Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
O Goguś pisałyśmy posta w tym samym czasie... Juz myślałam, ze gawędziarze zapadli niczym niedźwiadki w zimowy sen.... ;)

Sensei pokazal nam wygodną pozycję do picia Cappuccino.


Rzeczywiście,to trzeba praktykować! :-)
  • 0

budo_bax bunny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Świetne seminarium. Bardzo dużo materiału z Ziellikiem chcemy wszystko nagrac i zapisać, żeby nic nie uciekło ;) Troche dołuje mnie fakt, że musimy robić Kanku-Dai nigdy nie przepadałem za tym kata no ale teraz jest to już moje ulubione kata ;)

Co do koszulek to świetny pomysł !! Polecam wszystkim :D

Teraz tylko trzeba mocno ćwiczyć ;)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Kochani,
muszę Wam wszystkim podziękować za Waszą postawę podczas szkolenia w Wałczu oraz za wielkie serce jakie wkładacie w Wasze treningi. Wasze postępy są w większości przypadków widoczne a u niektórych wręcz znakomite !
Nasi goście sensei C.Restelli i sensei D.Marchini byli bardzo zadowoleni, że ich praca z marca br. wydała widoczne owoce. Nie szczędzili nam słów pochwały za Wasze postępy i dalszej zachęty do wzmożonej pracy.
W tym miejscu dziękuję także instruktorom klubowym, którzy mają w Waszej pracy i jej efektach spory udział. Wierzę, że wspólnie osiągniemy sukces, który w tym konkretnym przypadku przełoży się na liczne promocje podczas egzaminów na stopnie mistrzowskie przed Maestro Shirai.
Dużo dobrych słów padło także pod adresem poziomu dzieci ćwiczących w klubach Podkomisji Karate Shotokan W.S.I. Cieszę się z tego a jednoczesnie wiem, że najlepsze dopiero przed nami. Uczymy się bowim od najlepszych !

Przy okazji informuję, że turniej i szkolenie w Wałczu przełożony zostanie na 1-3.12.2006 roku. Przy okazji uwaga ogólna: każda z osób ćwiczących w klubach Podkomisji może przyjechać na trening do Wałcza w dowolnym czasie i wziąć w nim udział nieodpłatnie jako gość KKT Wałcz.
Zapraszamy !
dan
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Świetne seminarium. Bardzo dużo materiału z Ziellikiem chcemy wszystko nagrac i zapisać, żeby nic nie uciekło ;) Troche dołuje mnie fakt, że musimy robić Kanku-Dai nigdy nie przepadałem za tym kata no ale teraz jest to już moje ulubione kata ;)

Teraz tylko trzeba mocno ćwiczyć ;)


już z Ziellikiem i Gogusiem zapisalismy wiekszosc a nagrywanie ma byc w piatek niby:] no a kanku-dai mnie totalnie położyło na łopatki.... wszystko tylko nie to:P sam sensei Marchini zauważył "iskre radości i entuzjazmu" w mych oczach kiedy nas o tym poinformował ;) no cóż: "from today kanku-dai is your favourite kata" :] oss.
jeśli reszta powinna robić to raz dziennie to ja chyba co najmniej 10 razy :roll:
a mam nadzieje,że wszystkie zgrupowania i treningi dadzą pozytywne efekty......

trzymajcie się. papa
  • 0

budo_rohu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Moim zdaniem seminarium było bardzo udane. Sensei Marchini zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Począwszy od przedstawienia nam kompleksowego systemu nauki karate, motywowania ćwiczących, pokazania niebywałej spostrzegawczości oraz przenikliwości. Myślę, że treningi przeprowadzane zgodnie z tą ideą z pewnością są skazane na sukces.
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No witam wszystkich.Czas abym i ja sie podzelil wrazeniami.Calkowicie zgadzam sie z przedmowcami.Bylo kapitalnie.Poraz kolejny zostalismy obrzuceni ogromem materialu.Ale po postepach ktore niewatpliwie widac u nas wszystkich mysle ze wszyscy sa pelni entuzjazmu i z wiara w swoje mozliwosci i z wielkim sercem przystapa do dalszych treningow.

A w piatek robimy wielka sesje nagraniowa.Notatki juz sa spozadzone.Mam nadzieje ze wspolymi silami uda nam sie czesc materialu zapisac w formie elektronicznej.Jestem pewien ze kazdy zapamietal cos godnego nagrania.Bo materialu bylo tyle ze oooooo ... :)

Co do mojego kata egzaminacyjnego to nie zmartwilem sie az tak bardzo.Chyba z tych trzech mozliwych kata to wlasnie kanku-dai najbardziej mi pasuje.A teraz to juz nawet moje ulubione kata:)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Podczas szkolenia w Wałczu w dniach 01-03.12.2006 roku
odbędą się egzaminy na stopnie 3-1 kyu. Bardzo proszę o
solidne przygotowanie się do tego egzaminu. Będzie ciężko.
Na 1 Kyu obowiązuje kata Kanku-dai.
Oss !
  • 0

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Pelna mobilizacja. Trzeba dużo ćwiczyć!!! Postaram się by mój Sensei nie mial względem mnie żadnych obiekcji i podejdę do egzaminu na 3 kyu. Czas nagli, a pracy dużo przede mną.

Wlochata - dzięki za wczorajszy trening.

Pozdrowienia :-)

DAN, Oss!
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Kanku-dai?
hehe
no to Włochata i BaX BunnY sie uciesza:P

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_bax bunny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ehm ... no super :] za duzo czasu nie mamy na opanowanie tego kata:( a Kihon i Kata będzie taki jak w wymaganiach ?
  • 0

budo_bax bunny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Kihon i kumite takie jak w wymaganiach ?

Juz na samą myśl o tym kata zaczynam się mylić
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Oczywiście, tyle tylko że kihon będzie wymagany na wyrywki zaś kombinacje dowolnie łączone. Poza tym wszystko normalnie, czyli na maksa...
Oss !
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Wlochata - dzięki za wczorajszy trening.

Do usług :wink: , wiem jestem tyranem - szantażystką :P

od wczoraj moja ręka przybrała odcienie dojrzałej śliwki. :roll:

Kanku-dai?
hehe
no to Włochata i BaX BunnY sie uciesza:P


to nie jest śmieszne.


Oczywiście, tyle tylko że kihon będzie wymagany na wyrywki zaś kombinacje dowolnie łączone. Poza tym wszystko normalnie, czyli na maksa...


kihon na 1 kyu czy na 1 dan?
dowolne łączenie mnie zaczyna niepokoić... :wink:

na każdym kroku trzeba myślec ....:)

pozdrowienia dla leniuchów z Suchanina 8)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Rzeczywiście macie co robić. W każdym razie życzę powodzenia!

A ja dzisiaj odebrałam dowód osobisty :) ...


A ja mam takie pytanie - czy jak członek klubu odchodzi na studia i ćwiczy w innym klubie to nadal jest członkiem:
a)rodzimego klubu (gdy pojedzie na zgrupowanie wsi)
b)Podkomisji
I jeśli nie byłby uznawany za członka klubu to czy móglby jesli byłby uznawany za członka Podkomisji zdawać egzaminy na zgrupowaniach? /jesli nie chciałby zdawać w tym klubie co ćwiczy/
Wiem, to wszystko zakręcone, ale liczę, ze ktoś mnie zrozumie i odpowie :)

pozdro for all!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Włochata oczywiście na 1 kyu ! Najpierw musisz zdać na 1 kyu a potem pomyślim,y o egzaminie na 1 Dan. Wszystko po kolei :)

Mistress Twoja wypowiedź przypomina mi Twój ostatni avatar :) Jeśli pójdziesz na studia zmienisz klub i będziesz członkiem innego klubu. Natomiast nie ma możliwości bycia członkiem Podkomisji Karate Shotokan W.S.I., ponieważ do Podkomisji należa tylko i wyłącznie kluby. Natomiast masz możliwość indywidualnej przynależności do W.S.I. Poland, wtedy musisz tylko stać się członkiem W.S.I. z siedzibą w Mediolanie, czyli opłacić składkę członkowską /15 EUR/ + foto legitymacyjne najlepiej w karategi. He, he - odpowiedź prawie tak zakręcona jak pytanie, ale mam nadzieję, że skapujesz o co chodzi.
PS. Najlepsze życzenie z okazji wkroczenia w dorosłość
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Włochata oczywiście na 1 kyu ! Najpierw musisz zdać na 1 kyu a potem pomyślimy o egzaminie na 1 Dan. Wszystko po kolei :)


OSS :)
zapędziłam sie troche ;]
  • 0

budo_bax bunny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Włochata w sobote przybywamy z Ziellikiem do Laczkendofru :P Trzeba ostro ćwiczyć :P Dobra ide zrobić Kankudai :P zeby wyrobić norme dzienną :P
  • 0

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ja też się piszę na Laczken City! :) oczywiście o ile będzie miejsce w samochodzie, a to pytanie kieruje do : Ziellika lub BaX BunnY...

Pozdrowionka :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dzięki Dan za odpowiedź, ale że utożsamiam się z postacią na avatarku to zapytam jeszcze o coś, bo do końca nie zrozumiałam.
Jeśli będę już tym członkiem WSI to czy wtedy jest możliwość zdawania egzaminów czy nie? Myślę, że tak, ale muszę mieć pewność. ;)
Przepraszam za zamęt, chyba takie sprawy powinno się załatawiać na priv-ie.
Ale osiołkom każdy wybaczy :) .
Dziękuję również za życzenia. :-)
Pa pa!
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Włochata w sobote przybywamy z Ziellikiem do Laczkendofru :P Trzeba ostro ćwiczyć :P Dobra ide zrobić Kankudai :P zeby wyrobić norme dzienną :P


ojojoj nie wierze własnym oczom:P ktoś się ostro zmoblilizował :]
ja już norme dzienną wyrobiłam ale jeszcze sobie pare razy zrobie żeby się lepiej zasypiało ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024