Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

glupie pytanie ogolne...
czy wiekszosc karetkow to z wyksztalcenia i/lub zawodu infomatcy?!?!?!


Chemicy też się zdarzają :)


Elektronicy tez :) (specjalnosc systemy i sieci komputeroe :) :) )
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
=>Do Klatrusa
Piotr Ossowski niestety już do nas nie dojeżdża, autobusy mu nie pasują - ponoć. Trenuje w Czersku raz tygodniowo. Jarek Lewandowski - dawny Bolo też ostro pakuje. Po latach nie zdawania egzaminów bardzo chciałby podejść do 2kyu. Tomek Szczepański po niezłym egzaminie na 1 kyu poważnie myśli o czarnym pasie. A na jakim etapie jest twoje karate, pamiętam jak wyjeżdżałeś na studia z Chojnic to miałeś bodajże 3kyu?
Pozdrowionka
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

nie dajcie sie zwiesc pozora...
macp ale cie "wkopalem' hi hi


Pozory? Czy aby napewno o tym Macieju mówimy? Ten którego ja znam nie stwarza pozorów ;]

Na moje to widać z 2km :twisted:
  • 0

budo_klatrus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Az w sercu rosnie :)
Pametam jak dzis pierwszy trening z Danem w salo OSIR w Chojnicach. Na terning przyszlo 142 osoby!!! a pierwsze slowa ktore uszlyszly brzmialy "niebieski pas zdobedzie okolo pedziesieciu z was, brazowy okolo trzdziestu a czarny jeden moze dwoch", wierzylem wtedy calym sercem ze Dan sie myli... i nadal wierze ze ta liczba 1 moze 2 bedzie choc troche wieksza :) ... mam zamiar sie do tego czynnie przyczynic hi hi
Dan, oczywiscie strone objrzalem i przeczytalem juz od deski do deski, moze na jakies zawody sie do Was wybore... tak pokibicowac :)
Krzyska N. oczywiscie pozdrowie :) . Trenujemy niestety tylko 2x w tygodniu po godzince w jakies podstawowce. Treningow jest troche mala, ale jezeli chodz o mnie to ja i tak na wielu z nich sie nie pojawiam ze wzgledu na prace. Krzysiek dojerzdza z Wloclawka, wiec kawalek drogi tez ma. Jest szansa, ze treningow bedzie wiecej, poniewaz kwiatek sie szarpnal i dojo w Wawie buduje ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) i podobno Krzysiek ma tam prowadzic zajecia. Glownie jednak ma to byc centrum szkoleniowe dla sedziow i instruktorow... burakom takim jak ja to wstep bedzie wzbroniony.
Co do samego prowadzenia zajec w Wawie przez Krzysk N. to z pokatnie dowiedzialem sie, ze go kwiatek tu przyslal aby zrobic konkurencje Bajkowskiemu po tym jak sie na PZKT wypial.... smutne... jedyny pozytyw to fakt ze my mozemy u takiegi miszcza trenowac.

Drogi Macp ciesze sie wracacie do trenowania :) . Szczepanowi i Jarkowi zycze aby jak naszybciej zdali na dany, pozdrow ich serdecznie. Oczywscie tobie tez zycze abys od nich nie odstawal. Ja jak wyjezdzalem mialem 2kyu i nadal mam 2kyu... hmm to juz 8 lat mam ten sam stopien.... straszne ;) . Ja raczej z egaminami poczekam jeszcze trche.... najpierw musze zewryfikowc te swoje 2kyu w PZKT, to co mam to stopin Fudokanu wiec jest feeee....straszne to i chore!!! Tak wogole to bardzo polubilem ten kolor, po pierwsze mam stopien uczniowski, wiec moge jeszcze popelnic bledy, po drugie trenuje juz tyle lat, ze tak tam czarny pasek mnie nie przeraza a po trzecie to kolegow ktorzy maja brazy moge prac z czystym sumieniem, wiec po prostu nie zdaje bo jestem wygodny :) :)
Tak na serio to Dan wpoil we mnie tak krytyczne spojrzenie na wlasne karate, ze za nim uznam ze moge zdawac kolejny egzamin to jeszcze troche czasu uplynie. Z reszta moje karate bardziej przypomina teraz gimnstyke rehabilitacyjna dla emerytow niz sztuke walki... ale pracuje nad tym aby wygladlo chociaz jak areobik gospodyni domowej w srednim wieku ;)

Do Amaroth => pewnie mowimy o tym samym. napisalem tak, poniewaz nie wim jakie jest teraz karate macp, wiem tylko jakie bylo jak trnowalismy w jednej grupie.

Panie Karate_koks specjalnosc systemy i sieci komputeroe to chyba informtyk?!??! Elektronik to raczej specjlanosc tranzystorki i obwody scalone :) . Sam jeste specjalista od systemow sieciowych i srodowisk wielodomenowych i wszyscy mowa, ze jestem informatykiem. :) , ale mnie ze studow wywalili, wiec moze cos przegpilem ;)
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Amaroth nie cukruj :)
...i tak nie będziesz miał taryfy ulgowej w kumite na treningach:)
...a to missszcccczostwo polski to na prawdę dawne czasy... Od tych zawodów w Łodzi minęło już prawie 10 lat, chociaż miło jeśli ktoś jeszcze o tym pamięta... oprócz mnie :)
Zawody jak zawody - miałem szczęście i tyle. Zresztą w tamtych czasach byliśmy jednym z najlepszych klubów w kraju. Pod wodzą jednego z najlepszych trenerów w Polsce zasługiwaliśmy na medale... Nazwiska takie jak Szczepański, Sturmowski, Ejsak, Kuchenbeker, Szymankowska, Szymczak to tylko niektóre....
W tamtym okresie "praliśmy" się na turniejach bardzo często niekiedy co 3, 4 tygodnie. Bardzo, ale to bardzo miło wspominam ten czas.
Pozdrowionka dla wszystkich
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Panie Karate_koks specjalnosc systemy i sieci komputeroe to chyba informtyk?!??! Elektronik to raczej specjlanosc tranzystorki i obwody scalone :) . Sam jeste specjalista od systemow sieciowych i srodowisk wielodomenowych i wszyscy mowa, ze jestem informatykiem. :) , ale mnie ze studow wywalili, wiec moze cos przegpilem ;)


Niestety nie panie Klatrus :wink: Pelna nazwa brzmi "technik elektronik specjalizacja systemy i seici komputerowe, ale wszelkie tanzystorki, diody, uklady cyfrowe, analogowe, filtry... i jescze inne cuda nie sa mi obce.(obecnie student elektrotechniki na PG mam nadzieje ze za kilka latek slowo technik zmieni sie w inzynier :) )
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Mam takie małe pytanko do forumowiczów:
Czy odrabiacie w poźniejszych terminach treningi które się nie odbyły? Wiadomo treningi przepadają z róznych przyczyn. Np w poprzednim m-cu trening przepadł nam 1 i 11 listopada z powodu świąt. :roll: Jezeli ktoś trenuje 7 razy w tygodniu to te dwa dni w miesiącu go "nie zbawią". Ale w moim przypadku gdy trenuje 2 razy tygodniowo... To sporo. :(
Od kogo powinna wyjść inicjatywa :?:
Jak to wyglada w waszych klubach?
Pozdrowionka dla wszystkich
  • 0

budo_goguś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice- Konitz

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Dobre pytanie macp. Może byśmy yak odrobili sobie w jakąś sobotę lub jeszcze dłużej po naszych trenigach? Ja jestem za. Ale wydaje mi się, że to tylko nasze chęci i dobra wola instruktora, bo nie musi tego robić. :?

Do zobaczenia na treningu macp. :wink:

Jutro zjeżdżam do domku na święta. :)

Pozdrowienia, Oss!
  • 0

budo_piotr85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
u nas nie ma odrabiania treningow, ale ja nie narzekam 4 treningi tyg i 40zl miesiecznie :) :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No tylko pozazdrościć Piotrze :-) .

U mnie też nie ma odrabiania treningów, ale czasem sensei wciela się w Świętego Mikołaja i łączy trening grupy młodszej i starszej i mamy coś około 2 godzinek treningu zamiast 1 (czasem jeszcze rozdaje cukierki jak to na Mikołaja przystaje :) ). Ale to zdarza się tylko i wyłącznie w święta.

Z odrabianiem treningów to raczej nie wyjdzie, bo jak wiadomo każdy ma swoje życie i nie wszystkim pasowałoby na odrobienie (głównie mam na myśli sensejów). A poza tym Macp jak w szkole jest przerwa świąteczna to też odrabiasz dni w ktorych nie byłeś w szkole :twisted: ? :) . Więc tak jak jest wydaje mi się być OK.


Pozdro dla wszystkich :) .
  • 0

budo_klatrus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
zapraszam dzisiaj do ogladania na TVP1 o 3 w nocy :( !!! pucharu polski w karate tradycyjnym :)
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

zapraszam dzisiaj do ogladania na TVP1 o 3 w nocy :( !!! pucharu polski w karate tradycyjnym :)

ktoś to nagrywał?
Pozdrowionka
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

>Wszystkim ćwiczącym w klubach Podkomisji Karate Shotokan W.S.I. Polskiego Związku Karate oraz pozstałym pasjonatom sztuk i sportów walki życzę z okazji Świąt Bożego Narodzenia wiele radości, pokoju oraz wiary w to, że nadchodzący Nowy Rok 2006 będzie lepszy od mijającego...
Pozdrawiam serdecznie - Oss !
dan


  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
dolanczam sie do zyczen i wzajemnie :wink: :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ja również się podpisuje pod tymi życzeniami.

Aha - dziekujemy :-)

Właśnie wróciłam z treningu i sensei dał nam cukierki :oops: :oops: . Zaraz mi brzuch pęknie, hie hie ;) .

Pozdro dla wszystkich :-) .
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

ktoś to nagrywał?


Ja, i przyniose na trening jak nie zapomne.
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


Ja, i przyniose na trening jak nie zapomne.


Jesteś wielki :)
tylko nie zapomnij
Pozdrowionka
  • 0

budo_macp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Jak nie zapomnisz:wink:
to ja sie odwdziecze 5 plytami CD z kata 8O
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No to napewno nie zapomne ;]
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
EDIT : Pod warunkiem ze tata niczego na to nie nagrał o_O bo nie moge tego znaleźć :E
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024