Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
nowa gwiazda internetu,moze ktos walke z kimbo mu ustawi :lol:
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
oprych dostaje nauczkę.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
ten clip jest bezcenny jak toś po niemiecku szprecha to polecam w orginale.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
to jest tak sztuczne ,ze nie moze byc prawdziwe
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

to jest tak sztuczne ,ze nie moze byc prawdziwe

ale jest prawdziwe ten klip został wykorzystany np w programie "tv total" prowadzonym przez eks prezentera niemieckiej vivy Stefana Raab.Tu daje
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Było, jedno i drugie.
  • 0

budo_fris88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wiem wiem że trzeba się rejestrować jak ktoś nie ma ale polecam mocny filmik koleś robi masakre nożem

CCTV footage, Zunyi, Guizhou, China - Man bursts into courthouse and in less than sixty seconds stabs four people. Apparntly his intention was to kill a judge, who had "sent him him onto the road to ruin".
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
hmm, kolo wpada na pomysł, że fajnie byłoby sprawdzić wytrzymałość swojej dziewczyny na ciosy nożem. A te pizdy z chodnika z tymi pseudo kopnięciami to ręce opadają... pewnie geje, bo to Holandia lol
ostrzegam, że dość ostre.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Mocne. Ta laska mimo, że koleś jej tyle razy nóż wbił, to była jeszcze w stanie wstać, odejść kawałek dalej i przez chwilę stać. Fuks, że w tętnicę nie dostała, bo tryskałoby na lewo i prawo. 8O
  • 0

budo_zales200483
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Plock, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
O zesz w morde . Srogie. Jak mozna przez dobra minute stac i patrzec i nic nie zrobic. Wystarczyloby zeby jeden zlapal za jedna reka, drugi za druga, trzeci za fraki i by go bez problemu sciagneli....Solidny front w pape tez dalby rade :evil:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Mocne. Ta laska mimo, że koleś jej tyle razy nóż wbił, to była jeszcze w stanie wstać, odejść kawałek dalej i przez chwilę stać. Fuks, że w tętnicę nie dostała, bo tryskałoby na lewo i prawo. 8O


No cóż, film jest niewyraźny, więc cholera wie gdzie dostała, ale farby sporo poszło...

co do reakcji gapiów- czasami jak widzisz takie coś to po prostu jesteś w szoku, dobre, że chociaż ktoś to nakręcił, będzie dowód do sądu. Co nie zmienia faktu, że ludzie mogliby się szybciej ruszyć :/
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Możliwe.

Masz więcej tego typu filmów? Wrzuć tutaj albo na priva.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Pamiętam, że kiedyś już był ten filmik. Zachowania świadków po prostu nie rozumiem, co oni wyprawiają, czemu głaszczą go stópkami po plecach?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Pamiętam, że kiedyś już był ten filmik. Zachowania świadków po prostu nie rozumiem, co oni wyprawiają, czemu głaszczą go stópkami po plecach?

A Ty byś podszedł i poszedł na solo z kolesiem z kosą, w imię obrony jakiejś nieznajomej babki? Ja nie. Najprawdopodobniej bym na psy zadzwonił i odszedł nawet nie próbójąc robić "głaskania stópkami po plecach".
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

A Ty byś podszedł i poszedł na solo z kolesiem z kosą, w imię obrony jakiejś nieznajomej babki? Ja nie. Najprawdopodobniej bym na psy zadzwonił i odszedł nawet nie próbójąc robić "głaskania stópkami po plecach".


Stary jakie solo.. koleś na niej klęczał, więc mocny soccer kick i po sprawie, tym bardziej jakby kilku ludzi było. Takiego kozika byś się bał? Kurwa, ja rozumiem, że czasami można mieć opory przed "wtrącaniem się", ale tutaj jeden koleś szlachtuje kobietę w biały dzień, a tłum stoi i patrzy... nie no fajnie, zajebiście budujące, że społeczeństwo już takie znieczulone...
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
dzieki za komenty, pierdole nie ogladam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

(...)
Stary jakie solo.. koleś na niej klęczał, więc mocny soccer kick i po sprawie, tym bardziej jakby kilku ludzi było. Takiego kozika byś się bał? Kurwa, ja rozumiem, że czasami można mieć opory przed "wtrącaniem się", ale tutaj jeden koleś szlachtuje kobietę w biały dzień, a tłum stoi i patrzy... nie no fajnie, zajebiście budujące, że społeczeństwo już takie znieczulone...

Oczywiście doceniam Twój truizm i czysto teoretyczną znajomość tematu, ale dostałem już kiedyś kosę i nie wyszedłbym na solo z nikim kto nawet miałby 1cm ostrze, a nas byłoby 10. Chyba, że sam miałbym sprzęt.
  • 0

budo_zales200483
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Plock, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Niedziel wszystko zalezy od sytuacji. IMHO osobnik na filmiku wydaje sie kompletnie nieswiadomy otoczenia, cala uwage skupia na dzganiu tej babki. Jak juz mowilem wystarczyloby gdyby jedna osoba od tylu zlapala go za jedna reke, druga za druga, a trzecia za wlosy/bluze/szyje i by go bez problemu obezwladnili. Doceniam twoje zdanie na temat sytuacji z nozem, duzo sie o tym rozpisywano na forum, ale dla mnie w tej konkretnej sytuacji bylo mozliwosc wzglednie bezpiecznego obezwladnienia tego typa.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

A Ty byś podszedł i poszedł na solo z kolesiem z kosą, w imię obrony jakiejś nieznajomej babki? Ja nie. Najprawdopodobniej bym na psy zadzwonił i odszedł nawet nie próbójąc robić "głaskania stópkami po plecach".

To bardzo słabo ci powiem. Nie wiem o jakim solo mówisz, koleś siedział na babce i ją ciął nożem, próbowałbym odwrócić jego uwagę, sprzedać mu porządnego kopa w głowę żeby podniósł się i ją zostawił. Ja mogę w razie czego przed nim uciekać jak się na mnie z nożem rzuci, ranna dziewczyna leżąca na ziemi już nie bardzo. Mówisz że tylko byś zadzwonił na policje i odszedł? Zanim policja by przyjechała ona by już pewnie nie żyła. Mógłbyś chociaż krzyknąć że nadchodzi policja, próbować go spłoszyć, robić cokolwiek, zostać żeby pomóc dziewczynie jak koleś w końcu odejdzie/ucieknie. Z twojego opisu wynika, że zachowałbyś się jeszcze gorzej niż ci przechodnie z filmiku (dość aspołecznie).
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
@Niedziel
Troszke mnie zdziwiles ta wypowiedzia. Wiadomo ze nikt nie chce walczyc z nozownikiem i dostac kosy ale to byla zupelnie inna sytuacja.
Koledzy dobrze tutaj powiedzieli. Doskoczyc nawet od tylu jeden porzadny kop w mache i moge sie zalozyc ze padlby jak dlugi. Moge sie zalozyc ze gdyby ktoys z nas ruszyl pierwszy tlum poszedlby za nim. Kazdy boi sie zaczac ale jak znajdzie sie jedna osoba ktora podejmie dzialanie impuls automatycznie rozchodzi sie po innych. Koles nie mial niewiadomo jakiej kosy a jakis harcerski kozik. Przeciez jakby mial zwykly noz np kuchenny babka bo tych ciosach w szyje i klatke nie mialaby prawa przezyc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024