Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Potwierdzam, że w piątek na treningu będzie już cała śmietanka...
Jak się przygotowujecie do startu czy do egzaminu nie należy ryzykować /czytaj: skakąc przez płot... i takie tam rózne np. grać w piłkę nożną/. Należy najnormalniej w świecie dbać o siebie i obchodzić się z własną osobą jak z jajkiem... Ech ta dzisiejsza młodzież...
Mistress GRATULACJE !!!
Tak czy siak dbajcie o siebie i nie przesadzajcie z obciążeniami treningowymi. Ziellik koncepcja wypoczynku i nabrania "głodu" jest jak najbardziej polecana. Proponuję zrobić tak samo przed egzaminem.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

No my wszyscy tez juz powoli dostejamy "sr... panikary". Tyle ze my troche innej. Zalezy nam wszystkim zeby sie pokazac z dobrej strony przed Sense Marchinim.



Widzę że sr.... panikara jest zaraźliwa i rozprzestrzenia sie z szybkością epidemii po naszej organizacji na wieść o przyjeździe naszego ukochanego "Małego Terrorysty". Na tę okoliczność proponuję wszystkim zacisnąć pośladki, coby nie było kłopotów z trzymaniem, a profilaktycznie proszę zażywać węgiel w celu utwardzenia sr... panikary!! :) :) :)
Natomiast w Ostrzeszowie udziela się jak wszystkim, szczególnie po naszym wspólnym z Chemikiem treningu i po taśmach prawdy jakie sie ukazały po owym fizolnym dniu na sali z lustrami. Oj a było na co popatrzeć!! Chemik stał i nie mógł sie nadziwić jak to wszystko co zrobił wyszło i że sił mu jeszcze na to starczyło. Natomiast my również wyszliśmy jak wyszliśmy i tera szorujemy stopami po parkiecie by nadrobić zaległości i nanieść ostatnie poprawki w temacie!!
Eh padam na ryj no i też borykam sie z kontuzją stawu skokowego, który nie do końca wyleczon ale jakoś idzie!!

Pozdro dla wszystkich!!! :) :)
  • 0

budo_marna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Mistress serdecznie gratuluję!!
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dzięki, dzięki :-) .
Do zobaczenia w sobotę!!!
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
To pewnie w sobote bedziesz juz swiecic niebieskim pasem co nie Mistress??

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A mam takie pytanie do Dana czy w szkoleniu o pozyskiwanie funduszy moga brac udzial kandydaci na instruktorów?

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

To pewnie w sobote bedziesz juz swiecic niebieskim pasem co nie Mistress??


No ba! ;-)
Natomiast Ty i reszta będziecie (niedługo) świecić czarnymi.... :-)

jeszcze raz pozdro :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ziellik Nie chciałem proponować, ale oczywiście, że mogą o ile tylko chcą :-)
Będzie dużo ciekawych i praktycznych informacji. Aby uzyskać środki na rok 2008 trzeba już we wrześniu trochę się wysilić... kto prześpi ten miesiąc musi czekać kolejny rok... więc zapraszm na szkolenie.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

To pewnie w sobote bedziesz juz swiecic niebieskim pasem co nie Mistress??


No ba! ;-)
Natomiast Ty i reszta będziecie (niedługo) świecić czarnymi.... :-)

jeszcze raz pozdro :)


No no nie dzielcie skory na niedziwedziu....
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No wlasnie Mistress Koks ma racje!!!Do tego czarnego jeszcze jest baaaaaardzo daleka droga. I jeszcze wiele potu trzeba wylac.

Dan ja chetnie wzialbym udzial w tym szkoleniu. Nigdy nie wiadomo kiedy takie cos moze sie przydac:D Ale wydaje mi sie ze zakladajac nowy klub w nowym miescie trzeba tam roche poegzystowac zanim sie zlozy podanie o dofinansoanie. Czy moze sie myle?

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Niestety musze ci przyznać rację. Urzednicy chętniej patrzą na ludzi, którzy mają już jakieś dokonania szkoleniowe i organizacyjne. Jednak można postąpić trochę przekornie. Zakładając klub pójć do urzędu i przedstawić się, zaprosić po 2-3 miesiącach urżednika odpowiedzialnego za sport w danym mieście na trening, dać mu CD z imprezy w której zawodnicy tego klubu uczestniczyli /np. z 9.1 kyu/ a potem to juz tylko wnioski składać. Oczywiście nawet tuż po założeniu klubu nalezy zgłosić sie do urzędu z wnisoskiem o wpisanie na listę działających w mieście organizacji pozarządowych. To pierwszy i ważny krok. Reszta na szkoleniu :-)

Co do dzielenia skóry na niedźwiedziu to KOKS ma rację. Jeszcze trochę za szybko na radość. Teraz najtrudniejszy okres przygotowań. Jesteście już nimi znużeni. Macie już świadomość pewnego sukcesu jakim jest dotarcie do tego etapu, ale tak naprawdę to liczy się ten ostatni okres i ważne aby go nie przespać. No, kochani - jeszcze jeden wysiłek !!! A potem jeszcze jeden... a potem...
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
...jeszcze jeden a potem jeszcze jeden??? :)

No wlasnie trzeba swoje frycowe odrobic. ALe tez trzeba pokazac ze cos tam sie robi dla dzieciaczkow w danej miejscowosci i ze na cos ida te peniadze. Ale to wszystko w swoim czasie.

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Determinacja jest duza, znużenia póki co jeszcze nie widac >> a na tych opadajacych z sil, juz za kilka dni czeka w Walczu potęzny motywacyjny kopniak 8O

Co do szkolenia o pozyskiwanie funduszy to bardzo dobry pomysl >> takze dla kandydatow na instruktorów >> tego typu praktycznej wiedzy nigdy za wiele.

Gratki Misstres :wink: i do zobaczenia w sobote >> a z niektórymi w piatek
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dan, ja mam pytanie, ale nie na temat ;) .
Na stronie karate były kiedyś fotki w tych działach o klubach. Teraz ich nie ma.
To tymczasowe?
Wiem, że to mało istotne, ale chciałabym wiedzieć :) .

pozdro :oops:
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Dan, ja mam pytanie, ale nie na temat ;) .
Na stronie karate były kiedyś fotki w tych działach o klubach. Teraz ich nie ma.
To tymczasowe?
Wiem, że to mało istotne, ale chciałabym wiedzieć :) .

pozdro :oops:

pewnie jest tak dlatego, ze wiekszosc ma po jednym zdjeciu, tak mysle.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Zapewne niewielu miało siłę usiąść przed kompem i napisać coś od siebie na temat Seminarium, które właśnie przeszło do historii. Siedzę i d… mnie boli, tzn mięśnie ud, itp. Tera to po prostu ogólne kalectwo, ale silę na klawisze jeszcze miałem.
Osobiście stwierdzam wszem i wobec, że było to najlepsze Seminarium, w którym brałem udział. Niezwykły klimat i wspaniała atmosfera jaka panowała spowodowała, że czułem wręcz fenomenalną siłę do wykonywania tych wszystkich ćwiczeń cielesnych, które zaaplikował nam Maestro!! I choć w piątek wchodząc do dojo miałem wrażenie, że nie mam ochoty na katowanie swego ciała, to już po pierwszych minutach zmieniłem zdanie i z chęcią wpadłem w wir tegoż seminarium, mimo drobnych problemów ze stópką!! Każdy z brazków oraz danów myślących o egzaminie wchodził na salę z myślą, że to właśnie ten moment kiedy to Maestro przesieje wszystkich kandydatów przez swoje jakże ciasne sito selekcji, a sądząc po tym co zrobił Dario można było odnieść właśnie takie – jak się później okazało – błędne wrażenie. Ha ha! Dopiero niedziela przyniosła odpowiedź na nurtujące wszystkich pytania – jak to będzie? I czy Mały Rycerz, już podjął decyzje po piątkowych zajęciach, czy też będzie dokonywać selekcji właśnie w ostatni dzień. No i od początku niedzielnych zajęć nie było wątpliwości, że to właśnie dziś poniektórzy przejdą przed ostrym wzrokiem Mistrza!! Prócz małego wyjątku wszyscy przeszli bez większych problemów – Ba! Nawet pozwolę sobie powiedzieć, że wyszli fantastycznie! – Pokazaliście ludzie klasę!!
Cóż! Pozostaje mi zatem złożyć tym wszystkim, którzy pomyślnie przeszli kwalifikację najszczersze życzenia, by na czerwcowym seminarium dopełnili formalności i wrócili z tarczą . Szkoda, że muszę poczekać jeszcze trochę ale przynajmniej jest motywacja i to się liczy!!
Wielkie dzięki za Wspaniałą imprezę, dużo potu, ciekawych treści no i sporo śmiechu – to też było. Poczucie humoru miał tam każdy.
Pozdro for all!
:) :) :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
W dziale o klubach przeprowadzono unifikację, ponieważ od większości instruktorów nie można było wyegzekować aktualizacji zamieszczonych tam informacji. Skoro nie ma zainteresowania będzie krótko: mała informacja o klubie, namiary na klub i fotka instruktora.

Co do zakończonego szkolenia proszę o Wasze opinie. Także takie, które pomogą nam następnym razem przygotować wszystko jeszcze lepiej. Ja wypowiem się później ponieważ dopiero co wróciłem z Berlina...

Dziękuję wszystkim za wspaniałą postawę oraz wasze zaangażowanie podczas szkolenia.

Oss !
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

W dziale o klubach przeprowadzono unifikację, ponieważ od większości instruktorów nie można było wyegzekować aktualizacji zamieszczonych tam informacji. Skoro nie ma zainteresowania będzie krótko: mała informacja o klubie, namiary na klub i fotka instruktora.

Co do zakończonego szkolenia proszę o Wasze opinie. Także takie, które pomogą nam następnym razem przygotować wszystko jeszcze lepiej. Ja wypowiem się później ponieważ dopiero co wróciłem z Berlina...

Dziękuję wszystkim za wspaniałą postawę oraz wasze zaangażowanie podczas szkolenia.

Oss !



Wszystko ok, tylko zabraklo jakiegos Karate party w sobote, drobnej imprezki integracyjnej, tylu ich przyjechalo, w karlsruhe tak ladnie nas ugosili, a my nic nie zrobilismy............... ::(:(:(:(
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

W dziale o klubach przeprowadzono unifikację, ponieważ od większości instruktorów nie można było wyegzekować aktualizacji zamieszczonych tam informacji. Skoro nie ma zainteresowania będzie krótko: mała informacja o klubie, namiary na klub i fotka instruktora.

Co do zakończonego szkolenia proszę o Wasze opinie. Także takie, które pomogą nam następnym razem przygotować wszystko jeszcze lepiej. Ja wypowiem się później ponieważ dopiero co wróciłem z Berlina...

Dziękuję wszystkim za wspaniałą postawę oraz wasze zaangażowanie podczas szkolenia.

Oss !



Wszystko ok, tylko zabraklo jakiegos Karate party w sobote, drobnej imprezki integracyjnej, tylu ich przyjechalo, w karlsruhe tak ladnie nas ugosili, a my nic nie zrobilismy............... ::(:(:(:(


Jak to nic? elegancka impreza integracyjna była. taka spontaniczna. Sensei Przemek się wykazał :P wszyscy zadowoleni pospiewali i bariera jezykowa nie byla problemem. A ze was nie bylo to inna sprawa.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Oj włochata ale jakoś nikt znać po treningu nikt nie dał!! Bo byśmy zostali i również poimprezowali! Pozdro
8) :cry:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024