Skocz do zawartości


Zdjęcie

JA I DRES!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JA I DRES!
Świat jest chory :!: Wyszłam z domu po jakoś przed 21.00, szłam z plecakiem (niosłam blaszkę do ciasta babci), a tu drogę zachodzi mi jakiś dres i do mnie "Dawaj plecak!", ja pierwszy raz miałam taką sytuację dziś więc miałam strach w oczach, ale pomyślałam, że nie mogę oddać mu mojego plecaka i sobie iść. Dres był mojego wzrostu, ale miał pewnie ze 28 lat więc był starszy sporo, widać, że pewny siebie, a ja miałam oczy jak pięć złotych. Ja do niego, że nie oddam, bo z jakiej racji, a on że jak chce żeby mi się nic nie stało to żebym nie pyskowała, bo "dostane po ryju i więcej tamtędy nie przejdę". Chciałam po prostu go ominąć, a on mnie za ramiona wziął i docisną do stojącego obok śmietnika. Kopnęłam go w krok z całej pary jak się dało, dres się schylił i jeszcze dostał kopa w twarz, w nos chyba trafiłam i uciekłam. Blok babci był trzy dalej, uciekłam, wpadłam z hukiem, nawet nie myślałam wtedy o tym, dotarło do mnie dopiero jak opowiedziałam babci i doszło do mnie, że to było moje pierwsze, mam nadzieję ostatnie "starcie" z "bandytą".
Jak można kogoś napaść :?: Dziewczynę, która sobie idzie, nikomu nie przeszkadza, wygląda w miarę normalnie i w ogóle 8O Dla mnie to chore. Ja nie wychodzę jak się ściemni. Nigdy więcej sama nie wyjdę. To był jakiś osiedlowy dres, co ja zrobię jak go spotkam, a on mnie pozna? Nie wiem. Musiałam to tu powiedzieć.
Pozdrawia Green_Lady.
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
gratulacje dobrej reakcji :wink:

co ja zrobię jak go spotkam, a on mnie pozna?


zrobisz mu powtórke z rozrywki :)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Oooou, z fartem że się wyrwałaś...Cholera wie co takiemu mogło przyjść do głowy.

Nie masz jakichś starszych kolegów, którzy skopali by tego żula? Ja bym to tak rozwiązał. Niezły musi być z niego skurwysyn, jak nawet dziewczyny próbuje kroić.

Może nie chodź więcej sama po osiedlu nocą przez następne kilka miesięcy.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Jak można kogoś napaść :?:


Takie czasy, zjebow nie brakuje.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
8O
Jestem w szoku...
Jego chamstwa i sk***syństwa oraz Twojej reakcji...
Wg mnie jest nadzieja że nikomu sie nie przyzna że dostał od dziewczyny i sprawa wygaśnie...
W razie dalszych problemów to chyba w sytuacji braku kumpli pozostaje policja...
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Oooou, z fartem że się wyrwałaś (...) Nie masz jakichś starszych kolegów, którzy skopali by tego żula?(...) Może nie chodź więcej sama po osiedlu nocą przez następne kilka miesięcy.


To prawda, farta to ja mam...
Mam starszych kolegów i jeśli zobaczę go gdzieś to pójdę po "moich żuli" z osiedla, dam takiemu Ipkowi 5 zeta, ma 2 metry, chodzi na siłke od 20 lat i się zobaczy ( żart).
Nie będę długo wychodzić po zmroku, teraz się boję 8O
Ten burak musi być z tamtego osiedla jak taki pewny siebie :evil: Co myślicie? Zostawić to tak, czy co?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Green_Lady, gratulacje!!!!!!!! Cale Budo jest z ciebie dumne!!!!!!!!!

To byl duzy blad ze ucieklas. Trzeba bylo poprawic jeszcze raz w krok jak juz dostal w nos a jakby sie pochylil to jeszcze raz w nos :) To by bylo bardziej pedagogiczne. Sa ludzie ktorzy ucza sie tylko fizycznie odczuwajac skutki nauczania. Szkoda zes go nie polamala jak cie za ramiona docisnal. Jak juz raz uslyszysz trzask pekajacych kosci to tak to polubisz ze HOHOHOOOOO :wink: :lol: Na drugi raz badz bardziej szczodra. 8)

Tak w ogole to cos cwiczysz?
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Green_Lady, gratulacje!!!!!!!! Cale Budo jest z ciebie dumne!!!!!!!!! (...)
Tak w ogole to cos cwiczysz?


Dziękuję, ale ja wolałabym tego nie powtarzać.

Trenuję Karate Kyokushin. Zaraz pewnie będzie jazda, że, bo już nie raz widziałam, że ktoś wspomniał o KK i jakieś głupie komentarze były, że to ubogi styl. A ja jestem dumna.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Prawda, jesteśmy z ciebie dumni, ale ja nie podzielam rady Szczepana co do "dokończenia" żula. Podejrzewam że w twoim przypadku zadziałał element zaskoczenia.

Co zrobić dalej? Jeżeli nie masz się kim obronić, to pozostaje unikać nocnych przechadzek na osiedle babci i to wszystko.

A jak on wyglądał? Czy to był kwiat dresiarstwa? Nie myślę. Raczej jakiś pijaczyna który nie miał za co chlać. W takim razie małe są szanse, żeby chciał się mścić.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Sądzę że chociaż temat pasuje na ULICĘ to na forum SAMOOBRONA KOBIET jest wiecej speców od takich sytuacji :wink:
Popytaj sie tam - tu raczej tylko zbierzesz gratulacje -> Szczepan :lol:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

A jak on wyglądał? Czy to był kwiat dresiarstwa? Nie myślę.


On miał ze 28 lat, coś koło tego, łysy, 170 cm wzrostu, bo tyle co ja, dres miał szary taki dresowy typowo, nie wyglądał na żula, a jednak się nim okazał.
Do czego to doszło...
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
No gratulacje. Niejeden chłopak by oddał plecak. Teraz się zastanawiam czy dalej ćwiczyć co ćwiczę, czy lepiej poderwać jakaś "umiejętną" kobietę :) :wink: Ja tam zawsze wierzyłem w KK.

Ale fakt, lepiej uważaj na takie dresiarstwo z nimi nie wiadomo, choć możliwe, że już się Ciebie boi, bo ich z pozoru strach łatwo oblatuje. Po prostu nie chodź sama o tej porze albo bądź bardziej ostrożna, ale to i tak nie wiadomo, zawsze może piorun strzelić z nienacka :D

Pozdro dla Bohaterki
  • 0

budo_kox_man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B-Stok

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Przykra sprawa, ale sam wiem ze w takich sytuacjach czesto sie koloryzuje "bo ich bylo dziesieciu wielkich bykow z silowni " , ciekaw jestem czy naprawde go tak pobilas ?Zreszta nie musisz odpowiadac :)

Zgrywanie bohatera (bohaterki w tym wypadku) moim zdaniem jest niebezpieczne bo jakie tajemnicze kungfu czy najbardziej mordercza krav mage czy innny bezkonkurencyjny combat bys trenowala, czlowiek ktory napada na sama dziewczyne to najgorszy z "marginesu" byc moze cpun na glodzie itp a tacy rozzloszczeni naprawde moga zrobic krzywde. Moim zdaniem powinnas powiedziec rodzicom, i razem z nimi udac sie na posterunek, albo chociazby zadzwonic i opowiedziec jaka sytuacja miala miejsce.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Ja tam zawsze wierzyłem w KK.


Ja też zawsze wierzyłam i wierzę. Teraz jeszcze mocniej...
Siedzę tu i czytam i jestem spokojna, ale wtedy - myślałam, że mi serce wyskoczy, że on mnie zabije, udusi, zrobi mi krzywdę. Miałam takie myśli, że o matko.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
dobrze tak skurwielowi może dostanie skrętu jąder i bedzie bezpłodny.podziwiam Cie za precyzje ciosu taka ciota musi mieć strasznie małego Dydusia i ciężko go namierzyć.

TERAZ POZOSTAJE CI TYLKO ZEBRAĆ EKIPE I ZROBIĆ MU KLEPANIE MORDY A TAK NA SERIO TO RACZEJ MA JUŻ DOSYĆ (MAM NADZIEJĘ)

pozdrawiam
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!

Przykra sprawa, ale sam wiem ze w takich sytuacjach czesto sie koloryzuje "bo ich bylo dziesieciu wielkich bykow z silowni " , ciekaw jestem czy naprawde go tak pobilas ?Zreszta nie musisz odpowiadac :)

Moim zdaniem powinnas powiedziec rodzicom, i razem z nimi udac sie na posterunek, albo chociazby zadzwonic i opowiedziec jaka sytuacja miala miejsce.


Nie pobiłam go. Faktycznie moja sytuacja to jak z filmu o bandytach. Zaprzestań. On mnie docisnął do śmietnika, łapami za moje ramiona, był blisko ja kopnęłam w krok, zabolało go pochylił się i kopnęłam w twarz.

Powiedziałam tacie po którym zresztą przejęłam Karate i powidział, że musi wiedzieć który to i że nastepnym razem mam przybiec po niego od razu. Kox Man, w moim mieście nie ma czegoś takiego jak policja dosłownie. Tu się nie da zadzwonić i opowiedzieć co się stało. Mój kolega zadzwonił i powiedział, że mu rower ukradli to gostek uznał, że "nie ma czasu, bo kawa stygnie". Jeden ze strażników miejskich mojego osiedla jara skuna w kamienicy opuszczonej koło pobliskich łączek.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Green Lady. Reakcja zupełnie prawidłowa, choć nie do końca... Tak, jak napisał Szczepan - trzeba było gościowi dokopać bardziej, nauka nie idzie w las :-) A tak BTW - ta babcia, zły dres, Ty z plecakiem... mam nieodparte skojarzenia z bajką "O Czerwonym Kapturku" :lol: Pozdro.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
łołoło potraktowalas go naprawde zawodowo! kongratulejszyns! a wygladal na chudziaka czy przypakowany jakis ??
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Kox Man nie siedź tyle na siłowni i nie zamulaj. Ciekawe jak Ty byś się zachował. Wiesz, że takiemu dresowi to różne myśli chodzą po głowie i możliwe, że Green_Lady nawet od gwałtu się uratowała. Po prostu zareagowała, jak zawodowiec, mimo strachu opanowała emocje.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: JA I DRES!
Z tego co zrozumiałem to Kox Man nie zamulił tylko pokazał drugą stronę medalu...
Ale nie ma co dywagować - :wink: - tak jak sie skończyło to praktycznie najlepsze wyjście IMHO...
Mam nadzieję że na tym sprawa się zakończy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024