od wizji instruktora z którym jogowała. wg. mnie instruktor zachował sie w tym przypadku nieelegancko wycinajac brutalnie duuuzo nizsza od siebie stopnem dziewczyne a wczesniej sprzedając jej kopa w nos, było by to nic nadzwyczajengo gdyby grał ze mną, poza tym nie zapanował nad rychem kopiac WL , bo to osoba wyższa cordem powinna kontrolowac swoja gre i siebie w rodzie...
a tak nawiasem mowiac to tylko WL potraktował w ten sposób.
mam tylko nadzieje ze sie myle i ze nie zrobil tego dlatego ze byla z innej grupy...

To tyle zeby nie przedluzac pragne dodac ze nie neguje niczyich umiejetnosci ( no moze poza ta jedna wpadka z kopnieciem) , instruktor faktycznie reprezentuje wysoki poziom, jest dobrym technikiem, bardzo podobaly mi sie jego kopniecia obrotowe z wyskoku, lecial wysoko i bardzo statecznie... dziekuje za wysluchanie, chociaz nie mieliście wyjscia :)
nie chcialem urazic nikogo z Unicaru, jezeli tak to odebraliscie to znaczy ze nie czytaliscie uwaznie, i niechce aby moj post stal sie kolejnym powodem do przekonywania kogos kto ma wiecej racji, poprostu wyraziłem swój poglad :)

chamo me PARKERS , to do Wójta ... :P Pozdrowionka i AXE na kazdym kroku
  • 0

budo_galo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
przeczytalem caly watek.. i moze nie powinienem sie odzywac.. ale...

uwazam ze white luna ma prawo byc niezadowolona.. a z drugiej strony nie.. jezeli jej grupa.. ma inny styl i metodyke nauczania to sadze ze nie powinna byla jechac do innej grupy na warsztaty... uwazam ze swoich doswiadczen (2lata spedzone u Sem Memoria) ze ich capo mi sie nie podoba... i wielu przypadkach capo nie przypomina... uwazam ze osoby z pierwszym cordao.. powinny w roda.. sie uczyc.. ale osoba z wyzszym stopniem powinna im to umozliwic ?? a czy jezeli przy wejsciu do roda dostanie sie w twarz.. to co wtedy ?? czy cie cos to nauczy ?? sadze ze tak i nie.. nastepnym razem bedzie sie czujnieszym i bardziej uwaznym... a z drugiej strony ?? mozna nabrac strachu do roda.. do gry z wyzszymi alunos.. Niewiem czy metodyka nauczania w UNICAR jest wlasnie taka.. ale ze swojego doswiadczenia wiem ze jest to troche bez sensu... dla przykladu z mojego piatkowego treningu.. zostalem odwiedzony przez 6 osob z UNICARU.. 5 z 1 stopniem... a 1 ze stopniem GRADUADO.. tak sie zlozylo ze na treningu u mnie byl tez GRADUADO FERREIRO.. inna sprawa ze alunos z unicaru wchodzili caly czas do roda.. a ich trener siedzial na lawce.. (niewiem czemu moze sie bal...) ale.. kazda jedna osoba.. z unicaru.. probowala wykonac bencao i ginga.. i tyle.. zero poruszania.. zero gry tylko jakies kopniecie.. i ginga.. fajnie by bylo jezeli te kopniecia byly dopracowane.. ale gdzie tam.. GInga... rece przy klacie.. (niewiem ale mnie uczyli zeby garde trzymac przy twarzy)... wszytsko bylol by fajnie.. gdyby byl spokoj... ale nie oni zaczynali.. doszlo do tego ze kazde wejscie.. z osoba z unicaru konczylo sie jej ladowanie na parkiecie... moze lubia ?? dla mnie bez sensu jest walka w roda.. jezeli nie zna sie podstaw.. a tak wlasnie bylo...
i powinnismy sobie zadac pytanie ?? czu jezeli wejdzie sie do roda z kims doswiadczonym to po to zeby przy berimbale dostac strzala ?? i skonczyc gre ??
a po drugie czy capo to nie plynne poruszanie sie czajenie balans rozne przejscia ?? i w koncu atak ?? bo jezeli tak to co wy w tym unicarze cwiczycie ??
niewiem chociaz kazdy ma swoich nauczycieli... szanuje pana fabe.. za wieloletni staz.. w karate w capoeira zawdzieczam mu to ze moze gdyby nie on to nie bylo by artes das gerais i oficina da capoeira..
  • 0

budo_alegría (piciu)
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
Uira zamknij proszę topica co prędzej bo zrobi się burdel...

Kłótnie która grupa uczy lepiej, a która gorzej do niczego nie prowadzą. Niech każdy robi swoje zamiast sobie wrzucać wzajemnie 8)
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
WL, chyba w Twoim mniemaniu capoeira to taniec a musisz sie liczyc z tym ze zawsze mozna dostac. A kazdy cios ktory dojdzie Cie czegos nauczy. O wiele wiecej niz przy przelatywaniu przez 100 technik w 3 godziny tak jakby Tobie sie to marzylo...

Co do profesora Secao to panie Sucuri nie kopniecia obrotowe z wyskoku sa jego najmocniejsza strona ale malicia i przewidywanie ruchu przeciwnika...

A co do postu Galo to no comment... Nikt nie chce rozpetac burzy tylko jakos tak sie nabluzglalo na styl UNICARu?

To tyle. Cya.
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: warsztaty w UNICARze....
ja też tylko patrzę ostatnio :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024