Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

goguś zebys nie gadala ze sie nie udzielam

ciekawi jestesmy czy w koncu zaczales sie udzielac na treningach :)
pozorancie jeden :lol:

Pozdrowionka
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Hurrra! Dłuższe wakacje
Więcej wakacji w prezencie od premiera! Kazimierz Marcinkiewicz (47 l.) obiecał nam wczoraj: rok szkolny skończy się 15 czerwca, dwa tygodnie wcześniej, niż zakładano. - Wystąpiłem do ministra edukacji o rozważenie możliwości skrócenia roku szkolnego 2005/2006 o dwa tygodnie. Poprzedni minister popełnił błąd ustalając datę zakończenia szkoły na 30 czerwca. To jest za późno - zdradza nam premier.


Pewnie to tylko obiecanki, ale gdyby nie czy to by zmieniło datę obozu ?
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No wiec Macp sytuacja wyglada tak, ze czcze gadanie ktore uskutecznialem na forum w zeszlym roku na temat mojego powrotu do treningow sie skonczylo.W poniedzialek ide na pierwszy trening tutaj w Gdansku.Bede chodzil do senseja Pawłowskiego.I jesli wszystko dobrze sie potoczy to zobaczymy sie w Chojnicach.Trzymajcie za mnie kciuki :P

Pozdrawiam @ll
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

ide na pierwszy trening

:) )) wiesz ziellik kaktusy bardzo rzadko rosna na dloniach :) )
ale zobaczymy pogadamy

Pozdrowionka
  • 0

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No dobra Ziellik, hehe, niech Ci już będzie, że się udzielasz, ale.......czemu nie dałeś znać, że idziesz na trening? Znaczy się idziesz 9.01 na trening czy już byłeś? Bo może bym się też zabrała, może też Martyna... Jak myslisz. Daj znać na forum lub na GG (dżidżi).

Uszanowanie Ziellik :)

Pozdrawiam KARATEKÓW :D

Oss!!
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Goguś no wlasnie ja sie wybieram z Martyma.A wiesz im wiecej nas tym razniej:)Napisze Ci pozniej na GG co i jak.O ktorej jest trening i gdzie sie spotykamy ok?Masp widze ze nie wierzysz we mnie.Ale nie dziwie sie.Juz tyle razy wracalem ze ... heh.

Pozdrwiam @ll
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Takie pytanie mam do szefa: jak to możliwe, że czytam październikowy numer ShotokanKarateMagazine a tam na całą okładkę jest reklama ITKF-u w UK i jest napisane, że działają tam Shirai (przewodniczący komitetu technicznego), T.Naito oraz M.Kawasoe?
Czy to jakies zjednoczenie sił w podboju Zjednoczonego Królestwa czy jakiaś przestarzała reklama?
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
8O
Prawdopodobnie jest to jednak przestarzała reklama... Maestro Shirai już od kilku lat nie jest Dyrektorem Technicznym I.T.K.F.u, oczywiście nadal działa we Włoskiej Federacji Karate Tradycyjnego /F.I.K.T.A/ jako jej wiceprezydent, która jak zapewne się orientujesz należy do I.T.K.F. Tak więc nadal należy pośrednio do I.T.K.F.u, ale napewno nie jako jej Dyrektor Techniczny. Nota bene w Polsce Kwieciński przez długi czas ukrywał przed instruktorami i ćwiczącymi w PZKT fakt, iż Maestro zrezygnował z funkcji Dyrektora Technicznego I.T.K.F.u. Nawet zapowiadano przyjazd Maestro do Polski... :) :) :)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ziellik
Na treningu pozdrów Mariusza ode mnie i życz mu najlepszego w Nowym Roku !!!
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

8O
Prawdopodobnie jest to jednak przestarzała reklama... Maestro Shirai już od kilku lat nie jest Dyrektorem Technicznym I.T.K.F.u, oczywiście nadal działa we Włoskiej Federacji Karate Tradycyjnego /F.I.K.T.A/ jako jej wiceprezydent, która jak zapewne się orientujesz należy do I.T.K.F. Tak więc nadal należy pośrednio do I.T.K.F.u, ale napewno nie jako jej Dyrektor Techniczny. Nota bene w Polsce Kwieciński przez długi czas ukrywał przed instruktorami i ćwiczącymi w PZKT fakt, iż Maestro zrezygnował z funkcji Dyrektora Technicznego I.T.K.F.u. Nawet zapowiadano przyjazd Maestro do Polski... :) :) :)


tak ukrywal:/ ,pewnie bal sie masowego opuszczania PZKT przez instrukotrow po ujawnieniu faktu ze Shirai juz nie jest Dyrektorem Technicznym ITKF. zadko sie udzielam w glupich dyskusjach ale czasme nie moge sie powstrzymac.pozdro for all
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dan pani w radiu dziś powiedziała, że wakacje zaczną się od 23 czerwca czy to coś zmienia w związku z obozem?
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dan napisał

Na treningu pozdrów Mariusza ode mnie i życz mu najlepszego w Nowym Roku !!!


Oczywiscie pozdrowie.

Pozdrawiam @ll
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jeżeli Shirai zrezygnował, Kawazoe i Naito wspóldziałają z Nim, Jorga kręci własny biznes, to kto jest w takim razie dyrektorem technicznym ITKF-u? Kwieciński?
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Nie wiem ile jest wart ten Sziraj co sie nim tak ekscytujecie, ale ćwicze u jego wieloletniego ucznia (5 Dan, facet też nie jest młody) i mam wrażenie, że wyrzuciłem kasę w błoto (moje cenne Euro).

Dobrze, że to tylko chwilowo - normalnie ćwiczę KARATE SHOTOKAN.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Giro
zapytaj Wojtasa25, on zdaje się pozjadał wszelkie rozumy i odpowie Ci wyczerpująco na postawione pytanie. Przepraszam ale trudno mi powstrzymać się od złośliwości w takiej sytuacji...A tak na poważnie, to nie ma tam teraz Dyrektora Technicznego. Jest za to Dyrektor Finansowy i pewnie wiesz kto nim jest ?! :) :) :)

Wojtas25
prawdopodobnie Ty jeszcze nie ćwiczyłeś karate kiedy ja rozwijałem karate tradycyjne w Polsce /razem z Kwiecińskim/ zaś moi zawodnicy lali na zawodach wszystkich przeciwników włączając w to całą Łódź... Jako jeden z Dyrektorów federacji miałem dostęp do wiedzy i informacji o które Ty zapewne nawet się nie ocierasz więc bądź łaskaw trochę stonować swoje wypowiedzi. A tak na marginesie to nie zastanawiałeś się dlaczego PZKT nie ma na swojego forum ?! No pomyśl trochę. Jesteś przecież mądrym człowiekiem. I ostatnia sugestja: zamiast brać udział w "głupich dyskusjach" na naszym forum załóż forum klakierów Pana WK i tam udzielaj się w radosnej twórczości budując krainę wiecznej szczęśliwości jaką jest PZKT.

złoo
Jeśli napiszesz mi kto jest tym wieloletnim uczniem to coś będę mógł napisać na temat Twoich wątpliwości... Co do Maestro Shirai to napiszę tak: ćwiczyć karate shotokan i nie być choć raz w życiu na treningu z Hiroshi Shirai to tak jakby próbować grać w szachy nie umiejąc grać w zwykłe warcaby... I piszę to bez cienia złośliwości. Oczywiście jak sam wiesz karate shotokan ma wiele twarzy i każdy z nas ma wolną wolę... Tak czy inaczej kiedy Maestro będzie w Polsce zaproszę Cię na szkolenie abyś sam mógł przekonać się dlaczego Nim się tak ekscytujemy :) [/b]
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Nie wiem ile jest wart ten Sziraj co sie nim tak ekscytujecie, ale ćwicze u jego wieloletniego ucznia (5 Dan, facet też nie jest młody) i mam wrażenie, że wyrzuciłem kasę w błoto (moje cenne Euro).

Dobrze, że to tylko chwilowo - normalnie ćwiczę KARATE SHOTOKAN.


a co to za gosc?co ci sie nie pdoba w tych trningach?
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
[quote name="dan"]Giro
zapytaj Wojtasa25, on zdaje się pozjadał wszelkie rozumy i odpowie Ci wyczerpująco na postawione pytanie. Przepraszam ale trudno mi powstrzymać się od złośliwości w takiej sytuacji...A tak na poważnie, to nie ma tam teraz Dyrektora Technicznego. Jest za to Dyrektor Finansowy i pewnie wiesz kto nim jest ?! :) :) :)

Wojtas25
prawdopodobnie Ty jeszcze nie ćwiczyłeś karate kiedy ja rozwijałem karate tradycyjne w Polsce /razem z Kwiecińskim/ zaś moi zawodnicy lali na zawodach wszystkich przeciwników włączając w to całą Łódź... Jako jeden z Dyrektorów federacji miałem dostęp do wiedzy i informacji o które Ty zapewne nawet się nie ocierasz więc bądź łaskaw trochę stonować swoje wypowiedzi. A tak na marginesie to nie zastanawiałeś się dlaczego PZKT nie ma na swojego forum ?! No pomyśl trochę. Jesteś przecież mądrym człowiekiem. I ostatnia sugestja: zamiast brać udział w "głupich dyskusjach" na naszym forum załóż forum klakierów Pana WK i tam udzielaj się w radosnej twórczości budując krainę wiecznej szczęśliwości jaką jest PZKT.

bo niekotrzy pewnie zajmuja sie trnowaniem a nie promowanie swojej organizacji na formu budo .tak wogole to mialem nerwowy dzien i pewnie dlatego wypowiedzilaem sie na forum.a Kwiecinskiego szanuje poprostu.
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
[quote name="dan"]Giro
zapytaj Wojtasa25, on zdaje się pozjadał wszelkie rozumy i odpowie Ci wyczerpująco na postawione pytanie. Przepraszam ale trudno mi powstrzymać się od złośliwości w takiej sytuacji...A tak na poważnie, to nie ma tam teraz Dyrektora Technicznego. Jest za to Dyrektor Finansowy i pewnie wiesz kto nim jest ?! :) :) :)

Wojtas25
prawdopodobnie Ty jeszcze nie ćwiczyłeś karate kiedy ja rozwijałem karate tradycyjne w Polsce /razem z Kwiecińskim/ zaś moi zawodnicy lali na zawodach wszystkich przeciwników włączając w to całą Łódź... Jako jeden z Dyrektorów federacji miałem dostęp do wiedzy i informacji o które Ty zapewne nawet się nie ocierasz więc bądź łaskaw trochę stonować swoje wypowiedzi. A tak na marginesie to nie zastanawiałeś się dlaczego PZKT nie ma na swojego forum ?! No pomyśl trochę. Jesteś przecież mądrym człowiekiem. I ostatnia sugestja: zamiast brać udział w "głupich dyskusjach" na naszym forum załóż forum klakierów Pana WK i tam udzielaj się w radosnej twórczości budując krainę wiecznej szczęśliwości jaką jest PZKT.

na szczescie panuje wolnoisc slowa nie musze tonowac swoich wypowiedzi.zreszta nie ma w nich agresji raczej ironia,ale nawet to cie bardzo boli Dan.A jezeli nie trenowalem kiedy twoi zawodnicy wygrywali to oznacza ze wszyscy ktorzy zaczeli pozniej trenowac niz ty nie maja prawa Cie skrytykowac?
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
"A poza tym koledzy jeśli nie możecie o kimś mówić dobrze to nie mówcie wcale..."a to Dan Twoje slowa z innego tematu jaks niekonsekwencjaw twoich wypowiedziach ?pozdrawiam wszytkich
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Nie pisałem złośliwie na temat Kwiecińskiego. Był czy jest obecnie dyrektorem technicznym ETKF-u, więc myslałem, że mógł po rezygnacji Shiraia wskoczyć na jego miejsce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024