Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ja stoje w sklepie od tygodnia i mam 6 zl/h i 40 zl od zlapanego delikwenta, w sumie to nie wygladam postura jak ochroniarz, ale sie nie przejmuje bo co nieco jednak potrafie jesli chodzi o sw
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

A jak ja chce się przyjąć do ochrony to niby nie ma miejsca, a jak chodze na zakupy na takie szczawie stoją w tych supermarketach że szok, albo kobiety;/
A dla dobrze wyglądającego człeka nie ma miejsca żeby na wakacje dorobić ;/


ochroniarz w sklepie ma być kulturalny, nie wkurwiający , umiejący dyskretnie obserwowac bez łażenia za kims a nie "dobrze wygladający"

no dokładnie. tym szendającym się ogonom po marketach czasami mam ochotę podziękować za asystę... ale w końcu nei można karcić za nadgorliwość i instynkt tropiciela śladów.
Kiedyś też sobie dorabiałem w ochronie u wujaszka na obiekcie - szczerze mówiąc to było cieciowanie a nei ochrona. Stąd też stawka za godzinę adekwatna - co to za sztuka pospacerować w letnią noc, pogadać na CB (lata 90-ąte, wtedy to było WOW! :D ), pomachać tonfą, połamać deski bezużyteczne :D , wyrwać mężatkę na to, że w ochronie sie robi i SW ćwiczy ;) - ogólnie byłem happy.
Ale utrzymać się z tego nie da. Większość kolegów to byli emeryci, którzy mogli dorobićsobie parę zeta zamiast na żonę patrzeć i brzęczenia słuchać :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
xox22- nie dzieje sie nic. zeby to udowodnic - wlasnie siedze w pracy :) . wczesniej pracowalem na obiekcie handlowym. w czasie funkcjonowania sklepu (3miesiace) byly 2 przypadki kradziezy. w tym jeden za mojej "kadencji". nie dostalem zadnego dodatku za zatrzymanie.
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Czyli w "ochronie " nie jest różowo a pomyślcie ile "dobrego" może zrobić zaatakowana grupka wesołych chłopców z konwoju uzbrojona w broń maszynową np RAKI jub GLAUBERYTY z których "oczywiście egzęplarzy trzymanych w rękach" NIGDY nie strzelali kiedy zdawali egzaminy dostali coś innego na 5 min do ręki :? :? :? z broni nie ustawionej indywidualnie pod konkretnego strzelca i w ŚRODKU zatłoczonego miasta???? POMYŚLCIE :)
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Czyli w "ochronie " nie jest różowo a pomyślcie ile "dobrego" może zrobić zaatakowana grupka wesołych chłopców z konwoju uzbrojona w broń maszynową np RAKI jub GLAUBERYTY z których "oczywiście egzęplarzy trzymanych w rękach" NIGDY nie strzelali kiedy zdawali egzaminy dostali coś innego na 5 min do ręki :? :? :? z broni nie ustawionej indywidualnie pod konkretnego strzelca i w ŚRODKU zatłoczonego miasta???? POMYŚLCIE :)

Oj tam wystarczy, ze chlopaki wyobrazaja sobie ze sa komandosami, zreszta chyba jeszcze nie slyszalem zeby sie tacy obronili przed napadem.
  • 0

budo_togus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Oj nie mówicie ze nie potrafią, mój ojciec miał licencje, na egzaminie miał all, począwszy od przypadków uzycia broni, strzelanie, testy psychologiczne- takie jak do policji, tonfa, elementy jakichś sztuk walk- szkolił ich ziomek z katowic który uczy AT. - Było to pare ładnych lat temu.
Więc nie piszcie głupot że nie potrafią użyć tego co mają, podrugie osobie bez licencji nie dadzą broni do ręki, a tym bardziej nie puszczą jej do konwoju.
Ja mialem na myśli szczawi w wielku 16 lat a nie ludzi którzy narażają własne życie dla 1.2 k na miecha...
  • 0

budo_togus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Czyli w "ochronie " nie jest różowo a pomyślcie ile "dobrego" może zrobić zaatakowana grupka wesołych chłopców z konwoju uzbrojona w broń maszynową np RAKI jub GLAUBERYTY z których "oczywiście egzęplarzy trzymanych w rękach" NIGDY nie strzelali kiedy zdawali egzaminy dostali coś innego na 5 min do ręki :? :? :? z broni nie ustawionej indywidualnie pod konkretnego strzelca i w ŚRODKU zatłoczonego miasta???? POMYŚLCIE :)



PS> PEKIN od kiedy glauberyt jest bronią maszynową ?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

PS> PEKIN od kiedy glauberyt jest bronią maszynową ?

od wtedy kiedy Lucznik zaczal go produkowac i dostal nazwe "Pistolet maszynowy PM-84 Glauberyt".. :wink:
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Oj nie mówicie ze nie potrafią, mój ojciec miał licencje, na egzaminie miał all, począwszy od przypadków uzycia broni, strzelanie, testy psychologiczne- takie jak do policji, tonfa, elementy jakichś sztuk walk- szkolił ich ziomek z katowic który uczy AT. - Było to pare ładnych lat temu.
Więc nie piszcie głupot że nie potrafią użyć tego co mają, podrugie osobie bez licencji nie dadzą broni do ręki, a tym bardziej nie puszczą jej do konwoju.
Ja mialem na myśli szczawi w wielku 16 lat a nie ludzi którzy narażają własne życie dla 1.2 k na miecha...


nie no w konwojach mają ponad 2 tyś ;) więc nie jest tragicznie jakoś bardzo ;)
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
konkretnie " pm 84 p" te bez końcówki p były na amunicje makarowa i było to dosłownie pare sztuk . A dla mnie GLAUBERYT jest maszynowy od 1993 roku wtedy dostałem takiego na "stan" :D
  • 0

budo_togus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Oj nie mówicie ze nie potrafią, mój ojciec miał licencje, na egzaminie miał all, począwszy od przypadków uzycia broni, strzelanie, testy psychologiczne- takie jak do policji, tonfa, elementy jakichś sztuk walk- szkolił ich ziomek z katowic który uczy AT. - Było to pare ładnych lat temu.
Więc nie piszcie głupot że nie potrafią użyć tego co mają, podrugie osobie bez licencji nie dadzą broni do ręki, a tym bardziej nie puszczą jej do konwoju.
Ja mialem na myśli szczawi w wielku 16 lat a nie ludzi którzy narażają własne życie dla 1.2 k na miecha...


nie no w konwojach mają ponad 2 tyś ;) więc nie jest tragicznie jakoś bardzo ;)



HMM być może stawki się bardzo zmieniły, ale wątpie na moim terenie ponad 1 k do MAX, chyba że chodzi o większe miasto typu WAwa to się zgodzę:) bo tam mają wyższe stawki
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

http://pl.youtube.com/watch?v=u6o2DrCUEO8

to tylko pokazuje roznice miedzy kulturami, jak rowniez roznice miedzy mlodzieza a starszymi osobami.. moze nie jestem wyrywny jak ten dziadek, ale generalnie jakbym uslyszal sugestie takiego amerykanskiego szczyla z recepcji ze jestem gejem podczas skladania zazalenia na wielkosc lozka to by mnie tez kurwica trafila.. a ze starsze osoby domagaja sie dodatkowego respektu to nic dziwnego ze mlody malo co tam nie wyrwal w twarz.. a ze trafil jeszcze na ruskiego dziadka-gangusa to niech sie cieszy ze dziadek sie opanowal i mial ze soba tylko nozyczki a nie proce, bo mogloby sie duzo gorzej skonczyc..
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
wow :)

Cizzia
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ten ostatni chyba chcial ich na jakaś legitymacje poderwać
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cizzia
  • 0

budo_pekin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ten gościu chyba czytał temat na budo "walka w tłumie" i próbował zdobytą tam wiedzą pacyfikować tłum... :)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
kuraw wkurwiło mnie to że dziadka zaatakował :evil: :evil: :evil: spróbowałby ze mna frajer :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024