Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Mój znajomy jakiś miesiąc temu tak dostał, a był tylko po alkoholu. Też krwawił ostro, i też chciał jeszcze. Wpadliśmy z ekipą i rozdzieliliśmy towarzystwo (to była ewidentna wina tego kumpla, robił takie akcje, że jakby nie dostał od nich, to by pewnie dostał od nas).


ja takiego pijanego co chcial jeszcze zdusilem do nieprzytomnosci i zostawilem, w gazecie i wiadomosciach nie bylo ze kogos zabili wiec powinien zyc :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Licząc na przełom w śledztwie, belgijska policja zdecydowała się opublikować w internecie pełny zapis wideo brutalnej napaści w brukselskim metrze w Sylwestra zeszłego roku. Krok, który ma pomóc w znalezieniu sprawców, wywołał polemikę w Belgii.


Ofiarą napaści padł 22-letni student z Bułgarii na stażu w Parlamencie Europejskim. Na filmie widać, jak około godz. 4 nad ranem grupa czarnoskórych nastolatków zatrzymuje go na górnym piętrze stacji metra w centrum miasta, gdzie mieści się galeria handlowa, kopie brutalnie, a następnie zrzuca na dolny poziom, na tory. Policja szacuje, że upadek nastąpił z wysokości 7-10 metrów.

Policja zdecydowała się pokazać film zmontowany z nagrań z zainstalowanych na stacji kamer bezpieczeństwa, ponieważ po trzech miesiącach śledztwa wciąż nie trafiła na trop napastników. Liczy na informacje dzięki filmowi, na którym widać wyraźnie ich twarze. Dlatego film został pokazany w prywatnej stacji telewizyjnej RTL i udostępniony w popularnym serwisie internetowym. Kończy się apelem o udzielenie informacji o sprawcach pod podanym numerem telefonu.


Belgijskie media piszą szeroko o filmie ze względu na budzącą skrajne emocje drastyczność prezentowanych scen. Dotychczas policja unikała prezentowania scen przemocy, ograniczając się do pokazywania wizerunku sprawców, jeśli była konieczność zwrócenia się o pomoc ze strony społeczeństwa. Niektóre serwisy internetowe, zamieszczając link do filmu, zdecydowały się na uniemożliwienie dyskusji internautów na ten temat z uwagi na brutalne sceny. W ten sposób unikają też zamieszczania rasistowskich komentarzy.

Mimo poważnych obrażeń młody Bułgar przeżył napaść; w ciężkim stanie przebywa wciąż w jednym z brukselskich szpitali.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Jak zwykle czarnuchy.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Jak zwykle czarnuchy.

To samo pomyslalem...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Dlaczego tak jest ze co nie widze filmiku z jakims smiertelnym pobiciem, zadzganiem, strzelanina, kradzieza, napadem na kobiete, bojke kobiet to zawsze ale to zawsze uczestniczy w tym czarny/czarna.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Dlaczego tak jest ze co nie widze filmiku z jakims smiertelnym pobiciem, zadzganiem, strzelanina, kradzieza, napadem na kobiete, bojke kobiet to zawsze ale to zawsze uczestniczy w tym czarny/czarna.


Ja tam widziałem tego typu akcje także z żółtymi i ze szmatogłowcami.A co do bójek kobiet to co prawda nie oglądam tego typu filmów, gdyż nie mogę zdzierżyć jak się kobiety tłuką, ale zdarzyło mi się i widziałem więcej białych kobiet niż czarnych.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Nikt nie twierdzi, ze nie ma z bialymi. Kwestia jest taka, ze z brudasami jest ich w necie 90%.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
A do tego sa najwiekszymi rasistami.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
I to oni są odpowiedzialni za światowy kryzys, IIWW, trzęsienia ziemi i tsunami.Kurwa bez przesady.Nie ma to jak wyrabiać sobie opinie na podstawie kilku filmików z neta :?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Heheh Na twoim miejscu schowałbym się już do bunkra, bo gadając takie bzdurki narażasz się na ostrzał, przy którym D-Day to sielski dzień :D
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

I to oni są odpowiedzialni za światowy kryzys, IIWW, trzęsienia ziemi i tsunami.Kurwa bez przesady.Nie ma to jak wyrabiać sobie opinie na podstawie kilku filmików z neta :?

Nie. Na podstawie filmików z neta u statystyk policyjnych nie można wyrobić sobie zdania. Za to można wyrobić sobie zdanie, czytając wywiad z brudasem, mówiącym jak niesprawiedliwie ocenia się mniejszość. Proszę Cie :lol:

Dlaczego najwięcej przestępstw w USA popełnianych jest przez czarnych? Przecież do chuja pana ich tam jest z 10% społeczeństwa jako całości. Przejedź się do Niemiec, UK, albo Francji i zobacz jak te zwierzęta żyją. Zanim coś napiszesz, że tkoś nie jest lepszy, albo coś takiego to się nad tym zastanów, przeczytaj statystyki.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
A ch*j mnie obchodzą statystki, bo one i tak gówno mówią.Poznałem kilku czarnoskórych i to były naprawdę ok osoby.Nie ma co generalizować.

[/quote] Przejedź się do Niemiec, UK, albo Francji i zobacz jak te zwierzęta żyją. Zanim coś napiszesz, że tkoś nie jest lepszy, albo coś takiego to się nad tym zastanów, przeczytaj statystyki.[/quote]

No tak, bo nasi 'kochani" rodacy są zajebiści.Jadą za granicę, żeby urodzić tam dziecko i tym samym móc pobierać zasiłek, żyjąc sobie i nic nie robiąc u siebie w kraju.Pierdolone 'polaczki", którzy mieszkają po X lat na wyspach, a nawet się przedstawić nie potrafią, a potem aferę robią, że ich ktoś oszukał.Paroby jebane i cwaniaki.I podobnie jak niektórzy z Was tutaj, jada równo po wszystkich, a sami są na poziomie gówna.Przez takich idiotów wstydzę się być Polakiem za granicą.


Pierw piszesz, ze nie można sobie wyrobić zdania na podstawie filmików z sieci, a potem zwracasz uwagę na statystki.Nie wiem co gorszę opierać się na owych filmikach, czy na suchych liczbach.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ku..a nie mogę zmienić posta , bo jakiś błąd się wywala.Oczywiście tam miał być cytat Niedziela
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Oprzyj się na czym chcesz. W filmikach brudasy rządzą, w statystykach brudy też :)

Miałem nieprzyjemność poznać kilkudziesięciu ciapatych i pięciu czarnuchów. Nie mam o nich dobrego zdania.

BTW wiedziałem, że pokażesz narodowe kompleksy i napiszesz o polakach. BTW zobacz na statystyki w uk tj. ilu jest tam polaków, ilu brudów z azji (pakistan), afryki (iran i inne). Popatrz na statystyki przestępstw i pobieranych zasiłków. Na pewno dasz rade sam wnioski wyciągnąć. :lol:
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
A czego ty się chłopie prujesz powiedz?

A nie jesteś też Polaczkiem? Dlaczego wyjechałeś za granicę?

Wiesz pokora to fajna cecha, tylko trzeba się jej nauczyć.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

A czego ty się chłopie prujesz powiedz?

A nie jesteś też Polaczkiem? Dlaczego wyjechałeś za granicę?


Kto tu się pruję?

Nie wiem jak Ty, ale ja jestem Polakiem, a nie polaczkiem, a to spora różnica.

A gdzie wyczytałeś, ze siedzę za granicą? Napisałem, że wstydzę się bycia Polakiem będąc za granica, co nie jest jednoznaczne z emigracją. Wiesz, niektórzy wyjeżdżają za granice w celach służbowych, na wakacje itp.

Niedziel sprawdzę, ale dla mnie to nadal statystyki.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Niedziel sprawdzę, ale dla mnie to nadal statystyki.


Chyba mu się Sally wbiła na konto :)

Ja się nie wstydzę będąc, bywając za granicą, bo odpowiadam za siebie :wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Dlaczego najwięcej przestępstw w USA popełnianych jest przez czarnych? Przecież do chuja pana ich tam jest z 10% społeczeństwa jako całości. Przejedź się do Niemiec, UK, albo Francji i zobacz jak te zwierzęta żyją. Zanim coś napiszesz, że tkoś nie jest lepszy, albo coś takiego to się nad tym zastanów, przeczytaj statystyki.


ja pierdole...

mam nadzieje ze to jakis rodzaj ironii ktorego nie zalapalem
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Niedziel sprawdzę, ale dla mnie to nadal statystyki.


Chyba mu się Sally wbiła na konto :)



No teraz to mi pojechałeś :wink:
  • 0

budo_carmina
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
wiecie chłopaki... śledzę to forum od jakiegoś czasu i generalnie byłam pod wrażeniem niektórych naprawdę ciekawych MERYTORYCZNYCH dyskusji tu prowadzonych..

teraz to mi to trochę ręcę opadły

BTW zobacz na statystyki w uk tj. ilu jest tam polaków, ilu brudów z azji (pakistan), afryki (iran i inne)

a słyszałeś kiedyś o koloniach brytyjskich..? nic dziwnego - sami sobie nawieźli to mają.. Polska jednak chyba do Korony nigdy nie należała, więc czego te statyski mają dowieść..?

Miałem nieprzyjemność poznać kilkudziesięciu ciapatych i pięciu czarnuchów. Nie mam o nich dobrego zdania.

Wow, to daj znać jak poznasz kolejnych pięciu.. to już będzie próbka reprezentatywna….

Przejedź się do Niemiec, UK, albo Francji i zobacz jak te zwierzęta żyją.

A Ty żyłeś kiedyś za granicą, pracowałeś tam?.. widziałeś polską emigrację i reakcje tubylców jak im mówisz, że jesteś z Polski…? Szczególnie do Niemiec się przejdź.. tam nas kochają jak cholera… chyba tylko Turków bardziej...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024