Skocz do zawartości


Zdjęcie

...i po seminarium we WROCŁAWIU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

...i po seminarium we WROCŁAWIU
No i jakie wrażenia po seminarium??? Treningi z kadrą Francji WKF całkiem przyjemne jak dla mnie, chociaż niewiele było w tym merytoryki. Szkoda. Treningi z Shihanem Funakoshim tez spoko, ale to nie to co kiedyś. Ogólnie seminarium na ocene "db" :)

Turniej POLSKA - FRANCJA super. WKFowcy z Francji prezentowali naprawde wysoki poziom i było widać różnicę między nimi a polskimi kadrowiczami, choć niektórzy wyróżniali się i to całkiem dobrze:)

Egzamin na znacznie wyższym poziomie niż ta patologia co rok wcześniej.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Coś ostatnio usłyszałem że Jeśli Francja będzie organizować olimpiade to karate WKF wejdzie wreszcie do programu.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Ta - mówili chyba w teleexpresie. Tam też pokazali krótki reportaż z tych zawodów.
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU

Turniej POLSKA - FRANCJA super. WKFowcy z Francji prezentowali naprawde wysoki poziom i było widać różnicę między nimi a polskimi kadrowiczami, choć niektórzy wyróżniali się i to całkiem dobrze:) .


tez bylam pod wrazeniem :) poziom Francuzów naprawde wysoki, ale nasi walczyli dzielnie :D


Egzamin na znacznie wyższym poziomie niż ta patologia co rok wcześniej.


o tak, w zeszlym roku zdali wszyscy, niezależnie co tam odstawili... w tym oblalo pare osob nawet zdajacych na wyzsze od 1dan stopnie...
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
No ja zdałem:):):)
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU

No ja zdałem:):):)


no, ja tez :) ale stresior byl!
gratuluje!
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
gratulacje. nie, nie miałem stresa. jak zdawałem na I DAN to był i to nieziemski! hehehe....
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Mnie niestety wyeliminowala kontuzja :( . Ale widzialem filmik z turnieju i calego pokazu. To co tam zostalo zrobione to pierwsza klasa. Niech mi jeszcze ktos powie ze karate nie jest widowiskowe... Piekna robota! A nasi kumitowcy to najlepiej wypadli jak pokaz robili :)

Zreszta nie porownujmy akademickiej kadry do seniorow. Turniej moim zdaniem nie mogl sie inaczej zakonczyc. A to co pokazal Seyda to chyba no comments...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Nie Seyda, tylko Seydina Balde :) i Dona tez pieknie walczyl.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
A i te fragmenty które pokazali dużo lepiej wyglądały niż te na eurosporcie. Aż chętnie bym cały turniej obejrzał.
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Mnie osobiście "zmiażdżył" Dona. Pierwszy raz właściwie widziałem takie szybkie "wjazdy" , kizami, gyaku. Super normalnie. Ten WKF to troche mi przypomina juz TKD, nie wiem jak wasze odczucia. Apropos TKD, jak podobał sie pokaz i deseczki heh??
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Moim zdaniem znacznie sie rozni od TKD. Szczegolnie gdy walczy ktos dobry i robi to co ma robic a nie tylko bezsensu skacze... M.in. dlatego jak mowiles Dona (ktorego chyba kazda akcja konczyla sie wycieciem i dobiciem :) ) czy Balde znakomice walczyli, bo prawie co ledwo sedzia dal sygnal oni juz atakowali i poki sedzia nie przerwal nie przestawali. Nie bylo takich szopek jak czesto u nas widujemy ze dwu zawodnikow uderza gyaku, zadnemu sedziowie nie zaliczaja a ci stoja jak debile i sie dra na raz ze niby trafili :)

Obrotowka Balde tez byla super :) Dobrze ze nasz kolega sie uchylil :)

Poza tym francuzi znakomicie klinczowali. Takie akcje to naprawde najwyzsza klasa - kizami - gyaku - klincz i koles nie moze skontrowac... Naprawde bylem pod wrazeniem.
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Racja. A co sądzisz o samych treningach?? Mało było w tym merytoryki i tak naprawde te pare sekwencji w "szybkich akcjach" z dobrym przeciwnikiem nie mają racji bytu.Ja bynajmniej tego nie widze. Zresztą nie widziałem, zeby stosowali to podczas turnieju. Dokładnie kizami, gyaku, klincz, wycinki, no i przede wszystkim zabawa dystansem. Cholera, na treningach tego naprawde brakowało. Taktyki etc... A TKD dlatego że było troche dynamicznych kopnięć bez osiągniętego efektu hehe
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU

Racja. A co sądzisz o samych treningach?? Mało było w tym merytoryki i tak naprawde te pare sekwencji w "szybkich akcjach" z dobrym przeciwnikiem nie mają racji bytu.Ja bynajmniej tego nie widze. Zresztą nie widziałem, zeby stosowali to podczas turnieju. Dokładnie kizami, gyaku, klincz, wycinki, no i przede wszystkim zabawa dystansem. Cholera, na treningach tego naprawde brakowało. Taktyki etc... A TKD dlatego że było troche dynamicznych kopnięć bez osiągniętego efektu hehe


Wybacz, ale jak wczesniej napisalem ja to tylko na kasecie widzialem :( , a kaseta z treningow jeszcze do mnie nie dotarla, ale podejrzewam ze Felix i Gomis na treningach wiele nie pokazali, poza walsnie paroma akcjami, ale akcje to kazdy sobie moze sam ulozyc i kazdy przeciez ma jakies swoje ulubione. To ze Gomis ze swoimi warunkami fizycznymi robi to skutecznie, to nie znaczy ze ktos inny tez to zrobi. Calkowicie sie zatem zgadzam z Toba.
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
No własnie. Na treningach było wielu robiących piekne i dynamiczne mawaski min. kadrowicze, no ale co z tego jak tego nie wykorzystali podczas walk. No nie ma bata na "łapska":) Felix tez niezle trzaskał mawaski, ale nie uzywał jakoś podczas walk...

Bedziesz miał kasetę z treningów???
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU

Bedziesz miał kasetę z treningów???


O ile wiem, nagrywanie treningów bylo zabronione... :(
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Nie gadaj... Nigdy nie bylo do tej pory. To ja sie chyba skonsultowac musze czy mamy w ogole kasete z treningow, wiem ze egzamin na pewno ktos tam ma, slyszalem tez ze nagrywanie treningow z Pinna bylo zabronione, ale we wrocku to mam nadzieje ze nie, do wieczora moze sie dowiem.
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU

Nie gadaj...


no serio!
:)

Nigdy nie bylo do tej pory. To ja sie chyba skonsultowac musze czy mamy w ogole kasete z treningow, wiem ze egzamin na pewno ktos tam ma, slyszalem tez ze nagrywanie treningow z Pinna bylo zabronione, ale we wrocku to mam nadzieje ze nie, do wieczora moze sie dowiem.


takie bylo zastrzezenie - ze nie bedzie mozliwosci nagrywania treningow w czasie seminarium. Egzamin to inna sprawa. Zreszta w zeszlym roku tez tak bylo, i wczesniej chyba tez...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Faktycznie tak bylo i kasety z treningow nie bede mial :( . Ale wczesniej chyba nigdy tak nie bylo. Przynajmniej zawsze kiedy ja bylem...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...i po seminarium we WROCŁAWIU
Hehe, czego Polak nie wymysli. Moze nie na kasecie, ale obejrze wasze treningi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024