Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Już po seminarium, a nikt nie komentuje...Było świetnie. Szkolenie samo w sobie - nic dodać, nic ująć. Zawody - pasjonująco oglądało się rozgrywki młodszych i starszych karateków.

Opis seminarium już się ukazał na stronce, więc polecam zajrzeć. Poza tym co się zmieniło? W galerii DAN przybyło 1-kyu (jowców :) ).

Szkoda,że te karate-weekendy tak szybko stają się przeszłością. Ale wrażenia pozostaną niezapomniane. Teraz tylko dalej brać się do intensywnej pracy i ćwiczyć.

Pozdro for @ll KARATEKAS

P.S. Jak wasze wrażenia? :P
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No coz..szkoda ze juz po seminarium , szkoda ze juz po zawodach.Ponownie zobaczymy sie w nowym roku w moim rodzinnym miescie Chojnicach.Juz teraz wszystkich serdecznie zapraszam. A co do samego seminarium to powiem krotko...super. Mam wrazenie ze robimy postepy i krok po kroku dazymy do wytyczonego celu, do celu ktory ma byc zrealizowany 16 czerwca przyszlego roku.
Jesli chodzi o zawody to jak dla mnie bomba:-D Powrot na arene sportowa musze uznac za udany:-D
Szkoda ze na kolejne zawody trzeba tyle czekac... chociaz ;)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Rewelacja!!! Cóż mogę dodać. Dan jak zwykle stanął na wysokosci zadania. Swietne seminarium, perfekcyjnie zorganizowane zawody.
Ręce kilkulatka uniesione w gescie zwyciestwa, usmiech na jego twarzy i duma rodzicow >> mysle ze to najwazniejszy argument przemawiajacy za slusznoscia takich dzialan.
Dla takich momentow TRZEBA tworzyc takie imprezy.

Oczywiscie bardzo duze gratki dla naszych nowych brazow 3,2,1 kyu'owcow.
Wasz niedzielny egzamin po tak wyczerpujacych treningach i sobotnich eliminacjach byl nie lada wyczynem. Karola nie poddala sie mimo /o czym nie wszyscy wiedzieli/ rozwalonych żeber >> jeszcze raz sorki ;) Ból brzucha nie pokonal takze naszej walecznej martyny. Nie zawiodl takze gogus i weteran jarek. Moze troche szkoda remika, ale "co sie odwlecze to nie uciecze".

Hehe i w koncu udalo mi sie nie pomylic przy wykonywaniu kata :)

Pozdro
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Ból brzucha nie pokonal takze naszej walecznej Martyny.


Już pokonał. Jutro do szpitala ide. :cry:
napisze cos pozniej.
a karolina przeswietlenie robi. Rodzinne...
pozdrowienia.
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dla mnie również seminarium było rewelacyjne. Trening numer dwa bardzo mnie zaskoczył, pozytywnie oczywiscie. Szkoda tylko, że pana Chemika nie było prawie słychać, bo coś głośność nawalała. W moim klubie dzieciaki są zadowolone z zawodów. Bardzo ładne dyplomy za udział, wszystkim się podobały!

Widzę, że problemy z "brzuszkami" ma dużo osób. Mnie w tym bądź przyszłym tygodniu czeka gastroskopia... Przyjemne to chyba nie jest. :(
Włochata & Karola trzymajcie się! :-)

Gratuluję wszystkim zdanego egzaminu.

Szkoda, ze nastepne szkolenie będzie dopiero u nas w Krzyżu pod koniec marca...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

PS. Ziellik teraz już mnie kojarzysz :) ?
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
teraz na pewno kojarzy, znowu dzieki mnie ;)

a jak sie okazało mam półpasiec. nie życze nikomu. a objawą jego to nie tylko bol brzucha niestety.

te treningi to cud boży jakis chyba, seminarium to ja juz nawet nie pamietam.

dobranoc
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No tak wszyscy choruja ja tez nie jestem w pelni sil. Wszystkim zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Mistress to teraz juz wiem kto kryje sie za tym nickiem :)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Koks w Wałczu zapomnialem sie spytac jak tam na uczelni?Elektra zaliczona?

Pozdrowienia dla @ll

Ps Koks sory za te maigerasy :P
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Koks w Wałczu zapomnialem sie spytac jak tam na uczelni?Elektra zaliczona?


Tak wszystko zaliczylem, ale ze wzgledu ze troche to trwalo i sie przedluzalo, nie rozpoczolem nauki na III semetrze, robie sobie przerwe wziolem urlop dziekanski - nadal mam status studenta ale :) Wroce na studia od pazdziernika.

Przyda mi sie przerwa, mialem troche problemow w zyciu zawodowym,zmiana pracy, teraz wszystko wychodzi na prosta (jestem obecnie specjalista do spraw handlowych w pewnej miedzynarodowej firmie zajmujacej sie dystrybucja czesci do drakarek, ploterow, laptopow, 12 oddzialow w europie), nie mam czasu na studia narazie i bym mial za wiele zaleglosci bo zaliczajac II semestr opusciulem 3 zjazdy III w sumie 4 , wiec ciezko by bylo zaczac od polowy semestru i zdac.


Ps Koks sory za te maigerasy :P


Spoko nie szkodzie, nic sie nie stalo 8) 8)
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ziellik jakis ty troskliwy :P hehe. Szkoda ze nie widzialem twojej walki z koksem. Ale i tak mysle ze te maegerasy to nic w porównaniu z tym jak zrobiles kata. Stary duzy respect dla ciebie. Zaskoczyles wszystkich 8O
Koksik ja tez przerywalem studia /nie raz/. Najczesciej nie wychodzi to na dobre. Ciezko sie wraca, o ile w ogole sie wraca...
aaa i pochwal Tomka Kołodziejczyka za swietna walke z Remikiem

Pozdro
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Ziellik jakis ty troskliwy :P hehe. Szkoda ze nie widzialem twojej walki z koksem. Ale i tak mysle ze te maegerasy to nic


e tam nie bylo co ogladac :)




aaa i pochwal Tomka Kołodziejczyka za swietna walke z Remikiem

Pozdro


Przekaze, no Tomek stwierdzil ze jednak warto sie uczyc kontroli...... :) :) :)

Szkoda ze grzechu rozwalil kichawke kloskowi, bo spokojnie by wygral na luzie, pech no 0,5 cm za daleko weszlo to gyaku-zuki :) :)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Macp bez przesady.Jeszcze wiele jest do dopracowania ale wielkie dziki za slowa uznania to motywuje do dalszej pracy.

Koks nie jestem taki pewien czy Grzechu poradzilby sobie z Klosiem.Ale jedno jest pewne to bylaby Ciekawa walka:)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Koks nie jestem taki pewien czy Grzechu poradzilby sobie z Klosiem.Ale jedno jest pewne to bylaby Ciekawa walka:)

Pozdrowienia dla @ll


Ale ja jestem pewnien :) :) :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Szkoda tylko, że pana Chemika nie było prawie słychać, bo coś głośność nawalała.


Kurcze, szkoda bo udało mnie się popełnić parę niezłych tekstów :( :( :)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A my wczoraj zaliczylismy turniej mikolajkowy w Mielnie.Bylo bardzo fajnie.Dzieciaczki dostaly worki ze slodyczami najlepsi w poszczegolnych konkurencach puchary i nagrody rzeczowe.
Nasz klub wypadl bardzo dobrze zajelismy w klasyfikacji druzynowej 1 miejsce a we wszystkich konkurencjach mielismy swojego przedstwiciela(przedstawicielke) na podium.Najefektowniej wygladalo podium w kategorii dziewczat (17-18lat) nasze dziewczyny zajely wszystkie punktowane miejsca od 1 do 4.Brawo!!! Ale chyba najwieksze wraznie wywarlo (na sedziach i publicznosci) kata w wykonaniu Bax Bunny`ego.W finale wykonal Enpi.Od sedziow dostal 5 najwyzszych ocen oraz zostal wybrany Najlepszym technikiem zawodow.Dawno nie widzialem takiego kata.No moze gdzies na filmikach:)) Brawo!!!

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Panie Chemiku nic nie szkodzi, nadrobi się na zawodach w Krzyżu choć i u nas moga zdarzyć się problemy ... ;)

pzdr
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

A my wczoraj zaliczylismy turniej mikolajkowy w Mielnie.Bylo bardzo fajnie.Dzieciaczki dostaly worki ze slodyczami najlepsi w poszczegolnych konkurencach puchary i nagrody rzeczowe.
Nasz klub wypadl bardzo dobrze zajelismy w klasyfikacji druzynowej 1 miejsce a we wszystkich konkurencjach mielismy swojego przedstwiciela(przedstawicielke) na podium.Najefektowniej wygladalo podium w kategorii dziewczat (17-18lat) nasze dziewczyny zajely wszystkie punktowane miejsca od 1 do 4.Brawo!!! Ale chyba najwieksze wraznie wywarlo (na sedziach i publicznosci) kata w wykonaniu Bax Bunny`ego.W finale wykonal Enpi.Od sedziow dostal 5 najwyzszych ocen oraz zostal wybrany Najlepszym technikiem zawodow.Dawno nie widzialem takiego kata.No moze gdzies na filmikach:)) Brawo!!!

Pozdrowienia dla @ll


szkoda ze mnie nie bylo ;( wylegiwałam sie w tym czasie, bo dalej chora jestem.
Ciekawe jak on to enpi zrobil :] ale dobry kata na te zawody, tez bym to wybrała :P to sie strategia nazywa.

no a w grupie 17-18 u dziewczyn to musiało być rzeczywiście ostro ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_klatrus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
tak zobie zajrzałem po długim czasie na forum... poczytałem.... poczytałem i musze chyba do Was przyjechać na jakiś "zjazd" a tym bardziej zawody :) szczególnie takie w których będzie startować Macp :) U nas zawaodów jest jak na lekarstow, zwłaszcza dla staruchów, więc trzeba będzie ruszyć na wyjazdy. Obiecuje, że będę zaglądał teraz regularnie na forum i postaram się na najbliższych zawodach pojawić. Mam andzeję, że DAN dopuści zawodnika z klubu nalerzącego do PZKT. Serdeczne pozdrowienia dla DAN, Macp i wszytskich ternujących w Chojnicach.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dzięki za pozdrowienia Klatrus, również pozdrawiamy :-)
Nie wiem tylko czy Twoim szefom spodoba się że chcesz jechać do nas na zawody.
Poza tym jak napisano na naszej stronie interentowej nasza organizacja jest otwarta i każdy może się do nas przyłączyć...
Oss !
  • 0

budo_klatrus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jednym z kilku plusow starzenia sie, jest nabieranie tak zwanego doswiadczenia zyciowego i ksztaltowanie pewnego wlansego i indywidyalnego spjrzenia na zycie i swiat. Powiedzmy, ze moj wiek i ilosc lat treninugu (trenuje ponad polowe swojego zycia) pozwala, z pelnym powazaniem dla wiedzy i umiejetnosci karate "moich szefow", miec wlasne zdanie na teamat idei trenowania karate. Wlasnie to wlasne spojrzenie na istote treninugu karate ma w glebokim powazaniu co musla tak zwani "moi szefowie" na temat startu w zawodach w innej fedarcji, zwiazku czy czymkolwiek innym. Jedynym autorytetem dla mnie jest instruktor, ktory w danym momencie prowadzi trening. Tym autorytetem jest on tylko w czasie trwania tego treningu. Po treningu saje sie on dla mnie zwyklym czowiekiem, ktory moze miec wlasne poglady i moga byc one zupelnie inne niz moje. Po treningu sam decyduje czy za 10 minut pojde na trening boksu, jujitsu, czy udam sie na zawody karate. Powiedzmy, ze aktualny wybor "moich szefow" jest bardziej przypadkowy, a jednym z plusow tego przypadku jest trenowanie u Krzyska Neugebauera, w przypadku ktorego jestem pewien, ze nie bedzie mial zastrzezen co do startow w zawodach i udzialu w treningach W.S.I. :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024