Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupie czarne Obi...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_french fry
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kupie czarne Obi...
Wlasnie zdalem we Wrocku na Shodana (BTW: spoko zgrupowanie, ciekawy mecz i prze...any egzamin:) i poszukuje jakiegos fajnego paska. Wiadomo, dobrze by bylo gdyby byl jakis wyjatkowy bo raczej nie zamierzam zmieniac juz koloru. Gdyby ktos mial jakies namiary gdzie mozna kupic jakies konkretne obi to bede bardzo wdzieczny. (Chodzi oczywiscie o obi do Karate Shotokan, zeby nikt przypadkiem nie proponowal mi paskow do Kendo czy cos tedy:P)
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Adidas to dobra firma. :lol:

Dołączona grafika
  • 0

budo_meikyoan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
I czwarty pasek w promocji :)
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Jesli dobrze rozumiem chcesz kupić czarny pas?????

To troszke dziwne moim zdaniem bo np w Kyokushin czarne pasy sąwydawane w Japoni,
i każdy kto zda na stopień mistrzowski dostaje pas z Federacji z imeniem i nazwiskiem wygraberowanym po japońsku na pasie :wink:
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Tylko, że na taki pasek z Japonii w Polsce w Kyokushinkai się czasami bardzo długo czeka. Słyszałem, że rekordziści po kilka lat nawet czekają.
Ale nie jest to wina Japończyków, bo dla porównania np. w Nowym Jorku dostają swoje czarne pasy już po tygodniu po zdanym egzaminie.

Być może w shotokan też są podobne anomalie. :)
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
ja mam z kamikaze:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam!!
  • 0

budo_french fry
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Qrde, nie wiem... W Shotokanie jest inaczej. Paskow nie dostajemy a nawet na certyfikat trzeba troche czekac i samemu odebrac na nastepnym zgrupowaniu:/ Te obi z Kamikaze naprawde niezle sie prezentuja... A nie wiecie moze czy sa dostepne w Polsce? Najlepiej wysylkowo, przez neta, chyba ze bylyby gdzies w okolicach Opola, Wroclawia... ewentualnie Gliwic, Prudnika, czy Katowic...?
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...

Qrde, nie wiem... W Shotokanie jest inaczej. Paskow nie dostajemy a nawet na certyfikat trzeba troche czekac i samemu odebrac na nastepnym zgrupowaniu:/ Te obi z Kamikaze naprawde niezle sie prezentuja... A nie wiecie moze czy sa dostepne w Polsce? Najlepiej wysylkowo, przez neta, chyba ze bylyby gdzies w okolicach Opola, Wroclawia... ewentualnie Gliwic, Prudnika, czy Katowic...?


Porozmawiaj ze swoim trenerem on powinien miec kontakt z kims kto moze Ci sprowadzic rzeczy Kamikaze do Polski.
  • 0

budo_french fry
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Nie o to chodzi, bo sprowadzic sobie moge ale wolalbym gdyby byly dostepne gdzies w sklepach w Polsce bo nie musialbym czekac... A na razie cwicze w jakiejs pozyczonej tasiemce:p

mxc78: a Ty zamawiales z tej stronki? Jesli tak to ktory model? Bo tam sa rozne materialy i jakos nie moge sobie wyobrazil paska z jedwabiu czy satyny:/ I jak myslisz, warto robic sobie dodatkowy napis? Hmm, ciekawe ile musialbym zabulic za sprowadzenie jeszcze...
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Mam ten sam pas tylko bez napisów. Jest bardzo fajny, ale niestety drogi. Mega wypas pas jest firmy Shureido, ale ostatnio kolo miał pas firmy KAze z Czech i mogę śmiało polecić. Normalnie kopia Kamikaze:) Sam sobie załatwie:) Stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
No i pieknie. Jest w Polsce przedstawiciel KAZE. Stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


pozdr i udanych zakupów.:)
  • 0

budo_french fry
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Heh, to Kaze jednak nie przypomina raczej kopii Kamikaze:/ Ale spoko, dzieki za info. Chyba jednak sprobuje zamowic sobie Kamikaze bo sa naprawde mega-wypasione. Fakt, ze troche drogie ale to bedzie ostatni wydatek jesli chodzi o obi... No chyba, ze kupie jeszcze czerwony kiedys:P
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Miałem w ręku no i był dość podobny, w ogóle fajny. No ale Kamikaze to Kamikaze...hehe
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...

Nie o to chodzi, bo sprowadzic sobie moge ale wolalbym gdyby byly dostepne gdzies w sklepach w Polsce bo nie musialbym czekac... A na razie cwicze w jakiejs pozyczonej tasiemce:p

mxc78: a Ty zamawiales z tej stronki? Jesli tak to ktory model? Bo tam sa rozne materialy i jakos nie moge sobie wyobrazil paska z jedwabiu czy satyny:/ I jak myslisz, warto robic sobie dodatkowy napis? Hmm, ciekawe ile musialbym zabulic za sprowadzenie jeszcze...


deluxe silk z dodatkowym napisem, i naprawde oplaca sie kupic ten pasek i zrobic sobie ten napis, ja mam czerony SHOTOKAN KARATE DO, cena za jeden znaczek japonski to okolo 1,5USD;

jedna jeszcze mala uwaga: zamawiajac z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do cen jakie podliczy Ci stronka musisz jeszcze doliczyc clo; i o tym nikt niestety wczesniej Cie nie informuje;
mozesz zobaczyc tez na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ceny w sumie podobne (po doliczeniu cla), jednak na niemieckim kamikaze nie masz mozliwosci zrobienia napisu;

pozdrawiam!!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Sprobuj w Hunterze w Gdansku zamowic (odpowiednia dlugosc, hafty - wszystko do dogadania)
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
odnosnie Huntera i Maturo;
ogolnie posiadam 3 pasy, jeden z Maturo jeden z Huntera i moj ulubiony z Kamikaze;
ogolna klasyfikacja wyglada nastepujaco (zakladajac ze pasek ma Ci sluzyc dlugi dlugi czas):
1. KAMIKAZE
.......... dlugo dlugo nic ............
2. Maturo
3. Hunter

ale oczywiscie sa to tylko moje odczucia;
pozdrawiam!!
Michal
  • 0

budo_french fry
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...
Ostatnio dostalem cynk, ze jeden gosciu ma dostep do Kamikaze gdzies w Hiszpanii chyba... Sprobuje sie z nim skontaktowac. Napewno wyjdzie taniej niz ze stanow. A z Niemiec nie chce bo bez napisow:P
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupie czarne Obi...

Ostatnio dostalem cynk, ze jeden gosciu ma dostep do Kamikaze gdzies w Hiszpanii chyba... Sprobuje sie z nim skontaktowac. Napewno wyjdzie taniej niz ze stanow. A z Niemiec nie chce bo bez napisow:P


na niektorych paskach mozesz zamowic napis: JKA-Shotokan albo DKV-Shotokan

pozdr!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024