Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdansk - Torun ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Gdansk - Torun ;/
Dzis w moim miescie był mecz piłki noznej z gdanskiem!! To co zobaczyłem w miescie .......... zdretwiałem jak słup! Ide sobie spokojnie a tu z zarogu wylatuje z 30 karkow 8O !! Gadaja przez telefon ze zaraz bedziemy, zjabie** ich itd... bałem sie zeby tylko sie do mnie niesporloli z tym swoim znanym tekstem "za kim jestes??" bo cały bym z tego niewyszedł :? potem wracam autobusem niedaleko stadionu a tam pełno radiowozów kolesie tłuka policjantow wywalaja radiowozy!! Powiedzcie jaki to ma sens tłuc sie za swoja druzyne!! potem stadnardowo odbyło sei spotkanie w lesie gdzie niedaleko mieszkam i sie tłukli co mozna było poznac ze w tamta strone jechało z 15 radiowozów i po 15 minutach wracali!!warto jeszcze dodac ze kibiców z gdanska przyjechało koło 1000 8O atych z torunia było niespełna 500 :?
  • 0

budo_kenku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
jak to sipewal kajak Tesssssssssstossteron :P
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
jestem z gdanska i mam na gg pare osob z opisami lechia-torun itp.

tez nie kumam tych ludzi, polska pilka nozna duzo przez nich traci(traci ogladalnosc, przez normalnych, ambitnych ludzi, a przez to sponsorow)
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
nie wiem czy ktoś wkońcu zrobi z tym porządek szkoda że mamy takie chujowe prawo

i weż tu idz z dupą albo młodszym bratem na mecz
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
paru moich znajomych było na tym meczu to mowili ze dymy straszne były!!
Lali policjantów, bez armatek wodnych niedało by rady ich uspokoic..... a gdy w połowie meczy wbiegli na boisko to podobno najwielsza zwała była jak piłakrze do szatni uciekali:P (wsumie to nie smieszne tylko załosne co sie w tej polsce dzieje)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Wszystkich pseudokiboli w szreg, co drugi wystąp i pod ścianę, potem w dłoń AK- 47 i :2gunfire:

Tacy ludzie tylko psują wizerunek polskiego sportu, sprawiają że normalni ludzie boją się przyjść na stadion, o czym już na tym forum pisałem.

Chociaż jestem zagorzałym kibicem Barcelony, to marzy mi się w Polsce taki stan rzeczy jaki jest na Santiago Bernabeu- czyli sami potocznie mówiąc "pikniki", grupy ultras praktycznie sprowadzone "do parteru", są spokojniutkie jak ratlerki na krótkiej smyczy.
  • 0

budo_einstain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

Powiedzcie jaki to ma sens tłuc sie za swoja druzyne!!



bo to prawie jak religia ...
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Niewiem jak jest u was - w waszych miastach ale torun dzieli sie na dwie druzyny - zuzel(apator) i Elana(piłka nozna) i tez sie tłuka o to za kim jestes?? 8O Na moje to jest debilizm totalny :?
  • 0

budo_arasake
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
tez jestem z TRN. sytuacja tutaj jest chora!! debilny podzial na kiboli dwoch roznych druzyn roznych sportow podzielil miasto. nie ma dzielnicy ktora by nie musiala sie za kims opowiedziec. nie ma opcji zeby to jakos naprawic dlatego jestem za totalnym palowaniem wszystkich! tyle ze policja niestety tez gowno robi - przeciez tez sa cholera fanami ktorejs z druzyn :?
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
w grudziądzu jest gkm żużel i olimpia (piłka) a kibole są widzewa balalalalalhahahaha :) :) :) i też sie biją nawet sami z o sobą
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Nie chcę siać herezji w stylu "balcerowicz musi odejśc" ale z tego co wiem jak była komuna to gdyby coś takiego się działo to moment władza by sobie dała radę, jakaś mniejsza burda i podjeżdża kilkanaście nysek...z nich wyskakuje ZOMO, Mo, ORMO i co tam jeszcze było, i wtedy odbywało się takie pałowanie że pewnie do dzisiaj niektórzy z tamtych burdowiczów pamiętają okładanie gumą przez kilku Zomoli. Stary mówi że nawet na wiejskim meczu, jak były jakieś rozpierduwy to ORMO pałowało bez litości aż klient nie wstał z gleby 8) sądze że jest rozwiązanie...zainwestować w ekipę typu ORMO, dać im uprawnienia do pałowania gdy ktoś robi dym, powinna taka ekipa czegoś w stylu ORMO pałować takich debili aż by się zęby sypały po stadionie :twisted: sądze że moment by sie coś zmieniło, a tak...podjadą popatrzą, najwyżej się z jednym poszarpią...a konfrontacja się najczęsciej fiaskiem kończy :? no ale każdy starszy człowiek twierdzi że najlepiej by było BRDM-em wjechać, wpier....ć kilkaset pocisków 12,7 mm w sektor z tymi kibolami i by było po sprawie :oops: ...ale czy to zły pomysł?
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
PO prostu nasi policjanci sie boja :) Jak jechałem to widziałem cała fure wypełnione pałkarzami uzbrojonymi w tarcze kamizelki palki itd to uchylili tylko szpare w drzwiach o obserwwali:P
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
kurde niech uzbroją pałarzy w pały teleskopowe, pistolety gazowe, paralizatory, nauczą ich tym walczyć i bedzi git :D tylko na to potrzeba pieniędzy, a nasz kraj i pieniądze to przecierz paradoks :evil:
  • 0

budo_vardi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Powinni otworzyć obóz koncentracyjny dla takich debili :P
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
A tak wlasciwie po co oboz ?

Pociag transsyberysjki, i do kopalni Uranu :) niech tam wyladuja nadmiar energii [/list]
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Albo zamontowac im na szyje elektryczne obroze:P
Cos nie tak i zaraz potraktowac dawka energi;]
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/

kolesie tłuka policjantow wywalaja radiowozy


Śmiech na sali a gdzie broń palna? Jak nie ostra to przynajmniej gumowa? W polsce mamy śmieszne prawo. Komuny nigdy nie popierałem ale wtedy było naparwde bezpiecznie na ulicy.
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
jak się tłuką między sobą to jest jeszcze dobrze. istnieje możliwość, że wytępią się nawzajem. niestety znam przykrą sytuację, gdy w katowicach dwóch "kibiców" dorwało mojego kolegę. najśmieszniejsze było to, że jeden z nich był za GieKSą a drugi za Ruchem (dla niewtajemniczonych- klub z Chorzowa). Kolesie znali się od dawna, a poszli tylko poszukać zaczepki. Podeszli do mojego kolegi i się pytają - za kim idziesz? On mówi prawdę, czyli że nie interesuje go piłka nożna. Przeszedł obok nich i nagle zaczęła go boleć głowa. Schylił się, i między swoimi nogami zobaczył, jak kolesie odchodzą a jeden trzyma tzw. bejzbola. Potem kolega stracił przytomność. Jestem całkowicie za pomysłem Archery. Zainwestować w oddział, który zajmowałby się takimi sprawami, a nie chować się za paragrafy.
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
Na taki oddzial potrzeba by wpizdu chajsu! Popatrz ilu kibiców tłucze sie na kazdym meczu to przynajmniej tylu powinno byc w tym odziale :?
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdansk - Torun ;/
M3f z całym szacunkiem ale mylisz się :)

Pisząc o tym moim pomyśle z takim oddziałem nie miałem na mysli kupy takich ludzi jak tych otyłych patałachów, co przebiegnie 100 m i jest mokry :wink: w niebieskich lub czarnych mundurkach, co jest zdolny pier****ąć pałą pijanego gnojka jak tamten jeszcze nie ma "pleców" oczywiscie są wyjątki ale z tego co wiem to tak to najczęsciej wygląda...miałem na myśli grupę ludzi dobrze wyszkolonych w jednej "dziedzinie" (np. pała teleskopowa) dobrze wysportowanych kolesi o niekoniecznie słusznej posturze. Podobnie ubrani jak policjanci...kominiara..uprawnienia do interwencji w razie szerszych zadym. Wiem że to czysta fikcja ale czyż nie pomogło by to chociaż w tych spotkaniach na nieco wyższym szczeblu (I i II liga) po prostu grupa (kulkunastu ?) facetów co nie miała by prawnych ograniczeń żeby tym najbardziej "bojowym" dresom łamać żeberka telespopówką :twisted: gdyby sytuacja była nieciekawa, zwarcie z taką grupą w której są ludzie co skutecznie machają pałą teleskopową (taką prawdziwą a nie sprężynową za 40 zl :wink: ) było by innym skutkiem w działaniu niże ekipa policjantów...tylko właśnie sęk w funduszach i opracowaniu prawa dla takiej grupy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024